Da biste mogli vidjeti slike morate imati instaliran Flash Player plugin i omogućene Javaskripte u Vašem web pregledniku.

PAROVI 10.KOLO

PAROVI 10.KOLO

TOMAŠKOVIĆ

SKOKO

 

ŠABIĆ

PAVIĆ

 

GLASNOVIĆ

KELEUVA

 

 

 

 

RUSSO

SPAHIĆ

 

BULOVIĆ/KLENKAR

PEVEC

 

KRAJNOVIĆ/KARDAŠIĆ

KOTA/SKOKO

 

ĐANIĆ

PEVEC

 

BALIJA

BLAŽEV

 

ŠENTIJA/MUSTAPIĆ

RAŠIĆ

 

 

 

 

KOVAČEVIĆ

KELKOVIĆ

 

SMOLČIĆ

BERTOVIĆ

 

HOLJEVAC/KRALJ

ŠENTIJA/MUSTAPIĆ

 

PETROVIĆ/VLAIĆ

KRAJNOVIĆ/KARDAŠIĆ

 

ĆURKOVIĆ

PETROVIĆ/VLAIĆ

 

FOLNOVIĆ

PALIKUĆA

 

 

 

 

SENTA

HOLJEVAC/KRALJ

 

JELAVIĆ

LOVRINIĆ

 

BAČIĆ

JURKVIĆ

 

TOŠIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

 

KRIŽANIĆ

ROĐAK/ĆURKOVIĆ

 

DADIĆ

MIJIĆ

 

 

 

 

METER

METER

 

PERICA

CRNALIĆ

 

VUGDELIJA

PAPEC

 

MARIĆ

LANDIKUŠIĆK.

 

PAVELIĆ

BOGOVIĆ

 

VUJASINOVIĆ

STRMEČKI

 

 

POREDAK nakon 9.kola

Red 1

KELEUVA

PAVIĆ

SKOKO

GLASNOVIĆ

ŠABIĆ

TOMAŠKOVIĆ

Red 2

KLENKAR

KOTA

PEVEC

BLAŽEV

SPAHIĆ

RAŠIĆ

Red 3

RUSSO

BULOVIĆ

KARDAŠIĆ

ĐANIĆ

BALIJA

MUSTAPIĆ

Red 4

BERTOVIĆ

VLAIĆ

KELKOVIĆ

PALIKUĆA

KRAJNOVIĆ

ŠENTIJA

Red 5

KOVAČEVIĆ

SMOLČIĆ

KRALJ

PETROVIĆ

ĆURKOVIĆ

FOLNOVIĆ

Red 6

HOLJEVAC

LOVRINIĆ

JURKOVIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

ROĐAK

MIJIĆ

Red 7

SENTA

JELAVIĆ

BAČIĆ

TOŠIĆ

KRIŽANIĆ

DADIĆ

Red 8

LANDIKUŠIĆ K.

PANIĆ

PAPEC

STRMEČKI

CRNALIĆ

BOGOVIĆ

Red 9

METER

PERICA

VUGDELIJA

MARIĆ

PAVELIĆ

VUJASINOVIĆ

 

KOVAČ

ŠIPUŠIĆ

IVANČIĆ

ZDILAR

BARE

PETKOVIĆ

BOŽIĆNI PARTY -  POZIV

 

 

TENISKI KLUB SAN-SPIN

 

Miroševečina 4 Zagreb

 

ORGANIZIRA

 

BOŽIĆNI PARTY

 

u petak

 

22.12.2017.

 

za sve članove piramide (Kluba) i uz pratnju ljepšeg spola

(normalno ni samci nisu isključeni)

 

   Početak party-ja:  20.00 sati

 

   Svečana večera: bogati menu i kvalitetna ponuda vina, piva i

                              ostalog pića  

 

   Glazba:  DJ   

           

   Cijena: 150 kn/osobi

 

   Molimo potvrdu dolaska do PON 18.12.2017. do 14 sati

   na 091 171 4239 (Neven)             

REZULTATI 9.KOLO

REZULTATI  9.KOLO

BULOVIĆ/KLENKAR

KELEUVA

 

KOTA

SKOKO

 

PEVEC

TOMAŠKOVIĆ

0/6 3/6

BLAŽEV

GLASNOVIĆ

7/9

SPAHIĆ

ŠABIĆ

5/7 6/2 3/6

PAVIĆ

RAŠIĆ

6/2 6/1

 

 

 

BERTOVIĆ

ĐANIĆ

7/9

PETROVIĆ/VLAIĆ

RUSSO

 

KELKOVIĆ

BALIJA

5/9

PALIKUĆA

BULOVIĆ/KLENKAR

 

KRAJNOVIĆ

KARDAŠIĆ

 

ŠENTIJA

MUSTAPIĆ

 

 

 

 

HOLJEVAC

KRALJ

 

LOVRINIĆ

PETROVIĆ/VLAIĆ

 

JURKOVIĆ

SMOLČIĆ

3/9

LANDIKUŠIĆ J.

FOLNOVIĆ

3/6 4/6

ROĐAK

ĆURKOVIĆ

 

KOVAČEVIĆ

MIJIĆ

9/4

 

 

 

LANDIKUŠIĆ K.

KRIŽANIĆ

 

SENTA

PANIĆ

1/0

PAPEC

DADIĆ

1/9

TOŠIĆ

STRMEČKI

9/3

JELAVIĆ

CRNALIĆ

9/3

BOGOVIĆ

BAČIĆ

 

 

 

 

VUJASINOVIĆ

MARIĆ

 

PAVELIĆ

VUGDELIJA

 

PERICA

METER

 

 

POREDAK nakon 9.kola

Red 1

KELEUVA

PAVIĆ

SKOKO

GLASNOVIĆ

ŠABIĆ

TOMAŠKOVIĆ

Red 2

KLENKAR

KOTA

PEVEC

BLAŽEV

SPAHIĆ

RAŠIĆ

Red 3

RUSSO

BULOVIĆ

KARDAŠIĆ

ĐANIĆ

BALIJA

MUSTAPIĆ

Red 4

BERTOVIĆ

VLAIĆ

KELKOVIĆ

PALIKUĆA

KRAJNOVIĆ

ŠENTIJA

Red 5

KOVAČEVIĆ

SMOLČIĆ

KRALJ

PETROVIĆ

ĆURKOVIĆ

FOLNOVIĆ

Red 6

HOLJEVAC

LOVRINIĆ

JURKOVIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

ROĐAK

MIJIĆ

Red 7

SENTA

JELAVIĆ

BAČIĆ

TOŠIĆ

KRIŽANIĆ

DADIĆ

Red 8

LANDIKUŠIĆ K.

PANIĆ

PAPEC

STRMEČKI

CRNALIĆ

BOGOVIĆ

Red 9

METER

PERICA

VUGDELIJA

MARIĆ

PAVELIĆ

VUJASINOVIĆ

REZULTATI 8.KOLO

REZULTATI  8.KOLO

TOMAŠKOVIĆ

RAŠIĆ

5/7 6/3 6/7

GLASNOVIĆ

ŠABIĆ

7/6 6/3

SKOKO

KELEUVA

3/6 6/4 6/7

 

 

 

KOTA

RUSSO

9/6

BULOVIĆ

KLENKAR

 

SPAHIĆ

KARDAŠIĆ

1/0

ĐANIĆ

BLAŽEV

5/9

PEVEC

BALIJA

9/5

MUSTAPIĆ

PAVIĆ

3/6 3/6

 

 

 

MIJIĆ

KELKOVIĆ

1/6 2/6

SMOLČIĆ

BERTOVIĆ

3/9

KRALJ

PALIKUĆA

0/1

PETROVIĆ

VLAIĆ

 

KRAJNOVIĆ

ĆURKOVIĆ

3/6 6/3 7/6

ŠENTIJA

FOLNOVIĆ

6/1 6/1

 

 

 

HOLJEVAC

PANIĆ

 

KOVAČEVIĆ

CRNALIĆ

9/6

BAČIĆ

LOVRINIĆ

 

JURKOVIĆ

STRMEČKI

9/6

KRIŽANIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

 

ROĐAK

DADIĆ

6/4 6/4

 

 

 

METER

SENTA

 

PERICA

TOŠIĆ

2/6 3/6

JELAVIĆ

VUGDELIJA

9/0

LANDIKUŠIĆ K.

MARIĆ

1/0

PAVELIĆ

PAPEC

0/1

VUJASINOVIĆ

BOGOVIĆ

0/1

 

POREDAK nakon 8.kola

Red 1

KELEUVA

RAŠIĆ

SKOKO

GLASNOVIĆ

ŠABIĆ

TOMAŠKOVIĆ

Red 2

KLENKAR

KOTA

PEVEC

BLAŽEV

SPAHIĆ

PAVIĆ

Red 3

RUSSO

BULOVIĆ

KARDAŠIĆ

ĐANIĆ

BALIJA

MUSTAPIĆ

Red 4

BERTOVIĆ

VLAIĆ

KELKOVIĆ

PALIKUĆA

KRAJNOVIĆ

ŠENTIJA

Red 5

MIJIĆ

SMOLČIĆ

KRALJ

PETROVIĆ

ĆURKOVIĆ

FOLNOVIĆ

Red 6

PANIĆ

LOVRINIĆ

JURKOVIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

ROĐAK

KOVAČEVIĆ

Red 7

HOLJEVAC

CRNALIĆIĆ

BAČIĆ

STRMEČKI

KRIŽANIĆ

DADIĆ

Red 8

LANDIKUŠIĆ K.

SENTA

PAPEC

TOŠIĆ

JELAVIĆ

BOGOVIĆ

Red 9

METER

PERICA

VUGDELIJA

MARIĆ

PAVELIĆ

VUJASINOVIĆ

 

KOVAČ

ŠIPUŠIĆ

IVANČIĆ

ZDILAR

BARE

PETKOVIĆ

REZULTATI 7.KOLO

REZULTATI  7.KOLO

KLENKAR

ŠABIĆ

1/6 2/6

RAŠIĆ

RUSSO

9/3

TOMAŠKOVIĆ

BALIJA

6/3 6/0

BLAŽEV

SKOKO

1/9

KARDAŠIĆ

GLASNOVIĆ

3/9

PAVIĆ

KELEUVA

4/6 3/6

 

 

 

PEVEC

BERTOVIĆ

9/4

VLAIĆ

BULOVIĆ

8/9

KELKOVIĆ

KOTA

4/9

MUSTAPIĆ

PALIKUĆA

9/6

ĆURKOVIĆ

SPAHIĆ

4/64/6

ĐANIĆ

FOLNOVIĆ

9/6

 

 

 

ŠENTIJA

PANIĆ

1/0

LOVRINIĆ

MIJIĆ

7/8

STRMEČKI

PETROVIĆ

2/9

KRALJ

LANDIKUŠIĆ J.

6/4 1/6 10/8

DADIĆ

KRAJNOVIĆ

7/9

SMOLČIĆ

CRNALIĆ

7/6 7/5

 

 

 

JURKOVIĆ

MARIĆ

1/0

ROĐAK

SENTA

1/0

PAPEC

KOVAČEVIĆ

2/9

TOŠIĆ

HOLJEVAC

0/1

VUGDELIJA

BAČIĆ

1/6 2/6

BOGOVIĆ

KRIŽANIĆ

3/9

 

 

 

VUJASINOVIĆ

PAVELIĆ

0/1

LANDIKUŠIĆ K.

METER

0/1

JELAVIĆ

PERICA

0/1

 

POREDAK nakon 7.kola

Red 1

KELEUVA

RAŠIĆ

SKOKO

ŠABIĆ

GLASNOVIĆ

TOMAŠKOVIĆ

Red 2

KLENKAR

RUSSO

BALIJA

BLAŽEV

KARDAŠIĆ

PAVIĆ

Red 3

KOTA

BULOVIĆ

SPAHIĆ

ĐANIĆ

PEVEC

MUSTAPIĆ

Red 4

BERTOVIĆ

VLAIĆ

KELKOVIĆ

PALIKUĆA

ĆURKOVIĆ

FOLNOVIĆ

Red 5

MIJIĆ

SMOLČIĆ

KRALJ

PETROVIĆ

KRAJNOVIĆ

ŠENTIJA

Red 6

PANIĆ

LOVRINIĆ

STRMEČKI

LANDIKUŠIĆ J.

DADIĆ

CRNALIĆ

Red 7

HOLJEVAC

KOVAČEVIĆ

BAČIĆ

JURKOVIĆ

KRIŽANIĆ

ROĐAK

Red 8

MARIĆ

SENTA

PAPEC

TOŠIĆ

VUGDELIJA

BOGOVIĆ

Red 9

METER

PERICA

JELAVIĆ

LANDIKUŠIĆ K.

PAVELIĆ

VUJASINOVIĆ

 

KOVAČ

ŠIPUŠIĆ

IVANČIĆ

ZDILAR

BARE

PETKOVIĆ

REZULTATI 6.KOLO

REZULTATI  6.KOLO

SKOKO

BALIJA

9/5

RUSSO

GLASNOVIĆ

6/2 3/6 10/6

ŠABIĆ

KELEUVA

2/6 2/6

 

 

 

RAŠIĆ

KOTA

9/4

BULOVIĆ

BLAŽEV

5/9

TOMAŠKOVIĆ

SPAHIĆ

9/8

FOLNOVIĆ

KLENKAR

8/9

BERTOVIĆ

KARDAŠIĆ

3/9

PAVIĆ

PALIKUĆA

6/2 6/2

 

 

 

MIJIĆ

PEVEC

5/9

CRNALIĆ

VLAIĆ

6/9

LANDIKUŠIĆ J.

MUSTAPIĆ

5/9

PETROVIĆ

KELKOVIĆ

0/6 6/7

ĐANIĆ

KRAJNOVIĆ

9/5

ĆURKOVIĆ

PANIĆ

1/0

 

 

 

STRMEČKI

HOLJEVAC

1/0

ŠENTIJA

KOVAČEVIĆ

9/3

BAČIĆ

DADIĆ

6/9

MARIĆ

KRALJ

0/1

LOVRINIĆ

KRIŽANIĆ

9/4

SENTA

SMOLČIĆ

3/9

 

 

 

METER

JURKOVIĆ

0/1

ROĐAK

PERICA

9/4

JELAVIĆ

TOŠIĆ

0/1

VUGDELIJA

LANDIKUŠIĆ K.

1/0

BOGOVIĆ

PAVELIĆ

1/0

PAPEC

VUJASINOVIĆ

1/0

 

POREDAK nakon 6.kola

Red 1

KELEUVA

RUSSO

SKOKO

ŠABIĆ

GLASNOVIĆ

BALIJA

Red 2

KLENKAR

RAŠIĆ

TOMAŠKOVIĆ

BLAŽEV

KARDAŠIĆ

PAVIĆ

Red 3

KOTA

BULOVIĆ

SPAHIĆ

FOLNOVIĆ

BERTOVIĆ

PALIKUĆA

Red 4

PEVEC

VLAIĆ

KELKOVIĆ

MUSTAPIĆ

ĆURKOVIĆ

ĐANIĆ

Red 5

MIJIĆ

CRNALIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

SMOLČIĆ

KRAJNOVIĆ

PANIĆ

Red 6

ŠENTIJA

LOVRINIĆ

STRMEČKI

KRALJ

DADIĆ

PETROVIĆ

Red 7

HOLJEVAC

KOVAČEVIĆ

BAČIĆ

MARIĆ

KRIŽANIĆ

SENTA

Red 8

JURKOVIĆ

ROĐAK

PAPEC

TOŠIĆ

VUGDELIJA

BOGOVIĆ

Red 9

METER

PERICA

JELAVIĆ

LANDIKUŠIĆ K.

PAVELIĆ

VUJASINOVIĆ

 

KOVAČ

ŠIPUŠIĆ

IVANČIĆ

ZDILAR

BARE

PETKOVIĆ

REZULTATI 5.KOLO

REZULTATI  5.KOLO

KLENKAR

KELEUVA

1/6 6/7

SKOKO

KOTA

9/5

SPAHIĆ

GLASNOVIĆ

8/9

RUSSO

BLAŽEV

9/7

ŠABIĆ

KARDAŠIĆ

7/3

PALIKUĆA

BALIJA

3/9

 

 

 

FOLNOVIĆ

PEVEC

1/0

BERTOVIĆ

VLAIĆ

9/6

KELKOVIĆ

BULOVIĆ

6/1 5/7 1/10

RAŠIĆ

MUSTAPIĆ

9/6

PANIĆ

TOMAŠKOVIĆ

8/9

PAVIĆ

KRAJNOVIĆ

9/7

 

 

 

LANDIKUŠIĆ J.

KOVAČEVIĆ

9/8

KRIŽANIĆ

ĆURKOVIĆ

3/9

CRNALIĆ

HOLJEVAC

1/0

KRALJ

ĐANIĆ

0/9

MIJIĆ

DADIĆ

9/7

PETROVIĆ

SMOLČIĆ

6/2 6/3

 

 

 

MARIĆ

ŠENTIJA

0/1

VUGDELIJA

JURKOVIĆ

 

SENTA

VUJASINOVIĆ

1/0

METER

TOŠIĆ

1/9

LANDIKUŠIĆ K.

LOVRINIĆ

0/1

PAVELIĆ

BAČIĆ

4/6 6/3 1/6

PERICA

VUGDELIJA

9/1

 

 

 

 

POREDAK nakon 5.kola

Red 1

KELEUVA

GLASNOVIĆ

BALIJA

ŠABIĆ

RUSSO

SKOKO

Red 2

KLENKAR

KOTA

SPAHIĆ

BLAŽEV

KARDAŠIĆ

PALIKUĆA

Red 3

RAŠIĆ

BULOVIĆ

TOMAŠKOVIĆ

FOLNOVIĆ

BERTOVIĆ

PAVIĆ

Red 4

PEVEC

VLAIĆ

KELKOVIĆ

MUSTAPIĆ

PANIĆ

KRAJNOVIĆ

Red 5

MIJIĆ

CRNALIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

PETROVIĆ

ĐANIĆ

ĆURKOVIĆ

Red 6

KOVAČEVIĆ

STRMEČKI

HOLJEVAC

KRALJ

DADIĆ

SMOLČIĆ

Red 7

KRIŽANIĆ

ŠENTIJA

BAČIĆ

JURKOVIĆ

LOVRINIĆ

VUJASINOVIĆ

Red 8

MARIĆ

PERICA

SENTA

TOŠIĆ

LANDIKUŠIĆ K.

PAVELIĆ

Red 9

METER

ROĐAK

JELAVIĆ

VUGDELIJA

 

 

 

KOVAČ

ŠIPUŠIĆ

IVANČIĆ

ZDILAR

BARE

PETKOVIĆ

REZULTATI 4.KOLO

REZULTATI  4.KOLO

KOTA

KELEUVA

0/6 7/5 2/6

GLASNOVIĆ

BLAŽEV

9/3

KARDAŠIĆ

BALIJA

8/9

 

 

 

MUSTAPIĆ

RUSSO

1/9

BULOVIĆ

ŠABIĆ

3/9

SKOKO

TOMAŠKOVIĆ

6/4 6/3

PALIKUĆA

PEVEC

1/0

VLAIĆ

KLENKAR

6/9

KRAJNOVIĆ

SPAHIĆ

1/5 ret.

 

 

 

RAŠIĆ

DADIĆ

9/4

BERTOVIĆ

HOLJEVAC

1/0

PANIĆ

KOVAČEVIĆ

9/4

FOLNOVIĆ

SMOLČIĆ

7/5 6/1

KELKOVIĆ

ĐANIĆ

6/4 3/6 6/3

PAVIĆ

ĆURKOVIĆ

6/4 6/4

 

 

 

KRIŽANIĆ

STRMEČKI

9/7

PETROVIĆ

BARE

1/0

LANDIKUŠIĆ J.

BAČIĆ

6/3 6/2

JURKOVIĆ

CRNALIĆ

5/9

KRALJ

LOVRINIĆ

5/7 6/0 10/3

VUJASINOVIĆ

MIJIĆ

6/4 4/6 6/10

 

 

 

METER

MARIĆ

1/6 1/6

SENTA

ROĐAK

9/5

VUGDELIJA

JELAVIĆ

1/0

ŠENTIJA

TOŠIĆ

1/0

LANDIKUŠIĆ K.

PAVELIĆ

9/1

PETKOVIĆ

PERICA

0/1

 

POREDAK nakon 4.kola

Red 1

KELEUVA

GLASNOVIĆ

BALIJA

KARDAŠIĆ

BLAŽEV

KOTA

Red 2

KLENKAR

SKOKO

SPAHIĆ

RUSSO

ŠABIĆ

PEVEC

Red 3

MUSTAPIĆ

BULOVIĆ

TOMAŠKOVIĆ

PALIKUĆA

VLAIĆ

KRAJNOVIĆ

Red 4

FOLNOVIĆ

BERTOVIĆ

KELKOVIĆ

RAŠIĆ

PANIĆ

PAVIĆ

Red 5

DADIĆ

HOLJEVAC

KOVAČEVIĆ

SMOLČIĆ

ĐANIĆ

ĆURKOVIĆ

Red 6

LANDIKUŠIĆ J.

KRIŽANIĆ

CRNALIĆ

KRALJ

MIJIĆ

PETROVIĆ

Red 7

STRMEČKI

ŠENTIJA

BAČIĆ

JURKOVIĆ

LOVRINIĆ

VUJASINOVIĆ

Red 8

MARIĆ

VUGDELIJA

SENTA

TOŠIĆ

LANDIKUŠIĆ K.

PAVELIĆ

Red 9

METER

ROĐAK

JELAVIĆ

PERICA

 

 

 

KOVAČ

ŠIPUŠIĆ

IVANČIĆ

ZDILAR

BARE

PETKOVIĆ

REZULTATI 3.KOLO

REZULTATI  3.KOLO

KLENKAR

BALIJA

5/9

TOMAŠKOVIĆ

BLAŽEV

3/62/6

KARDAŠIĆ

SPAHIĆ

7/6 7/6

RUSSO

KELEUVA

1/6 3/6

ŠABIĆ

KOTA

3/6 4/6

PEVEC

GLASNOVIĆ

3/6 0/6

 

 

 

SMOLČIĆ

BULOVIĆ

4/6 6/3 1/6

KRAJNOVIĆ

HOLJEVAC

1/0

PALIKUĆA

ĐANIĆ

9/6

SKOKO

DADIĆ

9/3

VLAIĆ

KOVAČEVIĆ

9/7

ĆURKOVIĆ

MUSTAPIĆ

6/4 4/6 3/10

 

 

 

KELKOVIĆ

BAČIĆ

6/3 6/1

STRMEČKI

BERTOVIĆ

5/9

CRNALIĆ

FOLNOVIĆ

2/6 1/6

PAVIĆ

LOVRINIĆ

6/2 6/0

RAŠIĆ

MIJIĆ

9/0

PANIĆ

BARE

9/2

 

 

 

PETROVIĆ

MARIĆ

9/2

JELAVIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

6/9

ROĐAK

KRIŽANIĆ

5/9

VUJASINOVIĆ

TOŠIĆ

1/0

PAVELIĆ

JURKOVIĆ

1/6 2/6

LANDIKUŠIĆ K.

KRALJ

0/1

 

 

 

PERICA

SENTA

0/1

METER

VUGDELIJA

6/7 6/4 10/6

 

 

 

 

POREDAK nakon 3.kola

Red 1

KELEUVA

BLAŽEV

BALIJA

KARDAŠIĆ

GLASNOVIĆ

KOTA

Red 2

KLENKAR

TOMAŠKOVIĆ

SPAHIĆ

MUSTAPIĆ

ŠABIĆ

PEVEC

Red 3

RUSSO

BULOVIĆ

SKOKO

PALIKUĆA

VLAIĆ

KRAJNOVIĆ

Red 4

SMOLČIĆ

HOLJEVAC

ĐANIĆ

DADIĆ

KOVAČEVIĆ

ĆURKOVIĆ

Red 5

RAŠIĆ

BERTOVIĆ

PANIĆ

FOLNOVIĆ

KELKOVIĆ

PAVIĆ

Red 6

BAČIĆ

STRMEČKI

CRNALIĆ

LOVRINIĆ

MIJIĆ

BARE

Red 7

KRIŽANIĆ

PETROVIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

JURKOVIĆ

KRALJ

TOŠIĆ

Red 8

MARIĆ

JELAVIĆ

ROĐAK

VUJASINOVIĆ

PAVELIĆ

LANDIKUŠIĆ K.

Red 9

METER

SENTA

PERICA

VUGDELIJA

 

 

 

PETKOVIĆ

KOVAČ

ŠIPUŠIĆ

IVANČIĆ

ZDILAR

 

REZULTATI 2.KOLO

REZULTATI  2.KOLO

KOTA

GLASNOVIĆ

5/7 4/6

SPAHIĆ

KELEUVA

2/6 2/6

BALIJA

BLAŽEV

7/9

 

 

 

RUSSO

MUSTAPIĆ

1/0

BULOVIĆ

TOMAŠKOVIĆ

2/6 0/6

DADIĆ

KARDAŠIĆ

3/9

ĐANIĆ

ŠABIĆ

0/6 5/7

KOVAČEVIĆ

PEVEC

5/9

HOLJEVAC

KLENKAR

0/1

 

 

 

PALIKUĆA

MIJIĆ

6/4 6/4

BERTOVIĆ

SMOLČIĆ

1/6 6/4 6/10

KRAJNOVIĆ

BARE

9/3

SKOKO

FOLNOVIĆ

6/3 6/3

BAČIĆ

VLAIĆ

0/1

LOVRINIĆ

ĆURKOVIĆ

0/1

 

 

 

CRNALIĆ

KRIŽANIĆ

1/0

STRMEČKI

MARIĆ

9/3

PANIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

6/4 7/5

PAVIĆ

JURKOVIĆ

9/4

KELKOVIĆ

KRALJ

1/0

TOŠIĆ

RAŠIĆ

0/1

 

 

 

VUGDELIJA

VUJASINOVIĆ

7/5 1/6 4/10

JELAVIĆ

SENTA

6/1 6/2

PERICA

PETROVIĆ

0/1

IVANČIĆ

ROĐAK

0/1

METER

PAVELIĆ

1/6 1/6

ZDILAR

LANDIKUŠIĆ K.

0/1

 

POREDAK nakon 2.kola

Red 1

KELEUVA

BLAŽEV

BALIJA

SPAHIĆ

GLASNOVIĆ

KOTA

Red 2

KLENKAR

TOMAŠKOVIĆ

KARDAŠIĆ

MUSTAPIĆ

ŠABIĆ

PEVEC

Red 3

RUSSO

BULOVIĆ

DADIĆ

ĐANIĆ

KOVAČEVIĆ

HOLJEVAC

Red 4

SMOLČIĆ

KRAJNOVIĆ

PALIKUĆA

SKOKO

VLAIĆ

ĆURKOVIĆ

Red 5

MIJIĆ

BERTOVIĆ

BARE

FOLNOVIĆ

BAČIĆ

LOVRINIĆ

Red 6

KELKOVIĆ

STRMEČKI

KRIŽANIĆ

PAVIĆ

RAŠIĆ

PANIĆ

Red 7

CRNALIĆ

MARIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

JURKOVIĆ

KRALJ

TOŠIĆ

Red 8

PETROVIĆ

JELAVIĆ

ROĐAK

VUJASINOVIĆ

PAVELIĆ

LANDIKUŠIĆ K.

Red 9

VUGDELIJA

SENTA

PERICA

IVANČIĆ

METER

ZDILAR

 

PETKOVIĆ

KOVAČ

ŠIPUŠIĆ

 

 

 

ZIMSKA PIRAMIDA 2017/18. REZULTATI 1.KOLO

REZULTATI  1.KOLO

KLENKAR

SPAHIĆ

 

TOMAŠKOVIĆ

GLASNOVIĆ

2/6 7/6 6/10

KARDAŠIĆ

BLAŽEV

1/6 2/6

MUSTAPIĆ

BALIJA

2/6 3/6

ŠABIĆ

KELEUVA

2/6 2/6

KOTA

ADANIĆ

6/2 7/6

 

 

 

KOVAČEVIĆ

HOLJEVAC

6/2 6/7 10/8

SMOLČIĆ

RUSSO

4/6 5/7

DADIĆ

BARE

6/4 6/2

MIJIĆ

BULOVIĆ

1/6 2/6

FOLNOVIĆ

PEVEC

3/6 1/6

ĐANIĆ

VUJASINOVIĆ

6/1 6/0

 

 

 

BAČIĆ

VLAIĆ

 

BERTOVIĆ

KRIŽANIĆ

6/3 6/2

SKOKO

KRALJ

1/0

KRAJNOVIĆ

MARIĆ

9/1

LOVRINIĆ

ĆURKOVIĆ

1/6 2/6

JURKOVIĆ

PALIKUĆA

 

 

 

 

TOŠIĆ

RAŠIĆ

 

PETROVIĆ

PANIĆ

5/7 1/6

KELKOVIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

6/7 6/4 6/10

CRNALIĆ

SENTA

9/6

STRMEČKI

ROĐAK

6/1 0/6 6/1

PAVIĆ

LANDIKUŠIĆ K.

 

PAVELIĆ

VUGDELIJA

9/8

 

POREDAK nakon 1.kola

Red 1

KELEUVA

BLAŽEV

BALIJA

SPAHIĆ

GLASNOVIĆ

KOTA

Red 2

KLENKAR

TOMAŠKOVIĆ

KARDAŠIĆ

MUSTAPIĆ

ŠABIĆ

PEVEC

Red 3

RUSSO

BULOVIĆ

DADIĆ

ĐANIĆ

KOVAČEVIĆ

HOLJEVAC

Red 4

SMOLČIĆ

BARE

MIJIĆ

FOLNOVIĆ

VLAIĆ

ĆURKOVIĆ

Red 5

PALIKUĆA

BERTOVIĆ

KRAJNOVIĆ

SKOKO

BAČIĆ

LOVRINIĆ

Red 6

KRALJ

MARIĆ

KRIŽANIĆ

JURKOVIĆ

RAŠIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

Red 7

CRNALIĆ

STRMEČKI

PANIĆ

LANDIKUŠIĆ K.

