Da biste mogli vidjeti slike morate imati instaliran Flash Player plugin i omogućene Javaskripte u Vašem web pregledniku.

PAROVI 9.KOLO

BALIJA

SMOLČIĆ

 

BLAŽEV/ŠENTIJA

ŠABIĆ

 

RAŠIĆ

PAVIĆ

 

 

 

 

JELAVIĆ/FOLNOVIĆ

SLAVOJEVIĆ

 

SPAHIĆ D.

KELEUVA

 

BARTOLOVIĆ

KOTA

 

KLENKAR L.

ŠIPUŠIĆ

 

KARDAŠIĆ/DAKIĆ

BLAŽEV/ŠENTIJA

 

RUSSO

TOMAŠKOVIĆ

 

 

 

 

HOLJEVAC

KARDAŠIĆ/DAKIĆ

 

ANTONIJEVIĆ//KRALJ/KRAJNOVIĆ

ANTONIJEVIĆ//KRALJ/KRAJNOVIĆ

 

PANIĆ

RELJA

 

GLASNOVIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

 

MIJIĆ

KOVAČEVIĆ

 

BULOVIĆ

JELAVIĆ/FOLNOVIĆ

 

 

 

 

BANDOV

MUSTAPIĆ

 

BAČIĆ/ĆIRITOVIĆ

VLAIĆ

 

MARIĆ/ĆURKOVIĆ

BARE

 

LUCIĆ

CRNALIĆ

 

SENTA

DADIĆ

 

ĐANIĆ

ANTONIJEVIĆ//KRALJ/KRAJNOVIĆ

 

 

 

 

KRIŽANIĆ

BRKIĆ

 

PERICA

MARIĆ/ĆURKOVIĆ

 

VUJASINOVIĆ

KURAJA

 

ŠKRGATIĆ

BAČIĆ/ĆIRITOVIĆ

 

SPAHIĆ J.

BERTOVIĆ

 

METER

KLENKAR P.

 

 

Poredak nakon 8.kola

Red 1

PAVIĆ

RAŠIĆ

ŠABIĆ

ŠENTIJA

SMOLČIĆ

ŠIPUŠIĆ

Red 2

SLAVOJEVIĆ

KOTA

KELEUVA

BALIJA

BLAŽEV

TOMAŠKOVIĆ

Red 3

FOLNOVIĆ

SPAHIĆ D.

BARTOLOVIĆ

KLENKAR L.

DAKIĆ

RUSSO

Red 4

LANDIKUŠIĆ J.

KARDAŠIĆ

RELJA

JELAVIĆ

KRAJNOVIĆ

KOVAČEVIĆ

Red 5

HOLJEVAC

KRALJ

PANIĆ

GLASNOVIĆ

MIJIĆ

BULOVIĆ

Red 6

CRNALIĆ

ANTONIJEVIĆ

DADIĆ

BARE

MUSTAPIĆ

VLAIĆ

Red 7

BANDOV

ĆIRITOVIĆ

ĆURKOVIĆ

LUCIĆ

SENTA

ĐANIĆ

Red 8

BAČIĆ

BRKIĆ

KLENKAR P.

BERTOVIĆ

KURAJA

MARIĆ

Red 9

KRIŽANIĆ

PERICA

VUJASINOVIĆ

ŠKRGATIĆ

SPAHIĆ J.

METER

Red 10

ROĐAK

VUGDELIJA

LANDIKUŠIĆ K.

 

 

 

BOŽIĆNI PARTY 21.12.2018. - POZIV

 

 

TENISKI KLUB SAN-SPIN

Miroševečina 4 Zagreb

 

ORGANIZIRA

 

BOŽIĆNI PARTY

 

u petak

 

21.12.2018.

 

za sve članove piramide (Kluba) i uz pratnju ljepšeg spola

(normalno ni samci nisu isključeni)

 

Početak party-ja:  20.00 sati

 

Svečana večera: bogati menu i kvalitetna ponuda vina, piva i

                           ostalog pića                 

Glazba:  DJ               

 

Cijena: 150 kn/osobi

 

Molimo potvrdu dolaska do PON 17.12.2018. do 14 sati

na 091 171 4239 (Neven)            

REZULTATI 8.KOLO

SLAVOJEVIĆ

SMOLČIĆ

8/9

KOTA

ŠABIĆ

7/8

PAVIĆ

KELEUVA

6/4 6/1

BALIJA

ŠIPUŠIĆ

6/3 6/3

BLAŽEV

ŠENTIJA

 

RAŠIĆ

TOMAŠKOVIĆ

6/0 6/0

 

 

 

LANDIKUŠIĆ J.

RUSSO

2/6 5/7

KARDAŠIĆ

DAKIĆ

 

RELJA

SPAHIĆ D.

7/9

JELAVIĆ

FOLNOVIĆ

 

KRALJ/KRAJNOVIĆ

KLENKAR L.

 

BARTOLOVIĆ

KOVAČEVIĆ

9/5

 

 

 

CRNALIĆ

HOLJEVAC

5/9

ANTONIJEVIĆ

KRALJ/KRAJNOVIĆ

 

BULOVIĆ

DADIĆ

9/2

BARE

MIJIĆ

3/9

GLASNOVIĆ

MUSTAPIĆ

9/8

PANIĆ

VLAIĆ

9/7

 

 

 

BAČIĆ

ĆIRITOVIĆ

 

ĐANIĆ

BRKIĆ

7/5 6/4

KLENKAR P.

BANDOV

2/9

LUCIĆ

BERTOVIĆ

5/5 

KURAJA

SENTA

2/6 3/6

MARIĆ

ĆURKOVIĆ

 

 

 

 

METER

KRIŽANIĆ

1/6 0/6

SPAHIĆ J.

ŠKRGATIĆ

 

VUJASINOVIĆ

PERICA

 

 

 

 

 

Poredak nakon 8.kola

Red 1

PAVIĆ

RAŠIĆ

ŠABIĆ

ŠENTIJA

SMOLČIĆ

BALIJA

Red 2

SLAVOJEVIĆ

KOTA

KELEUVA

ŠIPUŠIĆ

BLAŽEV

TOMAŠKOVIĆ

Red 3

FOLNOVIĆ

SPAHIĆ D.

BARTOLOVIĆ

KLENKAR L.

DAKIĆ

RUSSO

Red 4

LANDIKUŠIĆ J.