KELKOVIĆ

TOŠIĆ

Red 8

PETROVIĆ

SENTA

ROĐAK

VUJASINOVIĆ

PAVELIĆ

PAVIĆ

Red 9

VUGDELIJA

JELAVIĆ

PERICA

IVANČIĆ

METER

ZDILAR

 

PETKOVIĆ

KOVAČ

ŠIPUŠIĆ

 

 

 

MASTERS PIRAMIDE LJETO 2017. ZAVRŠNI TURNIR - pobjednik ŽELJKO KELEUVA - čestitamo!

Masters ljetne piramide TK San-spin 2017.              
                                   
1     1 KELEUVA                        
                KELEUVA            
2       KARDAŠIĆ     9/4.                  
                        KELEUVA      
3       ADANIĆ             9/2.          
                ADANIĆ            
4       MUSTAPIĆ     9/4.                  
                              KELEUVA  
5       SPAHIĆ                   9/1.    
                SPAHIĆ            
6       PEVEC     9/5.                  
                        SPAHIĆ      
7       TOMAŠKOVIĆ             9/8.          
                TOMAŠKOVIĆ            
8       KOTA     9/2.                  
                                  KELEUVA
9       BLAŽEV                       9/1.
                BLAŽEV            
10       RUSSO     9/7.                  
                        BLAŽEV      
11       KLENKAR             9/8.          
                KLENKAR            
12       ŠABIĆ     9/4.                  
                              BLAŽEV  
13       GLASNOVIĆ                   9/4.    
                GLASNOVIĆ            
14       BARE     9/3.                  
                        BALIJA      
15       BULOVIĆ             9/7.          
                BALIJA            
16     2 BALIJA     9/0                  
                                   
                                   

MASTERS LJETNE PIRAMIDE 2017. REZULTATI

      MASTERS PIRAMIDA LJETO 2017.

GRUPA 1

1.

2.

3.

mjesto

1. Keleuva

----

6/4

6/4

1.

2. Folnović

4/6

----

2/6

3.

3. Klenkar

4/6

6/2

----

2.

 

GRUPA 2

1.

2.

3.

mjesto

1. Balija

----

6/0

6/1

1.

2. Dadić

0/6

----

2/6

3.

3. Pevec

1/6

6/2

----

2.

 

GRUPA 3

1.

2.

3.

mjesto

1. Kota

----

6/2

6/1

1.

2. Kovačević

2/6

----

3/6

3.

3. Bare

1/6

6/3

----

2.

 

GRUPA 4

1.

2.

3.

mjesto

1. Blažev

----

6/1

6/1

1.

2. Adanić

1/6

----

6/2

2.

3. Smolčić

1/6

2/6

----

3.

 

GRUPA 5

1.

2.

3.

mjesto

1. Mustapić

----

6/3

7/5

1.

2. Russo

3/6

----

6/1

2.

3. Kršić

5/7

1/6

----

3.

 

GRUPA 6

1.

2.

3.

mjesto

1. Tomašković

----

5/6

6/0

2.

2. Glasnović

6/5

----

6/0

1.

3. Mijić

0/6

0/6

----

3.

 

GRUPA 7

1.

2.

3.

mjesto

1. Spahić

----

6/1

6/4

1.

2. Đanić

1/6

----

2/6

3.

3. Bulović

4/6

6/2

----

2.

 

GRUPA 8

1.

2.

3.

mjesto

1. Šabić

----

6/2

6/2

1.

2. Kardašić

2/6

----

6/2

2.

3. Holjevac

2/6

2/6

----

3.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MASTERS LJETNE PIRAMIDE 2017.  TURNIR PAROVA

 

 

TENISKI KLUB SAN-SPIN

Miroševečina 2 Zagreb

 

ORGANIZIRA

 

MASTERS LJETNE PIRAMIDE

TK SAN-SPIN

2017.

I TURNIR PAROVA ZA ČLANOVE PIRAMIDE

(jedan član para može biti gost)

 

Vrijeme održavanja:  SUB/NED     30.09.-01.10.2017.

Prijavnina: 100 kn po osobi           

Ždrijeb: petak 18.00h za Masters Piramide

             subota 13.00 sati za Turnir Parova

Roštilj:  subota od 13-15h               

Prijave: sms na 091/171-4239 do

             petka 29.09.2017. do 15h 

 

PAROVI 16.KOLO

PAROVI  16.KOLO 

NAPOMENA: NEODIGRANI PAROVI 15.KOLA TREBAJU SE ODIGRATI TIJEKOM VIKENDA (23.-24.09.2017.), KAKO BI SE MOGLI FORMIRATI PAROVI IZMEĐU 3. I 2. REDA.

IGRAČI UNUTAR 3. REDA IGRAJU ZAMJENSKI MEČ DOK NE DOBIJU PROTIVNIKE 

KARDAŠIĆ/ĆURKOVIĆ

TOMAŠKOVIĆ/BLAŽEV

 

SPAHIĆ/KOTA

ŠABIĆ/KELEUVA

 

KRALJ/BALIJA

MUSTAPIĆ/PAVIĆ

 

 

 

 

ŠIPUŠIĆ

ĐANIĆ

 

RUSSO

GLASNOVIĆ

 

ADANIĆ

GUNJAČA

 

 

 

 

BULOVIĆ

HOLJEVAC

 

LOVRINIĆ

VLAIĆ

 

PALIKUĆA

KOVAČEVIĆ

 

KRŠIĆ/MIJIĆ

DADIĆ

 

KRIŽANIĆ/KLENKAR

FOLNOVIĆ

 

SKOKO

KRAJNOVIĆ

 

 

 

 

LANDIKUŠIĆ J.

MARIĆ

 

BAČIĆ

SMOLČIĆ

 

SENTA

BERTOVIĆ

 

ROĐAK

BARE

 

PEVEC

KRŠIĆ/MIJIĆ

 

LANDIKUŠIĆ K.

KRIŽANIĆ/KLENKAR

 

JURKOVIĆ

PETKOVIĆ

 

PANIĆ

RAŠIĆ

 

 

 

 

 

POREDAK nakon 15.kola

Red 1

PAVIĆ

KELEUVA

BALIJA

KOTA

BLAŽEV

ĆURKOVIĆ

Red 2

MUSTAPIĆ

TOMAŠKOVIĆ

SPAHIĆ

KRALJ

ŠABIĆ

KARDAŠIĆ

Red 3

ĐANIĆ

ŠIPUŠIĆ

GLASNOVIĆ

RUSSO

GUNJAČA

ADANIĆ

Red 4

KOVAČEVIĆ

VLAIĆ

DADIĆ

KRAJNOVIĆ

FOLNOVIĆ

HOLJEVAC

Red 5

BULOVIĆ

LOVRINIĆ

PALIKUĆA

MIJIĆ

KLENKAR

SKOKO

Red 6

MARIĆ

BERTOVIĆ

KRŠIĆ

KRIŽANIĆ

SMOLČIĆ

BARE

Red 7

LANDIKUŠIĆ J.

BAČIĆ

SENTA

ROĐAK

PEVEC

LANDIKUŠIĆ K.

Red 8

PETKOVIĆ

JURKOVIĆ 

ŽAGAR

PERICA

RAŠIĆ

PANIĆ

Red 9

TOŠIĆ

KOVAČ

ZDILAR

PLANINIĆ

VRANJEŠ

 

REZULTATI 15.KOLO

REZULTATI  15.KOLO

MUSTAPIĆ

PAVIĆ

 

TOMAŠKOVIĆ

BLAŽEV

 

SPAHIĆ

KOTA

 

KRALJ

BALIJA

 

ŠABIĆ

KELEUVA

 

KARDAŠIĆ

ĆURKOVIĆ

 

 

 

 

RUSSO

KOVAČEVIĆ

4/6 6/2 10/6

VLAIĆ

GUNJAČA

1/6 2/6

DADIĆ

ŠIPUŠIĆ

1/6 3/6

KRAJNOVIĆ

ĐANIĆ

6/4 6/7 1/6

ADANIĆ

FOLNOVIĆ

6/4 7/5

HOLJEVAC

GLASNOVIĆ

1/6 1/6

 

 

 

SKOKO

MARIĆ

6/2 6/2

PALIKUĆA

BERTOVIĆ

6/3 6/4

KRŠIĆ

MIJIĆ

 

KRIŽANIĆ

KLENKAR

 

SMOLČIĆ

LOVRINIĆ

 

BARE

BULOVIĆ

3/6 6/7

 

 

 

PETKOVIĆ

BAČIĆ

 

LANDIKUŠIĆ J.

JURKOVIĆ

1/0

ROĐAK

SENTA

4/6 1/6

PERICA

ŽAGAR

 

PANIĆ

PEVEC

 

RAŠIĆ

LANDIKUŠIĆ K.

 

 

POREDAK nakon 15.kola

Red 1

PAVIĆ

KELEUVA

BALIJA

KOTA

BLAŽEV

ĆURKOVIĆ

Red 2

MUSTAPIĆ

TOMAŠKOVIĆ

SPAHIĆ

KRALJ

ŠABIĆ

KARDAŠIĆ

Red 3

ĐANIĆ

ŠIPUŠIĆ

GLASNOVIĆ

RUSSO

GUNJAČA

ADANIĆ

Red 4

KOVAČEVIĆ

VLAIĆ

DADIĆ

KRAJNOVIĆ

FOLNOVIĆ

HOLJEVAC

Red 5

BULOVIĆ

LOVRINIĆ

PALIKUĆA

MIJIĆ

KLENKAR

SKOKO

Red 6

MARIĆ

BERTOVIĆ

KRŠIĆ

KRIŽANIĆ

SMOLČIĆ

BARE

Red 7

LANDIKUŠIĆ J.

BAČIĆ

SENTA

ROĐAK

PEVEC

LANDIKUŠIĆ K.

Red 8

PETKOVIĆ

JURKOVIĆ

ŽAGAR

PERICA

RAŠIĆ

PANIĆ

Red 9

TOŠIĆ

KOVAČ

ZDILAR

PLANINIĆ

VRANJEŠ

 

REZULTATI 14.KOLO

REZULTATI  14.KOLO

ĆURKOVIĆ

PAVIĆ

 

BLAŽEV

BALIJA

 

KELEUVA

KOTA

7/5 6/2

 

 

 

MUSTAPIĆ

ĐANIĆ

7/5 3/6 10/7

ŠIPUŠIĆ

TOMAŠKOVIĆ

 

GLASNOVIĆ

KRALJ

3/6 4/6

KOVAČEVIĆ

SPAHIĆ

 

GUNJAČA

KARDAŠIĆ

 

FOLNOVIĆ

ŠABIĆ

5/7 5/5

 

 

 

BULOVIĆ

RUSSO

2/6 6/3 4/6

VLAIĆ

LOVRINIĆ

 

BERTOVIĆ

KRAJNOVIĆ

3/6 6/4 0/6

DADIĆ

MIJIĆ

 

HOLJEVAC

KLENKAR

6/4 6/4

ADANIĆ

MARIĆ

6/3 6/2

 

 

 

JURKOVIĆ

KRŠIĆ

5/7 6/4 5/10

BAČIĆ

KRIŽANIĆ

 

BARE

SENTA

6/4 4/3

ROĐAK

SMOLČIĆ

 

SKOKO

PEVEC

 

LANDIKUŠIĆ K.

PALIKUĆA

 

 

 

 

PANIĆ

PERICA

 

RAŠIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

 

ŽAGAR

PETKOVIĆ

 

 

POREDAK nakon 14.kola

Red 1

PAVIĆ

KELEUVA

BALIJA

KOTA

BLAŽEV

ĆURKOVIĆ

Red 2

MUSTAPIĆ

TOMAŠKOVIĆ

SPAHIĆ

KRALJ

ŠABIĆ

KARDAŠIĆ

Red 3

ĐANIĆ

ŠIPUŠIĆ

GLASNOVIĆ

KOVAČEVIĆ

GUNJAČA

FOLNOVIĆ

Red 4

RUSSO

LOVRINIĆ

MIJIĆ

KRAJNOVIĆ

ADANIĆ

HOLJEVAC

Red 5

BULOVIĆ

VLAIĆ

BERTOVIĆ

DADIĆ

KLENKAR

MARIĆ

Red 6

PEVEC

PALIKUĆA

KRŠIĆ

KRIŽANIĆ

SMOLČIĆ

SENTA

Red 7

JURKOVIĆ

BAČIĆ

BARE

ROĐAK

SKOKO

LANDIKUŠIĆ K.

Red 8

PETKOVIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

ŽAGAR

PERICA

RAŠIĆ

PANIĆ

Red 9

TOŠIĆ

KOVAČ

ZDILAR

PLANINIĆ

VRANJEŠ

 

REZULTATI 13.KOLO

REZULTATI  13.KOLO

BALIJA

ĐANIĆ

7/5 6/1

TOMAŠKOVIĆ

PAVIĆ

0/1

BLAŽEV

SPAHIĆ

6/3 6/1

KRALJ

KOTA

0/1

ŠABIĆ

KELEUVA

3/6 2/6

KARDAŠIĆ

ĆURKOVIĆ

3/6 3/6

 

 

 

RUSSO

ŠIPUŠIĆ

0/6 2/6

LOVRINIĆ

GUNJAČA

0/1

MIJIĆ

GLASNOVIĆ

5/7 6/7

FOLNOVIĆ

KRAJNOVIĆ

6/2 6/7 3/0

MARIĆ

MUSTAPIĆ

0/1

KOVAČEVIĆ

KLENKAR

6/1 6/3

 

 

 

PEVEC

HOLJEVAC

0/1

BERTOVIĆ

PALIKUĆA

 

KRŠIĆ

VLAIĆ

4/6 4/6

KRIŽANIĆ

DADIĆ

2/6 ret.

SMOLČIĆ

BULOVIĆ

1/6 1/6

SENTA

ADANIĆ

0/6 3/6

 

 

 

PETKOVIĆ

JURKOVIĆ

 

LANDIKUŠIĆ J.

BAČIĆ

 

ŽAGAR

ROĐAK

 

PERICA

LANDIKUŠIĆ K.

 

RAŠIĆ

SKOKO

 

DRISS

BARE

 

 

POREDAK nakon 13.kola

Red 1

PAVIĆ

KOTA

BALIJA

KELEUVA

BLAŽEV

ĆURKOVIĆ

Red 2

ĐANIĆ

TOMAŠKOVIĆ

SPAHIĆ

KRALJ

ŠABIĆ

KARDAŠIĆ

Red 3

MUSTAPIĆ

ŠIPUŠIĆ

GLASNOVIĆ

KOVAČEVIĆ

GUNJAČA

FOLNOVIĆ

Red 4

RUSSO

LOVRINIĆ

MIJIĆ

KRAJNOVIĆ

MARIĆ

KLENKAR

Red 5

BULOVIĆ

VLAIĆ

PALIKUĆA

DADIĆ

HOLJEVAC

ADANIĆ

Red 6

PEVEC

BERTOVIĆ

KRŠIĆ

KRIŽANIĆ

SMOLČIĆ

SENTA

Red 7

JURKOVIĆ

BAČIĆ

BARE

ROĐAK

SKOKO

LANDIKUŠIĆ K.

Red 8

PETKOVIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

ŽAGAR

PERICA

RAŠIĆ

DRISS

Red 9

TOŠIĆ

PANIĆ

KOVAČ

ZDILAR

PLANINIĆ

VRANJEŠ

REZULTATI 12.KOLO

REZULTATI  12.KOLO

ĆURKOVIĆ

PAVIĆ

6/7

SPAHIĆ

KOTA

 

KELEUVA

ĐANIĆ

3/6 1/6

 

 

 

MUSTAPIĆ

BLAŽEV

6/3 5/7 2/10

KRALJ

ŠIPUŠIĆ

1/0

GLASNOVIĆ

ŠABIĆ

2/6 7/5 1/6

KLENKAR

TOMAŠKOVIĆ

0/1

GUNJAČA

KARDAŠIĆ

 

BALIJA

KRAJNOVIĆ

6/4 64

 

 

 

MARIĆ

BULOVIĆ

1/0

VLAIĆ

KOVAČEVIĆ

6/3 3/6 8/10

MIJIĆ

PALIKUĆA

1/0

LOVRINIĆ

DADIĆ

4/6 6/1 10/6

FOLNOVIĆ

HOLJEVAC

1/0

ADANIĆ

RUSSO

 

 

 

 

JURKOVIĆ

KRIŽANIĆ

0/1

BAČIĆ

SMOLČIĆ

4/6 2/6

KRŠIĆ

BARE

4/6 6/1 6/4

ROĐAK

BERTOVIĆ

5/7 2/6

SKOKO

MARIĆ

0/1

SENTA

LANDIKUŠIĆ K.

9/7

PERICA

DRISS

1/0

ŽAGAR

PETKOVIĆ

 

 

 

 

 

POREDAK nakon 12.kola

Red 1

PAVIĆ

KOTA

ĐANIĆ

KELEUVA

SPAHIĆ

ĆURKOVIĆ

Red 2

BALIJA

TOMAŠKOVIĆ

BLAŽEV

KRALJ

ŠABIĆ

KARDAŠIĆ

Red 3

MUSTAPIĆ

ŠIPUŠIĆ

GLASNOVIĆ

KLENKAR

GUNJAČA

KRAJNOVIĆ

Red 4

RUSSO

LOVRINIĆ

MIJIĆ

FOLNOVIĆ

MARIĆ

KOVAČEVIĆ

Red 5

BULOVIĆ

VLAIĆ

PALIKUĆA

DADIĆ

HOLJEVAC

ADANIĆ

Red 6

PEVEC

BERTOVIĆ

KRŠIĆ

KRIŽANIĆ

SMOLČIĆ

SENTA

Red 7

JURKOVIĆ

BAČIĆ

BARE

ROĐAK

SKOKO

LANDIKUŠIĆ K.

Red 8

PETKOVIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

ŽAGAR

PERICA

RAŠIĆ

DRISS

Red 9

TOŠIĆ

PANIĆ

KOVAČ

ZDILAR

PLANINIĆ

VRANJEŠ

 

TURNIR 500 HUT + TURNIR PAROVA 08.-09.07.2017.

 

 

TENISKI KLUB SAN-SPIN

Miroševečina 4 Zagreb

ORGANIZIRA

OP SAN-SPIN-a 2017.

HUT TOUR serija 500

(singl 18-45;45+ i turnir parova)

 

Vrijeme održavanja:  SUB/NED     08/09.07.2017.

Prijavnina: 100 kn po osobi

Ždrijeb: petak 18.00h za singl turnir

              subota 12.00 sati za turnir parova

Roštilj:  subota od 14-16h               

Prijave: na san-spin@zg.t-com.hr ili sms na 091/171-4239 do

              petka 07.07.2017. do 12h 

REZULTATI 11.KOLO

REZULTATI  11.KOLO

ĐANIĆ

KRAJNOVIĆ

7/6 7/5

KELEUVA

TOMAŠKOVIĆ

1/0

GUNJAČA/BLAŽEV

PAVIĆ

 

ŠIPUŠIĆ

SPAHIĆ

 

ŠABIĆ

KOTA

 

ĆURKOVIĆ

KARDAŠIĆ

 

 

 

 

RUSSO

GUNJAČA/BLAŽEV

 

DADIĆ

GLASNOVIĆ

1/6   3/6

PALIKUĆA

KLENKAR

 

HOLJEVAC

BALIJA

3/6 0/6

KRALJ

BULOVIĆ

1/0

KOVAČEVIĆ

MUSTAPIĆ

6/7 6/2 9/11

 

 

 

MARIĆ

PEVEC

 

BERTOVIĆ

FOLNOVIĆ

 

BARE

VLAIĆ

6/2 6/7 3/6

KRIŽANIĆ

KRALJ

 

LOVRINIĆ

SMOLČIĆ

3/6 6/0 6/4

LANDIKUŠIĆ K.

MIJIĆ

0/1

 

 

 

PETKOVIĆ

BAČIĆ

 

SKOKO

SENTA

6/0 6/0

ŽAGAR

LANDIKUŠIĆ J.

 

DRISS

JURKOVIĆ

 

PERICA

RAŠIĆ

1/0

KRŠIĆ

ROĐAK

7/5 6/2

 

 

 

 

POREDAK nakon 11.kola

Red 1

PAVIĆ

KOTA

ĐANIĆ

ŠIPUŠIĆ

SPAHIĆ

KARDAŠIĆ

Red 2

KRAJNOVIĆ

TOMAŠKOVIĆ

BLAŽEV

KELEUVA

ŠABIĆ

ĆURKOVIĆ

Red 3

MUSTAPIĆ

KRALJ

GLASNOVIĆ

KLENKAR

GUNJAČA

BALIJA

Red 4

RUSSO

DADIĆ

PALIKUĆA

HOLJEVAC

BULOVIĆ

KOVAČEVIĆ

Red 5

PEVEC

VLAIĆ

MIJIĆ

LOVRINIĆ

FOLNOVIĆ

ADANIĆ

Red 6

MARIĆ

BERTOVIĆ

BARE

KRIŽANIĆ

SMOLČIĆ

LANDIKUŠIĆ K.

Red 7

JURKOVIĆ

BAČIĆ

RAŠIĆ

ROĐAK

SKOKO

LANDIKUŠIĆ J.

Red 8

PETKOVIĆ

SENTA

ŽAGAR

DRISS

PERICA

KRŠIĆ

Red 9

TOŠIĆ

PANIĆ

KOVAČ

ZDILAR

PLANINIĆ

VRANJEŠ

REZULTATI 10.KOLO

REZULTATI  10.KOLO

KARDAŠIĆ

KOTA

 

PAVIĆ

TOMAŠKOVIĆ

6/3 5/7 10/4

SPAHIĆ

KRAJNOVIĆ

6/3 7/5

 

 

 

MUSTAPIĆ

ŠABIĆ

3/6 1/6

BULOVIĆ

KELEUVA

0/6 0/2

GLASNOVIĆ

ŠIPUŠIĆ

6/1 2/6 4/6

ĐANIĆ

KLENKAR

1/0

GUNJAČA

BLAŽEV

 

ĆURKOVIĆ

BALIJA

6/3 0/6 12/10

 

 

 

DADIĆ

MIJIĆ

6/2 6/4

VLAIĆ

HOLJEVAC

2/6 3/6

PEVEC

PALIKUĆA

0/1

SMOLČIĆ

KOVAČEVIĆ

1/6 3/6

FOLNOVIĆ

RUSSO

2/6 4/6

KRALJ

ADANIĆ

6/2 6/3

 

 

 

JURKOVIĆ

LOVRINIĆ

0/1

BAČIĆ

MARIĆ

0/1

RAŠIĆ

KRIŽANIĆ

0/1

ROĐAK

BERTOVIĆ

4/6 1/6

SENTA

BARE

4/6 2/6

LANDIKUŠIĆ K.

LANDIKUŠIĆ J.

1/0

 

 

 

KRŠIĆ

DRISS

6/3 6/1

PERICA

SKOKO

1/6 1/6

ŽAGAR

PETKOVIĆ

 

 

POREDAK nakon 10.kola

Red 1

PAVIĆ

KOTA

KRAJNOVIĆ

SPAHIĆ

TOMAŠKOVIĆ

KARDAŠIĆ

Red 2

ĐANIĆ

KELEUVA

BLAŽEV

ŠIPUŠIĆ

ŠABIĆ

BALIJA

Red 3

MUSTAPIĆ

BULOVIĆ

GLASNOVIĆ

KLENKAR

GUNJAČA

ĆURKOVIĆ

Red 4

RUSSO

DADIĆ

PALIKUĆA

HOLJEVAC

KRALJ

KOVAČEVIĆ

Red 5

PEVEC

VLAIĆ

MIJIĆ

SMOLČIĆ

FOLNOVIĆ

ADANIĆ

Red 6

MARIĆ

BERTOVIĆ

BARE

KRIŽANIĆ

LOVRINIĆ

LANDIKUŠIĆ K.

Red 7

JURKOVIĆ

BAČIĆ

RAŠIĆ

ROĐAK

SENTA

LANDIKUŠIĆ J.

Red 8

PETKOVIĆ

SKOKO

ŽAGAR

KRŠIĆ

PERICA

DRISS

Red 9

TOŠIĆ

PANIĆ

KOVAČ

ZDILAR

PLANINIĆ

VRANJEŠ

REZULTATI 9.KOLO

PAROVI  9.KOLO

KARDAŠIĆ

KLENKAR

1/0

SPAHIĆ

KELEUVA

1/6 6/2 7/5

KRAJNOVIĆ

BLAŽEV

1/0

ŠIPUŠIĆ

TOMAŠKOVIĆ

0/1

ŠABIĆ

KOTA

 

BALIJA

PAVIĆ

3/6 3/6

 

 

 

PEVEC

ĆURKOVIĆ

0/1

ĐANIĆ

RUSSO

1/0

PALIKUĆA

GUNJAČA

0/1

HOLJEVAC

BULOVIĆ

6/4 3/6 2/7

MUSTAPIĆ

ADANIĆ

7/5 6/3

KOVAČEVIĆ

GLASNOVIĆ

2/6 4/6

 

 

 

MARIĆ

MIJIĆ

1/6 2/6

BERTOVIĆ

DADIĆ

0/1

SMOLČIĆ

BARE

6/4 6/2

KRIŽANIĆ

FOLNOVIĆ

4/6 1/6

LOVRINIĆ

KRALJ

0/1

VLAIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

1/0

 

 

 

PETKOVIĆ

JURKOVIĆ

0/1

KOSTELNIK

RAŠIĆ

0/1

ŽAGAR

LANDIKUŠIĆ K.

0/1

ROĐAK

DRISS

7/6 6/1

ŠKRGATIĆ

BAČIĆ

0/1

PERICA

SENTA

6/7 1/1

 

POREDAK nakon 9.kola

Red 1

TOMAŠKOVIĆ

KOTA

KRAJNOVIĆ

SPAHIĆ

PAVIĆ

KARDAŠIĆ

Red 2

KLENKAR

KELEUVA

BLAŽEV

ŠIPUŠIĆ

ŠABIĆ

BALIJA

Red 3

MUSTAPIĆ

BULOVIĆ

GLASNOVIĆ

ĐANIĆ

GUNJAČA

ĆURKOVIĆ

Red 4

RUSSO

PEVEC

PALIKUĆA

HOLJEVAC

ADANIĆ

KOVAČEVIĆ

Red 5

DADIĆ

VLAIĆ

MIJIĆ

SMOLČIĆ

FOLNOVIĆ

KRALJ

Red 6

MARIĆ

BERTOVIĆ

BARE

KRIŽANIĆ

LOVRINIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

Red 7

JURKOVIĆ

BAČIĆ

RAŠIĆ

ROĐAK

SENTA

LANDIKUŠIĆ K.

Red 8

PETKOVIĆ

KOSTELNIK

ŽAGAR

DRISS

ŠKRGATIĆ

PERICA

Red 9

TOŠIĆ

PANIĆ

KOVAČ

ZDILAR

PLANINIĆ

VRANJEŠ

REZULTATI 8.KOLO

REZULTATI  8.KOLO

KLENKAR

PAVIĆ

0/6 1/2 ret.

TOMAŠKOVIĆ

KELEUVA

7/6 6/7 7/5

BLAŽEV

KOTA

 

 

 

 

ADANIĆ

SPAHIĆ

 

BULOVIĆ

ŠIPUŠIĆ

 

BALIJA

GLASNOVIĆ

6/1 6/1

PEVEC/RUSSO

KRAJNOVIĆ

 

GUNJAČA

KARDAŠIĆ

 

ĆURKOVIĆ

ŠABIĆ

 

 

 

 

DADIĆ

PEVEC/RUSSO

 

KOVAČEVIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

1/0

MIJIĆ

PALIKUĆA

 

BARE

HOLJEVAC

2/6 5/7

FOLNOVIĆ

MUSTAPIĆ

3/6 7/5 6/10

ĐANIĆ

KRALJ

1/0

 

 

 

JURKOVIĆ

BERTOVIĆ

1/6 2/6

BAČIĆ

MARIĆ

 

RAŠIĆ

KRIŽANIĆ

0/1

ŠKRGATIĆ

LOVRINIĆ

0/1

SENTA

VLAIĆ

 

LANDIKUŠIĆ K.

SMOLČIĆ

3/6 4/6

ROĐAK

DRISS

6/4 7/6

ŽAGAR

PETKOVIĆ

 

 

 

 

 

 

 

 

POREDAK nakon 8.kola

Red 1

TOMAŠKOVIĆ

KOTA

BLAŽEV

KELEUVA

PAVIĆ

KLENKAR

Red 2

KARDAŠIĆ

SPAHIĆ

KRAJNOVIĆ

ŠIPUŠIĆ

ŠABIĆ

BALIJA

Red 3

ADANIĆ

BULOVIĆ

GLASNOVIĆ

RUSSO

GUNJAČA

ĆURKOVIĆ

Red 4

PEVEC

KRALJ

PALIKUĆA

HOLJEVAC

MUSTAPIĆ

KOVAČEVIĆ

Red 5

DADIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

MIJIĆ

BARE

FOLNOVIĆ

ĐANIĆ

Red 6

MARIĆ

BERTOVIĆ

SMOLČIĆ

KRIŽANIĆ

LOVRINIĆ

VLAIĆ

Red 7

JURKOVIĆ

BAČIĆ

RAŠIĆ

ŠKRGATIĆ

SENTA

LANDIKUŠIĆ K.

Red 8

PETKOVIĆ

KOSTELNIK

ŽAGAR

ROĐAK

DRISS

ZDILAR

Red 9

TOŠIĆ

PANIĆ

KOVAČ

PERICA

PLANINIĆ

VRANJEŠ

REZULTATI 7.KOLO

REZULTATI  7.KOLO

KARDAŠIĆ

BLAŽEV

1/6 2/6

KLENKAR

SPAHIĆ

7/5 0/6 6/1

KRAJNOVIĆ

KOTA

2/6 4/6

ŠIPUŠIĆ

KELEUVA

 

ŠABIĆ

TOMAŠKOVIĆ

3/6 4/6

PAVIĆ

GLASNOVIĆ

6/3 6/0

 

 

 

PEVEC

RUSSO

 

KRALJ

GUNJAČA

0/1

PALIKUĆA

BULOVIĆ

0/1

ADANIĆ

HOLJEVAC

6/4 7/6

MUSTAPIĆ

ĆURKOVIĆ

 

LANDIKUŠIĆ J.

BALIJA

4/6 6/7

 

 

 

MARIĆ

FOLNOVIĆ

3/6 3/6

BERTOVIĆ

BARE

4/6 2/6

MIJIĆ

SMOLČIĆ

6/1 7/5

ĐANIĆ

KRIŽANIĆ

6/1 1/0 ret.

LOVRINIĆ

KOVAČEVIĆ

0/3

VLAIĆ

DADIĆ

0/6 1/6

 

 

 

PETKOVIĆ

JURKOVIĆ

 

ŠKRGATIĆ

BAČIĆ

 

ŽAGAR

RAŠIĆ

 

DRISS

KOSTELNIK

 

ROĐAK

SENTA

2/6 1/6

ZDILAR

LANDIKUŠIĆ K.

 

 

 

 

 

POREDAK nakon 7.kola

Red 1

KELEUVA

KOTA

BLAŽEV

TOMAŠKOVIĆ

PAVIĆ

KLENKAR

Red 2

KARDAŠIĆ

SPAHIĆ

KRAJNOVIĆ

ŠIPUŠIĆ

ŠABIĆ

GLASNOVIĆ

Red 3

ADANIĆ

BULOVIĆ

BALIJA

RUSSO

GUNJAČA

ĆURKOVIĆ

Red 4

PEVEC

KRALJ

PALIKUĆA

HOLJEVAC

MUSTAPIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

Red 5

DADIĆ

KOVAČEVIĆ

MIJIĆ

BARE

FOLNOVIĆ

ĐANIĆ

Red 6

MARIĆ

BERTOVIĆ

SMOLČIĆ

KRIŽANIĆ

LOVRINIĆ

JURKOVIĆ

Red 7

VLAIĆ

BAČIĆ

RAŠIĆ

KOSTELNIK

SENTA

LANDIKUŠIĆ K.

Red 8

PETKOVIĆ

ŠKRGATIĆ

ŽAGAR

DRISS

ROĐAK

ZDILAR

Red 9

TOŠIĆ

PANIĆ

KOVAČ

PERICA

PLANINIĆ

VRANJEŠ

REZULTATI 6.KOLO

REZULTATI  6.KOLO

SPAHIĆ

BLAŽEV

7/5 2/1

GLASNOVIĆ

KELEUVA

1/6 2/6

TOMAŠKOVIĆ

KOTA

6/7 2/6

 

 

 

HOLJEVAC

ŠABIĆ

4/6 4/6

BULOVIĆ

KLENKAR

2/6 3/6

KARDAŠIĆ

BALIJA

6/2 6/0

KRAJNOVIĆ

RUSSO

1/0

GUNJAČA

ŠIPUŠIĆ

5/7 3/6

PAVIĆ

ĆURKOVIĆ

6/1 6/2

 

 

 

KRALJ

DADIĆ

6/0 6/0

LANDIKUŠIĆ J.

KOVAČEVIĆ

6/2 6/3

SMOLČIĆ

ADANIĆ

5/7 2/6

BARE

MUSTAPIĆ

2/6 3/6

FOLNOVIĆ

PALIKUĆA

0/1

KRIŽANIĆ

PEVEC

1/6 2/6

 

 

 

VLAIĆ

JURKOVIĆ

6/1 6/1

ŠKRGATIĆ/BAČIĆ

LOVRINIĆ

0/1

RAŠIĆ

MIJIĆ

0/1

KOSTELNIK

BERTOVIĆ

0/1

SENTA

ĐANIĆ

1/6 1/6

ŽAGAR/LANDIKUŠIĆ K.

MARIĆ/KRIŽANIĆ

 

 

 

 

ZDILAR

ROĐAK

 

DRISS

ŠKRGATIĆ/BAČIĆ

 

ŽAGAR/LANDIKUŠIĆ K.

PETKOVIĆ

 

 

POREDAK nakon 6.kola

Red 1

KELEUVA

KOTA

BLAŽEV

TOMAŠKOVIĆ

GLASNOVIĆ

SPAHIĆ

Red 2

KARDAŠIĆ

KLENKAR

KRAJNOVIĆ

ŠIPUŠIĆ

ŠABIĆ

ĆURKOVIĆ

Red 3

HOLJEVAC

BULOVIĆ

BALIJA

RUSSO

GUNJAČA

PEVEC

Red 4

PAVIĆ

KRALJ

PALIKUĆA

ADANIĆ

MUSTAPIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

Red 5

DADIĆ

KOVAČEVIĆ

SMOLČIĆ

BARE

FOLNOVIĆ

KRIŽANIĆ

Red 6

MARIĆ

BERTOVIĆ

MIJIĆ

ĐANIĆ

LOVRINIĆ

VLAIĆ

Red 7

JURKOVIĆ

BAČIĆ

RAŠIĆ

KOSTELNIK

SENTA

LANDIKUŠIĆ K.

Red 8

PETKOVIĆ

ŠKRGATIĆ

ŽAGAR

DRISS

ROĐAK

ZDILAR

Red 9

TOŠIĆ

PANIĆ

KOVAČ

PERICA

PLANINIĆ

VRANJEŠ

 

REZULTATI 5.KOLO

REZULTATI  5.KOLO

BALIJA

GLASNOVIĆ

2/6 1/6

KLENKAR

KELEUVA

0/1

RUSSO

KOTA

 

ŠIPUŠIĆ

TOMAŠKOVIĆ

7/6 4/6 5/10

ŠABIĆ

SPAHIĆ

 

ĆURKOVIĆ

BLAŽEV

1/6 1/6

 

 

 

PAVIĆ

PEVEC

6/1 6/1

BULOVIĆ

DADIĆ

6/4 6/3

PALIKUĆA

GUNJAČA

0/1

KARDAŠIĆ

ADANIĆ

6/2 6/0

KRAJNOVIĆ

MUSTAPIĆ

6/1 6/2

HOLJEVAC

KOVAČEVIĆ

6/2 6/4

 

 

 

MARIĆ

KRIŽANIĆ

 

FOLNOVIĆ

BERTOVIĆ

6/3 6/4

LANDIKUŠIĆ J.

MIJIĆ

6/2 6/2

KRALJ

ĐANIĆ

7/5 6/4

BARE

LOVRINIĆ

6/0 6/4

SMOLČIĆ

JURKOVIĆ

 

 

 

 

BRIŠAR

KOSTELNIK

 

SENTA

PETKOVIĆ

2/6 7/6 10/1

ŠKRGATIĆ

BAČIĆ

 

ŽAGAR

LANDIKUŠIĆ K.

 

DRISS

RAŠIĆ

 

ROĐAK

VLAIĆ

0/6 3/6

 

 

 

 

POREDAK nakon 5.kola

Red 1

KELEUVA

KOTA

BLAŽEV

TOMAŠKOVIĆ

GLASNOVIĆ

SPAHIĆ

Red 2

BALIJA

KLENKAR

RUSSO

ŠIPUŠIĆ

ŠABIĆ

ĆURKOVIĆ

Red 3

HOLJEVAC

BULOVIĆ

KARDAŠIĆ

MUSTAPIĆ

GUNJAČA

PAVIĆ

Red 4

PEVEC

DADIĆ

PALIKUĆA

ADANIĆ

KRAJNOVIĆ

KOVAČEVIĆ

Red 5

KRALJ

LANDIKUŠIĆ J.

JURKOVIĆ

BARE

FOLNOVIĆ

KRIŽANIĆ

Red 6

MARIĆ

BERTOVIĆ

MIJIĆ

ĐANIĆ

LOVRINIĆ

BAČIĆ

Red 7

VLAIĆ

SMOLČIĆ

RAŠIĆ

KOSTELNIK

SENTA

LANDIKUŠIĆ K.

Red 8

BRIŠAR

PETKOVIĆ

ŠKRGATIĆ

ŽAGAR

DRISS

ROĐAK

Red 9

TOŠIĆ

PANIĆ

KOVAČ

PERICA

PLANINIĆ

VRANJEŠ

REZULTATI 4.KOLO

REZULTATI  4.KOLO

SPAHIĆ

KOTA

 

TOMAŠKOVIĆ

GLASNOVIĆ

6/2 6/2

BLAŽEV

KELEUVA

 

 

 

 

KOVAČEVIĆ

KLENKAR

6/4 2/6 8/10

DADIĆ

ŠIPUŠIĆ

1/6 1/6

ADANIĆ

ĆURKOVIĆ

2/6 3/6

MUSTAPIĆ

RUSSO

5/7 2/6

GUNJAČA

BALIJA

6/3 2/6 4/10

PEVEC

ŠABIĆ

 

 

 

 

PALIKUĆA

ĐANIĆ

6/1 6/2

PAVIĆ

MIJIĆ

6/1 6/1

JURKOVIĆ

KRAJNOVIĆ

2/6 3/6

LOVRINIĆ

KARDAŠIĆ

0/1

BERTOVIĆ

BULOVIĆ

4/6 6/2 3/6

HOLJEVAC

KRIŽANIĆ

2/6 6/1 6/1

 

 

 

VLAIĆ

BARE

6/9

SMOLČIĆ

BAČIĆ

 

KRALJ

RAŠIĆ

 

FOLNOVIĆ

TOŠIĆ

1/0

PETKOVIĆ

MARIĆ

0/1

LANDIKUŠIĆ K.

LANDIKUŠIĆ J.

6/2 6/2

 

 

 

DRISS

SENTA

 

ROĐAK

ŠKRGATIĆ

1/6 6/7

ŽAGAR/SMOLČIĆ

SENTA

0/1

 

POREDAK nakon 4.kola

Red 1

KELEUVA

KOTA

BLAŽEV

TOMAŠKOVIĆ

GLASNOVIĆ

SPAHIĆ

Red 2

BALIJA

KLENKAR

RUSSO

ŠIPUŠIĆ

ŠABIĆ

ĆURKOVIĆ

Red 3

KOVAČEVIĆ

DADIĆ

ADANIĆ

MUSTAPIĆ

GUNJAČA

PEVEC

Red 4

PAVIĆ

BULOVIĆ

PALIKUĆA

KARDAŠIĆ

KRAJNOVIĆ

HOLJEVAC

Red 5

ĐANIĆ

MIJIĆ

JURKOVIĆ

LOVRINIĆ

BERTOVIĆ

KRIŽANIĆ

Red 6

MARIĆ

FOLNOVIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

RAŠIĆ

BARE

BAČIĆ

Red 7

VLAIĆ

SMOLČIĆ

KRALJ

TOŠIĆ

PETKOVIĆ

LANDIKUŠIĆ K.

Red 8

BRIŠAR

SENTA

ŠKRGATIĆ

ŽAGAR

DRISS

ROĐAK

Red 9

KOSTELNIK

PANIĆ

KOVAČ

PERICA

PLANINIĆ

VRANJEŠ

REZULTATI 3.KOLO

REZULTATI  3.KOLO

BALIJA

SPAHIĆ

7/6 4/6 8/10

KLENKAR

BLAŽEV

2/6 3/6

TOMAŠKOVIĆ

RUSSO

6/0 6/4

ŠIPUŠIĆ

KOTA

6/4 0/6 4/6

ŠABIĆ

KELEUVA

0/1

ĆURKOVIĆ

GLASNOVIĆ

6/7 3/6

 

 

 

GUNJAČA

MIJIĆ

6/1 6/0

PEVEC

BULOVIĆ

6/2 6/2

ĐANIĆ

DADIĆ

2/6 1/6

KARDAŠIĆ

MUSTAPIĆ

1/6 5/7

ADANIĆ

KRAJNOVIĆ

6/1 2/6 3/0

KOVAČEVIĆ

KRIŽANIĆ

6/3 6/0

 

 

 

JURKOVIĆ

MARIĆ

6/3 6/4

BERTOVIĆ

TOŠIĆ

1/0

HOLJEVAC

LANDIKUŠIĆ J.

4/6 7/5 4/1 ret.

PAVIĆ

RAŠIĆ

6/1 6/7 6/3 6/7 ret. Rašić

PALIKUĆA

BARE

6/3 7/5

LOVRINIĆ

BAČIĆ

3/6 7/6 10/3

 

 

 

BRIŠAR

FOLNOVIĆ

0/1

LANDIKUŠIĆ K.

SENTA

4/6 6/2 10/6

KOSTELNIK

VLAIĆ

0/1

ŽAGAR

SMOLČIĆ

0/1

DRISS

KRALJ

0/1

PANIĆ

PETKOVIĆ

0/1

 

 

 

 

POREDAK nakon 3.kola

Red 1

KELEUVA

KOTA

BLAŽEV

GLASNOVIĆ

TOMAŠKOVIĆ

SPAHIĆ

Red 2

BALIJA

KLENKAR

RUSSO

ŠIPUŠIĆ

ŠABIĆ

ĆURKOVIĆ

Red 3

KOVAČEVIĆ

DADIĆ

ADANIĆ

MUSTAPIĆ

GUNJAČA

PEVEC

Red 4

MIJIĆ

BULOVIĆ

ĐANIĆ

KARDAŠIĆ

KRAJNOVIĆ

KRIŽANIĆ

Red 5

PALIKUĆA

PAVIĆ

MARIĆ

BAČIĆ

BERTOVIĆ

HOLJEVAC

Red 6

JURKOVIĆ

TOŠIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

RAŠIĆ

BARE

LOVRINIĆ

Red 7

VLAIĆ

SMOLČIĆ

KRALJ

FOLNOVIĆ

PETKOVIĆ

LANDIKUŠIĆ K.

Red 8

BRIŠAR

SENTA

KOSTELNIK

ŽAGAR

DRISS

PANIĆ

Red 9

KELKOVIĆ

ROĐAK

KOVAČ

PERICA

PLANINIĆ

VRANJEŠ

LIGA PAROVA - POZIV NA PRIJAVU - PROPOZICIJE

 

TK San-spin poziva sve igrače Piramide i članove Kluba da se uključe u Ligu parova Ljeto 2017.

Prijave za Ligu primaju se do 30.04.2017. a Liga starta početkom svibnja.

 

LIGA PAROVA – izvod iz PROPOZICIJA

·         Svi susreti se igraju na 2 dobivena seta ( 3. set  TB do 10 )

·         Lopte se osiguravaju u Klubu i trošak lopti solidarno snose oba para

·         Liga se igra utorkom i subotom (iznimno može i drugim danima uz dogovor oba para)

·         Liga će biti podijeljena u grupe od po min. 5 parova

·         Mečevi se igraju po sistemu svatko sa svakim

·         Po odigranoj grupnoj fazi formirat će se jakosne skupine prema poretku iz grupne faze (detalji će biti razrađeni u dogovoru sa svim učesnicima Lige)

 

CIJENA:

400 kn po osobi za aktivne igrače Piramide

500 kn po osobi za ostale 

REZULTATI 2.KOLO

REZULTATI  2.KOLO

SPAHIĆ

BLAŽEV

 

RUSSO

KOTA

 

GLASNOVIĆ

KELEUVA

1/6 6/7

 

 

 

ŠIPUŠIĆ

KRIŽANIĆ

0/6 6/2 6/1

DADIĆ

ŠABIĆ

3/6 2/6

KRAJNOVIĆ

KLENKAR

6/1 2/6 4/10

MUSTAPIĆ

TOMAŠKOVIĆ

 

MIJIĆ

BALIJA

2/6 2/6

BULOVIĆ

ĆURKOVIĆ

1/6 3/6

 

 

 

ADANIĆ

BARE

6/2 6/4

PEVEC

RAŠIĆ

 

GUNJAČA

MARIĆ

6/1 6/2

ĐANIĆ

BAČIĆ

2/6 6/1 6/4

KOVAČEVIĆ

TOŠIĆ

1/0

KARDAŠIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

6/0 6/2

 

 

 

LOVRINIĆ

VLAIĆ

6/2 6/0

SMOLČIĆ

HOLJEVAC

1/6 6/7

PAVIĆ

KRALJ

6/4 7/5

FOLNOVIĆ

PALIKUĆA

0/1

PETKOVIĆ

JURKOVIĆ

0/1

SENTA

BERTOVIĆ

2/6 0/6

 

 

 

PANIĆ

BRIŠAR

 

KOVAČ

ŽAGAR

0/1

LANDIKUŠIĆ K.

KOSTELNIK

1/0

 

POREDAK nakon 2.kola

Red 1

KELEUVA

KOTA

BLAŽEV

GLASNOVIĆ

RUSSO

SPAHIĆ

Red 2

BALIJA

KLENKAR

TOMAŠKOVIĆ

ŠIPUŠIĆ

ŠABIĆ

ĆURKOVIĆ

Red 3

KRIŽANIĆ

DADIĆ

KRAJNOVIĆ

MUSTAPIĆ

MIJIĆ

BULOVIĆ

Red 4

GUNJAČA

PEVEC

ĐANIĆ

KARDAŠIĆ

ADANIĆ

KOVAČEVIĆ

Red 5

BARE

RAŠIĆ

MARIĆ

BAČIĆ

TOŠIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

Red 6

JURKOVIĆ

BERTOVIĆ

HOLJEVAC

PAVIĆ

PALIKUĆA

LOVRINIĆ

Red 7

VLAIĆ

SMOLČIĆ

KRALJ

FOLNOVIĆ

PETKOVIĆ

SENTA

Red 8

BRIŠAR

LANDIKUŠIĆ K.

KOSTELNIK

ŽAGAR

DRISS

PANIĆ

Red 9

KELKOVIĆ

ROĐAK

KOVAČ

PERICA

PLANINIĆ

VRANJEŠ

 

 

REZULTATI 1.KOLO LJETO 2017.

REZULTATI  1.KOLO

BALIJA

BLAŽEV

4/6 2/6

KLENKAR

GLASNOVIĆ

4/6 6/4 1/6

TOMAŠKOVIĆ

SPAHIĆ

5/7 6/1 5/7

KRIŽANIĆ

KELEUVA

1/9

KOTA

ŠABIĆ

6/3 7/5

ĆURKOVIĆ

RUSSO

 

 

 

 

KRAJNOVIĆ

MARIĆ

6/1 6/0

ŠIPUŠIĆ

RAŠIĆ

1/0

BAČIĆ

BULOVIĆ

0/1

MUSTAPIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

5/7 6/1 6/1

BARE

DADIĆ

4/6 2/6

TOŠIĆ

MIJIĆ

0/1

 

 

 

JURKOVIĆ

ĐANIĆ

2/6 3/6

BERTOVIĆ

KARDAŠIĆ

2/6 1/6

HOLJEVAC

KOVAČEVIĆ

8/9

ADANIĆ

KRALJ

6/2 4/6 10/6

PEVEC

PALIKUĆA

0/1

GUNJAČA

VLAIĆ

6/1 6/2

 

 

 

BRIŠAR

FOLNOVIĆ

0/1

KOSTELNIK

LOVRINIĆ

0/1

LANDIKUŠIĆ K.

PETKOVIĆ

0/1

SENTA

ŽAGAR

2/6 6/4 10/5

SMOLČIĆ

KOVAČ

6/2 6/0

PAVIĆ

PANIĆ

1/0

 

POREDAK nakon 1.kola

Red 1

KELEUVA

KOTA

BLAŽEV

GLASNOVIĆ

RUSSO

SPAHIĆ

Red 2

BALIJA

KLENKAR

TOMAŠKOVIĆ

KRIŽANIĆ

ŠABIĆ

ĆURKOVIĆ

Red 3

ŠIPUŠIĆ

DADIĆ

KRAJNOVIĆ

MUSTAPIĆ

MIJIĆ

BULOVIĆ

Red 4

MARIĆ

RAŠIĆ

BAČIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

BARE

TOŠIĆ

Red 5

ADANIĆ

PEVEC

GUNJAČA

ĐANIĆ

KOVAČEVIĆ

KARDAŠIĆ

Red 6

JURKOVIĆ

BERTOVIĆ

HOLJEVAC

KRALJ

PALIKUĆA

VLAIĆ

Red 7

LOVRINIĆ

SMOLČIĆ

PAVIĆ

FOLNOVIĆ

PETKOVIĆ

SENTA

Red 8

BRIŠAR

KOSTELNIK

LANDIKUŠIĆ K.

ŽAGAR

KOVAČ

PANIĆ

Red 9

KELKOVIĆ

ROĐAK

SKOKO

PERICA

PLANINIĆ

VRANJEŠ

MASTERS ZIMSKE PIRAMIDE - POBJEDNIK KELEUVA ŽELJKO

 

 

POBJEDNIK ZIMSKOG MASTERSA  -  

ŽELJKO KELEUVA    -   ČESTITAMO!

REZULTATI:

FINALE:

KELEUVA -ŠABIĆ  9/4

 

POLUFINALE:

KELEUVA -BLAŽEV  9/6

ŠABIĆ - GLASNOVIĆ  9/2

 

ČETVRTFINALE:

KELEUVA - RUSSO  9/4

BLAŽEV - SPAHIĆ 9/1

ŠABIĆ - BALIJA  9/7

GLASNOVIĆ - KLENKAR  9/2

 

OSMINAFINALA:

KELEUVA - TOMAŠKOVIĆ  9/7

RUSSO - KRIŽANIĆ  9/3

BLAŽEV - RAŠIĆ  9/8

SPAHIĆ - KOTA  9/8

BALIJA - PANIĆ  4/6 predaja Panića

ŠABIĆ - DADIĆ  9/2

KLENKAR - MARIĆ  9/3

GLASNOVIĆ - ĆURKOVIĆ  9/4 

TURNIR PAROVA - POBJEDNICI GLASNOVIĆ/RUSSO

      TURNIR PAROVA

 

GRUPA A

1.

2.

3.

4.

mjesto

1. Klenkar/Kordić

----

6/3

3/6

6/5

2.

2. Šipušić/Đanić

3/6

----

2/6

5/6

4.

3. Tomaš. /Mustapić

6/3

6/2

----

6/1

1.

4. Šabić/Krajnović

5/6

6/5

1/6

----

3.

 

GRUPA B

1.

2.

3.

4.

mjesto

1. Keleuva/Spahić

----

8/9

2/6

6/1

3.

2. Glasn./Russo

9/8

----

6/2

4/6

1.

3. Balija/Križanić

6/2

2/6

----

6/2

2.

4. Landi./Mijić

1/6

6/4

2/6

----

4.

 

FINALE: GLASNOVIĆ/RUSSO - TOMAŠKOVIĆ/MUSTAPIĆ  9/8

 

POLUFINALE: 

A1-B2  TOMAŠKOVIĆ/MUSTAPIĆ - BALIJA/KRIŽANIĆ      9/3

B1-A2  GLASNOVIĆ/RUSSO - KLENKAR/KORDIĆ             9/8

MASTERS ZIMA 2016/17.  -  GRUPE

 

MASTERS PIRAMIDE ZIMA 2016/17.

 

GRUPA 1

1.

2.

3.

4.

mjesto

1. Keleuva

----

6/1

6/0

 

1.

2. Tošić

1/6

----

ret.

 

3.

3. Marić

0/6

w.o.

----

 

2.

4. 

 

 

 

----

 

 

GRUPA 2

1.

2.

3.

4.

mjesto

1. Glasnović

----

6/3

6/1

6/2

1.

2. Landikušić J.

3/6

----

4/6

6/3

3.

3. Križanić

1/6

6/4

----

6/0

2.

4. Bačić

2/6

3/6

0/6

----

4.

 

GRUPA 3

1.

2.

3.

4.

mjesto

1. Rašić

----

3/6

6/4

 

2.

2. Balija

6/3

----

5/6

 

1.

3. Mustapić

4/6

6/5

----

 

3.

4.

 

 

 

----

 

 

GRUPA 4

1.

2.

3.

4.

mjesto

1. Spahić

----

6/2

6/1

 

1.

2. Krajnović

2/6

----

5/6

 

3.

3. Dadić

1/6

6/5

----

 

2.

4. 

 

 

 

----

 

 

GRUPA 5

1.

2.

3.

4.

mjesto

1. Kota

----

2/6

6/2

 

2.

2. Šabić

6/2

----

6/2

 

1.

3. Mijić

2/6

2/6

----

 

3.

4.

 

 

 

----

 

 

GRUPA 6

1.

2.

3.

4.

mjesto

1. Blažev

----

6/0

6/1

 

1.

2. Panić

0/6

----

6/1

 

2.

3. Bare

1/6

1/6

----

 

3.

4. 

 

 

 

----

 

 

GRUPA 7

1.

2.

3.

4.

mjesto

1. Ćurković

----

0/6

6/1

 

2.

2. Russo

6/0

----

6/3

 

1.

3. Bulović

1/6

3/6

----

 

3.

4. 

 

 

 

----

 

 

GRUPA 8

1.

2.

3.

4.

mjesto

1. Šipušić

----

3/6

1/6

 

3.

2. Tomašković

6/3

----

4/6

 

2.

3. Klenkar

6/1

6/4

----

 

1.

4. 

 

 

 

----

 

MASTERS ZIMSKE PIRAMIDE TURNIR PAROVA

 

 

TENISKI KLUB SAN-SPIN

Miroševečina 4 Zagreb

ORGANIZIRA

 

 

 

MASTERS ZIMSKE PIRAMIDE

 

TK SAN-SPIN

 

2016/17.

 

I TURNIR PAROVA ZA ČLANOVE PIRAMIDE

(jedan član para može biti gost)

 

Vrijeme održavanja:  SUB/NED     01/02.04.2017.

Prijavnina: 100 kn po osobi

Ždrijeb: petak 19.00h za Masters Piramide

              subota 12.00 sati za Turnir Parova

Roštilj:  subota od 14-15h               

Prijave: sms na 091/171-4239 do

              četvrtka 30.03.2017. do 15h 

PAROVI 23.KOLO

PAROVI  23.KOLO

KRAJNOVIĆ/BLAŽEV

PAVIĆ

 

ĆURKOVIĆ

SPAHIĆ

 

ŠIPUŠIĆ

KELEUVA

 

TOMAŠKOVIĆ

KOTA

 

RUSSO

GLASNOVIĆ

 

PANIĆ

RAŠIĆ

 

 

 

 

BALIJA

ŠABIĆ

 

LANDIKUŠIĆ J.

KRAJNOVIĆ/BLAŽEV

 

PALIKUĆA/KOSTELNIK

ADANIĆ

 

PEVEC

KRALJ

 

ĐANIĆ

KARDAŠIĆ

 

KLENKAR

PLANINIĆ

 

 

 

 

JURKOVIĆ

PALIKUĆA/KOSTELNIK

 

DADIĆ

BARE

 

HOLJEVAC

BULOVIĆ

 

KRIŽANIĆ

BERTOVIĆ

 

TOŠIĆ

KOVAČEVIĆ

 

FOLNOVIĆ

PETKOVIĆ

 

 

 

 

MARIĆ

BAČIĆ

 

LANDIKUŠIĆ K.

MIJIĆ

 

KOVAČ

VLAIĆ

 

BRIŠAR

PERICA

 

ŽAGAR

LOVRINIĆ

 

POREDAK nakon 22.kola

Red 1

PAVIĆ

KELEUVA

GLASNOVIĆ

RAŠIĆ

SPAHIĆ

KOTA

Red 2

BLAŽEV

ĆURKOVIĆ

ŠIPUŠIĆ

TOMAŠKOVIĆ

RUSSO

PANIĆ

Red 3

ADANIĆ

ŠABIĆ

KRALJ

PLANINIĆ

KRAJNOVIĆ

KARDAŠIĆ

Red 4

BALIJA

LANDIKUŠIĆ J.

KOSTELNIK

PEVEC

ĐANIĆ

KLENKAR

Red 5

PALIKUĆA

BULOVIĆ

BERTOVIĆ

BARE

PETKOVIĆ

KOVAČEVIĆ

Red 6

JURKOVIĆ

DADIĆ

HOLJEVAC

KRIŽANIĆ

TOŠIĆ

FOLNOVIĆ

Red 7

MIJIĆ

BAČIĆ

VLAIĆ

LOVRINIĆ

SKOKO

ŽAGAR

Red 8

PERICA

BRIŠAR

VRANJEŠ

KOVAČ

LANDIKUŠIĆ K.

MARIĆ

Red 9

BUJAN

ROĐAK

ŠPIRELJA

KELKOVIĆ

KREVELJ

MUSTAPIĆ

REZULTATI 22.KOLO

REZULTATI  22.KOLO

KOTA

GLASNOVIĆ

0/1

SPAHIĆ

PAVIĆ

3/6 6/4 6/10

RAŠIĆ

KELEUVA

2/6 7/5 8/10

 

 

 

ADANIĆ

RUSSO

6/4 2/6 8/10

ĆURKOVIĆ

KARDAŠIĆ

1/0

KRALJ

TOMAŠKOVIĆ

2/6 5/7

PANIĆ

PLANINIĆ

9/6

KRAJNOVIĆ

BLAŽEV

 

ŠIPUŠIĆ

ŠABIĆ

1/6 6/4 7/5

 

 

 

PALIKUĆA

KOSTELNIK

1/0

LANDIKUŠIČ J.

BULOVIĆ

6/1 6/1

PEVEC

BERTOVIĆ

9/8

KRIŽANIĆ

BALIJA

7/6 0/6 4/6

PETKOVIĆ

ĐANIĆ

 

KOVAČEVIĆ

KLENKAR

6/9

 

 

 

MIJIĆ

DADIĆ

2/9

BAČIĆ

BARE

7/9

VLAIĆ

TOŠIĆ

4/6 3/6

LOVRINIĆ

HOLJEVAC

 

SKOKO

FOLNOVIĆ

 

ŽAGAR

JURKOVIĆ

4/9

MARIĆ

KOVAČ

7/9

LANDIKUŠIĆ K.