KARDAŠIĆ

RELJA

JELAVIĆ

KRAJNOVIĆ

KOVAČEVIĆ

Red 5

HOLJEVAC

KRALJ

PANIĆ

GLASNOVIĆ

MIJIĆ

BULOVIĆ

Red 6

CRNALIĆ

ANTONIJEVIĆ

DADIĆ

BARE

MUSTAPIĆ

VLAIĆ

Red 7

BANDOV

ĆIRITOVIĆ

ĆURKOVIĆ

LUCIĆ

SENTA

ĐANIĆ

Red 8

BAČIĆ

BRKIĆ

KLENKAR P.

BERTOVIĆ

KURAJA

MARIĆ

Red 9

KRIŽANIĆ

PERICA

VUJASINOVIĆ

ŠKRGATIĆ

SPAHIĆ J.

METER

Red 10

ROĐAK

VUGDELIJA

LANDIKUŠIĆ K.

 

 

 

REZULTATI 7.KOLO

ŠIPUŠIĆ

ŠENTIJA

1/9

SMOLČIĆ

TOMAŠKOVIĆ

4/6 3/6

ŠABIĆ

KELEUVA

 

 

 

 

FOLNOVIĆ

KOTA

4/6 4/6

RAŠIĆ

SPAHIĆ

9/8

BLAŽEV

KOVAČEVIĆ

9/2

KLENKAR L.

SLAVOJEVIĆ

 

BALIJA

DAKIĆ

9/8

PAVIĆ

RUSSO

7/6

 

 

 

HOLJEVAC

JELAVIĆ

4/9

KRALJ

KRAJNOVIĆ

 

VLAIĆ

RELJA

8/9

BARTOLOVIĆ

MUSTAPIĆ

9/7

KARDAŠIĆ

MIJIĆ

9/7

DADIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

3/9

 

 

 

BULOVIĆ

BANDOV

9/8

ĆIRITOVIĆ

CRNALIĆ

0/1

ĆURKOVIĆ

PANIĆ

0/1

BERTOVIĆ

BARE

4/9

SENTA

ANTONIJEVIĆ

4/6 6/4 2/10

GLASNOVIĆ

BRKIĆ

9/0

 

 

 

KRIŽANIĆ

ĐANIĆ

2/6 1/6

KLENKAR P.

LUCIĆ

 

VUJASINOVIĆ

KURAJA

 

ŠKRGATIĆ

MARIĆ

0/6 7/5 4/6

SPAHIĆ J.

BAČIĆ

7/9

METER

PERICA

1/0

VUGDELIJA

ROĐAK

 

 

Poredak nakon 7.kola

Red 1

KELEUVA

TOMAŠKOVIĆ

ŠABIĆ

ŠENTIJA

SMOLČIĆ

ŠIPUŠIĆ

Red 2

SLAVOJEVIĆ

KOTA

PAVIĆ

BALIJA

BLAŽEV

RAŠIĆ

Red 3

FOLNOVIĆ

SPAHIĆ D.

KOVAČEVIĆ

KLENKAR L.

DAKIĆ

RUSSO

Red 4

LANDIKUŠIĆ J.

KARDAŠIĆ

RELJA

JELAVIĆ

KRAJNOVIĆ

BARTOLOVIĆ

Red 5

HOLJEVAC

KRALJ

VLAIĆ

MUSTAPIĆ

MIJIĆ

DADIĆ

Red 6

CRNALIĆ

ANTONIJEVIĆ

BULOVIĆ

BARE

GLASNOVIĆ

PANIĆ

Red 7

BANDOV

ĆIRITOVIĆ

ĆURKOVIĆ

BERTOVIĆ

SENTA

BRKIĆ

Red 8

BAČIĆ

ĐANIĆ

METER

LUCIĆ

KURAJA

MARIĆ

Red 9

KRIŽANIĆ

SPAHIĆ J.

VUJASINOVIĆ

ŠKRGATIĆ

KLENKAR P.

PERICA

Red 10

ROĐAK

VUGDELIJA

LANDIKUŠIĆ K.

 

 

 

REZULTATI 6.KOLO

SLAVOJEVIĆ

KELEUVA

1/6 0/6

TOMAŠKOVIĆ

KOTA

7/5 6/4

ŠENTIJA

RUSSO

9/5

DAKIĆ

ŠIPUŠIĆ

3/6 6/7

KOVAČEVIĆ

ŠABIĆ

2/9

SMOLČIĆ

SPAHIĆ

7/6 2/6 10/4

 

 

 

LANDIKUŠIĆ J.

FOLNOVIĆ

5/9

MIJIĆ

KLENKAR L.

 

RELJA

BLAŽEV

7/9

PAVIĆ

JELAVIĆ

6/1 6/0

BALIJA

KRAJNOVIĆ

9/0

RAŠIĆ

MUSTAPIĆ

9/4

 

 

 

VLAIĆ

CRNALIĆ

9/7

ANTONIJEVIĆ

HOLJEVAC

0/6 3/6

KRALJ

BANDOV

9/0

BARE

DADIĆ

5/7

BRKIĆ

BARTOLOVIĆ

1/9

KARDAŠIĆ

PANIĆ

1/0

 

 

 

BAČIĆ

SENTA

7/9

GLASNOVIĆ

ĐANIĆ

6/0 6/3

PERICA

ĆURKOVIĆ

0/1

LUCIĆ

BERTOVIĆ

5/9

KURAJA

BULOVIĆ

3/9

MARIĆ

ĆIRITOVIĆ

2/9

 

 

 

METER

ŠKRGATIĆ

3/6 1/4

SPAHIĆ J.

KLENKAR P.

9/8

VUJASINOVIĆ

KRIŽANIĆ

 

VUGDELIJA

ROĐAK

 

 

Poredak nakon 6.kola

Red 1

KELEUVA

TOMAŠKOVIĆ

ŠABIĆ

ŠENTIJA

SMOLČIĆ

ŠIPUŠIĆ

Red 2

SLAVOJEVIĆ

KOTA

RUSSO

DAKIĆ

KOVAČEVIĆ

SPAHIĆ D.

Red 3

FOLNOVIĆ

RAŠIĆ

BLAŽEV

KLENKAR L.

BALIJA

PAVIĆ

Red 4

LANDIKUŠIĆ J.