VRANJEŠ

 

BRIŠAR

PERICA

 

 

 

 

 

POREDAK nakon 22.kola

Red 1

PAVIĆ

KELEUVA

GLASNOVIĆ

RAŠIĆ

SPAHIĆ

KOTA

Red 2

BLAŽEV

ĆURKOVIĆ

ŠIPUŠIĆ

TOMAŠKOVIĆ

RUSSO

PANIĆ

Red 3

ADANIĆ

ŠABIĆ

KRALJ

PLANINIĆ

KRAJNOVIĆ

KARDAŠIĆ

Red 4

BALIJA

LANDIKUŠIĆ J.

PALIKUĆA

PEVEC

ĐANIĆ

KLENKAR

Red 5

KOSTELNIK

BULOVIĆ

BERTOVIĆ

BARE

PETKOVIĆ

KOVAČEVIĆ

Red 6

JURKOVIĆ

DADIĆ

HOLJEVAC

KRIŽANIĆ

TOŠIĆ

FOLNOVIĆ

Red 7

MIJIĆ

BAČIĆ

VLAIĆ

LOVRINIĆ

SKOKO

ŽAGAR

Red 8

PERICA

BRIŠAR

VRANJEŠ

KOVAČ

LANDIKUŠIĆ K.

MARIĆ

Red 9

BUJAN

ROĐAK

ŠPIRELJA

KELKOVIĆ

KREVELJ

MUSTAPIĆ

REZULTATI 21.KOLO

REZULTATI  21.KOLO

BLAŽEV

PAVIĆ

 

KOTA

KARDAŠIĆ

9/3

ŠABIĆ

SPAHIĆ

4/6 4/6

TOMAŠKOVIĆ

KELEUVA

6/7 6/1 4/6

RUSSO

RAŠIĆ

7/9

PLANINIĆ

GLASNOVIĆ

1/6 4/6

 

 

 

ŠIPUŠIĆ

BALIJA

9/6

BULOVIĆ

ĆURKOVIĆ

3/9

KOSTELNIK

KRAJNOVIĆ

7/9

BERTOVIĆ

ADANIĆ

3/6 4/6

ĐANIĆ

PANIĆ

6/9

KLENKAR

KRALJ

 

 

 

 

JURKOVIĆ

PEVEC

 

LANDIKUŠIĆ J.

DADIĆ

6/4 6/1

PALIKUĆA

HOLJEVAC

9/7

KRIŽANIĆ

BARE

 

TOŠIĆ

KOVAČEVIĆ

7/9

PETKOVIĆ

FOLNOVIĆ

1/0

 

 

 

PERICA

BRIŠAR

 

SKOKO

LOVRINIĆ

 

VRANJEŠ

VLAIĆ

 

BAČIĆ

KOVAČ

9/2

ŽAGAR

LANDIKUŠIĆ K.

 

MARIĆ

MIJIĆ

1/6 1/6

 

 

 

 

POREDAK nakon 21.kola

Red 1

PAVIĆ

KELEUVA

GLASNOVIĆ

RAŠIĆ

SPAHIĆ

KOTA

Red 2

BLAŽEV

KARDAŠIĆ

ŠABIĆ

TOMAŠKOVIĆ

RUSSO

PLANINIĆ

Red 3

ADANIĆ

ŠIPUŠIĆ

KRALJ

PANIĆ

KRAJNOVIĆ

ĆURKOVIĆ

Red 4

BALIJA

BULOVIĆ

KOSTELNIK

BERTOVIĆ

ĐANIĆ

KLENKAR

Red 5

PALIKUĆA

LANDIKUŠIĆ J.

PEVEC

BARE

PETKOVIĆ

KOVAČEVIĆ

Red 6

JURKOVIĆ

DADIĆ

HOLJEVAC

KRIŽANIĆ

TOŠIĆ

FOLNOVIĆ

Red 7

MIJIĆ

BAČIĆ

VLAIĆ

LOVRINIĆ

BRIŠAR

LANDIKUŠIĆ K.

Red 8

PERICA

SKOKO

VRANJEŠ

KOVAČ

ŽAGAR

MARIĆ

Red 9

BUJAN

ROĐAK

ŠPIRELJA

KELKOVIĆ

KREVELJ

MUSTAPIĆ

REZULTATI 20.KOLO

REZULTATI  20.KOLO

KARDAŠIĆ

GLASNOVIĆ

3/9

KELEUVA

SPAHIĆ

6/1 7/6

RAŠIĆ

PAVIĆ

6/7 2/6

 

 

 

PLANINIĆ

ADANIĆ

9/5

BALIJA

TOMAŠKOVIĆ

3/6 0/6

KRALJ

BLAŽEV

 

PANIĆ

KOTA

5/9

KRAJNOVIĆ

RUSSO

 

ĆURKOVIĆ

ŠABIĆ

4/9

 

 

 

HOLJEVAC

ŠIPUŠIĆ

7/9

ĐANIĆ

DADIĆ

9/8

BULOVIĆ

PEVEC

1/0

BARE

KLENKAR

 

FOLNOVIĆ

BERTOVIĆ

0/1

KOSTELNIK

KOVAČEVIĆ

9/7

 

 

 

MIJIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

3/6 4/6

KOVAČ

JURKOVIĆ

3/9

MARIĆ/VLAIĆ

TOŠIĆ

0/1

PALIKUĆA

LOVRINIĆ

9/7

BRIŠAR

KRIŽANIĆ

0/1

LANDIKUŠIĆ K.

PETKOVIĆ

0/1

BAČIĆ

ŽAGAR

9/2

MARIĆ/VLAIĆ

PERICA

 

 

 

 

 

POREDAK nakon 20.kola

Red 1

PAVIĆ

KELEUVA

GLASNOVIĆ

RAŠIĆ

SPAHIĆ

KARDAŠIĆ

Red 2

BLAŽEV

KOTA

ŠABIĆ

TOMAŠKOVIĆ

RUSSO

PLANINIĆ

Red 3

ADANIĆ

BALIJA

KRALJ

PANIĆ

KRAJNOVIĆ

ĆURKOVIĆ

Red 4

ĐANIĆ

BULOVIĆ

KOSTELNIK

BERTOVIĆ

ŠIPUŠIĆ

KLENKAR

Red 5

HOLJEVAC

DADIĆ

PEVEC

BARE

FOLNOVIĆ

KOVAČEVIĆ

Red 6

JURKOVIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

PALIKUĆA

KRIŽANIĆ

TOŠIĆ

PETKOVIĆ

Red 7

MIJIĆ

KOVAČ

VLAIĆ

LOVRINIĆ

BRIŠAR

LANDIKUŠIĆ K.

Red 8

PERICA

SKOKO

KELKOVIĆ

BAČIĆ

ŽAGAR

MARIĆ

Red 9

BUJAN

ROĐAK

ŠPIRELJA

VRANJEŠ

KREVELJ

MUSTAPIĆ

REZULTATI 19.KOLO

REZULTATI  19.KOLO

BLAŽEV

RAŠIĆ

 

KOTA

PAVIĆ

3/6 2/6

KARDAŠIĆ

ŠABIĆ

9/8

TOMAŠKOVIĆ

GLASNOVIĆ

 

RUSSO

SPAHIĆ

6/3 6/7 6/10

ADANIĆ

KELEUVA

1/6 0/6

 

 

 

DADIĆ

PLANINIĆ

2/9

PEVEC

BALIJA

8/9

KOVAČEVIĆ

ĆURKOVIĆ

4/9

ŠIPUŠIĆ

PANIĆ

 

BERTOVIĆ

KRAJNOVIĆ

 

KLENKAR

KRALJ

 

 

 

 

KOVAČ/JURKOVIĆ

HOLJEVAC

 

BULOVIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

0/6 6/4 6/4

LOVRINIĆ

BARE

8/9

KRIŽANIĆ

FOLNOVIĆ

 

TOŠIĆ

ĐANIĆ

0/6 3/6

PETKOVIĆ

KOSTELNIK

 

 

 

 

PERICA

LANDIKUŠIĆ K.

 

ŽAGAR

MIJIĆ

8/9

BAČIĆ

KOVAČ/JURKOVIĆ

 

MARIĆ

VLAIĆ

 

BRIŠAR

PALIKUĆA

 

 

 

 

 

POREDAK nakon 19.kola

Red 1

PAVIĆ

SPAHIĆ

GLASNOVIĆ

RAŠIĆ

KELEUVA

KARDAŠIĆ

Red 2

BLAŽEV

KOTA

ŠABIĆ

TOMAŠKOVIĆ

RUSSO

ADANIĆ

Red 3

PLANINIĆ

BALIJA

KRALJ

PANIĆ

KRAJNOVIĆ

ĆURKOVIĆ

Red 4

DADIĆ

PEVEC

KOVAČEVIĆ

BERTOVIĆ

ŠIPUŠIĆ

KLENKAR

Red 5

HOLJEVAC

ĐANIĆ

BULOVIĆ

BARE

FOLNOVIĆ

KOSTELNIK

Red 6

JURKOVIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

LOVRINIĆ

KRIŽANIĆ

TOŠIĆ

PETKOVIĆ

Red 7

MIJIĆ

KOVAČ

VLAIĆ

PALIKUĆA

BRIŠAR

LANDIKUŠIĆ K.

Red 8

PERICA

SKOKO

KELKOVIĆ

ŽAGAR

BAČIĆ

MARIĆ

Red 9

BUJAN

ROĐAK

ŠPIRELJA

VRANJEŠ

KREVELJ

MUSTAPIĆ

REZULTATI 18.KOLO

REZULTATI  18.KOLO

ŠABIĆ

RAŠIĆ

5/7 7/6

KELEUVA

SPAHIĆ

 

GLASNOVIĆ

PAVIĆ

7/6 2/6 0/6

 

 

 

PLANINIĆ

KOTA

3/6 4/6

BALIJA

KARDAŠIĆ

5/9

KRALJ

TOMAŠKOVIĆ

6/7 4/6

RUSSO

PANIĆ

19/6

KRAJNOVIĆ

BLAŽEV

 

ĆURKOVIĆ

ADANIĆ

4/6 6/3 4/10

 

 

 

HOLJEVAC

KOVAČEVIĆ

 

PEVEC

ĐANIĆ

9/6

KLENKAR

LANDIKUŠIĆ J.

1/0

DADIĆ

BARE

9/7

FOLNOVIĆ

BERTOVIĆ

 

KOSTELNIK

ŠIPUŠIĆ

3/9

 

 

 

TOŠIĆ

MIJIĆ

9/6

KOVAČ

JURKOVIĆ

 

VLAIĆ

BULOVIĆ

 

PALIKUĆA

LOVRINIĆ

6/9

BRIŠAR

PETKOVIĆ

 

LANDIKUŠIĆ K.

KRIŽANIĆ

 

MARIĆ

BAČIĆ

 

ŽAGAR

PERICA

 

 

 

 

 

POREDAK nakon 18.kola

Red 1

PAVIĆ

SPAHIĆ

GLASNOVIĆ

RAŠIĆ

KELEUVA

ŠABIĆ

Red 2

BLAŽEV

KOTA

KARDAŠIĆ

TOMAŠKOVIĆ

RUSSO

ADANIĆ

Red 3

PLANINIĆ

BALIJA

KRALJ

PANIĆ

KRAJNOVIĆ

ĆURKOVIĆ

Red 4

DADIĆ

PEVEC

KOVAČEVIĆ

BERTOVIĆ

ŠIPUŠIĆ

KLENKAR

Red 5

HOLJEVAC

ĐANIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

BARE

FOLNOVIĆ

KOSTELNIK

Red 6

JURKOVIĆ

BULOVIĆ

LOVRINIĆ

KRIŽANIĆ

TOŠIĆ

PETKOVIĆ

Red 7

MIJIĆ

KOVAČ

VLAIĆ

PALIKUĆA

BRIŠAR

LANDIKUŠIĆ K.

Red 8

PERICA

SKOKO

KELKOVIĆ

ŽAGAR

BAČIĆ

MARIĆ

Red 9

BUJAN

ROĐAK

ŠPIRELJA

VRANJEŠ

KREVELJ

MUSTAPIĆ

 

REZULTATI 17.KOLO

REZULTATI  17.KOLO

BLAŽEV

KELEUVA

 

KOTA

GLASNOVIĆ

 

KARDAŠIĆ

PAVIĆ

6/7 1/6

RAŠIĆ

TOMAŠKOVIĆ

6/1 6/2

ŠABIĆ

PANIĆ

9/5

ADANIĆ

SPAHIĆ

1/6 5/7

 

 

 

BARE

KRAJNOVIĆ

 

ĐANIĆ

BALIJA

5/9

KOVAČEVIĆ

PLANINIĆ

 

ĆURKOVIĆ

BERTOVIĆ

1/0

KRALJ

ŠIPUŠIĆ

 

LANDIKUŠIĆ J.

RUSSO

4/6 3/6

 

 

 

JURKOVIĆ

DADIĆ

6/6

KOSTELNIK

BULOVIĆ

9/6

LOVRINIĆ

HOLJEVAC

6/9

KRIŽANIĆ

KLENKAR

0/1

PEVEC

MIJIĆ

6/3 6/0

PETKOVIĆ

FOLNOVIĆ

 

 

 

 

PERICA

LANDIKUŠIĆ K.

0/1

TOŠIĆ

BRIŠAR

 

SKOKO

KELKOVIĆ

 

ŽAGAR

VLAIĆ

1/6 2/6

PALIKUĆA

BAČIĆ

1/0

MARIĆ

KOVAČ

4/9

 

 

 

 

POREDAK nakon 17.kola

Red 1

PAVIĆ

SPAHIĆ

GLASNOVIĆ

RAŠIĆ

KELEUVA

ŠABIĆ

Red 2

PLANINIĆ

KOTA

KARDAŠIĆ

TOMAŠKOVIĆ

PANIĆ

ADANIĆ

Red 3

BLAŽEV

BALIJA

ŠIPUŠIĆ

RUSSO

KRAJNOVIĆ

ĆURKOVIĆ

Red 4

BARE

ĐANIĆ

KOVAČEVIĆ

BERTOVIĆ

FOLNOVIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

Red 5

HOLJEVAC

PEVEC

KLENKAR

DADIĆ

KRALJ

KOSTELNIK

Red 6

JURKOVIĆ

BULOVIĆ

LOVRINIĆ

KRIŽANIĆ

MIJIĆ

PETKOVIĆ

Red 7

KELKOVIĆ

KOVAČ

VLAIĆ

PALIKUĆA

BRIŠAR

LANDIKUŠIĆ K.

Red 8

PERICA

TOŠIĆ

SKOKO

ŽAGAR

BAČIĆ

MARIĆ

Red 9

BUJAN

ROĐAK

ŠPIRELJA

VRANJEŠ

KREVELJ

MUSTAPIĆ

REZULTATI 16.KOLO

REZULTATI  16.KOLO

PANIĆ

GLASNOVIĆ

4/6 2/6

PAVIĆ

KELEUVA

6/1 6/2

TOMAŠKOVIĆ

SPAHIĆ

 

 

 

 

BLAŽEV

PLANINIĆ

9/7

BALIJA

KOTA

8/9

ŠIPUŠIĆ

RAŠIĆ

5/7 6/7

RUSSO

KARDAŠIĆ

4/9

KRAJNOVIĆ

ADANIĆ

5/9

BERTOVIĆ

ŠABIĆ

2/9

 

 

 

LANDIKUŠIĆ J.

HOLJEVAC

6/4 4/6 10/7

BARE

MIJIĆ

6/3 6/2

KLENKAR

KOVAČEVIĆ

8/9

DADIĆ

ĐANIĆ

7/9

KRALJ

FOLNOVIĆ

9/7

ĆURKOVIĆ

BULOVIĆ

6/3 6/1

 

 

 

KOSTELNIK

KELKOVIĆ

1/0

KOVAČ

JURKOVIĆ

7/9

LOVRINIĆ

VLAIĆ

6/3 6/2

BAČIĆ

KRIŽANIĆ

0/1

BRIŠAR

PEVEC

0/1

LANDIKUŠIĆ K.

PETKOVIĆ

0/1

 

 

 

MARIĆ

ŽAGAR

1/9

TOŠIĆ

PALIKUĆA

9/6

SKOKO

PERICA

 

 

POREDAK nakon 16.kola

Red 1

PAVIĆ

SPAHIĆ

GLASNOVIĆ

TOMAŠKOVIĆ

KELEUVA

PANIĆ

Red 2

BLAŽEV

KOTA

KARDAŠIĆ

RAŠIĆ

ŠABIĆ

ADANIĆ

Red 3

PLANINIĆ

BALIJA

ŠIPUŠIĆ

RUSSO

KRAJNOVIĆ

BERTOVIĆ

Red 4

BARE

ĐANIĆ

KOVAČEVIĆ

ĆURKOVIĆ

KRALJ

LANDIKUŠIĆ J.

Red 5

HOLJEVAC

MIJIĆ

KLENKAR

DADIĆ

FOLNOVIĆ

BULOVIĆ

Red 6

JURKOVIĆ

KOSTELNIK

LOVRINIĆ

KRIŽANIĆ

PEVEC

PETKOVIĆ

Red 7

KELKOVIĆ

KOVAČ

VLAIĆ

BAČIĆ

BRIŠAR

LANDIKUŠIĆ K.

Red 8

PERICA

TOŠIĆ

SKOKO

ŽAGAR

PALIKUĆA

MARIĆ

Red 9

BUJAN

ROĐAK

ŠPIRELJA

VRANJEŠ

KREVELJ

MUSTAPIĆ

REZULTATI 15.KOLO

REZULTATI  15.KOLO

 

PLANINIĆ

SPAHIĆ

6/3 1/6 3/6

KOTA

KELEUVA

1/9

KARDAŠIĆ

TOMAŠKOVIĆ

7/5 5/7 3/6

GLASNOVIĆ

RAŠIĆ

7/5

PAVIĆ

ŠABIĆ

6/2 6/2

ADANIĆ

PANIĆ

1/9

 

 

 

MIJIĆ

BLAŽEV

2/9

ĐANIĆ

BERTOVIĆ

8/9

BALIJA

KOVAČEVIĆ

9/7

BULOVIĆ

RUSSO

4/9

FOLNOVIĆ

ŠIPUŠIĆ

5/9

HOLJEVAC

KRAJNOVIĆ

3/9

 

 

 

JURKOVIĆ

DADIĆ

0/1

KELKOVIĆ

BARE

0/1

VLAIĆ

KLENKAR

4/9

KRIŽANIĆ

KRALJ

0/1

PEVEC

LANDIKUŠIĆ J.

6/7 6/2 3/6

PETKOVIĆ

ĆURKOVIĆ

4/9

 

 

 

PERICA

BAČIĆ

0/1

PALIKUĆA

KOVAČ

0/1

LANDIKUŠIĆ K.

KOSTELNIK

0/1

ŽAGAR

BRIŠAR

4/9

TOŠIĆ

LOVRINIĆ

5/9

 

POREDAK nakon 15.kola

Red 1

KELEUVA

SPAHIĆ

GLASNOVIĆ

TOMAŠKOVIĆ

PAVIĆ

PANIĆ

Red 2

PLANINIĆ

KOTA

KARDAŠIĆ

RAŠIĆ

ŠABIĆ

ADANIĆ

Red 3

BLAŽEV

BALIJA

ŠIPUŠIĆ

RUSSO

KRAJNOVIĆ

BERTOVIĆ

Red 4

MIJIĆ

ĐANIĆ

KOVAČEVIĆ

BULOVIĆ

FOLNOVIĆ

HOLJEVAC

Red 5

LANDIKUŠIĆ J.

BARE

KLENKAR

DADIĆ

KRALJ

ĆURKOVIĆ

Red 6

JURKOVIĆ

KELKOVIĆ

VLAIĆ

KRIŽANIĆ

PEVEC

PETKOVIĆ

Red 7

KOSTELNIK

KOVAČ

LOVRINIĆ

BAČIĆ

BRIŠAR

LANDIKUŠIĆ K.

Red 8

PERICA

PALIKUĆA

SKOKO

VRANJEŠ

ŽAGAR

TOŠIĆ

Red 9

BUJAN

ROĐAK

ŠPIRELJA

PETROVIĆ

KREVELJ

MUSTAPIĆ

 

REZULTATI 14.KOLO

REZULTATI  14.KOLO

 

PANIĆ

TOMAŠKOVIĆ

 

ŠABIĆ

SPAHIĆ

4/6 1/6

KELEUVA

RAŠIĆ

9/4

 

 

 

BLAŽEV

KOTA

6/8

KOVAČEVIĆ

KARDAŠIĆ

3/9

PLANINIĆ

ŠIPUŠIĆ

9/8

GLASNOVIĆ

RUSSO

9/2

KRAJNOVIĆ

PAVIĆ

3/9

BERTOVIĆ

ADANIĆ

6/9

 

 

 

BALIJA

LANDIKUŠIĆ J.

9/6

BARE

ĐANIĆ

4/6 6/7

KLENKAR

BULOVIĆ

0/1

DADIĆ

FOLNOVIĆ

6/9

MIJIĆ

KRALJ

1/0

HOLJEVAC

ĆURKOVIĆ

1/0

 

 

 

KOSTELNIK

KELKOVIĆ

 

KOVAČ

JURKOVIĆ

5/9

BAČIĆ

VLAIĆ

 

LOVRINIĆ

PEVEC

 

BRIŠAR

PETKOVIĆ

 

LANDIKUŠIĆ K.

KRIŽANIĆ

 

ŽAGAR

PALIKUĆA

 

 

POREDAK nakon 14.kola

Red 1

RAŠIĆ

SPAHIĆ

KELEUVA

TOMAŠKOVIĆ

ŠABIĆ

PANIĆ

Red 2

PLANINIĆ

KOTA

KARDAŠIĆ

GLASNOVIĆ

PAVIĆ

ADANIĆ

Red 3

BLAŽEV

KOVAČEVIĆ

ŠIPUŠIĆ

RUSSO

KRAJNOVIĆ

BERTOVIĆ

Red 4

MIJIĆ

ĐANIĆ

BALIJA

BULOVIĆ

FOLNOVIĆ

HOLJEVAC

Red 5

LANDIKUŠIĆ J.

BARE

KLENKAR

DADIĆ

KRALJ

ĆURKOVIĆ

Red 6

JURKOVIĆ

KELKOVIĆ

VLAIĆ

KRIŽANIĆ

PEVEC

PETKOVIĆ

Red 7

KOSTELNIK

KOVAČ

LOVRINIĆ

BAČIĆ

BRIŠAR

LANDIKUŠIĆ K.

Red 8

PERICA

ROĐAK

PALIKUĆA

SKOKO

VRANJEŠ

ŽAGAR

Red 9

BUJAN

DUMALOVSKI

ŠPIRELJA

PETROVIĆ

KREVELJ

MUSTAPIĆ

REZULTATI 13.KOLO

REZULTATI  13.KOLO

 

ŠIPUŠIĆ/BLAŽEV

SPAHIĆ

 

KOTA

RAŠIĆ

 

KARDAŠIĆ

KELEUVA

 

PANIĆ

RUSSO

9/5

TOMAŠKOVIĆ

PAVIĆ

 

ADANIĆ

ŠABIĆ

5/7 2/6

 

 

 

BERTOVIĆ

KRALJ

1/0

KRAJNOVIĆ

ĐANIĆ

 

LANDIKUŠIĆ J.

ŠIPUŠIĆ/BLAŽEV

 

BULOVIĆ

PLANINIĆ

 

FOLNOVIĆ

KOVAČEVIĆ

7/9

ĆURKOVIĆ

GLASNOVIĆ

5/9

 

 

 

JURKOVIĆ

BALIJA

2/9

KELKOVIĆ

HOLJEVAC

0/1

VLAIĆ

KLENKAR

 

MIJIĆ

KRIŽANIĆ

 

PEVEC

DADIĆ

0/1

PETKOVIĆ

BARE

3/9

 

 

 

ŽAGAR

KOVAČ

 

LANDIKUŠIĆ K.

KOSTELNIK

 

LOVRINIĆ

BAČIĆ

 

 

POREDAK nakon 13.kola

Red 1

RAŠIĆ

SPAHIĆ

KELEUVA

PAVIĆ

ŠABIĆ

PANIĆ

Red 2

BLAŽEV

KOTA

KARDAŠIĆ

RUSSO

TOMAŠKOVIĆ

ADANIĆ

Red 3

ŠIPUŠIĆ

KOVAČEVIĆ

PLANINIĆ

GLASNOVIĆ

ĐANIĆ

BERTOVIĆ

Red 4

KRALJ

KRAJNOVIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

BULOVIĆ

FOLNOVIĆ

ĆURKOVIĆ

Red 5

BALIJA

BARE

KLENKAR

DADIĆ

MIJIĆ

HOLJEVAC

Red 6

JURKOVIĆ

KELKOVIĆ

VLAIĆ

KRIŽANIĆ

PEVEC

PETKOVIĆ

Red 7

KOSTELNIK

KOVAČ

BAČIĆ

LOVRINIĆ

BRIŠAR

LANDIKUŠIĆ K.

Red 8

PERICA

ROĐAK

PALIKUĆA

SKOKO

VRANJEŠ

ŽAGAR

Red 9

BUJAN

DUMALOVSKI

ŠPIRELJA

PETROVIĆ

KREVELJ

MUSTAPIĆ

REZULTATI 12.KOLO

REZULTATI  12.KOLO

 

PAVIĆ

RUSSO

6/1 6/3

ŠABIĆ

KELEUVA

6/4 3/6 4/10

RAŠIĆ

SPAHIĆ

7/6 7/5

 

 

 

ŠIPUŠIĆ

BLAŽEV

 

KOVAČEVIĆ

PANIĆ

6/9

PLANINIĆ

TOMAŠKOVIĆ

 

KOTA

GLASNOVIĆ

9/7

ĐANIĆ

KARDAŠIĆ

 

ADANIĆ

KRALJ

1/0

 

 

 

BALIJA

ĆURKOVIĆ

6/9

BARE

BULOVIĆ

4/6 4/6

KRAJNOVIĆ

KLENKAR

9/7

DADIĆ

FOLNOVIĆ

6/9

KRIŽANIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

 

BERTOVIĆ

HOLJEVAC

4/6 6/3 10/5

 

 

 

MIJIĆ

KOSTELNIK

9/7

KOVAČ

KELKOVIĆ

 

BAČIĆ

PEVEC

2/6 4/6

LOVRINIĆ

VLAIĆ

 

BRIŠAR

PETKOVIĆ

 

JURKOVIĆ

LANDIKUŠIĆ K.

9/7

ŽAGAR

SKOKO/BAČIĆ

 

 

POREDAK nakon 12.kola

Red 1

RAŠIĆ

SPAHIĆ

KELEUVA

PAVIĆ

ŠABIĆ

RUSSO

Red 2

BLAŽEV

KOTA

KARDAŠIĆ

PANIĆ

TOMAŠKOVIĆ

ADANIĆ

Red 3

ŠIPUŠIĆ

KOVAČEVIĆ

PLANINIĆ

GLASNOVIĆ

ĐANIĆ

KRALJ

Red 4

BERTOVIĆ

KRAJNOVIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

BULOVIĆ

FOLNOVIĆ

ĆURKOVIĆ

Red 5

BALIJA

BARE

KLENKAR

DADIĆ

KRIŽANIĆ

HOLJEVAC

Red 6

JURKOVIĆ

KELKOVIĆ

VLAIĆ

MIJIĆ

PEVEC

PETKOVIĆ

Red 7

KOSTELNIK

KOVAČ

BAČIĆ

LOVRINIĆ

BRIŠAR

LANDIKUŠIĆ K.

Red 8

PERICA

ROĐAK

PALIKUĆA

SKOKO

VRANJEŠ

ŽAGAR

Red 9

BUJAN

DUMALOVSKI

ŠPIRELJA

PETROVIĆ

KREVELJ

MUSTAPIĆ

REZULTATI 11.KOLO

REZULTATI  11.KOLO

 

BLAŽEV

SPAHIĆ

 

KELEUVA

GLASNOVIĆ

3/6 6/4 6/2

KARDAŠIĆ

RUSSO

7/9

PANIĆ

RAŠIĆ

6/9

TOMAŠKOVIĆ

ŠABIĆ

6/4 4/6 3/6

KRALJ

PAVIĆ

1/6 2/6

 

 

 

HOLJEVAC

ŠIPUŠIĆ

6/9

KLENKAR

KOTA

7/9

LANDIKUŠIĆ J.

PLANINIĆ

6/9

KOVAČEVIĆ

BULOVIĆ

9/8

ĐANIĆ

FOLNOVIĆ

9/3

ADANIĆ

ĆURKOVIĆ

1/0

 

 

 

KOVAČ/LANDIKUŠIĆ K.

DADIĆ

0/1

KELKOVIĆ

BALIJA

0/9

BERTOVIĆ

VLAIĆ

6/2 6/4

KOSTELNIK

KRIŽANIĆ

 

PEVEC

BARE

 

PETKOVIĆ

KRAJNOVIĆ

 

 

 

 

ŽAGAR

KOVAČ/LANDIKUŠIĆ K.

 

SKOKO

BAČIĆ

 

JURKOVIĆ

MIJIĆ

 

BRIŠAR

LOVRINIĆ

 

 

POREDAK nakon 11.kola

Red 1

SPAHIĆ

RAŠIĆ

KELEUVA

RUSSO

ŠABIĆ

PAVIĆ

Red 2

BLAŽEV

GLASNOVIĆ

KARDAŠIĆ

PANIĆ

TOMAŠKOVIĆ

KRALJ

Red 3

ŠIPUŠIĆ

KOVAČEVIĆ

PLANINIĆ

KOTA

ĐANIĆ

ĆURKOVIĆ

Red 4

HOLJEVAC

KLENKAR

LANDIKUŠIĆ J.

BULOVIĆ

FOLNOVIĆ

KRIŽANIĆ

Red 5

BALIJA

BARE

KRAJNOVIĆ

DADIĆ

ADANIĆ

BERTOVIĆ

Red 6

LANDIKUŠIĆ K.

KELKOVIĆ

VLAIĆ

KOSTELNIK

PEVEC

PETKOVIĆ

Red 7

MIJIĆ

KOVAČ

BAČIĆ

LOVRINIĆ

BRIŠAR

JURKOVIĆ

Red 8

PERICA

ROĐAK

PALIKUĆA

SKOKO

VRANJEŠ

ŽAGAR

Red 9

BUJAN

DUMALOVSKI

ŠPIRELJA

PETROVIĆ

KREVELJ

MUSTAPIĆ

REZULTATI 10.KOLO

REZULTATI  10.KOLO

 

PAVIĆ

SPAHIĆ

1/6 4/6

GLASNOVIĆ

ŠABIĆ

9/6

RUSSO

RAŠIĆ

3/6 3/6

 

 

 

ŠIPUŠIĆ

KELEUVA

1/6 5/7

BULOVIĆ

KARDAŠIĆ

8/9

KRALJ

PLANINIĆ

6/4 6/4

TOMAŠKOVIĆ

KOTA

2/6 6/3 6/2

FOLNOVIĆ

PANIĆ

5/9

ĆURKOVIĆ

BLAŽEV

 

 

 

 

HOLJEVAC

BALIJA

9/6

BARE

KLENKAR

8/9

KOVAČEVIĆ

KRAJNOVIĆ

6/3

DADIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

4/9

ADANIĆ

KRIŽANIĆ

 

ĐANIĆ

VLAIĆ

 

 

 

 

PEVEC

MIJIĆ

9/5

KOVAČ

LANDIKUŠIĆ K.

 

BAČIĆ

BERTOVIĆ

0/1

KELKOVIĆ

LOVRINIĆ

9/3

BRIŠAR

KOSTELNIK

7/9

JURKOVIĆ

PETKOVIĆ

 

 

 

 

 

POREDAK nakon 10.kola

Red 1

SPAHIĆ

RAŠIĆ

GLASNOVIĆ

RUSSO

ŠABIĆ

PAVIĆ

Red 2

BLAŽEV

KELEUVA

KARDAŠIĆ

PANIĆ

TOMAŠKOVIĆ

KRALJ

Red 3

ŠIPUŠIĆ

BULOVIĆ

PLANINIĆ

KOTA

FOLNOVIĆ

ĆURKOVIĆ

Red 4

HOLJEVAC

KLENKAR

LANDIKUŠIĆ J.

KOVAČEVIĆ

VLAIĆ

KRIŽANIĆ

Red 5

BALIJA

BARE

KRAJNOVIĆ

DADIĆ

ADANIĆ

ĐANIĆ

Red 6

LANDIKUŠIĆ K.

KELKOVIĆ

BERTOVIĆ

KOSTELNIK

PEVEC

PETKOVIĆ

Red 7

MIJIĆ

KOVAČ

BAČIĆ

LOVRINIĆ

BRIŠAR

JURKOVIĆ

Red 8

PERICA

ROĐAK

PALIKUĆA

SKOKO

VRANJEŠ

ŽAGAR

Red 9

BUJAN

DUMALOVSKI

ŠPIRELJA

PETROVIĆ

KREVELJ

MUSTAPIĆ

REZULTATI 9.KOLO

REZULTATI  9.KOLO

 

PAVIĆ

BLAŽEV

6/0 6/2

KELEUVA

SPAHIĆ

6/2 1/6 6/6

KARDAŠIĆ

ŠABIĆ

1/9

PANIĆ

RAŠIĆ

0/1

RUSSO

KOTA

9/8

PLANINIĆ

GLASNOVIĆ

0/6 1/6

 

 

 

KRALJ

BALIJA

9/7

KLENKAR

FOLNOVIĆ

0/1

ŠIPUŠIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

7/5 6/1

KRAJNOVIĆ

ĆURKOVIĆ

5/9

VLAIĆ

TOMAŠKOVIĆ

0/1

 

 

 

ROĐAK

DADIĆ

0/1

LOVRINIĆ

KOVAČEVIĆ

2/6 6/7

SKOKO

HOLJEVAC

0/1

ĐANIĆ

PALIKUĆA

1/0

BARE

MIJIĆ

6/1 6/3

ADANIĆ

PETKOVIĆ

9/2

 

 

 

PERICA

BERTOVIĆ

 

KOVAČ

LANDIKUŠIĆ K.

 

BRIŠAR

KELKOVIĆ

4/9

BAČIĆ

PEVEC

 

JURKOVIĆ

KOSTELNIK

7/9

ŽAGAR

VRANJEŠ

 

 

 

 

 

POREDAK nakon 9.kola

Red 1

SPAHIĆ

RAŠIĆ

ŠABIĆ

RUSSO

GLASNOVIĆ

PAVIĆ

Red 2

BLAŽEV

KELEUVA

KARDAŠIĆ

PANIĆ

KOTA

PLANINIĆ

Red 3

ŠIPUŠIĆ

KRIŽANIĆ

KRALJ

TOMAŠKOVIĆ

FOLNOVIĆ

ĆURKOVIĆ

Red 4

BALIJA

KLENKAR

LANDIKUŠIĆ J.

KRAJNOVIĆ

VLAIĆ

BULOVIĆ

Red 5

HOLJEVAC

BARE

KOVAČEVIĆ

DADIĆ

ADANIĆ

ĐANIĆ

Red 6

ROĐAK

LOVRINIĆ

SKOKO

PALIKUĆA

MIJIĆ

PETKOVIĆ

Red 7

PEVEC

LANDIKUŠIĆ K.

BERTOVIĆ

KELKOVIĆ

KOSTELNIK

JURKOVIĆ

Red 8

PERICA

KOVAČ

BRIŠAR

BAČIĆ

VRANJEŠ

ŽAGAR

Red 9

BUJAN

DUMALOVSKI

ŠPIRELJA

PETROVIĆ

KREVELJ

MUSTAPIĆ

REZULTATI 8.KOLO

REZULTATI  8.KOLO

 

BLAŽEV

KOTA

 

GLASNOVIĆ

RAŠIĆ

1/6 4/6

ŠABIĆ

SPAHIĆ

1/6 3/6

 

 

 

LANDIKUŠIĆ J.

KELEUVA

 

KRIŽANIĆ

PLANINIĆ

2/9

BALIJA

KARDAŠIĆ

5/9

PAVIĆ

TOMAŠKOVIĆ

 

FOLNOVIĆ

PANIĆ

4/9

ĆURKOVIĆ

RUSSO

5/7 3/6

 

 

 

HOLJEVAC

KLENKAR

 

KRAJNOVIĆ

MIJIĆ

6/2 6/4

ŠIPUŠIĆ

KOVAČEVIĆ

9/7

DADIĆ

BULOVIĆ

7/9

PETKOVIĆ

VLAIĆ

1/0

PALIKUĆA

KRALJ

0/1

 

 

 

PEVEC

SKOKO

1/0

LANDIKUŠIĆ K.

ĐANIĆ

 

BERTOVIĆ

BARE

2/6 7/6 8/10

KELKOVIĆ

ADANIĆ

8/9

LOVRINIĆ

KOSTELNIK

7/9

JURKOVIĆ

ROĐAK

1/0

 

 

 

ŽAGAR

PERICA

 

BAČIĆ

VRANJEŠ

1/0

BRIŠAR

KOVAČ

 

 

POREDAK nakon 8.kola

Red 1

SPAHIĆ

RAŠIĆ

ŠABIĆ

KOTA

GLASNOVIĆ

BLAŽEV

Red 2

TOMAŠKOVIĆ

KELEUVA

KARDAŠIĆ

PANIĆ

RUSSO

PLANINIĆ

Red 3

LANDIKUŠIĆ J.

VLAIĆ

BALIJA

PAVIĆ

FOLNOVIĆ

ĆURKOVIĆ

Red 4

KRALJ

KLENKAR

ŠIPUŠIĆ

KRAJNOVIĆ

KRIŽANIĆ

BULOVIĆ

Red 5

HOLJEVAC

MIJIĆ

KOVAČEVIĆ

DADIĆ

PETKOVIĆ

PALIKUĆA

Red 6

ROĐAK

LOVRINIĆ

SKOKO

ĐANIĆ

BARE

ADANIĆ

Red 7

PEVEC

LANDIKUŠIĆ K.

BERTOVIĆ

KELKOVIĆ

KOSTELNIK

JURKOVIĆ

Red 8

PERICA

KOVAČ

BRIŠAR

BAČIĆ

VRANJEŠ

ŽAGAR

Red 9

BUJAN

DUMALOVSKI

ŠPIRELJA

PETROVIĆ

KREVELJ

MUSTAPIĆ

 

 

REZULTATI 7.KOLO

REZULTATI  7.KOLO

 

ŠABIĆ

TOMAŠKOVIĆ

6/3 3/6 10/5

KELEUVA

KOTA

6/4 0/6 6/10

KARDAŠIĆ

RAŠIĆ

3/9

GLASNOVIĆ

PANIĆ

9/3

BLAŽEV

RUSSO

 

PLANINIĆ

SPAHIĆ

4/6 4/6

 

 

 

LANDIKUŠIĆ J.

KRALJ

 

ĆURKOVIĆ

KLENKAR

1/0

KOVAČEVIĆ

PAVIĆ

2/6 6/4 6/10

MIJIĆ

BALIJA

3/9

KRIŽANIĆ

VLAIĆ

 

BULOVIĆ

FOLNOVIĆ

5/9

 

 

 

ROĐAK

PETKOVIĆ

0/1

KOSTELNIK

KRAJNOVIĆ

 

SKOKO

HOLJEVAC

0/1

DADIĆ

ĐANIĆ

9/6

ŠIPUŠIĆ

BARE

9/4

ADANIĆ

PALIKUĆA

5/7 2/6

 

 

 

PERICA

LANDIKUŠIĆ K.

 

KOVAČ

BERTOVIĆ

0/6 3/6

LOVRINIĆ

BRIŠAR

9/4

VRANJEŠ

JURKOVIĆ

0/1

KELKOVIĆ

BAČIĆ

1/0

PEVEC

ŽAGAR

6/2 6/0

 

 

 

 

POREDAK nakon 7.kola

Red 1

SPAHIĆ

RAŠIĆ

ŠABIĆ

KOTA

GLASNOVIĆ

RUSSO

Red 2

TOMAŠKOVIĆ

KELEUVA

KARDAŠIĆ

PANIĆ

BLAŽEV

PLANINIĆ

Red 3

KRALJ

VLAIĆ

BALIJA

PAVIĆ

FOLNOVIĆ

ĆURKOVIĆ

Red 4

LANDIKUŠIĆ J.

KLENKAR

KOVAČEVIĆ

MIJIĆ

KRIŽANIĆ

BULOVIĆ

Red 5

HOLJEVAC

KRAJNOVIĆ

ŠIPUŠIĆ

DADIĆ

PETKOVIĆ

PALIKUĆA

Red 6

ROĐAK

KOSTELNIK

SKOKO

ĐANIĆ

BARE

JURKOVIĆ

Red 7

PEVEC

LANDIKUŠIĆ K.

BERTOVIĆ

KELKOVIĆ

LOVRINIĆ

ADANIĆ

Red 8

PERICA

KOVAČ

BRIŠAR

VRANJEŠ

BAČIĆ

ŽAGAR

Red 9

BUJAN

DUMALOVSKI

ŠPIRELJA

PETROVIĆ

KREVELJ

MUSTAPIĆ

REZULTATI 6.kolo

REZULTATI  6.KOLO

 

RUSSO

PANIĆ

8/9

KOTA

SPAHIĆ

 

RAŠIĆ

TOMAŠKOVIĆ

6/1 3/6 14/12

 

 

 

GLASNOVIĆ

KRALJ

9/0

VLAIĆ

KELEUVA

0/1

PLANINIĆ

BALIJA

6/7 671 10/6

PAVIĆ

BLAŽEV

0/1

ŠABIĆ

FOLNOVIĆ

9/7

KLENKAR

KARDAŠIĆ

0/1

 

 

 

MIJIĆ

PETROVIĆ

1/0

KRAJNOVIĆ

KOVAČEVIĆ

8/9

ĆURKOVIĆ

BARE

9/6

LANDIKUŠIĆ J.

ĐANIĆ

6/2 6/1

BULOVIĆ

HOLJEVAC

1/0

PALIKUĆA

KRIŽANIĆ

0/1

 

 

 

BERTOVIĆ/ŽAGAR

PETKOVIĆ

 

LANDIKUŠIĆ K.

KOSTELNIK

 

ROĐAK

SKOKO

1/0

BAČIĆ

DADIĆ

 

ŠIPUŠIĆ

BRIŠAR

9/1

ADANIĆ

JURKOVIĆ

 

 

 

 

LOVRINIĆ

BERTOVIĆ/ŽAGAR

 

PERICA

VRANJEŠ

1/0

KOVAČ

MUSTAPIĆ

1/0

 

POREDAK nakon 6.kola

Red 1

SPAHIĆ

RAŠIĆ

TOMAŠKOVIĆ

KOTA

PANIĆ

RUSSO

Red 2

ŠABIĆ

KELEUVA

KARDAŠIĆ

GLASNOVIĆ

BLAŽEV

PLANINIĆ

Red 3

KRALJ

VLAIĆ

BALIJA

PAVIĆ

FOLNOVIĆ

KLENKAR

Red 4

LANDIKUŠIĆ J.

ĆURKOVIĆ

KOVAČEVIĆ

MIJIĆ

KRIŽANIĆ

BULOVIĆ

Red 5

HOLJEVAC

KRAJNOVIĆ

BARE

ĐANIĆ

PETKOVIĆ

PALIKUĆA

Red 6

ROĐAK

KOSTELNIK

SKOKO

DADIĆ

ŠIPUŠIĆ

JURKOVIĆ

Red 7

ŽAGAR

LANDIKUŠIĆ K.

BERTOVIĆ

BAČIĆ

BRIŠAR

ADANIĆ

Red 8

PERICA

KOVAČ

LOVRINIĆ

VRANJEŠ

KELKOVIĆ

PEVEC

Red 9

BUJAN

DUMALOVSKI

ŠPIRELJA

PETROVIĆ

KREVELJ

MUSTAPIĆ

 

 

REZULTATI 5.KOLO

REZULTATI  5.KOLO

 

FOLNOVIĆ

TOMAŠKOVIĆ

1/6 1/6

KELEUVA

PANIĆ

0/1

KARDAŠIĆ

SPAHIĆ

 

KRALJ

RAŠIĆ

7/9

KOTA

BLAŽEV

 

BALIJA

RUSSO

4/6 2/6

 

 

 

ĐANIĆ

ŠABIĆ

1/6 5/7

BARE/KLENKAR

ĆURKOVIĆ

 

PLANINIĆ

KOVAČEVIĆ

6/1 6/3

VLAIĆ

PETROVIĆ

1/0

PAVIĆ

KRIŽANIĆ

6/3 6/3

HOLJEVAC

GLASNOVIĆ

3/6 3/6

 

 

 

BULOVIĆ

PETKOVIĆ

 

KRAJNOVIĆ

MUSTAPIĆ

1/0

SKOKO

BARE/KLENKAR

0/1

PALIKUĆA

DADIĆ

9/4

BRIŠAR

MIJIĆ

7/9

JURKOVIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

5/9

 

 

 

ROĐAK

VRANJEŠ

 

LANDIKUŠIĆ K.

KOSTELNIK

 

KOVAČ

BAČIĆ

 

BERTOVIĆ

ŽAGAR

 

ŠIPUŠIĆ

PERICA

 

ADANIĆ

LOVRINIĆ

 

 

 

 

 

POREDAK nakon 5.kola

Red 1

SPAHIĆ

TOMAŠKOVIĆ

RAŠIĆ

BLAŽEV

PANIĆ

RUSSO

Red 2

FOLNOVIĆ

KELEUVA

KARDAŠIĆ

KRALJ

KOTA

BALIJA

Red 3

GLASNOVIĆ

PETROVIĆ

PLANINIĆ

PAVIĆ

ŠABIĆ

ĆURKOVIĆ

Red 4

ĐANIĆ

KLENKAR

KOVAČEVIĆ

PETKOVIĆ

KRIŽANIĆ

HOLJEVAC

Red 5

MIJIĆ

KRAJNOVIĆ

BARE

LANDIKUŠIĆ J.

VLAIĆ

PALIKUĆA

Red 6

BULOVIĆ

MUSTAPIĆ

SKOKO

DADIĆ

BRIŠAR

JURKOVIĆ

Red 7

ŽAGAR

KOSTELNIK

VRANJEŠ

BAČIĆ

PERICA

LOVRINIĆ

Red 8

ROĐAK

LANDIKUŠIĆ K.

KOVAČ

BERTOVIĆ

ŠIPUŠIĆ

ADANIĆ

Red 9

BUJAN

DUMALOVSKI

ŠPIRELJA

KELKOVIĆ

KREVELJ

FIOLIĆ

REZULTATI 4.KOLO

REZULTATI  4.KOLO

TOMAŠKOVIĆ

RUSSO

6/4 6/3

PANIĆ

SPAHIĆ

6/9

RAŠIĆ

BLAŽEV

9/7

 

 

 

KARDAŠIĆ

GLASNOVIĆ

9/6

FOLNOVIĆ

PETROVIĆ

1/0

KOVAČEVIĆ

KELEUVA

8/9

KRIŽANIĆ

KOTA

 

KRALJ

ŠABIĆ

9/4

ĆURKOVIĆ

BALIJA

 

 

 

 

ĐANIĆ

MIJIĆ

9/8

HOLJEVAC

MUSTAPIĆ

1/0

BARE

KLENKAR

 

LANDIKUŠIĆ J.

PLANINIĆ

6/9

VLAIĆ

PETKOVIĆ

 

PAVIĆ

DADIĆ

6/2 6/2

 

 

 

ROĐAK

BULOVIĆ

7/6 0/6 3/6

KOSTELNIK

PALIKUĆA

4/9

BRIŠAR

VRANJEŠ

1/0

JURKOVIĆ

BAČIĆ

1/0

PERICA

SKOKO

0/1

KRAJNOVIĆ

LOVRINIĆ

9/3

 

 

 

ADANIĆ

ŠIPUŠIĆ

4/9

BERTOVIĆ

BUJAN

 

KOVAČ

LANDIKUŠIĆ K.

 

 

POREDAK nakon 4.kola

Red 1

SPAHIĆ

TOMAŠKOVIĆ

RAŠIĆ

BLAŽEV

PANIĆ

RUSSO

Red 2

FOLNOVIĆ

KELEUVA

KARDAŠIĆ

KRALJ

KOTA

BALIJA

Red 3

GLASNOVIĆ

PETROVIĆ

KOVAČEVIĆ

KRIŽANIĆ

ŠABIĆ

ĆURKOVIĆ

Red 4

ĐANIĆ

KLENKAR

PLANINIĆ

PETKOVIĆ

PAVIĆ

HOLJEVAC

Red 5

MIJIĆ

MUSTAPIĆ

BARE

LANDIKUŠIĆ J.

VLAIĆ

DADIĆ

Red 6

BULOVIĆ

KRAJNOVIĆ

SKOKO

PALIKUĆA

BRIŠAR

JURKOVIĆ

Red 7

ŽAGAR

KOSTELNIK

VRANJEŠ

BAČIĆ

PERICA

LOVRINIĆ

Red 8

BUJAN

LANDIKUŠIĆ K.

KOVAČ

BERTOVIĆ

ŠIPUŠIĆ

ADANIĆ

Red 9

ROĐAK

DUMALOVSKI

ŠPIRELJA

KELKOVIĆ

KREVELJ

FIOLIĆ

 

 

 

REZULTATI 3.KOLO

REZULTATI  3.KOLO

 

PETROVIĆ

RAŠIĆ

0/1

KELEUVA

RUSSO

4/6 4/6

BLAŽEV

GLASNOVIĆ

3/6 6/1 10/8

PANIĆ

ŠABIĆ

9/7

KOTA

SPAHIĆ

 

BALIJA

TOMAŠKOVIĆ

4/6 2/6

 

 

 

MIJIĆ

KOVAČEVIĆ

8/9

KRIŽANIĆ

KLENKAR

 

KRALJ

PLANINIĆ

9/4

PETKOVIĆ

FOLNOVIĆ

 

KARDAŠIĆ

DADIĆ

9/1

ĆURKOVIĆ

MUSTAPIĆ

1/0

 

 

 

LANDIKUŠIĆ J.

BULOVIĆ

7/5 6/4

PAVIĆ

LOVRINIĆ

1/0

SKOKO

HOLJEVAC

0/1

PALIKUĆA

ĐANIĆ

 

VRANJEŠ

VLAIĆ

 

BARE

BAČIĆ

 

 

 

 

ROĐAK

ŽAGAR

 

LANDIKUŠIĆ K.

BRIŠAR

4/9

JURKOVIĆ

KOVAČ

9/5

BERTOVIĆ

PERICA

0/1

KRAJNOVIĆ

ŠIPUŠIĆ

1/0

KOSTELNIK

ADANIĆ

0/6 6/2 11/9

 

 

 

 

POREDAK nakon 3.kola

Red 1

SPAHIĆ

RUSSO

BLAŽEV

RAŠIĆ

PANIĆ

TOMAŠKOVIĆ

Red 2

PETROVIĆ

KELEUVA

GLASNOVIĆ

ŠABIĆ

KOTA

BALIJA

Red 3

KARDAŠIĆ

FOLNOVIĆ

KOVAČEVIĆ

KLENKAR

KRALJ

ĆURKOVIĆ

Red 4

MIJIĆ

KRIŽANIĆ

PLANINIĆ

PETKOVIĆ

DADIĆ

MUSTAPIĆ

Red 5

ĐANIĆ

HOLJEVAC

BAČIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

VLAIĆ

PAVIĆ

Red 6

BULOVIĆ

LOVRINIĆ

SKOKO

PALIKUĆA

VRANJEŠ

BARE

Red 7

ŽAGAR

KOSTELNIK

BRIŠAR

JURKOVIĆ

PERICA

KRAJNOVIĆ

Red 8

BUJAN

LANDIKUŠIĆ K.

KOVAČ

BERTOVIĆ

ŠIPUŠIĆ

ADANIĆ

Red 9

ROĐAK

DUMALOVSKI

ŠPIRELJA

KELKOVIĆ

KREVELJ

FIOLIĆ

REZULTATI 2.KOLO

REZULTATI  2.KOLO

 

TOMAŠKOVIĆ

RAŠIĆ

 

ŠABIĆ

GLASNOVIĆ

5/9

RUSSO

SPAHIĆ

6/2 4/6 5/10

 

 

 

BALIJA

DADIĆ

9/3

FOLNOVIĆ

BLAŽEV

0/6 0/6

KOVAČEVIĆ

PANIĆ

5/9

KLENKAR

KOTA

8/9

PLANINIĆ

KELEUVA

8/9

PETROVIĆ

MUSTAPIĆ

1/0

 

 

 

KARDAŠIĆ

ĐANIĆ

1/0

KRALJ

HOLJEVAC

1/0

PETKOVIĆ

BAČIĆ

9/6

MIJIĆ

BULOVIĆ

9/7

VLAIĆ

ĆURKOVIĆ

2/6 4/6

LOVRINIĆ

KRIŽANIĆ

0/1

 

 

 

ŽAGAR

BARE

0/9

PAVIĆ

ADANIĆ

6/3 6/0

BRIŠAR

LANDIKUŠIĆ J.

4/9

PALIKUĆA

KOVAČ

9/2

PERICA

SKOKO

0/1

ŠIPUŠIĆ

VRANJEŠ

0/1

 

 

 

KOSTELNIK

KRAJNOVIĆ

3/6 2/6

BERTOVIĆ

BUJAN

 

LANDIKUŠIĆ K.

JURKOVIĆ

9/4

 

POREDAK nakon 2.kola

Red 1

SPAHIĆ

RUSSO

GLASNOVIĆ

RAŠIĆ

ŠABIĆ

TOMAŠKOVIĆ

Red 2

PETROVIĆ

KELEUVA

BLAŽEV

PANIĆ

KOTA

BALIJA

Red 3

DADIĆ

FOLNOVIĆ

KOVAČEVIĆ

KLENKAR

PLANINIĆ

MUSTAPIĆ

Red 4

MIJIĆ

KRIŽANIĆ

KRALJ

PETKOVIĆ

KARDAŠIĆ

ĆURKOVIĆ

Red 5

ĐANIĆ

HOLJEVAC

BAČIĆ

BULOVIĆ

VLAIĆ

LOVRINIĆ

Red 6

LANDIKUŠIĆ J.

PAVIĆ

SKOKO

KOVAČ

VRANJEŠ

BARE

Red 7

ŽAGAR

ADANIĆ

BRIŠAR

PALIKUĆA

PERICA

ŠIPUŠIĆ

Red 8

BUJAN

LANDIKUŠIĆ K.

JURKOVIĆ

BERTOVIĆ

KRAJNOVIĆ

KOSTELNIK

Red 9

ROĐAK

DUMALOVSKI

ŠPIRELJA

KELKOVIĆ

KREVELJ

FIOLIĆ

REZULTATI 1.KOLO

REZULTATI  1.KOLO

 

ŠABIĆ

MUSTAPIĆ

1/0

KELEUVA

TOMAŠKOVIĆ

4/6 6/7

BLAŽEV

SPAHIĆ

5/5 predaja Blaževa

PANIĆ

RUSSO

8/9

KOTA

RAŠIĆ

 

DADIĆ

GLASNOVIĆ

4/6 1/6

 

 

 

KOVAČEVIĆ

BULOVIĆ

9/6

PETROVIĆ

KRIŽANIĆ

 

HOLJEVAC

FOLNOVIĆ

 

BAČIĆ

BALIJA

3/6 4/6

ĐANIĆ

KLENKAR

 

ĆURKOVIĆ

PLANINIĆ

4/9

 

 

 

BERTOVIĆ

MIJIĆ

0/1

VLAIĆ

ADANIĆ

9/1

LOVRINIĆ

SKOKO

 

PETKOVIĆ

KOVAČ

 

KRALJ

VRANJEŠ

 

BARE

KARDAŠIĆ

4/9

 

 

 

BUJAN

ŠUMIGA

0/1

BRIŠAR

JURKOVIĆ

9/4

PALIKUĆA

LANDIKUŠIĆ J.

8/9

ROĐAK

ŠIPUŠIĆ

0/1

ŽAGAR

PERICA

8/9

PAVIĆ

KRAJNOVIĆ

6/3 6/3

 

POREDAK nakon 1.kola

Red 1

SPAHIĆ

RUSSO

GLASNOVIĆ

RAŠIĆ

ŠABIĆ

TOMAŠKOVIĆ

Red 2

MUSTAPIĆ

KELEUVA

BLAŽEV

PANIĆ

KOTA

DADIĆ

Red 3

BALIJA

FOLNOVIĆ

KOVAČEVIĆ

KLENKAR

PLANINIĆ

KRIŽANIĆ

Red 4

BULOVIĆ

PETROVIĆ

HOLJEVAC

BAČIĆ

ĐANIĆ

ĆURKOVIĆ

Red 5

KARDAŠIĆ

VRANJEŠ

KOVAČ

MIJIĆ

VLAIĆ

SKOKO

Red 6

BERTOVIĆ

ADANIĆ

LOVRINIĆ

PETKOVIĆ

KRALJ

BARE

Red 7

LANDIKUŠIĆ K.

PAVIĆ

BRIŠAR

LANDIKUŠIĆ J.

PERICA

ŠIPUŠIĆ

Red 8

BUJAN

ROĐAK

PALIKUĆA

JURKOVIĆ

ŽAGAR

KRAJNOVIĆ

Red 9

FIOLIĆ

DUMALOVSKI

ŠPIRELJA

KELKOVIĆ

KREVELJ

 

REZULTATI MASTERSA LJETNE PIRAMIDE 2016.

 

 

Damir Spahić pobjednik Mastersa ljetne piramideTK San-spin 2016.

Drago Panić i Mario Kota osvojili turnir parova

 

ČESTITKE POBJEDNICIMA!

 

      FINALE:                       Spahić - Russo   9/7      

   FINALE PAROVA:         Panić/Kota - Planinić/Glasnović 9/5

  

   POLUFINALE:  Spahić - Glasnović 9/8 (7)

                          Russo - Rašić 9/7

  

   Rezultati 1/8 finala:

    RAŠIĆ -BALIJA    9/5

    KELEUVA - FOLNOVIĆ   9/7

    RUSSO - KLENKAR    9/2

    MUSTAPIĆ - BULOVIĆ   9/1

    TOMAŠKOVIĆ - DADIĆ   9/2

    SPAHIĆ - KOTA    9/3

    GLASNOVIĆ - PANIĆ   6/5

    ŠABIĆ - BLAŽEV   9/4

 

   Rezultati 1/4 finala:

    RAŠIĆ - KELEUVA   9/4

    RUSSO - MUSTAPIĆ   9/5

    SPAHIĆ - TOMAŠKOVIĆ   6/4 6/4

    GLASNOVIĆ - ŠABIĆ   6/2 6/3

 

TURNIR PAROVA:

   Parovi 1/2 finala:

    PLANINIĆ/GLASNOVIĆ - SPAHIĆ/KELEUVA   9/7

    PANIĆ/KOTA - KRAJNOVIĆ/ŠABIĆ   9/3

 

MASTERS LJETO 2016. - GRUPE 1-8 REZULTATI

 

   MASTERS PIRAMIDA LJETO 2016.

GRUPA 1

1.

2.

3.

mjesto

1. Kota

----

6/3

4/6

2.

2. Planinić

 

----

 

3.

3. Rašić

 

 

----

1.