MIJIĆ

RELJA

JELAVIĆ

KRAJNOVIĆ

MUSTAPIĆ

Red 5

HOLJEVAC

KRALJ

VLAIĆ

BARTOLOVIĆ

KARDAŠIĆ

DADIĆ

Red 6

CRNALIĆ

ANTONIJEVIĆ

BANDOV

BARE

BRKIĆ

PANIĆ

Red 7

BULOVIĆ

ĆIRITOVIĆ

ĆURKOVIĆ

BERTOVIĆ

SENTA

GLASNOVIĆ

Red 8

BAČIĆ

ĐANIĆ

PERICA

LUCIĆ

KURAJA

MARIĆ

Red 9

KRIŽANIĆ

SPAHIĆ J.

VUJASINOVIĆ

ŠKRGATIĆ

KLENKAR P.

METER

Red 10

ROĐAK

VUGDELIJA

LANDIKUŠIĆ K.

 

 

 

REZULTATI 5.KOLO

ŠIPUŠIĆ

SPAHIĆ D.

6/4 4/6 9/9

ŠABIĆ

RUSSO

6/3 6/3

KOTA

KELEUVA

4/6 1/6

 

 

 

ŠENTIJA

FOLNOVIĆ

9/3

KOVAČEVIĆ

MUSTAPIĆ

9/8

BLAŽEV

TOMAŠKOVIĆ

6/4 6/7 6/10

KLENKAR L.

SLAVOJEVIĆ

 

SMOLČIĆ

KRAJNOVIĆ

9/5

JELAVIĆ

DAKIĆ

2/9

 

 

 

LANDIKUŠIĆ J.

HOLJEVAC

6/3 6/3

BANDOV

BALIJA

3/9

RELJA

CRNALIĆ

9/5

PAVIĆ

BARTOLOVIĆ

6/3 6/1

RAŠIĆ

PANIĆ

1/0

DADIĆ

MIJIĆ

5/9

 

 

 

BULOVIĆ

ANTONIJEVIĆ

1/6 4/6

ĆIRITOVIĆ

BARE

1/9

ĆURKOVIĆ

KARDAŠIĆ

0/1

BRKIĆ

BERTOVIĆ

9/7

VLAIĆ

SENTA

1/0

KRALJ

ĐANIĆ

9/4

 

 

 

LUCIĆ

MARIĆ

 

KLENKAR P.

GLASNOVIĆ

1/9

VUGDELIJA

LANDIKUŠIĆ K.

 

ŠKRGATIĆ

PERICA

 

SPAHIĆ J.

KURAJA

8/9

METER

BAČIĆ

 

 

 

 

 

Poredak nakon 4.kola

Red 1

KELEUVA

KOTA

RUSSO

ŠABIĆ

SPAHIĆ D.

ŠIPUŠIĆ

Red 2

SLAVOJEVIĆ

TOMAŠKOVIĆ

ŠENTIJA

DAKIĆ

KOVAČEVIĆ

SMOLČIĆ

Red 3

FOLNOVIĆ

MUSTAPIĆ

BLAŽEV

KLENKAR L.

KRAJNOVIĆ

JELAVIĆ

Red 4

LANDIKUŠIĆ J.

MIJIĆ

RELJA

PAVIĆ

BALIJA

RAŠIĆ

Red 5

HOLJEVAC

BANDOV

CRNALIĆ

BARTOLOVIĆ

PANIĆ

DADIĆ

Red 6

VLAIĆ

ANTONIJEVIĆ

KRALJ

BARE

BRKIĆ

KARDAŠIĆ

Red 7

BULOVIĆ

ĆIRITOVIĆ

ĆURKOVIĆ

BERTOVIĆ

SENTA

ĐANIĆ

Red 8

BAČIĆ

GLASNOVIĆ

PERICA

LANDIKUŠIĆ K.

KURAJA

MARIĆ

Red 9

LUCIĆ

KLENKAR P.

VUGDELIJA

ŠKRGATIĆ

SPAHIĆ J.

METER

Red 10

ROĐAK

VUJASINOVIĆ

KRIŽANIĆ

 

 

 

 

REZULTATI 4.KOLO

SLAVOJEVIĆ

KOTA

4/6 2/6

TOMAŠKOVIĆ

KELEUVA

0/6 1/6

FOLNOVIĆ

ŠABIĆ

0/6 1/6

DAKIĆ

SPAHIĆ

3/9

MUSTAPIĆ

RUSSO

4/6 0/6

KRAJNOVIĆ

ŠIPUŠIĆ

6/9

 

 

 

ŠENTIJA

HOLJEVAC

6/1 6/1

JELAVIĆ

MIJIĆ

9/5

CRNALIĆ

KOVAČEVIĆ

6/9

BLAŽEV

BARTOLOVIĆ

9/6

BALIJA

KLENKAR

7/9

PANIĆ

SMOLČIĆ

7/9

 

 

 

SENTA

LANDIKUŠIĆ J.

0/1

ANTONIJEVIĆ

BANDOV

3/9

DADIĆ

ĐANIĆ

9/7

RELJA

BARE

9/3

RAŠIĆ

BERTOVIĆ

9/3

PAVIĆ

KARDAŠIĆ

1/0

 

 

 

BULOVIĆ

BAČIĆ

9/3

GLASNOVIĆ

ĆIRITOVIĆ

3/6 4/6

ĆURKOVIĆ

PERICA

1/0

KRALJ

LANDIKUŠIĆ K.

1/0

BRKIĆ

KURAJA

1/0

MARIĆ

VLAIĆ

5/9

 

 

 

SPAHIĆ J.

VUJASINOVIĆ

9/5

KRIŽANIĆ

LUCIĆ

 

VUGDELIJA

ŠKRGATIĆ

1/0

METER

KLENKAR P.

5/7 3/3

 

Poredak nakon 4.kola

Red 1

KELEUVA

KOTA

RUSSO

ŠABIĆ

SPAHIĆ D.

ŠIPUŠIĆ

Red 2

SLAVOJEVIĆ

TOMAŠKOVIĆ

FOLNOVIĆ

DAKIĆ

MUSTAPIĆ

KRAJNOVIĆ

Red 3

ŠENTIJA

KOVAČEVIĆ

BLAŽEV

KLENKAR L.

SMOLČIĆ

JELAVIĆ

Red 4

HOLJEVAC

MIJIĆ

CRNALIĆ

BARTOLOVIĆ

BALIJA

PANIĆ

Red 5

LANDIKUŠIĆ J.

BANDOV

RELJA

PAVIĆ

RAŠIĆ

DADIĆ

Red 6

SENTA

ANTONIJEVIĆ

ĐANIĆ

BARE

BERTOVIĆ

KARDAŠIĆ

Red 7

BULOVIĆ

ĆIRITOVIĆ

ĆURKOVIĆ

BRKIĆ

VLAIĆ

KRALJ

Red 8

BAČIĆ

GLASNOVIĆ

PERICA

LANDIKUŠIĆ K.