 

GRUPA 2

1.

2.

3.

mjesto

1. Blažev

----

6/1

6/1

1.

2. Folnović

1/6

----

6/2

2.

3. Križanić

1/6

2/6

----

3.

 

GRUPA 3

1.

2.

3.

4.

mjesto

1. Tomašković

----

6/3

6/0

6/4

1.

2. Kovačević

3/6

----

6/5

3/6

3.

3. Vranješ

0/6

5/6

----

3/6

4.

4. Klenkar

6/3

4/6

6/3

----

2.

 

GRUPA 4

1.

2.

3.

4.

mjesto

1. Mustapić

----

6/4

6/1

6/4

1.

2. Panić

4/6

----

6/0

6/0

2.

3. Kovač

1/6

0/6

----

2/6

4.

4. Petrović

4/6

0/6

6/2

----

3.

 

GRUPA 5

1.

2.

3.

4.

mjesto

1. Glasnović

----

6/0

6/3

6/1

1.

2. Holjevac

0/6

----

2/6

6/3

3.

3. Bulović

3/6

6/2

----

6/2

2.

4. Mijić

1/6

3/6

2/6

----

4.

 

GRUPA 6

1.

2.

3.

mjesto

1. Dadić

----

6/5

5/6

2. (0)

2. Russo

5/6

----

6/0

1.(+5)

3. Bačić

6/5

0/6

----

3.(-5)

 

GRUPA 7

1.

2.

3.

4.

mjesto

1. Šabić

----

6/3

6/2

4/6

2.

2. Kardašić

3/6

----

2/6

5/6

4.

3. Đanić

2/6

6/2

----

1/6

3.

4. Keleuva

6/4

6/5

6/1

----

1.

 

GRUPA 8

1.

2.

3.

mjesto

1. Balija

----

0/6

6/4

2.

2. Spahić

6/1

----

6/0

1.

3. Ćurković

4/6

0/6

----

3.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

REZULTATI 14.KOLO

REZULTATI  14.KOLO

 

GLASNOVIĆ

TOMAŠKOVIĆ

 

MUSTAPIĆ

KOTA

7/5 2/6 3/10

PAVIĆ

BLAŽEV

6/1 6/2

 

 

 

ŠPOLJARIĆ

BALIJA

0/1

KARDAŠIĆ

ADANIĆ

6/0 6/2

DADIĆ

SKOKO

1/0

SPAHIĆ

RUSSO

6/4 6/2

HOLJEVAC

BARE

 

ŠABIĆ

PANIĆ

6/7 6/4 4/3

 

 

 

PLANINIĆ

KRAJNOVIĆ

 

ĆURKOVIĆ

KRALJ

 

BERTOVIĆ

ĐANIĆ

6/4 6/3

LOVRINIĆ

ŠIPUŠIĆ

 

BAČIĆ

KOVAČEVIĆ

 

BULOVIĆ

FOLNOVIĆ

6/3 3/6 6/7

 

 

 

RAŠIĆ

KELEUVA

6/2 672

KRIŽANIĆ

MIJIĆ

 

KOVAČ

KLENKAR

1/0

PETKOVIĆ

KADOIĆ

7/5 6/4

ŠUMIGA

VRANJEŠ

0/6 2/6

JURKOVIĆ

ROĐAK

7/6 7/6

PALIKUĆA

PERICA

 

KREVELJ

ŠPIRELJA

 

 

POREDAK nakon 14.kola

Red 1

PAVIĆ

KOTA

BLAŽEV

TOMAŠKOVIĆ

MUSTAPIĆ

GLASNOVIĆ

Red 2

DADIĆ

ŠABIĆ

BARE

BALIJA

SPAHIĆ

KARDAŠIĆ

Red 3

ŠPOLJARIĆ

ADANIĆ

SKOKO

RUSSO

HOLJEVAC

PANIĆ

Red 4

KOVAČEVIĆ

ŠIPUŠIĆ

BERTOVIĆ

KRAJNOVIĆ

FOLNOVIĆ

KRALJ

Red 5

PLANINIĆ

ĆURKOVIĆ

ĐANIĆ

LOVRINIĆ

BAČIĆ

BULOVIĆ

Red 6

KOVAČ

VLAIĆ

VRANJEŠ

PETKOVIĆ

KRIŽANIĆ

RAŠIĆ

Red 7

KELEUVA

MIJIĆ

KLENKAR

JURKOVIĆ

KADOIĆ

ŠUMIGA

Red 8

ROĐAK

GUNJAČA

PERICA

ŠPIRELJA

KREVELJ

PALIKUĆA

Red 9

FIOLIĆ

DUMALOVSKI

PETROVIĆ

KELKOVIĆ

 

 

MASTERS   TURNIR PAROVA - LJETO 2016.

 

 

 

TENISKI KLUB SAN-SPIN

Miroševečina 2 Zagreb

 

ORGANIZIRA

 

MASTERS LJETNE PIRAMIDE TK SAN-SPIN 2016.

 

I TURNIR PAROVA ZA ČLANOVE PIRAMIDE

(jedan član para može biti gost)

 

   Vrijeme održavanja:  SUB/NED     01/02.10.2016.

 

   Prijavnina: 100 kn po osobi

                 

   Ždrijeb: petak 18.00h za Masters Piramide

                subota 12.00 sati za Turnir Parova

 

   Roštilj:  subota od 13-15h               

 

 

   Prijave: sms na 091/171-4239 do

               petka 30.09.2016. do 15h

PAROVI 14.KOLO

 

MASTERS LJETNE PIRAMIDE 01.-02.10.2016.

 

PAROVI  14.KOLO

 

GLASNOVIĆ

TOMAŠKOVIĆ

 

MUSTAPIĆ

KOTA/SKOKO

 

PAVIĆ

BLAŽEV

 

 

 

 

ŠPOLJARIĆ

BALIJA

 

KARDAŠIĆ

ADANIĆ

 

DADIĆ

KOTA/SKOKO

 

SPAHIĆ

RUSSO

 

KRAJNOVIĆ/HOLJEVAC

BARE

 

ŠABIĆ

PANIĆ

 

 

 

 

PLANINIĆ

KRAJNOVIĆ/HOLJEVAC

 

ĆURKOVIĆ

KRALJ

 

BERTOVIĆ

ĐANIĆ

 

LOVRINIĆ

ŠIPUŠIĆ

 

BAČIĆ/KLENKAR

KOVAČEVIĆ

 

BULOVIĆ

FOLNOVIĆ

 

 

 

 

RAŠIĆ

KELEUVA

 

KRIŽANIĆ

MIJIĆ

 

KOVAČ

BAČIĆ/KLENKAR

 

PETKOVIĆ

KADOIĆ

 

ŠUMIGA

VRANJEŠ

 

JURKOVIĆ

ROĐAK

 

PALIKUĆA

PERICA

 

KREVELJ

ŠPIRELJA

 

 

POREDAK nakon 13.kola

Red 1

BLAŽEV

SKOKO

PAVIĆ

TOMAŠKOVIĆ

MUSTAPIĆ

GLASNOVIĆ

Red 2

KOTA

PANIĆ

BARE

BALIJA

RUSSO

ADANIĆ

Red 3

ŠPOLJARIĆ

KARDAŠIĆ

DADIĆ

SPAHIĆ

HOLJEVAC

ŠABIĆ

Red 4

KOVAČEVIĆ

ŠIPUŠIĆ

ĐANIĆ

KRAJNOVIĆ

FOLNOVIĆ

KRALJ

Red 5

PLANINIĆ

ĆURKOVIĆ

BERTOVIĆ

LOVRINIĆ

KLENKAR

BULOVIĆ

Red 6

BAČIĆ

VLAIĆ

VRANJEŠ

KADOIĆ

MIJIĆ

KELEUVA

Red 7

RAŠIĆ

KRIŽANIĆ

KOVAČ

ROĐAK

PETKOVIĆ

ŠUMIGA

Red 8

JURKOVIĆ

GUNJAČA

PERICA

ŠPIRELJA

KREVELJ

PALIKUĆA

Red 9

FIOLIĆ

DUMALOVSKI

PETROVIĆ

KELKOVIĆ

 

 

REZULTATI 13.KOLO

REZULTATI  13.KOLO

 

KOTA

SKOKO

 

PANIĆ

GLASNOVIĆ

5/7 1/6

BARE

TOMAŠKOVIĆ

2/6 0/6

BALIJA

PAVIĆ

0/6 2/6

RUSSO

BLAŽEV

4/6 5/7

MUSTAPIĆ

ADANIĆ

6/1 6/0

 

 

 

KOVAČEVIĆ

KARDAŠIĆ

0/6 1/6

ŠPOLJARIĆ

ŠIPUŠIĆ

1/0

DADIĆ

ĐANIĆ

6/0 5/7 10/6

KRAJNOVIĆ

HOLJEVAC

 

ŠABIĆ

FOLNOVIĆ

6/1 6/3

KRALJ

SPAHIĆ

4/6 3/6

 

 

 

BAČIĆ

KLENKAR

 

ĆURKOVIĆ

VLAIĆ

1/0

VRANJEŠ

LOVRINIĆ

 

KADOIĆ

BERTOVIĆ

6/4 2/6 1/6

MIJIĆ

BULOVIĆ

6/4 3/6 3/6

KELEUVA

PLANINIĆ

3/6 7/6 4/10

 

 

 

JURKOVIĆ

PETKOVIĆ

5/7 4/6

RAŠIĆ

GUNJAČA

1/0

ROĐAK

KRIŽANIĆ

 

ŠUMIGA

KOVAČ

2/6 5/7

KREVELJ

ŠPIRELJA

 

PALIKUĆA

PERICA

 

 

POREDAK nakon 13.kola

Red 1

BLAŽEV

SKOKO

PAVIĆ

TOMAŠKOVIĆ

MUSTAPIĆ

GLASNOVIĆ

Red 2

KOTA

PANIĆ

BARE

BALIJA

RUSSO

ADANIĆ

Red 3

ŠPOLJARIĆ

KARDAŠIĆ

DADIĆ

SPAHIĆ

HOLJEVAC

ŠABIĆ

Red 4

KOVAČEVIĆ

ŠIPUŠIĆ

ĐANIĆ

KLENKAR

FOLNOVIĆ

KRALJ

Red 5

PLANINIĆ

ĆURKOVIĆ

BERTOVIĆ

LOVRINIĆ

KRAJNOVIĆ

BULOVIĆ

Red 6

BAČIĆ

VLAIĆ

VRANJEŠ

KADOIĆ

MIJIĆ

KELEUVA

Red 7

RAŠIĆ

KRIŽANIĆ

KOVAČ

ROĐAK

PETKOVIĆ

ŠUMIGA

Red 8

JURKOVIĆ

GUNJAČA

PERICA

ŠPIRELJA

KREVELJ

PALIKUĆA

Red 9

FIOLIĆ

DUMALOVSKI

PETROVIĆ

KELKOVIĆ

 

 

REZULTATI 12.KOLO

REZULTATI  12.KOLO

 

GLASNOVIĆ

PAVIĆ

6/7 4/6

ADANIĆ

SKOKO

2/6 1/6

TOMAŠKOVIĆ

BLAŽEV

 

 

 

 

BARE

ŠIPUŠIĆ

1/0

PANIĆ

KARDAŠIĆ

6/1 6/3

ĐANIĆ

MUSTAPIĆ

5/7 2/6

SPAHIĆ

RUSSO

6/7 6/2 11/13

HOLJEVAC

KOTA

2/6 1/6

BALIJA

FOLNOVIĆ

6/4 6/4

 

 

 

ŠABIĆ

PLANINIĆ

5/7 6/4 6/2

KOVAČEVIĆ

VLAIĆ

 

BERTOVIĆ

DADIĆ

8/2 ret.

ŠPOLJARIĆ

LOVRINIĆ

 

KRAJNOVIĆ

KLENKAR

 

BULOVIĆ

KRALJ

4/6 2/6

 

 

 

BAČIĆ

GUNJAČA

1/0

VRANJEŠ

KRIŽANIĆ

1/0

KOVAČ

ĆURKOVIĆ

 

ROĐAK

KADOIĆ

4/6 7/6 8/10

KELEUVA

PETKOVIĆ

6/0 6/1

ŠUMIGA

MIJIĆ

1/6 3/6

PALIKUĆA

JURKOVIĆ

0/1

 

POREDAK nakon 12.kola

Red 1

BLAŽEV

SKOKO

PAVIĆ

TOMAŠKOVIĆ

ADANIĆ

GLASNOVIĆ

Red 2

KOTA

PANIĆ

BARE

BALIJA

RUSSO

MUSTAPIĆ

Red 3

ŠIPUŠIĆ

KARDAŠIĆ

ĐANIĆ

SPAHIĆ

HOLJEVAC

FOLNOVIĆ

Red 4

VLAIĆ

LOVRINIĆ

DADIĆ

KLENKAR

ŠABIĆ

KRALJ

Red 5

PLANINIĆ

KOVAČEVIĆ

BERTOVIĆ

ŠPOLJARIĆ

KRAJNOVIĆ

BULOVIĆ

Red 6

BAČIĆ

ĆURKOVIĆ

VRANJEŠ

KADOIĆ

MIJIĆ

KELEUVA

Red 7

GUNJAČA

KRIŽANIĆ

KOVAČ

ROĐAK

PETKOVIĆ

ŠUMIGA

Red 8

JURKOVIĆ

RAŠIĆ

PERICA

ŠPIRELJA

KREVELJ

PALIKUĆA

Red 9

FIOLIĆ

DUMALOVSKI

PETROVIĆ

KELKOVIĆ

 

 

REZULTATI 11.KOLO

REZULTATI  11.KOLO

 

KOTA

BLAŽEV

 

KARDAŠIĆ

GLASNOVIĆ

3/6 7/6 4/6

ŠIPUŠIĆ

SKOKO

0/1

FOLNOVIĆ

ADANIĆ

4/6 4/6

RUSSO

PAVIĆ

5/7 6/7

MUSTAPIĆ

TOMAŠKOVIĆ

4/6 0/6

 

 

 

VLAIĆ

BARE

 

ĐANIĆ

LOVRINIĆ

1/0

DADIĆ

PANIĆ

1/6 2/6

KLENKAR

SPAHIĆ

 

BALIJA

PLANINIĆ

6/2 6/7 10/6

KRALJ

HOLJEVAC

 

 

 

 

ŠABIĆ

GUNJAČA

1/0

ŠPOLJARIĆ

ĆURKOVIĆ

 

KOVAČEVIĆ

KRIŽANIĆ

6/4 6/1

BERTOVIĆ

KADOIĆ

6/3 6/3

MIJIĆ

KRAJNOVIĆ

 

PETKOVIĆ

BULOVIĆ

3/6 5/7

 

 

 

BAČIĆ

JURKOVIĆ

7/5 7/6

PERICA

KELKOVIĆ

 

VRANJEŠ

KOVAČ

6/1 6/4

ŠUMIGA

ROĐAK

0/6 3/6

KREVELJ

ŠPIRELJA

 

PALIKUĆA

KELEUVA

0/1

 

POREDAK nakon 11.kola

Red 1

BLAŽEV

SKOKO

PAVIĆ

TOMAŠKOVIĆ

ADANIĆ

GLASNOVIĆ

Red 2

KOTA

KARDAŠIĆ

ŠIPUŠIĆ

FOLNOVIĆ

RUSSO

MUSTAPIĆ

Red 3

BARE

PANIĆ

ĐANIĆ

SPAHIĆ

HOLJEVAC

BALIJA

Red 4

VLAIĆ

LOVRINIĆ

DADIĆ

KLENKAR

PLANINIĆ

KRALJ

Red 5

ŠABIĆ

KOVAČEVIĆ

BERTOVIĆ

ĆURKOVIĆ

KRAJNOVIĆ

BULOVIĆ

Red 6

GUNJAČA

ŠPOLJARIĆ

KRIŽANIĆ

KADOIĆ

MIJIĆ

PETKOVIĆ

Red 7

BAČIĆ

VRANJEŠ

KOVAČ

ROĐAK

KELEUVA

ŠUMIGA

Red 8

JURKOVIĆ

KELKOVIĆ

PERICA

ŠPIRELJA

KREVELJ

PALIKUĆA

Red 9

FIOLIĆ

DUMALOVSKI

PETROVIĆ

 

 

 

REZULTATI 10.KOLO

REZULTATI  10.KOLO

 

GLASNOVIĆ

BLAŽEV

2/6 6/3 8/10

ADANIĆ

PAVIĆ

1/6 0/6

TOMAŠKOVIĆ

SKOKO

3/6 6/2 6/1

 

 

 

MUSTAPIĆ

BARE

7/5 6/1

KLENKAR

KARDAŠIĆ

5/7 6/7

FOLNOVIĆ

LOVRINIĆ

2/6 6/2 6/4

KOTA

SPAHIĆ

6/3 7/6

HOLJEVAC

RUSSO

 

PLANINIĆ

ŠIPUŠIĆ

4/6 5/7

 

 

 

GUNJAČA

VLAIĆ

 

DADIĆ

KRIŽANIĆ

3/6 7/5 8/1 ret.

KADOIĆ

BALIJA

6/3 3/6 8/10

ĆURKOVIĆ

KRALJ

 

KRAJNOVIĆ

ĐANIĆ

3/6 7/6 5/10

PANIĆ

BULOVIĆ

6/2 6/3

 

 

 

JURKOVIĆ

ŠABIĆ

3/6 2/6

KOVAČ

MIJIĆ

4/6 4/6

VRANJEŠ

KOVAČEVIĆ

4/6 6/3 7/10

ROĐAK

ŠPOLJARIĆ

4/6 3/6

BERTOVIĆ

KELEUVA

1/0

ŠUMIGA

PETKOVIĆ

2/6 3/6

 

 

 

KELKOVIĆ

BAČIĆ

 

ŠPIRELJA

PERICA

 

PALIKUĆA

KREVELJ

 

 

 

 

 

POREDAK nakon 10.kola

Red 1

BLAŽEV

SKOKO

PAVIĆ

TOMAŠKOVIĆ

ADANIĆ

GLASNOVIĆ

Red 2

KOTA

KARDAŠIĆ

ŠIPUŠIĆ

FOLNOVIĆ

RUSSO

MUSTAPIĆ

Red 3

BARE

PANIĆ

LOVRINIĆ

SPAHIĆ

HOLJEVAC

PLANINIĆ

Red 4

VLAIĆ

ĐANIĆ

DADIĆ

KLENKAR

BALIJA

KRALJ

Red 5

GUNJAČA

KRIŽANIĆ

KADOIĆ

ĆURKOVIĆ

KRAJNOVIĆ

BULOVIĆ

Red 6

ŠABIĆ

ŠPOLJARIĆ

KOVAČEVIĆ

BERTOVIĆ

MIJIĆ

PETKOVIĆ

Red 7

JURKOVIĆ

KOVAČ

VRANJEŠ

ROĐAK

KELEUVA

ŠUMIGA

Red 8

BAČIĆ

KELKOVIĆ

PERICA

ŠPIRELJA

KREVELJ

PALIKUĆA

Red 9

FIOLIĆ

DUMALOVSKI

PETROVIĆ

 

 

 

REZULTATI OP SAN-SPIN-a održanog 09. i 10.07.2016.

 

 

 

TURNIR POJEDINACA:

ČETVRTFINALE:

Glasnović - Đanić  9/5

Mustapić - Rašić  9/8

Tomašković - Šipušić  3/2 predaja Šipušić

Spahić - Klenkar  9/3

 

POLUFINALE:

Glasnović - Mustapić  9/7

Tomašković - Spahić  9/8

Finale:

Glasnović - Tomašković  9/5

 

TURNIR PAROVA:

POLUFINALE:

Klenkar/Kordić - Tomašković/Mustapić  9/7

Glasnović/Spahić - Kovač/Pavić  9/6

FINALE:

Klenkar/Kordić - Glasnović/Spahić  9/8

 

ČESTITAMO POBJEDNICIMA:

                                              gosp. DANIJELU GLASNOVIĆU

                                       i                

                        gospodi LADISLAVU KLENKARU i IVANU KORDIĆU

REZULTATI 9.KOLO

REZULTATI  9.KOLO

 

GLASNOVIĆ

SPAHIĆ

7/5 6/3

KARDAŠIĆ

PAVIĆ

1/6 1/6

ŠIPUŠIĆ

SKOKO

1/6 6/3 7/10

LOVRINIĆ

TOMAŠKOVIĆ

1/6 0/6

RUSSO

BLAŽEV

4/6 4/6

ADANIĆ

BARE

6/1 6/2

 

 

 

VLAIĆ

HOLJEVAC

 

PLANINIĆ

ĐANIĆ

6/4 7/5

KRIŽANIĆ

FOLNOVIĆ

0/1

KLENKAR

BULOVIĆ

 

MUSTAPIĆ

BALIJA

 

KOTA

KRALJ

1/0

 

 

 

ŠABIĆ

ĆURKOVIĆ

 

ŠPOLJARIĆ

DADIĆ

4/6 4/6

KRAJNOVIĆ

KOVAČEVIĆ

6/7 6/2 6/1

PANIĆ

KELEUVA

1/0

KADOIĆ

MIJIĆ

6/3 6/3

PETKOVIĆ

GUNJAČA

0/1

 

 

 

VRANJEŠ

BAČIĆ

6/4 6/3

KELKOVIĆ

ŠUMIGA

 

PERICA

ROĐAK

 

KOVAČ

JURKOVIĆ

 

PALIKUĆA

BERTOVIĆ

 

KREVELJ

ŠPIRELJA

 

 

 

 

 

 

 

 

POREDAK nakon 9.kola

Red 1

BLAŽEV

SKOKO

PAVIĆ

TOMAŠKOVIĆ

ADANIĆ

GLASNOVIĆ

Red 2

SPAHIĆ

KARDAŠIĆ

ŠIPUŠIĆ

LOVRINIĆ

RUSSO

BARE

Red 3

BALIJA

BULOVIĆ

FOLNOVIĆ

KOTA

HOLJEVAC

PLANINIĆ

Red 4

VLAIĆ

ĐANIĆ

KRIŽANIĆ

KLENKAR

MUSTAPIĆ

KRALJ

Red 5

GUNJAČA

DADIĆ

KADOIĆ

ĆURKOVIĆ

KRAJNOVIĆ

KELEUVA

Red 6

ŠABIĆ

ŠPOLJARIĆ

KOVAČEVIĆ

PANIĆ

MIJIĆ

PETKOVIĆ

Red 7

JURKOVIĆ

KOVAČ

VRANJEŠ

ROĐAK

BERTOVIĆ

ŠUMIGA

Red 8

BAČIĆ

KELKOVIĆ

PERICA

ŠPIRELJA

KREVELJ

PALIKUĆA

Red 9

FIOLIĆ

DUMALOVSKI

PETROVIĆ

 

 

 

OP SAN-SPIN-a   TURNIR PAROVA 09.-10.07.2016. - REZULTATI PO GRUPAMA

 

GRUPA 1

1.

2.

3.

 

mjesto

1. Glasnović

----

9/8

9/3

 

1.

2. Klenkar

8/9

----

9/5

 

2.

3. Folnović

3/9

5/9

----

 

3.

 

 

GRUPA 2

1.

2.

3.

 

mjesto

1. Spahić

----

9/4

9/2

 

1.

2. Mustapić

4/9

----

9/6

 

2.

3. Križanić

2/9

6/9

----

 

3.

 

 

GRUPA 3

1.

2.

3.

 

mjesto

1. Tomašković

----

9/8

9/0

 

1.

2. Đanić

 

----

9/2

 

2.

3. Konvač

0/9

2/9

----

 

3.

 

 

GRUPA 4

1.

2.

3.

 

mjesto

1. Šipušić

----

9/1

8/9

 

2.

2. Krajnović

1/9

----

6/9

 

3.

3. Rašić

9/8

9/6

----

 

1.

REZULTATI 8.KOLO

REZULTATI  8.KOLO

 

SPAHIĆ

PAVIĆ

2/6 2/6

BARE

SKOKO

0/6 1/6

TOMAŠKOVIĆ

BLAŽEV

 

 

 

 

LOVRINIĆ

BALIJA

 

ADANIĆ

BULOVIĆ

7/6 6/4

ŠIPUŠIĆ

FOLNOVIĆ

6/1 6/4

KARDAŠIĆ

KRALJ

6/3 6/1

RUSSO

HOLJEVAC

6/2 6/2

ĐANIĆ

GLASNOVIĆ

4/6 2/6

 

 

 

KRIŽANIĆ

GUNJAČA

1/0

KLENKAR

DADIĆ

 

MIJIĆ

VLAIĆ

7/6 4/6 5/10

ĆURKOVIĆ

PLANINIĆ

0/1

MUSTAPIĆ

KOVAČEVIĆ

6/2 6/4

KOTA

KELEUVA

1/0

 

 

 

VRANJEŠ

ŠABIĆ

4/6 3/6

KOVAČ

ŠPOLJARIĆ

0/6 5/7

PANIĆ

BAČIĆ

0/1

ROĐAK

KADOIĆ

0/6 3/6

BERTOVIĆ

KRAJNOVIĆ

4/6 5/7

ŠUMIGA

PETKOVIĆ

 

 

 

 

PALIKUĆA

KELKOVIĆ

0/1

PERICA

JURKOVIĆ

0/1

KREVELJ

ŠPIRELJA

0/1

 

 

 

 

POREDAK nakon 8.kola

Red 1

BLAŽEV

SKOKO

PAVIĆ

TOMAŠKOVIĆ

BARE

SPAHIĆ

Red 2

GLASNOVIĆ

KARDAŠIĆ

ŠIPUŠIĆ

BALIJA

RUSSO

ADANIĆ

Red 3

LOVRINIĆ

BULOVIĆ

FOLNOVIĆ

KRALJ

HOLJEVAC

ĐANIĆ

Red 4

VLAIĆ

PLANINIĆ

KRIŽANIĆ

DADIĆ

MUSTAPIĆ

KOTA

Red 5

GUNJAČA

KLENKAR

MIJIĆ

ĆURKOVIĆ

KOVAČEVIĆ

KELEUVA

Red 6

ŠABIĆ

ŠPOLJARIĆ

KRAJNOVIĆ

PANIĆ

KADOIĆ

PETKOVIĆ

Red 7

JURKOVIĆ

KOVAČ

BAČIĆ

ROĐAK

BERTOVIĆ

ŠUMIGA

Red 8

VRANJEŠ

KELKOVIĆ

PERICA

ŠPIRELJA

KREVELJ

PALIKUĆA

Red 9

FIOLIĆ

DUMALOVSKI

PETROVIĆ

 

 

 

REZULTATI 7.KOLO

REZULTATI  7.KOLO

 

GLASNOVIĆ

SKOKO

2/6 3/6

PAVIĆ

KRALJ

 

FOLNOVIĆ

SPAHIĆ

 

BARE

BALIJA

6/3 7/6

HOLJEVAC

TOMAŠKOVIĆ

7/6 6/7 6/7

BULOVIĆ

BLAŽEV

 

 

 

 

VLAIĆ

LOVRINIĆ

2/6 5/7

PLANINIĆ

KARDAŠIĆ

4/6 3/6

ŠIPUŠIĆ

GUNJAČA

 

ĐANIĆ

DADIĆ

2/6 7/6 10/4

ADANIĆ

KOVAČEVIĆ

3/6 6/1 10/1

RUSSO

KELEUVA

1/0

 

 

 

MIJIĆ

ŠABIĆ

 

KLENKAR

ŠPOLJARIĆ

6/4 7/5

ĆURKOVIĆ

KRAJNOVIĆ

6/4 6/3

BAČIĆ

MUSTAPIĆ

0/1

KOTA

KADOIĆ

 

PETKOVIĆ

KRIŽANIĆ

 

 

 

 

VRANJEŠ

JURKOVIĆ

 

PANIĆ

BERTOVIĆ

6/4 6/4

PERICA

KOVAČ

 

DUMALOVSKI

KELKOVIĆ

 

KREVELJ

ROĐAK

0/1

ŠUMIGA

PALIKUĆA

1/0

 

 

 

 

 

 

 

POREDAK nakon 7.kola

Red 1

BLAŽEV

SKOKO

KRALJ

TOMAŠKOVIĆ

BARE

SPAHIĆ

Red 2

GLASNOVIĆ

PAVIĆ

FOLNOVIĆ

BALIJA

HOLJEVAC

BULOVIĆ

Red 3

LOVRINIĆ

KOVAČEVIĆ

GUNJAČA

KARDAŠIĆ

KELEUVA

ĐANIĆ

Red 4

VLAIĆ

PLANINIĆ

ŠIPUŠIĆ

DADIĆ

ADANIĆ

RUSSO

Red 5

KRIŽANIĆ

KLENKAR

ŠABIĆ

ĆURKOVIĆ

MUSTAPIĆ

KADOIĆ

Red 6

MIJIĆ

ŠPOLJARIĆ

KRAJNOVIĆ

BAČIĆ

KOTA

PETKOVIĆ

Red 7

JURKOVIĆ

KOVAČ

KELKOVIĆ

ROĐAK

BERTOVIĆ

ŠUMIGA

Red 8

VRANJEŠ

PANIĆ

PERICA

ŠPIRELJA

KREVELJ

PALIKUĆA

Red 9

FIOLIĆ

DUMALOVSKI

PETROVIĆ

 

 

 

REZULTATI 6.KOLO

REZULTATI  6.KOLO

 

SPAHIĆ

KRALJ

0/1

TOMAŠKOVIĆ

BALIJA

6/3 6/3

SKOKO

BLAŽEV

1/0

 

 

 

LOVRINIĆ

BARE

0/1

PAVIĆ

KOVAČEVIĆ

6/3 6/2

GUNJAČA

GLASNOVIĆ

0/1

KARDAŠIĆ

BULOVIĆ

2/6 6/2 5/7

HOLJEVAC

KELEUVA

1/0

FOLNOVIĆ

DADIĆ

6/4 4/6 12/10

 

 

 

PLANINIĆ

KRIŽANIĆ

6/3 6/2

ŠIPUŠIĆ

ŠPOLJARIĆ

6/4 6/0

ŠABIĆ

RUSSO

 

ADANIĆ

KRAJNOVIĆ

7/5 7/5

ĐANIĆ

MUSTAPIĆ

7/5 2/6

VLAIĆ

KADOIĆ

6/7 6/1 10/2

 

 

 

KOTA

JURKOVIĆ

6/3 6/0

KOVAČ

PETKOVIĆ

0/1

BAČIĆ

KELKOVIĆ

1/0

ROĐAK

MIJIĆ

4/6 5/7

BERTOVIĆ

ĆURKOVIĆ

1/6 4/6

PALIKUĆA

KLENKAR

5/7 6/2 9/11

 

 

 

ŠUMIGA

PERICA

1/0

KREVELJ

ŠPIRELJA

0/1

DUMALOVSKI

VRANJEŠ

0/1

 

 

 

 

POREDAK nakon 6.kola

Red 1

BLAŽEV

SKOKO

KRALJ

TOMAŠKOVIĆ

BALIJA

SPAHIĆ

Red 2

GLASNOVIĆ

PAVIĆ

FOLNOVIĆ

BARE

HOLJEVAC

BULOVIĆ

Red 3

LOVRINIĆ

KOVAČEVIĆ

GUNJAČA

KARDAŠIĆ

KELEUVA

DADIĆ

Red 4

VLAIĆ

PLANINIĆ

ŠIPUŠIĆ

ĐANIĆ

ADANIĆ

RUSSO

Red 5

KRIŽANIĆ

ŠPOLJARIĆ

ŠABIĆ

KRAJNOVIĆ

MUSTAPIĆ

KADOIĆ

Red 6

MIJIĆ

KLENKAR

ĆURKOVIĆ

BAČIĆ

KOTA

PETKOVIĆ

Red 7

JURKOVIĆ

KOVAČ

KELKOVIĆ

ROĐAK

BERTOVIĆ

PALIKUĆA

Red 8

VRANJEŠ

ŠPIRELJA

ŠUMIGA

DUMALOVSKI

KREVELJ

PERICA

Red 9

FIOLIĆ

PANIĆ

PETROVIĆ

 

 

 

REZULTATI 5.KOLO

REZULTATI  5.KOLO

 

GLASNOVIĆ

BLAŽEV

5/7 2/6

KRALJ

KOVAČEVIĆ

0/1

DADIĆ

SKOKO

1/6 3/6

BARE

BALIJA

4/6 4/6

SPAHIĆ

KELEUVA

6/3 6/2

TOMAŠKOVIĆ

BULOVIĆ

1/0

 

 

 

LOVRINIĆ

KADOIĆ

6/3 6/1

PAVIĆ

KRIŽANIĆ

6/1 6/1

ŠPOLJARIĆ

KARDAŠIĆ

4/6 3/6

GUNJAČA

MUSTAPIĆ

1/0

KRAJNOVIĆ

FOLNOVIĆ

2/6 2/6

HOLJEVAC

RUSSO

1/0

 

 

 

ADANIĆ

MIJIĆ

6/0 6/3

PLANINIĆ

KLENKAR

6/0 6/0

ŠIPUŠIĆ

ĆURKOVIĆ

6/2 6/3

KELKOVIĆ

BAČIĆ

1/0

ŠABIĆ

JURKOVIĆ

6/2 6/3

PETKOVIĆ

ĐANIĆ

0/1

 

 

 

KOTA

VRANJEŠ

6/4 6/3

ŠPIRELJA

BAČIĆ

0/1

KOVAČ

PERICA

1/0

PALIKUĆA

BERTOVIĆ

 

KREVELJ

DUMALOVSKI

 

ŠUMIGA

ROĐAK

3/6 3/6

 

 

 

 

 

 

 

POREDAK nakon 5.kola

Red 1

BLAŽEV

SKOKO

KOVAČEVIĆ

BALIJA

TOMAŠKOVIĆ

SPAHIĆ

Red 2

GLASNOVIĆ

KRALJ

DADIĆ

BARE

KELEUVA

BULOVIĆ

Red 3

LOVRINIĆ

PAVIĆ

GUNJAČA

KARDAŠIĆ

HOLJEVAC

FOLNOVIĆ

Red 4

KADOIĆ

KRIŽANIĆ

ŠPOLJARIĆ

MUSTAPIĆ

KRAJNOVIĆ

RUSSO

Red 5

PLANINIĆ

ŠIPUŠIĆ

ŠABIĆ

ADANIĆ

ĐANIĆ

VLAIĆ

Red 6

MIJIĆ

KLENKAR

ĆURKOVIĆ

KELKOVIĆ

JURKOVIĆ

PETKOVIĆ

Red 7

VRANJEŠ

KOVAČ

BAČIĆ

ROĐAK

BERTOVIĆ

PALIKUĆA

Red 8

KOTA

ŠPIRELJA

PERICA

DUMALOVSKI

KREVELJ

ŠUMIGA

Red 9

FIOLIĆ

PANIĆ

PETROVIĆ

 

 

 

REZULTATI 4.KOLO

REZULTATI  4.KOLO

 

KELEUVA

BULOVIĆ

6/3 6/7 10/8

BALIJA

BLAŽEV

4/6 4/6

KOVAČEVIĆ

SKOKO

0/6 3/6

 

 

 

KADOIĆ

BARE

4/6 4/6

TOMAŠKOVIĆ

KRIŽANIĆ

6/3 6/1

DADIĆ

MUSTAPIĆ

1/0

GLASNOVIĆ

KARDAŠIĆ

6/4 7/6

RUSSO

SPAHIĆ

0/1

FOLNOVIĆ

KRALJ

6/3 3/6 7/10

 

 

 

KLENKAR

HOLJEVAC

3/6 4/6

PAVIĆ

ĆURKOVIĆ

6/2 6/0

JURKOVIĆ

LOVRINIĆ

3/6 0/6

GUNJAČA

BAČIĆ

1/0

KRAJNOVIĆ

ĐANIĆ

6/3 6/2

VLAIĆ

ŠPOLJARIĆ

4/6 3/6

 

 

 

ŠIPUŠIĆ

VRANJEŠ

7/5 6/1

PERICA

ADANIĆ

3/6 3/6

MIJIĆ

KELKOVIĆ

1/0

PETKOVIĆ

ROĐAK

6/3 6/3

PLANINIĆ

BERTOVIĆ

6/1 6/2

PALIKUĆA

ŠABIĆ

3/6 2/6

 

 

 

FIOLIĆ

DUMALOVSKI

 

KOTA

ŠUMIGA

6/1 6/1

KOVAČ

KREVELJ

1/0

DUMALOVSKI

ŠPIRELJA

 

 

POREDAK nakon 4.kola

Red 1

BLAŽEV

SKOKO

KOVAČEVIĆ

BALIJA

KELEUVA

BULOVIĆ

Red 2

GLASNOVIĆ

KRALJ

DADIĆ

BARE

SPAHIĆ

TOMAŠKOVIĆ

Red 3

KADOIĆ

KRIŽANIĆ

MUSTAPIĆ

KARDAŠIĆ

RUSSO

FOLNOVIĆ

Red 4

LOVRINIĆ

PAVIĆ

ŠPOLJARIĆ

BAČIĆ

KRAJNOVIĆ

HOLJEVAC

Red 5

KLENKAR

ĆURKOVIĆ

JURKOVIĆ

MIJIĆ

ĐANIĆ

VLAIĆ

Red 6

ADANIĆ

PLANINIĆ

ŠIPUŠIĆ

KELKOVIĆ

ŠABIĆ

PETKOVIĆ

Red 7

VRANJEŠ

PERICA

GUNJAČA

ROĐAK

BERTOVIĆ

PALIKUĆA

Red 8

KOTA

ŠPIRELJA

KOVAČ

DUMALOVSKI

KREVELJ

ŠUMIGA

Red 9

FIOLIĆ

PANIĆ

PETROVIĆ

 

 

 

 

 

REZULTATI 3.KOLO

REZULTATI  3.KOLO

 

KOVAČEVIĆ

KARDAŠIĆ

7/5 6/4

KELEUVA

KRALJ

4/6 6/4 6/4

BALIJA

MUSTAPIĆ

1/0

BULOVIĆ

BARE

6/3 3/6 6/1

SPAHIĆ

BLAŽEV

1/6 4/6

KRIŽANIĆ

SKOKO

2/6 1/6

 

 

 

LOVRINIĆ

TOMAŠKOVIĆ

2/6 1/6

KADOIĆ

ĆURKOVIĆ

1/0

RUSSO

ŠPOLJARIĆ

7/6 6/2

BAČIĆ

FOLNOVIĆ

0/1

GLASNOVIĆ

ĐANIĆ

6/1 6/3

HOLJEVAC

DADIĆ

3/6 2/6

 

 

 

PANIĆ

JURKOVIĆ

0/1

GUNJAČA

MIJIĆ

 

KRAJNOVIĆ

VRANJEŠ

7/6 6/3

PAVIĆ

KELKOVIĆ

1/0

ŠABIĆ

KLENKAR

6/4 5/7 3/10

VLAIĆ

PERICA

6/3 7/6

 

 

 

ŠIPUŠIĆ

PALIKUĆA

1/0

ŠUMIGA

ADANIĆ

0/6 1/6

ŠPIRELJA

BERTOVIĆ

0/1

KREVELJ

PLANINIĆ

0/1

DUMALOVSKI

ROĐAK

0/1

KOVAČ

PETKOVIĆ

1/6 3/6

 

 

 

 

POREDAK nakon 3.kola

Red 1

BLAŽEV

SKOKO

KOVAČEVIĆ

BALIJA

BULOVIĆ

KRALJ

Red 2

KARDAŠIĆ

KELEUVA

MUSTAPIĆ

BARE

SPAHIĆ

KRIŽANIĆ

Red 3

KADOIĆ

TOMAŠKOVIĆ

DADIĆ

GLASNOVIĆ

RUSSO

FOLNOVIĆ

Red 4

LOVRINIĆ

ĆURKOVIĆ

ŠPOLJARIĆ

BAČIĆ

ĐANIĆ

HOLJEVAC

Red 5

KLENKAR

KELKOVIĆ

JURKOVIĆ

MIJIĆ

VRANJEŠ

VLAIĆ

Red 6

ADANIĆ

BERTOVIĆ

KRAJNOVIĆ

PAVIĆ

ŠABIĆ

ROĐAK

Red 7

ŠIPUŠIĆ

PERICA

GUNJAČA

PETKOVIĆ

PLANINIĆ

PALIKUĆA

Red 8

PANIĆ

ŠUMIGA

ŠPIRELJA

KREVELJ

DUMALOVSKI

KOVAČ

REZULTATI 2.KOLO

REZULTATI  2.KOLO

 

KRALJ

SKOKO

5/5

KARDAŠIĆ

BARE

6/4 6/0

MUSTAPIĆ

BLAŽEV

3/6 3/6

 

 

 

ĆURKOVIĆ

KRIŽANIĆ

0/1

TOMAŠKOVIĆ

SPAHIĆ

4/6 5/7

DADIĆ

KOVAČEVIĆ

6/4 4/6 8/10

ĐANIĆ

KELEUVA

0/6 3/6

ŠPOLJARIĆ

BALIJA

1/6 5/7

BULOVIĆ

FOLNOVIĆ

2/6 6/3 10/5

 

 

 

KLENKAR

LOVRINIĆ

 

KELKOVIĆ

KADOIĆ

 

GLASNOVIĆ

JURKOVIĆ

6/3 6/2

BAČIĆ

MIJIĆ

4/6 6/3 10/5

RUSSO

VRANJEŠ

6/2 6/1

HOLJEVAC

PERICA

6/0 6/3

 

 

 

PANIĆ

ADANIĆ

6/4 6/2

VLAIĆ

ROĐAK

 

GUNJAČA

BERTOVIĆ

 

KRAJNOVIĆ

PETKOVIĆ

6/0 6/3

ŠABIĆ

PLANINIĆ

6/4 6/3

PAVIĆ

PALIKUĆA

6/3 6/3

 

 

 

ŠIPUŠIĆ

ŠUMIGA

6/1 6/1

KREVELJ

ŠPIRELJA

 

FIOLIĆ

DUMALOVSKI

 

 

POREDAK nakon 2.kola

Red 1

BLAŽEV

SKOKO

KARDAŠIĆ

MUSTAPIĆ

BARE

KRALJ

Red 2

KOVAČEVIĆ

KELEUVA

BALIJA

BULOVIĆ

SPAHIĆ

KRIŽANIĆ

Red 3

ĆURKOVIĆ

TOMAŠKOVIĆ

DADIĆ

ĐANIĆ

ŠPOLJARIĆ

FOLNOVIĆ

Red 4

LOVRINIĆ

KADOIĆ

RUSSO

BAČIĆ

GLASNOVIĆ

HOLJEVAC

Red 5

KLENKAR

KELKOVIĆ

JURKOVIĆ

MIJIĆ

VRANJEŠ

PERICA

Red 6

ADANIĆ

BERTOVIĆ

KRAJNOVIĆ

PAVIĆ

ŠABIĆ

ROĐAK

Red 7

PANIĆ

VLAIĆ

GUNJAČA

PETKOVIĆ

PLANINIĆ

PALIKUĆA

Red 8

ŠUMIGA

ŠIPUŠIĆ

ŠPIRELJA

KREVELJ

DUMALOVSKI

FIOLIĆ

REZULTATI 1.KOLO

 

KOVAČEVIĆ

KRALJ

6/3 4/6 8/10

BARE

KELEUVA

2/6 6/3 12/10

BALIJA

KARDAŠIĆ

 

FOLNOVIĆ

BLAŽEV

4/6 0/6

SPAHIĆ

SKOKO

3/6 6/3 5/7

KRIŽANIĆ

MUSTAPIĆ

4/6 4/6

 

 

 

LOVRINIĆ

ŠPOLJARIĆ

 

KADOIĆ

ĆURKOVIĆ

 

VRANJEŠ

ĐANIĆ

0/1

MIJIĆ

TOMAŠKOVIĆ

0/6 0/6

JURKOVIĆ

DADIĆ

4/6 3/6

PERICA

BULOVIĆ

0/1

 

 

 

GLASNOVIĆ

ADANIĆ

6/1 6/2

BERTOVIĆ

KELKOVIĆ

 

KLENKAR

PETKOVIĆ

 

PALIKUĆA

BAČIĆ

 

PLANINIĆ

RUSSO

4/6 0/6

ROĐAK

HOLJEVAC

3/6 3/6

 

 

 

PAVIĆ

ŠABIĆ

 

ŠIPUŠIĆ

ŠUMIGA

 

KRAJNOVIĆ

GUNJAČA

 

DUMALOVSKI

PANIĆ

 

 

POREDAK nakon 1.kola

Red 1

BLAŽEV

SKOKO

BARE

MUSTAPIĆ

KARDAŠIĆ

KRALJ

Red 2

KOVAČEVIĆ

KELEUVA

BALIJA

FOLNOVIĆ

SPAHIĆ

KRIŽANIĆ

Red 3

ĆURKOVIĆ

TOMAŠKOVIĆ

DADIĆ

ĐANIĆ

ŠPOLJARIĆ

BULOVIĆ

Red 4

LOVRINIĆ

KADOIĆ

VRANJEŠ

MIJIĆ

JURKOVIĆ

PERICA

Red 5

PETKOVIĆ

KELKOVIĆ

GLASNOVIĆ

BAČIĆ

RUSSO

HOLJEVAC

Red 6

ADANIĆ

BERTOVIĆ

KLENKAR

PALIKUĆA

PLANINIĆ

ROĐAK

Red 7

PANIĆ

VLAIĆ

GUNJAČA

KRAJNOVIĆ

ŠABIĆ

PAVIĆ

Red 8

ŠUMIGA

ŠIPUŠIĆ

ŠPIRELJA

KREVELJ

DUMALOVSKI

PETROVIĆ

POBJEDNICI TURNIRA PAROVA - ŽARKO SKOKO/ŽELJKO KELEUVA - ČESTITAMO !

 

 

 

FINALE TURNIRA PAROVA:

 

SKOKO / KELEUVA  vs  KRALJ / KRALJ     9/2

POBJEDNIK MASTERSA ZIMSKE PIRAMIDE 2016. gosp. MIROSLAV BLAŽEV - ČESTITAMO !

BLAŽEV                        
        BLAŽEV            
ĐANIĆ     9/4                  
                BLAŽEV      
DADIĆ             w.o.          
        BARE            
BARE     6/3                  
                      BLAŽEV  
KOVAČEVIĆ                   9/3    
        KOVAČEVIĆ            
TOMAŠKOVIĆ     6/4                  
                MUSTAPIĆ      
ĆURKOVIĆ             6/2          
        MUSTAPIĆ            
MUSTAPIĆ     6/2                  
                      Pobjednik:   BLAŽEV
SKOKO                       9/7
        SKOKO            
KRIŽANIĆ     6/2                  
                SKOKO      
SPAHIĆ             9/5          
        KRALJ            
KRALJ     9/6                  
                      SKOKO  
KARDAŠIĆ                   9/6    
        KARDAŠIĆ            
FOLNOVIĆ     6/1                  
                KELEUVA      
BALIJA             9/3          
        KELEUVA            
KELEUVA     6/2                  

REZULTATI - MASTERS ZIMA - GRUPE

      MASTERS PIRAMIDA ZIMA 2015/16.

 

 

GRUPA 1

1.

2.

3.

4.

mjesto

1. Blažev

----

6/0

6/1

6/2

1.

2. Kelković

0/6

----

6/2

1/6

3/4

3. Bulović

1/6

2/6

----

6/4

3/4

4. Kralj

2/6

6/1

4/6

----

2.

 

 

 

GRUPA 2

1.

2.

3.

4.

mjesto

1. Keleuva

----

6/2

6/2

6/0

1.

2. Petković

2/6

----

1/6

6/5

4.

3. Kovačević

2/6

5/6

----

6/1

2.

4. Špoljarić

0/6

6/1

1/6

----

3.

 

 

 

GRUPA 3

1.

2.

3.

mjesto

1. Skoko

----

6/0

6/1

1.

2. Perica

0/6

----

2/6

3.

3. Bare

1/6

6/2

----

2.

 

 

 

GRUPA 4

1.

2.

3.

mjesto

1. Kardašić

----

6/4

5/6

2.

2. Jurković

4/6

----

2/6

3.

3. Mustapić

6/5

6/2

----

1.

 

 

 

 

 

 

GRUPA 5

1.

2.

3.

mjesto

1. Ćurković

----

6/0

4/6

2.

2. Vranješ

0/6

----

2/6

3.

3. Folnović

6/4

6/2

----

1.

 

 

 

GRUPA 6

1.

2.

3.

mjesto

1. Dadić

----

6/2

6/3

1.

2. Mijić

2/6

----

1/6

3.

3. Križanić

3/6

6/1

----

2.

 

 

 

GRUPA 7

1.

2.

3.

mjesto

1. Tomašković

----

6/3

6/0

1.

2. Balija

3/6

----

6/0

2.

3. Kadoić

0/6

0/6

----

3.

 

 

 

GRUPA 8

1.

2.

3.

mjesto

1. Spahić

----

6/4

6/4

1.

2. Lovrinić

4/6

----

3/6

3.

3. Đanić

4/6

6/3

----

2.

REZULTATI 24.KOLO

REZULTATI  24.KOLO

 

ĆURKOVIĆ

PAVIĆ

 

PLANINIĆ

GLASNOVIĆ

4/6 6/4 4/6

DADIĆ

KELEUVA

5/9

KARDAŠIĆ

TOMAŠKOVIĆ

7/6 6/1

KLENKAR

SKOKO

 

BLAŽEV

ŠIPUŠIĆ

6/4 3/6 11/9

 

 

 

PANIĆ

ĐANIĆ

 

KADOIĆ

SPAHIĆ

3/6 0/6

ADANIĆ

RUSSO

 

KRIŽANIĆ

PALIKUĆA

 

FOLNOVIĆ

KRALJ

 

ŠPOLJARIĆ

MUSTAPIĆ

9/8

 

 

 

BERTOVIĆ

BARE

3/9

BALIJA

KOVAČEVIĆ

5/9

ŠPIRELJA

BAČIĆ

 

MIJIĆ

HOLJEVAC

8/9

BULOVIĆ

VRANJEŠ

7/5 6/4

JURKOVIĆ

LOVRINIĆ

 

 

 

 

ŠUMIGA

PERICA

 

ROĐAK

PETKOVIĆ

 

KREVELJ

VLAIĆ

 

 

 

 

 

 

 

 

POREDAK nakon 24.kola

Red 1

PAVIĆ

BLAŽEV

KELEUVA

SKOKO

KARDAŠIĆ

GLASNOVIĆ

Red 2

ĆURKOVIĆ

PLANINIĆ

DADIĆ

TOMAŠKOVIĆ

KLENKAR

ŠIPUŠIĆ

Red 3

SPAHIĆ

RUSSO

PALIKUĆA

ŠPOLJARIĆ

KRALJ

ĐANIĆ

Red 4

PANIĆ

KADOIĆ

ADANIĆ

KRIŽANIĆ

FOLNOVIĆ

MUSTAPIĆ

Red 5

BARE

KOVAČEVIĆ

BULOVIĆ

BAČIĆ

LOVRINIĆ

HOLJEVAC

Red 6

VLAIĆ

BALIJA

ŠPIRELJA

MIJIĆ

VRANJEŠ

JURKOVIĆ

Red 7

BERTOVIĆ

KREVELJ

PERICA

PETKOVIĆ

ROĐAK

ŠUMIGA

Red 8

FIOLIĆ

DUMALOVSKI

PETROVIĆ

NASIĆ

BUDEK

KELKOVIĆ

REZULTATI 23.KOLO

REZULTATI  23.KOLO

 

GLASNOVIĆ

PAVIĆ

6/7 0/6

TOMAŠKOVIĆ

SKOKO

 

KELEUVA

BLAŽEV

5/9

 

 

 

DADIĆ

SPAHIĆ

1/0

RUSSO

KLENKAR

2/6 5/7

PALIKUĆA

ŠIPUŠIĆ

0/1

PLANINIĆ

MUSTAPIĆ

9/5

KARDAŠIĆ

KRALJ

9/4

ĆURKOVIĆ

ĐANIĆ

6/3 6/4

 

 

 

BARE

ŠPOLJARIĆ

3/9

KOVAČEVIĆ

PANIĆ

8/9

VRANJEŠ

KRIŽANIĆ

3/9

BAČIĆ

LOVRINIĆ

1/6 2/6

FOLNOVIĆ

ADANIĆ

3/6 6/1 4/6

HOLJEVAC

KADOIĆ

0/1

 

 

 

BERTOVIĆ

VLAIĆ

 

PERICA

KREVELJ

 

MIJIĆ

BALIJA

6/9

PETKOVIĆ

BULOVIĆ

4/9

ROĐAK

JURKOVIĆ

8/9

ŠPIRELJA

ŠUMIGA

1/0

 

 

 

 

 

 

 

POREDAK nakon 23.kola

Red 1

PAVIĆ

ŠIPUŠIĆ

KELEUVA

SKOKO

TOMAŠKOVIĆ

GLASNOVIĆ

Red 2

ĆURKOVIĆ

PLANINIĆ

DADIĆ

KARDAŠIĆ

KLENKAR

BLAŽEV

Red 3

SPAHIĆ

RUSSO

PALIKUĆA

MUSTAPIĆ

KRALJ

ĐANIĆ

Red 4

PANIĆ

KADOIĆ

ADANIĆ

KRIŽANIĆ

FOLNOVIĆ

ŠPOLJARIĆ

Red 5

BARE

KOVAČEVIĆ

VRANJEŠ         

BAČIĆ

LOVRINIĆ

HOLJEVAC

Red 6

VLAIĆ

BALIJA

ŠPIRELJA

MIJIĆ

BULOVIĆ

JURKOVIĆ

Red 7

BERTOVIĆ

KREVELJ

PERICA

PETKOVIĆ

ROĐAK

ŠUMIGA

Red 8

FIOLIĆ

DUMALOVSKI

PETROVIĆ

NASIĆ

BUDEK

KELKOVIĆ

 

 

REZULTATI 22.KOLO

REZULTATI  22.KOLO

 

ĐANIĆ

TOMAŠKOIĆ

4/6 6/7

MUSTAPIĆ

PAVIĆ

 

KELEUVA

SPAHIĆ

6/3 2/6 7/6

BLAŽEV

KRALJ

9/2

KLENKAR

SKOKO

4/9

GLASNOVIĆ

ŠIPUŠIĆ

6/4 6/2

 

 

 

PALIKUĆA

PANIĆ

1/0

KADOIĆ

DADIĆ

2/6 4/6

ADANIĆ

RUSSO

3/6 3/6

KRIŽANIĆ

PLANINIĆ

1/6 6/4 2/6

FOLNOVIĆ

KARDAŠIĆ

8/9

ŠPOLJARIĆ

ĆURKOVIĆ

4/9

 

 

 

VLAIĆ

LOVRINIĆ

5/9

KOVAČEVIĆ

BALIJA

9/4

ŠUMIGA

VRANJEŠ

0/1

MIJIĆ

BAČIĆ

6/9

HOLJEVAC

BULOVIĆ

6/3 3/6 7/6

BARE

JURKOVIĆ

9/6

 

 

 

BERTOVIĆ

KREVELJ

1/0

ROĐAK

PETKOVIĆ

3/9

KELKOVIĆ

PETROVIĆ

 

 

 

 

 

 

 

 

POREDAK nakon 22.kola

Red 1

PAVIĆ

BLAŽEV

KELEUVA

SKOKO

TOMAŠKOVIĆ

GLASNOVIĆ

Red 2

ĐANIĆ

MUSTAPIĆ

SPAHIĆ

KRALJ

KLENKAR

ŠIPUŠIĆ

Red 3

DADIĆ

RUSSO

PALIKUĆA

PLANINIĆ

KARDAŠIĆ

ĆURKOVIĆ

Red 4

PANIĆ

KADOIĆ

ADANIĆ

KRIŽANIĆ

LOVRINIĆ

ŠPOLJARIĆ

Red 5

BARE

KOVAČEVIĆ

VRANJEŠ         

BAČIĆ

FOLNOVIĆ

HOLJEVAC

Red 6

VLAIĆ

BALIJA

ŠUMIGA

MIJIĆ

BULOVIĆ

JURKOVIĆ

Red 7

BERTOVIĆ

KREVELJ

PETROVIĆ

PETKOVIĆ

ROĐAK

KELKOVIĆ

Red 8

FIOLIĆ

DUMALOVSKI

PERICA

NASIĆ

BUDEK

ŠPIRELJA

REZULTATI 21.KOLO

REZULTATI  21.KOLO

 

ŠIPUŠIĆ

SKOKO

6/3 4/6 2/6

KRALJ

TOMAŠKOVIĆ

6/3 2/6 10/6

SPAHIĆ

PAVIĆ

2/6 7/6 6/7

 

 

 

DADIĆ

ĐANIĆ

7/9

RUSSO

MUSTAPIĆ

0/1

GLASNOVIĆ

PANIĆ

1/0

KLENKAR

PLANINIĆ

9/7

KARDAŠIĆ

BLAŽEV

0/6 3/6

ĆURKOVIĆ

KELEUVA

0/6 4/6

 

 

 

JURKOVIĆ

ADANIĆ

4/6 1/6

KADOIĆ

BALIJA

6/4 63

VRANJEŠ

ŠPOLJARIĆ

1/9

BAČIĆ

KRIŽANIĆ

2/9

FOLNOVIĆ

LOVRINIĆ

 

BULOVIĆ

PALIKUĆA

3/9

 

 

 

KREVELJ

MIJIĆ

0/1

BERTOVIĆ

KOVAČEVIĆ

8/9

VLAIĆ

HOLJEVAC

 

PETKOVIĆ

BARE

1/9

ROĐAK

ŠUMIGA

 

KELKOVIĆ

PETROVIĆ

 

ŠPIRELJA

PERICA

 

 

 

 

 

POREDAK nakon 21.kola

Red 1

PAVIĆ

KRALJ

SPAHIĆ

SKOKO

TOMAŠKOVIĆ

BLAŽEV

Red 2

ĐANIĆ

MUSTAPIĆ

KELEUVA

ŠIPUŠIĆ

KLENKAR

GLASNOVIĆ

Red 3

DADIĆ

RUSSO

PANIĆ

PLANINIĆ

KARDAŠIĆ

ĆURKOVIĆ

Red 4

PALIKUĆA

KADOIĆ

ADANIĆ

KRIŽANIĆ

LOVRINIĆ

ŠPOLJARIĆ

Red 5

JURKOVIĆ

BALIJA

VRANJEŠ         

BAČIĆ

FOLNOVIĆ

BULOVIĆ

Red 6

PETROVIĆ

KOVAČEVIĆ

ŠUMIGA

MIJIĆ

HOLJEVAC

BARE

Red 7

KREVELJ

BERTOVIĆ

VLAIĆ

PETKOVIĆ

ROĐAK

KELKOVIĆ

Red 8

FIOLIĆ

DUMALOVSKI

PERICA

NASIĆ

BUDEK

ŠPIRELJA

 

 

 

REZULTATI 20.KOLO

REZULTATI  20.KOLO

 

ĐANIĆ

SPAHIĆ

4/6 4/6

MUSTAPIĆ

TOMAŠKOVIĆ

4/6 5/7

SKOKO

KELEUVA

6/4 6/4

ŠIPUŠIĆ

BLAŽEV

0/1

PLANINIĆ

PAVIĆ

2/6 5/7

PANIĆ

KRALJ

3/6

 

 

 

GLASNOVIĆ

PALIKUĆA

 1/0

BALIJA

ĆURKOVIĆ

6/7 2/6

DADIĆ

ADANIĆ

0/6 0/2 RET.