KURAJA

MARIĆ

Red 9

LUCIĆ

KLENKAR P.

VUGDELIJA

ŠKRGATIĆ

SPAHIĆ J.

METER

Red 10

ROĐAK

VUJASINOVIĆ

KRIŽANIĆ

 

 

 

REZULTATI 3.KOLO

ŠIPUŠIĆ

KOTA

2/6 4/6

SPAHIĆ D.

ŠABIĆ

 

RUSSO

KELEUVA

6/1 5/7 4/10

 

 

 

MUSTAPIĆ

HOLJEVAC

9/5

KOVAČEVIĆ

FOLNOVIĆ

7/9

TOMAŠKOVIĆ

BARTOLOVIĆ

0/6 6/0 7/5

KLENKAR

DAKIĆ

4/6 6/1 6/10 

KRAJNOVIĆ

SMOLČIĆ

9/5

MIJIĆ

SLAVOJEVIĆ

6/7 6/4 9/11

 

 

 

ŠENTIJA

LANDIKUŠIĆ J.

6/0 6/0

PANIĆ

BANDOV

9/3

BLAŽEV

BARE

9/7

CRNALIĆ

KARDAŠIĆ

1/0

BERTOVIĆ

JELAVIĆ

4/9

ĐANIĆ

BALIJA

6/9

 

 

 

SENTA

BAČIĆ

6/2 6/3

RELJA

ĆIRITOVIĆ

9/5

PAVIĆ

PERICA

1/0

DADIĆ

KURAJA

9/3

ANTONIJEVIĆ

VLAIĆ

1/0

RAŠIĆ

LANDIKUŠIĆ K.

1/0

 

 

 

LUCIĆ

GLASNOVIĆ

0/1

BRKIĆ

KLENKAR P.

6/2 7/5

ŠKRGATIĆ

BULOVIĆ

0/1

VUGDELIJA

KRALJ

0/1

VUJASINOVIĆ

ĆURKOVIĆ

0/1

MARIĆ

METER

6/1 6/4

KRIŽANIĆ

SPAHIĆ J.

0/1

 

Poredak nakon 3.kola

Red 1

KELEUVA

KOTA

RUSSO

ŠABIĆ

SPAHIĆ D.

ŠIPUŠIĆ

Red 2

SLAVOJEVIĆ

TOMAŠKOVIĆ

FOLNOVIĆ

DAKIĆ

MUSTAPIĆ

KRAJNOVIĆ

Red 3

HOLJEVAC

KOVAČEVIĆ

BARTOLOVIĆ

KLENKAR L.

SMOLČIĆ

MIJIĆ

Red 4

LANDIKUŠIĆ J.

JELAVIĆ

CRNALIĆ

BLAŽEV

BALIJA

PANIĆ

Red 5

ŠENTIJA

BANDOV

BARE

KARDAŠIĆ

BERTOVIĆ

ĐANIĆ

Red 6

SENTA

ANTONIJEVIĆ

DADIĆ

RELJA

RAŠIĆ

PAVIĆ

Red 7

BAČIĆ

ĆIRITOVIĆ

PERICA

KURAJA

VLAIĆ

LANDIKUŠIĆ K.

Red 8

BULOVIĆ

GLASNOVIĆ

ĆURKOVIĆ

KRALJ

BRKIĆ

METER

Red 9

LUCIĆ

KLENKAR P.

ŠKRGATIĆ

VUGDELIJA

VUJASINOVIĆ

MARIĆ

Red 10

ROĐAK

SPAHIĆ J.

KRIŽANIĆ

 

 

 

REZULTATI 2.KOLO

SLAVOJEVIĆ

RUSSO

0/6 0/6

SPAHIĆ D.

BARTOLOVIĆ

7/6 6/2

FOLNOVIĆ

KELEUVA

0/1

DAKIĆ

ŠABIĆ

3/6 3/6

HOLJEVAC

ŠIPUŠIĆ

7/9

SMOLČIĆ

KOTA

4/9

 

 

 

LANDIKUŠIĆ J.

KLENKAR L.

6/3 4/6 4/6

MIJIĆ

JELAVIĆ

1/0

KOVAČEVIĆ

KARDAŠIĆ

1/0

BARE

KRAJNOVIĆ

8/9

TOMAŠKOVIĆ

BALIJA

6/3 6/4

BANDOV

MUSTAPIĆ

8/9

 

 

 

ŠENTIJA

BAČIĆ

9/2

BLAŽEV

VLAIĆ

9/3

KURAJA

CRNALIĆ

5/9

PANIĆ

ĆIRITOVIĆ

9/0

ĐANIĆ

LANDIKUŠIĆ K.

1/0

BERTOVIĆ

PERICA

5/7 6/1 6/2

 

 

 

RELJA

BULOVIĆ

9/1

PAVIĆ

GLASNOVIĆ

1/0

SENTA

ĆURKOVIĆ

1/0

ANTONIJEVIĆ

KRALJ

1/0

KLENKAR P.

DADIĆ

1/9

METER

RAŠIĆ

1/6 2/6

 

 

 

ROĐAK

MARIĆ

 

ŠKRGATIĆ

SPAHIĆ J.

6/3 4/6 10/6

LUCIĆ

BRKIĆ

9/3

VUJASINOVIĆ

VUGDELIJA

 

 

Poredak nakon 2.kola

Red 1

KELEUVA

KOTA

RUSSO

ŠABIĆ

SPAHIĆ D.

ŠIPUŠIĆ

Red 2

SLAVOJEVIĆ

BARTOLOVIĆ

FOLNOVIĆ

DAKIĆ

HOLJEVAC

SMOLČIĆ

Red 3

MUSTAPIĆ

KARDAŠIĆ

TOMAŠKOVIĆ

KLENKAR L.

KRAJNOVIĆ

MIJIĆ

Red 4

LANDIKUŠIĆ J.

JELAVIĆ

KOVAČEVIĆ

BARE

BALIJA

BANDOV

Red 5

ŠENTIJA

PANIĆ

BLAŽEV

CRNALIĆ

BERTOVIĆ

ĐANIĆ

Red 6

BAČIĆ

VLAIĆ

KURAJA

ĆIRITOVIĆ

LANDIKUŠIĆ K.

PERICA

Red 7

SENTA

RELJA

PAVIĆ

DADIĆ

ANTONIJEVIĆ

RAŠIĆ

Red 8

BULOVIĆ

GLASNOVIĆ

ĆURKOVIĆ

KRALJ

KLENKAR P.

METER

Red 9

LUCIĆ

BRKIĆ

ŠKRGATIĆ

VUGDELIJA

VUJASINOVIĆ

MARIĆ

Red 10

ROĐAK

SPAHIĆ J.

KRIŽANIĆ

 

 

 

 

KELKOVIĆ

PETROVIĆ

LOVRINIĆ

PEVEC

STRMEČKI

PALIKUĆA

ZIMSKA PIRAMIDA 2018/19. REZULTATI 1.KOLO

ŠABIĆ

ŠIPUŠIĆ

6/4 6/2

BARTOLOVIĆ

KELEUVA

0/6 2/6

RUSSO

KOTA

4/6 5/7

 

 

 

MUSTAPIĆ

SLAVOJEVIĆ

0/1

FOLNOVIĆ

KARDAŠIĆ

1/0

BALIJA

DAKIĆ

8/9

KLENKAR L.

HOLJEVAC

6/9

SMOLČIĆ

KRAJNOVIĆ

6/1 

JELAVIĆ

SPAHIĆ D.

7/9

 

 

 

BAČIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

3/6 4/6

ĆIRITOVIĆ

TOMAŠKOVIĆ

0/6 1/6

VLAIĆ

KOVAČEVIĆ

6/9

CRNALIĆ

BANDOV

7/9

PERICA

MIJIĆ

4/6 4/6

LANDIKUŠIĆ K.

BARE

0/1

 

 

 

ĆURKOVIĆ

ĐANIĆ

0/1

BULOVIĆ

BLAŽEV

1/6 2/6

GLASNOVIĆ

BERTOVIĆ

0/1

DADIĆ

PANIĆ

3/6 3/6

KURAJA

KRALJ

1/0

RAŠIĆ

ŠENTIJA

2/6 5/7

 

 

 

BRKIĆ

ANTONIJEVIĆ

7/5 2/6 8/10

RELJA

LUCIĆ

9/3

SPAHIĆ J.

SENTA

3/6 6/2 5/10

KLENKAR P.

VUGDELIJA

9/5

VUJASINOVIĆ

METER

6/1 5/7 12/14

PAVIĆ

MARIĆ

6/1 6/1

 

Poredak nakon 1.kola

Red 1

KELEUVA

KOTA

RUSSO

ŠABIĆ

BARTOLOVIĆ

ŠIPUŠIĆ

Red 2

SLAVOJEVIĆ

SPAHIĆ D.

FOLNOVIĆ

DAKIĆ

HOLJEVAC

SMOLČIĆ

Red 3

MUSTAPIĆ

KARDAŠIĆ

BALIJA

KLENKAR L.

KRAJNOVIĆ

JELAVIĆ

Red 4

LANDIKUŠIĆ J.

MIJIĆ

KOVAČEVIĆ

BARE

TOMAŠKOVIĆ

BANDOV

Red 5

BAČIĆ

ĆIRITOVIĆ

VLAIĆ

CRNALIĆ

PERICA

LANDIKUŠIĆ K.

Red 6

ŠENTIJA

BLAŽEV

KURAJA

PANIĆ

ĐANIĆ

BERTOVIĆ

Red 7

ĆURKOVIĆ

BULOVIĆ

GLASNOVIĆ

DADIĆ

KRALJ

RAŠIĆ

Red 8

RELJA

PAVIĆ

SENTA

ANTONIJEVIĆ

KLENKAR P.

METER

Red 9

BRKIĆ

LUCIĆ

SPAHIĆ J.

VUGDELIJA

VUJASINOVIĆ

MARIĆ

Red 10

ROĐAK

ŠKRGATIĆ

 

 

 

 

 

KELKOVIĆ

PETROVIĆ

LOVRINIĆ

PEVEC

STRMEČKI

PALIKUĆA

MASTERS LJETNE PIRAMIDE TK SAN-SPIN 2018. - POBJEDNIK ŽELJKO KELEUVA - ČESTITAMO!

FINALE

KELEUVA - KOTA 9/1

 

1/2 FINALE

KELEUVA - RUSSO 9/6

KOTA - ŠIPUŠIĆ 9/5

 

1/8 FINALE

RUSSO - BARTOLOVIĆ 9/1

KELEUVA - ŠABIĆ 9/5

KOTA - SLAVOJEVIĆ 9/0

ŠIPUŠIĆ - SPAHIĆ 9/8 

 

1/16 FINALA

BARTOLOVIĆ - KARDAŠIĆ 9/5

RUSSO - DAKIĆ 9/2

KELEUVA - HOLJEVAC 9/2

ŠABIĆ - KRAJNOVIĆ 9/1

KOTA - MUSTAPIĆ 9/7

SLAVOJEVIĆ - FOLNOVIĆ 9/6

SPAHIĆ - BALIJA 9/6

ŠIPUŠIĆ - KLENKAR 9/8

 

GRUPA 1

1.

2.

3.

4.

mjesto

1. Kardašić

----

 

6/2

6/5

1.

2. Landikušić K.

 

----

5/6

 

 

3. Slavojević

2/6

6/5

----

6/3

2.

4. Smolčić

5/6

 

3/6

----

 

 

GRUPA 2

1.

2.

3.

4.

mjesto

1. Keleuva

----

5/6

3/0

6/3

2.

2. Klenkar

6/5

----

6/2

6/5

1.

3. Ćiritović

0/3

2/6

----

4/6

4.

4. Jelavić

3/6

5/6

6/4

----

3.

 

GRUPA 3

1.

2.

3.

4.

mjesto

1. Kota

----

6/0

6/2

6/4

1.

2. Perica

0/6

----

1/6

1/6

4.

3. Landikušić J.

2/6

6/1

----

2/6

3.

4. Dakić

4/6

6/1

6/2

----

2.

 

 

GRUPA 4

1.

2.

3.

4.

mjesto

1. Šabić

----

6/2

6/4

x

1.

2. Mijić

2/6

----

3/6

x

3.

3. Spahić

4/6

6/3

----

x

2.

4.

 

 

 

----

 

 

GRUPA 5

1.

2.

3.

4.

mjesto

1. Balija

----

6/3

6/3

6/2

1.

2. Bačić

3/6

----

 

3/6

3-4.

3. Kovačević

3/6

 

----

5/6

3-4.