KRIŽANIĆ

RUSSO

0/1

KLENKAR

LOVRINIĆ

 

ŠPOLJARIĆ

KARDAŠIĆ

5/9

 

 

 

JURKOVIĆ

PETROVIĆ

1/0

VRANJEŠ

KOVAČEVIĆ

9/7

ŠUMIGA

BAČIĆ

3/9

MIJIĆ

BULOVIĆ

5/9

HOLJEVAC

FOLNOVIĆ

3/9

BARE

KADOIĆ

6/7 1/6

 

 

 

KELKOVIĆ

KREVELJ

 

ROĐAK

PETKOVIĆ

 

VLAIĆ

BERTOVIĆ

 

ŠPIRELJA

DUMALOVSKI

 

 

 

 

 

POREDAK nakon 20.kola

Red 1

PAVIĆ

TOMAŠKOVIĆ

SPAHIĆ

SKOKO

KRALJ

ŠIPUŠIĆ

Red 2

ĐANIĆ

MUSTAPIĆ

KELEUVA

BLAŽEV

PLANINIĆ

PANIĆ

Red 3

ADANIĆ

RUSSO

GLASNOVIĆ

LOVRINIĆ

KARDAŠIĆ

ĆURKOVIĆ

Red 4

PALIKUĆA

BALIJA

DADIĆ

KRIŽANIĆ

KLENKAR

ŠPOLJARIĆ

Red 5

PETROVIĆ

KADOIĆ

VRANJEŠ         

BAČIĆ

FOLNOVIĆ

BULOVIĆ

Red 6

JURKOVIĆ

KOVAČEVIĆ

ŠUMIGA

MIJIĆ

HOLJEVAC

BARE

Red 7

KREVELJ

BERTOVIĆ

VLAIĆ

PETKOVIĆ

ROĐAK

KELKOVIĆ

Red 8

FIOLIĆ

DUMALOVSKI

PERICA

NASIĆ

BUDEK

ŠPIRELJA

REZULTATI 19.KOLO

REZULTATI  19.KOLO

 

BLAŽEV

SPAHIĆ

 

KRALJ

TOMAŠKOVIĆ

 

PAVIĆ

KELEUVA

6/2 6/1

 

 

 

MUSTAPIĆ

ADANIĆ

9/6

ĐANIĆ

RUSSO

1/0

PALIKUĆA

ŠIPUŠIĆ

4/9

LOVRINIĆ

SKOKO

2/9

KARDAŠIĆ

PANIĆ

1/9

PLANINIĆ

ĆURKOVIĆ

 

 

 

 

GLASNOVIĆ

PETROVIĆ

1/0

KADOIĆ

KRIŽANIĆ

7/9

KOVAČEVIĆ

ŠPOLJARIĆ

7/9

BAČIĆ

BALIJA

5/9

FOLNOVIĆ

DADIĆ

5/9

BULOVIĆ

KLENKAR

3/9

 

 

 

KREVELJ

MIJIĆ

 

BERTOVIĆ

HOLJEVAC

3/9

VLAIĆ

BARE

2/9

PETKOVIĆ

JURKOVIĆ

 

ROĐAK

VRANJEŠ

 

ŠUMIGA

KELKOVIĆ

1/0

ŠPIRELJA

PERICA

 

 

 

 

 

POREDAK nakon 19.kola

Red 1

PAVIĆ

TOMAŠKOVIĆ

SPAHIĆ

KELEUVA

KRALJ

BLAŽEV

Red 2

ĐANIĆ

MUSTAPIĆ

SKOKO

ŠIPUŠIĆ

ĆURKOVIĆ

PANIĆ

Red 3

ADANIĆ

RUSSO

PALIKUĆA

LOVRINIĆ

KARDAŠIĆ

PLANINIĆ

Red 4

GLASNOVIĆ

BALIJA

DADIĆ

KRIŽANIĆ

KLENKAR

ŠPOLJARIĆ

Red 5

PETROVIĆ

KADOIĆ

KOVAČEVIĆ

BAČIĆ

FOLNOVIĆ

BULOVIĆ

Red 6

JURKOVIĆ

VRANJEŠ

ŠUMIGA

MIJIĆ

HOLJEVAC

BARE

Red 7

KREVELJ

BERTOVIĆ

VLAIĆ

PETKOVIĆ

ROĐAK

KELKOVIĆ

Red 8

FIOLIĆ

DUMALOVSKI

PERICA

NASIĆ

BUDEK

ŠPIRELJA

 

 

 

REZULTATI 18.KOLO

REZULTATI  18.KOLO

 

KRALJ

RUSSO

1/0

ADANIĆ

SPAHIĆ

5/9

SKOKO

BLAŽEV

6/9

ŠIPUŠIĆ

PAVIĆ

2/6 7/6 2/10

ĆURKOVIĆ

TOMAŠKOVIĆ

2/6 2/6

PANIĆ

KELEUVA

1/6 1/6

 

 

 

LOVRINIĆ

PETROVIĆ

9/1

BALIJA

MUSTAPIĆ

2/6 3/6

DADIĆ

ĐANIĆ

0/6 5/7

PALIKUĆA

KRIŽANIĆ

9/8

KLENKAR

KARDAŠIĆ

0/1

ŠPOLJARIĆ

PLANINIĆ

5/9

 

 

 

JURKOVIĆ

BAČIĆ

7/9

VRANJEŠ

BULOVIĆ

6/9

KADOIĆ

KELKOVIĆ

1/0

MIJIĆ

GLASNOVIĆ

4/6 4/6

HOLJEVAC

KOVAČEVIĆ

5/9

BARE

FOLNOVIĆ

4/9

 

 

 

VLAIĆ

PETKOVIĆ

9/8

PERICA

ŠPIRELJA

 

ŠUMIGA

KREVELJ

1/0

ROĐAK

BERTOVIĆ

 

BUDEK

DUMALOVSKI

 

 

POREDAK nakon 18.kola

Red 1

KELEUVA

TOMAŠKOVIĆ

SPAHIĆ

PAVIĆ

KRALJ

BLAŽEV

Red 2

RUSSO

ADANIĆ

SKOKO

ŠIPUŠIĆ

ĆURKOVIĆ

PANIĆ

Red 3

MUSTAPIĆ

ĐANIĆ

PALIKUĆA

LOVRINIĆ

KARDAŠIĆ

PLANINIĆ

Red 4

PETROVIĆ

BALIJA

DADIĆ

KRIŽANIĆ

KLENKAR

ŠPOLJARIĆ

Red 5

GLASNOVIĆ

KADOIĆ

KOVAČEVIĆ

BAČIĆ

FOLNOVIĆ

BULOVIĆ

Red 6

JURKOVIĆ

VRANJEŠ

KELKOVIĆ

MIJIĆ

HOLJEVAC

BARE

Red 7

KREVELJ

BERTOVIĆ

DUMALOVSKI

ŠPIRELJA

ROĐAK

VLAIĆ

Red 8

FIOLIĆ

PETKOVIĆ

PERICA

NASIĆ

BUDEK

ŠUMIGA

REZULTATI 17.KOLO

REZULTATI  17.KOLO

 

BLAŽEV

PAVIĆ

7/9

RUSSO

SPAHIĆ

2/6 2/6

TOMAŠKOVIĆ

KELEUVA

4/6 2/6

 

 

 

MUSTAPIĆ

SKOKO

0/6 3/6

ĐANIĆ

ĆURKOVIĆ

7/5 3/6 5/10

ADANIĆ

KRIŽANIĆ

6/1 6/1

PETROVIĆ

ŠIPUŠIĆ

3/6 1/6

KARDAŠIĆ

KRALJ

7/9

PLANINIĆ

PANIĆ

7/9

 

 

 

BALIJA

GLASNOVIĆ

1/0

LOVRINIĆ

KELKOVIĆ

 

KOVAČEVIĆ

DADIĆ

8/9

BAČIĆ

PALIKUĆA

4/9

KLENKAR

FOLNOVIĆ

9/8

BULOVIĆ

ŠPOLJARIĆ

2/9

 

 

 

KREVELJ

JURKOVIĆ

 

BERTOVIĆ

VRANJEŠ

5/9

DUMALOVSKI

HOLJEVAC

0/1

ŠPIRELJA

BARE

0/1

ROĐAK

KADOIĆ

2/6 1/6

PETKOVIĆ

MIJIĆ

2/9

ŠUMIGA

VLAIĆ

1/6 0/6

 

 

 

 

POREDAK nakon 17.kola

Red 1

KELEUVA

TOMAŠKOVIĆ

SPAHIĆ

PAVIĆ

RUSSO

BLAŽEV

Red 2

KRALJ

ADANIĆ

SKOKO

ŠIPUŠIĆ

ĆURKOVIĆ

PANIĆ

Red 3

MUSTAPIĆ

ĐANIĆ

KRIŽANIĆ

PETROVIĆ

KARDAŠIĆ

PLANINIĆ

Red 4

KELKOVIĆ

BALIJA

DADIĆ

PALIKUĆA

KLENKAR

ŠPOLJARIĆ

Red 5

GLASNOVIĆ

LOVRINIĆ

KOVAČEVIĆ

BAČIĆ

FOLNOVIĆ

BULOVIĆ

Red 6

JURKOVIĆ

VRANJEŠ

KADOIĆ

MIJIĆ

HOLJEVAC

BARE

Red 7

KREVELJ

BERTOVIĆ

DUMALOVSKI

ŠPIRELJA

ROĐAK

PETKOVIĆ

Red 8

FIOLIĆ

VLAIĆ

PERICA

NASIĆ

BUDEK

ŠUMIGA

REZULTATI 16.KOLO

REZULTATI  16.KOLO

 

KRALJ

SPAHIĆ

1/6 1/6

KRIŽANIĆ

KELEUVA

4/9

TOMAŠKOVIĆ

SKOKO

6/3 3/6 6/4

ŠIPUŠIĆ

RUSSO

3/6 3/6

ĆURKOVIĆ

BLAŽEV

 

PANIĆ

PAVIĆ

1/6 2/6

 

 

 

ADANIĆ

KELKOVIĆ

 

ĐANIĆ

GLASNOVIĆ

1/0

PLANINIĆ

DADIĆ

9/4

PETROVIĆ

PALIKUĆA

 

KARDAŠIĆ

FOLNOVIĆ

9/5

ŠPOLJARIĆ

MUSTAPIĆ

5/9

 

 

 

JURKOVIĆ

KOVAČEVIĆ

 

VRANJEŠ

BAČIĆ

4/9

KADOIĆ

BULOVIĆ

4/6 5/5

MIJIĆ

LOVRINIĆ

5/9

HOLJEVAC

KLENKAR

6/9

BALIJA

BARE

9/6

 

 

 

BERTOVIĆ

VLAIĆ

9/4

PERICA

ŠPIRELJA

 

ŠUMIGA

PETKOVIĆ

3/9

KREVELJ

ROĐAK

7/6 6/3

BUDEK

DUMALOVSKI

 

 

POREDAK nakon 16.kola

Red 1

KELEUVA

TOMAŠKOVIĆ

SPAHIĆ

PAVIĆ

RUSSO

BLAŽEV

Red 2

KRALJ

KRIŽANIĆ

SKOKO

ŠIPUŠIĆ

ĆURKOVIĆ

PANIĆ

Red 3

MUSTAPIĆ

ĐANIĆ

KELKOVIĆ

PALIKUĆA

KARDAŠIĆ

PLANINIĆ

Red 4

ADANIĆ

GLASNOVIĆ

DADIĆ

PETROVIĆ

FOLNOVIĆ

ŠPOLJARIĆ

Red 5

BALIJA

LOVRINIĆ

KOVAČEVIĆ

BAČIĆ

KLENKAR

BULOVIĆ

Red 6

JURKOVIĆ

VRANJEŠ

KADOIĆ

MIJIĆ

HOLJEVAC

BARE

Red 7

KREVELJ

BERTOVIĆ

DUMALOVSKI

ŠPIRELJA

ROĐAK

PETKOVIĆ

Red 8

FIOLIĆ

VLAIĆ

PERICA

NASIĆ

BUDEK

ŠUMIGA

REZULTATI 15.KOLO

REZULTATI  15.KOLO

 

BLAŽEV

KELEUVA

 

PAVIĆ

RUSSO

6/1 6/1

SPAHIĆ

SKOKO

4/6 6/1 2/6

 

 

 

MUSTAPIĆ

ĆURKOVIĆ

5/7 7/5 7/10

GLASNOVIĆ

PANIĆ

0/1

KRIŽANIĆ

KELKOVIĆ

1/0

PALIKUĆA

KRALJ

0/1

FOLNOVIĆ

ŠIPUŠIĆ

1/6 1/6

DADIĆ

TOMAŠKOVIĆ

1/9

 

 

 

BARE

ADANIĆ

4/6 6/3 4/10

ĐANIĆ

LOVRINIĆ

9/7

KOVAČEVIĆ

ŠPOLJARIĆ

4/9

BAČIĆ

KARDAŠIĆ

1/9

PETROVIĆ

KLENKAR

9/6

PLANINIĆ

BULOVIĆ

9/7

 

 

 

ROĐAK

HOLJEVAC

4/9

VLAIĆ

BALIJA

4/9

DUMALOVSKI

VRANJEŠ

0/1

ŠPIRELJA

MIJIĆ

2/9

KREVELJ

KADOIĆ

0/1

JURKOVIĆ

PETKOVIĆ

9/3

ŠUMIGA

BERTOVIĆ

0/6 0/6

 

 

 

 

POREDAK nakon 15.kola

Red 1

KELEUVA

SKOKO

SPAHIĆ

PAVIĆ

RUSSO

BLAŽEV

Red 2

KRALJ

KRIŽANIĆ

TOMAŠKOVIĆ

ŠIPUŠIĆ

ĆURKOVIĆ

PANIĆ

Red 3

MUSTAPIĆ

GLASNOVIĆ

KELKOVIĆ

PALIKUĆA

FOLNOVIĆ

DADIĆ

Red 4

ADANIĆ

ĐANIĆ

PLANINIĆ

PETROVIĆ

KARDAŠIĆ

ŠPOLJARIĆ

Red 5

BARE

LOVRINIĆ

KOVAČEVIĆ

BAČIĆ

KLENKAR

BULOVIĆ

Red 6

JURKOVIĆ

VRANJEŠ

KADOIĆ

MIJIĆ

HOLJEVAC

BALIJA

Red 7

ROĐAK

VLAIĆ

DUMALOVSKI

ŠPIRELJA

KREVELJ

PETKOVIĆ

Red 8

FIOLIĆ

BERTOVIĆ

PERICA

NASIĆ

BUDEK

ŠUMIGA

REZULTATI 14.KOLO

REZULTATI  14.KOLO

 

PAVIĆ

KRALJ

4/6 6/3 10/7

KELKOVIĆ

KELEUVA

0/1

TOMAŠKOVIĆ

SPAHIĆ

4/6 3/6

ŠIPUŠIĆ

BLAŽEV

2/6 1/6

ĆURKOVIĆ

RUSSO

4/6 4/6

PANIĆ

SKOKO

3/9

 

 

 

ADANIĆ

MUSTAPIĆ

6/9

LOVRINIĆ

GLASNOVIĆ

2/9

BULOVIĆ

PALIKUĆA

7/9

KRIŽANIĆ

KLENKAR

9/8

DADIĆ

KARDAŠIĆ

9/3

FOLNOVIĆ

ŠPOLJARIĆ

9/7

 

 

 

PETKOVIĆ

KOVAČEVIĆ

6/9

VRANJEŠ

PETROVIĆ

7/9

KADOIĆ

ĐANIĆ

4/6 1/6

MIJIĆ

BAČIĆ

7/9

BARE

HOLJEVAC

9/8

PLANINIĆ

BALIJA

9/8

 

 

 

BERTOVIĆ

DUMALOVSKI

0/1

PERICA

JURKOVIĆ

0/1

BUDEK

ŠPIRELJA

0/1

ŠUMIGA

ROĐAK

2/9

VLAIĆ

KREVELJ

6/2 6/3

 

POREDAK nakon 14.kola

Red 1

KELEUVA

SKOKO

SPAHIĆ

RUSSO

PAVIĆ

BLAŽEV

Red 2

KRALJ

KELKOVIĆ

TOMAŠKOVIĆ

ŠIPUŠIĆ

ĆURKOVIĆ

PANIĆ

Red 3

MUSTAPIĆ

GLASNOVIĆ

KRIŽANIĆ

PALIKUĆA

FOLNOVIĆ

DADIĆ

Red 4

ADANIĆ

LOVRINIĆ

BULOVIĆ

KLENKAR

KARDAŠIĆ

ŠPOLJARIĆ

Red 5

BARE

ĐANIĆ

KOVAČEVIĆ

BAČIĆ

PETROVIĆ

PLANINIĆ

Red 6

PETKOVIĆ

VRANJEŠ

KADOIĆ

MIJIĆ

HOLJEVAC

BALIJA

Red 7

ROĐAK

VLAIĆ

DUMALOVSKI

ŠPIRELJA

KREVELJ

JURKOVIĆ

Red 8

FIOLIĆ

BERTOVIĆ

PERICA

NASIĆ

BUDEK

ŠUMIGA

REZULTATI 13.KOLO

REZULTATI  13.KOLO

 

SKOKO

KELEUVA

4/6 4/6

SPAHIĆ

RUSSO

6/2 6/4

KRALJ

BLAŽEV

8/6

 

 

 

MUSTAPIĆ

ŠIPUŠIĆ

3/6 3/6

ĆURKOVIĆ

GLASNOVIĆ

3/6 6/0 6/2

KLENKAR

PANIĆ

0/1

PALIKUĆA

TOMAŠKOVIĆ

3/6 2/6

ŠPOLJARIĆ

KELKOVIĆ

2/6 2/6

KARDAŠIĆ

PAVIĆ

1/6 1/6

 

 

 

ADANIĆ

HOLJEVAC

9/7

KRIŽANIĆ

ĐANIĆ

9/8

KOVAČEVIĆ

LOVRINIĆ

5/9

BAČIĆ

DADIĆ

6/9

BULOVIĆ

PETROVIĆ

9/8

FOLNOVIĆ

BALIJA

9/5

 

 

 

ROĐAK

MIJIĆ

2/6 6/4 7/9

KREVELJ

VRANJEŠ

 

DUMALOVSKI

PLANINIĆ

 

ŠPIRELJA

BARE

0/9

VLAIĆ

KADOIĆ

 

JURKOVIĆ

PETKOVIĆ

 

 

 

 

 

POREDAK nakon 13.kola

Red 1

KELEUVA

SKOKO

SPAHIĆ

RUSSO

KRALJ

BLAŽEV

Red 2

PAVIĆ

KELKOVIĆ

TOMAŠKOVIĆ

ŠIPUŠIĆ

ĆURKOVIĆ

PANIĆ

Red 3

MUSTAPIĆ

GLASNOVIĆ

KLENKAR

PALIKUĆA

ŠPOLJARIĆ

KARDAŠIĆ

Red 4

ADANIĆ

LOVRINIĆ

BULOVIĆ

KRIŽANIĆ

DADIĆ

FOLNOVIĆ

Red 5

HOLJEVAC

ĐANIĆ

KOVAČEVIĆ

BAČIĆ

PETROVIĆ

BALIJA

Red 6

PETKOVIĆ

VRANJEŠ

KADOIĆ

MIJIĆ

BARE

PLANINIĆ

Red 7

ROĐAK

KREVELJ

DUMALOVSKI

ŠPIRELJA

VLAIĆ

JURKOVIĆ

Red 8

FIOLIĆ

LANDIKUŠIĆ K.

BERTOVIĆ

PERICA

NASIĆ

BUDEK

 

REZULTATI 12.KOLO

REZULTATI  12.KOLO

 

KELEUVA

PAVIĆ

0/6 7/6 10/6

KELKOVIĆ

SKOKO

1/6 4/6

RUSSO

TOMAŠKOVIĆ

6/3 6/4

SPAHIĆ

ŠIPUŠIĆ

6/4 6/4

BLAŽEV

GLASNOVIĆ

9/3

PANIĆ

KRALJ

0/1

 

 

 

HOLJEVAC

MUSTAPIĆ

3/9

LOVRINIĆ

ĆURKOVIĆ

6/9

PETROVIĆ

PALIKUĆA

4/9

ŠPOLJARIĆ

ĐANIĆ

6/4 6/4

DADIĆ

KLENKAR

8/9

BALIJA

KARDAŠIĆ

5/9

 

 

 

PETKOVIĆ

KOVAČEVIĆ

4/9

VRANJEŠ

KRIŽANIĆ

8/9

KADOIĆ

ADANIĆ

0/1

MIJIĆ

BAČIĆ

3/9

BARE

BULOVIĆ

6/9

FOLNOVIĆ

PLANINIĆ

1/0

 

 

 

ŠPIRELJA

DUMALOVSKI

 

PERICA

JURKOVIĆ

0/1

BUDEK

KREVELJ

 

VLAIĆ

ROĐAK

 

 

POREDAK nakon 12.kola

Red 1

KELEUVA

SKOKO

RUSSO

SPAHIĆ

BLAŽEV

KRALJ

Red 2

PAVIĆ

KELKOVIĆ

TOMAŠKOVIĆ

ŠIPUŠIĆ

GLASNOVIĆ

PANIĆ

Red 3

MUSTAPIĆ

ĆURKOVIĆ

KLENKAR

PALIKUĆA

ŠPOLJARIĆ

KARDAŠIĆ

Red 4

HOLJEVAC

LOVRINIĆ

PETROVIĆ

ĐANIĆ

DADIĆ

BALIJA

Red 5

ADANIĆ

KRIŽANIĆ

KOVAČEVIĆ

BAČIĆ

BULOVIĆ

FOLNOVIĆ

Red 6

PETKOVIĆ

VRANJEŠ

KADOIĆ

MIJIĆ

BARE

PLANINIĆ

Red 7

ROĐAK

KREVELJ

DUMALOVSKI

ŠPIRELJA

VLAIĆ

JURKOVIĆ

Red 8

FIOLIĆ

LANDIKUŠIĆ K.

BERTOVIĆ

PERICA

NASIĆ

BUDEK

REZULTATI 11.KOLO

REZULTATI  11.KOLO

 

KRALJ

PAVIĆ

 

SKOKO

GLASNOVIĆ

9/6

ŠIPUŠIĆ

TOMAŠKOVIĆ

6/9

 

 

 

KELEUVA

MUSTAPIĆ

9/7

ĆURKOVIĆ

SPAHIĆ

3/6 3/6

KLENKAR

RUSSO

6/9

PALIKUĆA

KELKOVIĆ

5/9

ĐANIĆ

BLAŽEV

 

PANIĆ

KARDAŠIĆ

 

 

 

 

ADANIĆ

BALIJA

3/6 2/6

KRIŽANIĆ

LOVRINIĆ

 

PETROVIĆ

KOVAČEVIĆ

9/5

ŠPOLJARIĆ

BAČIĆ

9/6

HOLJEVAC

BULOVIĆ

9/3

DADIĆ

PLANINIĆ

1/0

 

 

 

ROĐAK

FOLNOVIĆ

0/1

KREVELJ

VRANJEŠ

6/9

MIJIĆ

DUMALOVSKI

1/0

PETKOVIĆ

BERTOVIĆ

1/0

VLAIĆ

BARE

 

JURKOVIĆ

KADOIĆ

1/6 2/6

PERICA

ŠPIRELJA

 

 

 

 

 

POREDAK nakon 11.kola

Red 1

PAVIĆ

SKOKO

TOMAŠKOVIĆ

ŠIPUŠIĆ

GLASNOVIĆ

KRALJ

Red 2

KELEUVA

KELKOVIĆ

RUSSO

SPAHIĆ

BLAŽEV

KARDAŠIĆ

Red 3

MUSTAPIĆ

ĆURKOVIĆ

KLENKAR

PALIKUĆA

ĐANIĆ

PANIĆ

Red 4

HOLJEVAC

LOVRINIĆ

PETROVIĆ

ŠPOLJARIĆ

DADIĆ

BALIJA

Red 5

ADANIĆ

KRIŽANIĆ

KOVAČEVIĆ

BAČIĆ

BULOVIĆ

PLANINIĆ

Red 6

PETKOVIĆ

VRANJEŠ

KADOIĆ

MIJIĆ

BARE

FOLNOVIĆ

Red 7

ROĐAK

KREVELJ

DUMALOVSKI

BERTOVIĆ

VLAIĆ

JURKOVIĆ

Red 8

FIOLIĆ

LANDIKUŠIĆ K.

ŠPIRELJA

PERICA

NASIĆ

BUDEK

SRETNA NOVA GODINA 2016.

 

 

 

SVIM ČLANOVIMA TK SAN-SPIN

SVE NAJBOLJE U NOVOJ 2016.GODINI

REZULTATI 10.KOLO

REZULTATI  10.KOLO

 

MUSTAPIĆ

PAVIĆ

1/6 3/6

TOMAŠKOVIĆ

KELKOVIĆ

6/2 6/7 6/1

ŠIPUŠIĆ

RUSSO

6/4 6/2

SPAHIĆ

KRALJ

4/9

SKOKO

BLAŽEV

9/6

KARDAŠIĆ

GLASNOVIĆ

1/6 1/6

 

 

 

BULOVIĆ

ĆURKOVIĆ

2/6 4/6

LOVRINIĆ

PALIKUĆA

7/9

KOVAČEVIĆ

KELEUVA

7/9

KRIŽANIĆ

ĐANIĆ

3/6 6/2 6/10

PANIĆ

PLANINIĆ

9/3

BALIJA

KLENKAR

1/6 1/6

 

 

 

BERTOVIĆ

ŠPOLJARIĆ

 

VRANJEŠ

HOLJEVAC

2/9

KADOIĆ

BAČIĆ

4/9

DUMALOVSKI

ADANIĆ

0/1

BARE

PETROVIĆ

8/9

FOLNOVIĆ

DADIĆ

6/8

 

 

 

ŠPIRELJA

VLAIĆ

 

PERICA

MIJIĆ

 

JURKOVIĆ

ROĐAK

9/1

PETKOVIĆ

KREVELJ

 

 

 

 

 

POREDAK nakon 10.kola

Red 1

PAVIĆ

GLASNOVIĆ

TOMAŠKOVIĆ

ŠIPUŠIĆ

SKOKO

KRALJ

Red 2

MUSTAPIĆ

KELKOVIĆ

RUSSO

SPAHIĆ

BLAŽEV

KARDAŠIĆ

Red 3

KELEUVA

ĆURKOVIĆ

KLENKAR

PALIKUĆA

ĐANIĆ

PANIĆ

Red 4

BULOVIĆ

LOVRINIĆ

KOVAČEVIĆ

BAČIĆ

PLANINIĆ

BALIJA

Red 5

ADANIĆ

KRIŽANIĆ

PETROVIĆ

ŠPOLJARIĆ

HOLJEVAC

DADIĆ

Red 6

BERTOVIĆ

VRANJEŠ

KADOIĆ

DUMALOVSKI

BARE

FOLNOVIĆ

Red 7

JURKOVIĆ

KREVELJ

MIJIĆ

PETKOVIĆ

VLAIĆ

ROĐAK

Red 8

FIOLIĆ

LANDIKUŠIĆ K.

ŠPIRELJA

PERICA

NASIĆ

BUDEK

Sretan i blagoslovljen Božić

 

 

Sretan i blagosl ovljen Božić

svim članovima i prijateljima Kluba

od srca žele

treneri i djelatnici

TK San-spin

REZULTATI 9.KOLO

REZULTATI  9.KOLO

 

KRALJ

KELKOVIĆ

4/6 6/6

BLAŽEV

PAVIĆ

1/6 0/6

GLASNOVIĆ

RUSSO

9/7

 

 

 

ŠIPUŠIĆ

PLANINIĆ

6/3 7/6

ĐANIĆ

TOMAŠKOVIĆ

0/6 1/6

LOVRINIĆ

KARDAŠIĆ

7/9

SKOKO

KLENKAR

9/4

MUSTAPIĆ

ĆURKOVIĆ

6/4 3/6 6/4

KELEUVA

SPAHIĆ

0/6 2/6

 

 

 

ADANIĆ

PALIKUĆA

2/6 2/6

KRIŽANIĆ

BAČIĆ

 

BERTOVIĆ

BULOVIĆ

2/9

ŠPOLJARIĆ

PANIĆ

6/7 2/6

HOLJEVAC

KOVAČEVIĆ

8/9

BALIJA

DADIĆ

9/6

 

 

 

ROĐAK

BARE

1/9

KREVELJ

PETROVIĆ

 

MIJIĆ

VRANJEŠ

6/7 1/6

PETKOVIĆ

KADOIĆ

 

VLAIĆ

FOLNOVIĆ

3/9

JURKOVIĆ

DUMALOVSKI

 

PERICA

ŠPIRELJA

 

 

 

 

 

POREDAK nakon 9.kola

Red 1

PAVIĆ

GLASNOVIĆ

KELKOVIĆ

RUSSO

BLAŽEV

KRALJ

Red 2

MUSTAPIĆ

TOMAŠKOVIĆ

ŠIPUŠIĆ

SPAHIĆ

KLENKAR

KARDAŠIĆ

Red 3

KELEUVA

ĆURKOVIĆ

SKOKO

PALIKUĆA

ĐANIĆ

PLANINIĆ

Red 4

BULOVIĆ

LOVRINIĆ

KOVAČEVIĆ

BAČIĆ

PANIĆ

BALIJA

Red 5

ADANIĆ

KRIŽANIĆ

PETROVIĆ

ŠPOLJARIĆ

HOLJEVAC

DADIĆ

Red 6

BERTOVIĆ

VRANJEŠ

KADOIĆ

DUMALOVSKI

BARE

FOLNOVIĆ

Red 7

ROĐAK

KREVELJ

MIJIĆ

PETKOVIĆ

VLAIĆ

JURKOVIĆ

Red 8

FIOLIĆ

LANDIKUŠIĆ K.

ŠPIRELJA

PERICA

NASIĆ

BUDEK