4. Krajnović

2/6

6/3

6/5

----

2.

 

GRUPA 6

1.

2.

3.

4.

mjesto

1. Russo

----

6/1

6/1

6/2

1.

2. Vlaić

1/6

----

2/6

3/6

4.

3. Bare

1/6

6/2

----

2/6

3.

4. Mustapić

2/6

6/3

6/2

----

2.

 

GRUPA 7

1.

2.

3.

4.

mjesto

1. Šipušić

----

6/1

5/6

6/5

2.

2. Crnalić

1/6

----

0/6

2/6

4.

3. Tomašković

6/5

6/0

----

4/6

3.

4. Holjevac

5/6

6/2

6/4

----

1.

 

GRUPA 8

1.

2.

3.

4.

mjesto

1. Folnović

----

4/6

6/2

x

1.

2. Bandov

6/4

----

0/6

x

3.

3. Bartolović

2/6

6/0

----

x

2.

4.

 

 

 

----

 

 

REZULTATI 18.KOLO

KOTA

PAVIĆ

4/6 2/6

ŠENTIJA

KELEUVA

7/6 6/1

KARDAŠIĆ

GUNJAČA

 

 

 

 

HOLJEVAC

FOLNOVIĆ

2/6 4/6

ŠIPUŠIĆ

MUSTAPIĆ

6/4 6/1

KRAJNOVIĆ

RUSSO

 

ŠABIĆ

KRALJ

6/2 6/1

BALIJA

SPAHIĆ

6/7 6/2 10/8

PANIĆ

BLAŽEV

 

 

 

 

BARE

JELAVIĆ

1/6 3/6

BERTOVIĆ

DAKIĆ

5/7 4/6

BARTOLOVIĆ

KOVAČEVIĆ

6/1 6/3

SMOLČIĆ

GLASNOVIĆ

1/0

MIJIĆ

ĐANIĆ

0/6 4/6

LANDIKUŠIĆ J.

TOMAŠKOVIĆ

1/6 3/6

 

 

 

CRNALIĆ

VLAIĆ

6/4 6/3

BAČIĆ

PEVEC

 

PETROVIĆ

KELKOVIĆ

 

SLAVOJEVIĆ

BULOVIĆ

6/4 5/5

BANDOV

DADIĆ

6/4 6/2

ĆIRITOVIĆ

LOVRINIĆ

1/0

 

 

 

KURAJA

SENTA

6/4 5/7 10/6

VUJASINOVIĆ

RAŠIĆ

 

MARIĆ

ANTONIJEVIĆ

6/4 5/7 10/3

KLENKAR

PERICA

 

METER

PALIKUĆA

 

BRKIĆ

LUCIĆ

 

 

POREDAK poslije 18.kola

Red 1

GUNJAČA

KARDAŠIĆ

PAVIĆ

ŠENTIJA

KELEUVA

KOTA

Red 2

ŠABIĆ

BALIJA

RUSSO

ŠIPUŠIĆ

BLAŽEV

FOLNOVIĆ

Red 3

HOLJEVAC

MUSTAPIĆ

KRAJNOVIĆ

KRALJ

SPAHIĆ

PANIĆ

Red 4

DAKIĆ

ĐANIĆ

JELAVIĆ

SMOLČIĆ

BARTOLOVIĆ

TOMAŠKOVIĆ

Red 5

BARE

BERTOVIĆ

KOVAČEVIĆ

GLASNOVIĆ

MIJIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

Red 6

ĆIRITOVIĆ

PEVEC

SLAVOJEVIĆ

BANDOV

KELKOVIĆ

CRNALIĆ

Red 7

VLAIĆ

BAČIĆ

PETROVIĆ

BULOVIĆ

DADIĆ

LOVRINIĆ

Red 8

RAŠIĆ

KURAJA

PALIKUĆA

LUCIĆ

MARIĆ

PERICA

Red 9

SENTA

VUJASINOVIĆ

ANTONIJEVIĆ

KLENKAR

METER

BRKIĆ

Red 10

ĆURKOVIĆ

VUGDELIJA

ROĐAK

SKOKO

STRMEČKI

LANDIKUŠIĆ K.

TURNIR PAROVA - Pobjednici GUNJAČA/UROŠEVIĆ - ČESTITAMO!

 

 

      TURNIR PAROVA

GRUPA A

1.

2.

3.

4.

mjesto

1.Gunjača/Urošević

----

9/4

9/2

5/9

2.

2.Russo/Mijić

4/9

----

9/6

4/9

3.

3.Marić/Vidalin

2/9

6/9

----

0/9

4.

4.Rašić/Keleuva

9/5

9/4

9/0

----

1.

 

GRUPA B

1.

2.

3.

4.

mjesto

1. Šipušić/Šabić

----

5/9

6/9

9/3

3.

2. Spahić/Landikušić

9/5

----

9/5

9/5

1.

3. Mustapić/Tomašk.

9/6

5/9

----

9/2

2.

4. Folnović/Ćiritović

2/9

5/9

3/9

----

4.

 

POLUFINALE I FINALE:

A1 Rašić/Keleuva

 

 

Mustapić/Tomašković

B2  Mustapić/Tomaškov.

9/5

 

Pobjednici:   Gunjača/Urošević

A2  Gunjača/Urošević

                               9/7  

 

Gunjača/Urošević

B1  Spahić/Landikušić

9/8

REZULTATI 17.KOLO

GUNJAČA

KRALJ

4/6 6/2 11/9

SPAHIĆ

ŠENTIJA

 

RUSSO

KELEUVA

7/5 2/6 9/11

MUSTAPIĆ

KOTA

 

BLAŽEV

PAVIĆ

0/6 1/6

FOLNOVIĆ

KARDAŠIĆ

4/6 1/6

 

 

 

DAKIĆ

ŠIPUŠIĆ

4/6 3/6

HOLJEVAC

ĐANIĆ

1/0

JELAVIĆ

ŠABIĆ

 

GLASNOVIĆ

PANIĆ

 

KOVAČEVIĆ

BALIJA

1/6 6/4 8/10

TOMAŠKOVIĆ

KRAJNOVIĆ/BLAŽEV

 

 

 

 

BARE

LOVRINIĆ

1/0

PEVEC

BERTOVIĆ

0/1

BULOVIĆ

SMOLČIĆ

 

BARTOLOVIĆ

DADIĆ

1/0

LANDIKUŠIĆ J.

KELKOVIĆ

1/0

VLAIĆ

MIJIĆ

6/3 1/6 3/10

 

 

 

CRNALIĆ

RAŠIĆ

1/0

SENTA

ĆIRITOVIĆ

0/6 6/3 4/10

BAČIĆ

PALIKUĆA

1/0

SKOKO

PETROVIĆ

 

SLAVOJEVIĆ

STRMEČKI

6/1 6/1

LUCIĆ

BANDOV

6/7 4/6

 

 

 

KURAJA

MARIĆ

 

VUGDELIJA

VUJASINOVIĆ

 

METER

PERICA

 

ROĐAK

ĆURKOVIĆ

 

ANTONIJEVIĆ

KLENKAR

1/0

 

POREDAK poslije 17.kola

Red 1

GUNJAČA

KARDAŠIĆ

PAVIĆ

KELEUVA

ŠENTIJA

KOTA

Red 2

KRALJ

SPAHIĆ

RUSSO

MUSTAPIĆ

BLAŽEV

FOLNOVIĆ

Red 3

HOLJEVAC

KRAJNOVIĆ

ŠIPUŠIĆ

ŠABIĆ

BALIJA

PANIĆ

Red 4

DAKIĆ

ĐANIĆ

JELAVIĆ

GLASNOVIĆ

KOVAČEVIĆ

TOMAŠKOVIĆ

Red 5

BARE

BERTOVIĆ

BARTOLOVIĆ

SMOLČIĆ

MIJIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

Red 6

LOVRINIĆ

PEVEC

BULOVIĆ

DADIĆ

KELKOVIĆ

VLAIĆ

Red 7

CRNALIĆ

BAČIĆ

PETROVIĆ

SLAVOJEVIĆ

BANDOV

ĆIRITOVIĆ

Red 8

RAŠIĆ

SENTA

PALIKUĆA

SKOKO

STRMEČKI

LUCIĆ

Red 9

KLENKAR

ĆURKOVIĆ

VUJASINOVIĆ

MARIĆ

ANTONIJEVIĆ

PERICA

Red 10

KURAJA

VUGDELIJA

METER

ROĐAK

 

 

 

REZULTATI 16.KOLO

REZULTATI 16.KOLO

KOTA

KARDAŠIĆ

 

ŠENTIJA

PAVIĆ

 

KRALJ

KELEUVA

6/4 6/3

 

 

 

GUNJAČA

ĐANIĆ

1/0

KRAJNOVIĆ

BLAŽEV

 

MUSTAPIĆ

ŠIPUŠIĆ

6/3 6/3

RUSSO

ŠABIĆ

6/1 5/7 11/9

SPAHIĆ

BALIJA

7/5 7/6

FOLNOVIĆ

PANIĆ

1/0

 

 

 

LOVRINIĆ

JELAVIĆ

0/6 3/6

DAKIĆ

BERTOVIĆ

7/5 6/2

KOVAČEVIĆ

DADIĆ

7/5 7/6

SMOLČIĆ

TOMAŠKOVIĆ

 

HOLJEVAC

MIJIĆ

6/4 6/7 6/0

KELKOVIĆ

GLASNOVIĆ

 

 

 

 

BARTOLOVIĆ

RAŠIĆ

7/6 6/4

BARE

PALIKUĆA

1/0

VLAIĆ

PETROVIĆ

1/0

STRMEČKI

PEVEC

 

BANDOV

BULOVIĆ

6/7 3/6

LANDIKUŠIĆ.J.

ĆIRITOVIĆ

7/6 6/4

 

 

 

CRNALIĆ

KLENKAR

1/0

SENTA

ĆURKOVIĆ

1/0

VUJASINOVIĆ

SKOKO

 

LUCIĆ

MARIĆ

7/6 6/4

SLAVOJEVIĆ

ANTONIJEVIĆ

6/2 6/4

BAČIĆ

PERICA

7/6 0/6 10/5

METER

KURAJA

3/6 2/6

VUGDELIJA

ROĐAK

1/0

 

POREDAK poslije 16.kola

Red 1

KRALJ

KARDAŠIĆ

PAVIĆ

KELEUVA

ŠENTIJA

KOTA

Red 2

GUNJAČA

SPAHIĆ

RUSSO

MUSTAPIĆ

BLAŽEV

FOLNOVIĆ

Red 3

ĐANIĆ

KRAJNOVIĆ

ŠIPUŠIĆ

ŠABIĆ

BALIJA

PANIĆ

Red 4

DAKIĆ

HOLJEVAC

JELAVIĆ

GLASNOVIĆ

KOVAČEVIĆ

TOMAŠKOVIĆ

Red 5

LOVRINIĆ

BERTOVIĆ

DADIĆ

SMOLČIĆ

MIJIĆ

KELKOVIĆ

Red 6

BARE

PEVEC

BULOVIĆ

BARTOLOVIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

VLAIĆ

Red 7

RAŠIĆ

PALIKUĆA

PETROVIĆ

STRMEČKI

BANDOV

ĆIRITOVIĆ

Red 8

CRNALIĆ

SENTA

BAČIĆ

SKOKO

SLAVOJEVIĆ

LUCIĆ

Red 9

KLENKAR

ĆURKOVIĆ

VUJASINOVIĆ

MARIĆ

ANTONIJEVIĆ

PERICA

Red 10

KURAJA

VUGDELIJA

METER

ROĐAK

 

 

REZULTATI 15.KOLO

REZULTATI 15.KOLO

ĐANIĆ

PAVIĆ

0/1

BALIJA

ŠENTIJA

3/6 3/6

ŠABIĆ

KELEUVA

2/6 6/7

ŠIPUŠIĆ

KOTA

6/7 4/6

KRALJ

BLAŽEV

3/6 6/3 10/5

KARDAŠIĆ

PANIĆ

1/0

 

 

 

BERTOVIĆ

MUSTAPIĆ

3/6 6/3 4/10

MIJIĆ

GUNJAČA

0/6 0/6

JELAVIĆ

KRAJNOVIĆ

3/6 0/6

FOLNOVIĆ

GLASNOVIĆ

1/0

DADIĆ

SPAHIĆ

3/6 3/6

RUSSO

TOMAŠKOVIĆ

2/6 7/6 10/4

 

 

 

PALIKUĆA

KOVAČEVIĆ

0/1

PEVEC

LOVRINIĆ

 

DAKIĆ

BULOVIĆ

6/1 6/2

KLENKAR/RAŠIĆ

SMOLČIĆ

0/1

ĆIRITOVIĆ

HOLJEVAC

7/10

PETROVIĆ

KELKOVIĆ

 

 

 

 

STRMEČKI

KLENKAR

1/0

VLAIĆ

ĆURKOVIĆ

1/0

BARTOLOVIĆ

PERICA

6/3 6/0

LANDIKUŠIĆ J.

SKOKO

1/0

BANDOV

ANTONIJEVIĆ

3/6 6/2 10/4

BARE

MARIĆ

6/1 6/3

 

 

 

SLAVOJEVIĆ

KURAJA

6/0 6/4

LUCIĆ

ROĐAK

6/2 1/6 5/2

CRNALIĆ

BAČIĆ

6/4 6/4

VUJASINOVIĆ

SENTA

 

 

POREDAK poslije 15.kola

Red 1

KELEUVA

KARDAŠIĆ

PAVIĆ

KRALJ

ŠENTIJA

KOTA

Red 2

ĐANIĆ

BALIJA

ŠABIĆ

ŠIPUŠIĆ

BLAŽEV

PANIĆ

Red 3

GUNJAČA

KRAJNOVIĆ

MUSTAPIĆ

RUSSO

SPAHIĆ

FOLNOVIĆ

Red 4

BERTOVIĆ

MIJIĆ

JELAVIĆ

GLASNOVIĆ

DADIĆ

TOMAŠKOVIĆ

Red 5

LOVRINIĆ

DAKIĆ

KOVAČEVIĆ

SMOLČIĆ

HOLJEVAC

KELKOVIĆ

Red 6

PALIKUĆA

PEVEC

BULOVIĆ

RAŠIĆ

ĆIRITOVIĆ

PETROVIĆ

Red 7

BARTOLOVIĆ

BARE

VLAIĆ

STRMEČKI

BANDOV

LANDIKUŠIĆ J.

Red 8

KLENKAR

ĆURKOVIĆ

PERICA

SKOKO

ANTONIJEVIĆ

MARIĆ

Red 9

CRNALIĆ

SENTA

VUJASINOVIĆ

LUCIĆ

SLAVOJEVIĆ

BAČIĆ

Red 10

KURAJA

ROĐAK

 

 

 

 

REZULTATI 14.KOLO

REZULTATI 14.KOLO

KOTA

PANIĆ

 

ŠENTIJA

KELEUVA

 

PAVIĆ

BLAŽEV

6/3 6/4

 

 

 

GUNJAČA

BALIJA

 

KRAJNOVIĆ

ŠABIĆ

1/6 1/6

MUSTAPIĆ

KARDAŠIĆ

6/3 2/6 5/10

TOMAŠKOVIĆ

KRALJ

0/1

ŠIPUŠIĆ

SPAHIĆ

6/1 6/4

ĐANIĆ

GLASNOVIĆ

1/0

 

 

 

LOVRINIĆ

MIJIĆ

0/1

BULOVIĆ

FOLNOVIĆ

0/1

JELAVIĆ

KOVAČEVIĆ

7/6 0/6 10/3

SMOLČIĆ

BERTOVIĆ

0/1

HOLJEVAC

RUSSO

2/6 5/7

DADIĆ

KELKOVIĆ

1/0

 

 

 

PERICA

PALIKUĆA

0/1

MARIĆ

ĆIRITOVIĆ

0/1

ĆURKOVIĆ

PETROVIĆ

0/1

RAŠIĆ/KLENKAR

LANDIKUŠIĆ J.

1/0

ANTONIJEVIĆ

DAKIĆ

3/6 3/6

PEVEC

SKOKO

1/0

 

 

 

BAČIĆ

RAŠIĆ/KLENKAR

0/1

SENTA

STRMEČKI

8/9

BARE

VUJASINOVIĆ

6/0 6/1

BARTOLOVIĆ

ROĐAK

6/1 6/4

KURAJA

VLAIĆ

1/6 3/6

BANDOV

CRNALIĆ

6/3 7/5

 

POREDAK poslije 14.kola

Red 1

KELEUVA

PANIĆ

PAVIĆ

BLAŽEV

ŠENTIJA

KOTA

Red 2

ĐANIĆ

BALIJA

ŠABIĆ

ŠIPUŠIĆ

KRALJ

KARDAŠIĆ

Red 3

GUNJAČA

KRAJNOVIĆ

MUSTAPIĆ

TOMAŠKOVIĆ

SPAHIĆ

GLASNOVIĆ

Red 4

BERTOVIĆ

MIJIĆ

JELAVIĆ

FOLNOVIĆ

DADIĆ

RUSSO

Red 5

LOVRINIĆ

BULOVIĆ

KOVAČEVIĆ

SMOLČIĆ

HOLJEVAC

KELKOVIĆ

Red 6

PALIKUĆA

PEVEC

DAKIĆ

RAŠIĆ

ĆIRITOVIĆ

PETROVIĆ

Red 7

PERICA

MARIĆ

ĆURKOVIĆ

KLENKAR

ANTONIJEVIĆ

SKOKO

Red 8

STRMEČKI

VLAIĆ

BARTOLOVIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

BANDOV

BARE

Red 9

BAČIĆ

SENTA

VUJASINOVIĆ

ROĐAK

KURAJA

CRNALIĆ

REZULTATI 13.KOLO

REZULTATI 13.KOLO

PANIĆ

GLASNOVIĆ

1/0

BALIJA

KOTA

5/7 2/6

ŠABIĆ

ŠENTIJA

6/3 3/6 8/10

KELEUVA

TOMAŠKOVIĆ

1/0

KRALJ

PAVIĆ

6/7 0/6

KARDAŠIĆ

BLAŽEV

1/6 2/6

 

 

 

BERTOVIĆ

ŠIPUŠIĆ

6/4 5/7 4/10

MIJIĆ

GUNJAČA

0/1

KOVAČEVIĆ

KRAJNOVIĆ

6/7 4/6

MUSTAPIĆ

FOLNOVIĆ

7/5 6/2

KELKOVIĆ

SPAHIĆ

0/1

ĐANIĆ

RUSSO

1/0

 

 

 

PALIKUĆA

BULOVIĆ

0/1

SKOKO

SMOLČIĆ

0/1

HOLJEVAC

DAKIĆ

4/6 2/1 predaja Dakić

DADIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

1/0

ĆIRITOVIĆ

LOVRINIĆ

2/6 0/6

PETROVIĆ

JELAVIĆ

0/1

 

 

 

STRMEČKI

PERICA

0/1

VLAIĆ

ĆURKOVIĆ

0/1

ANTONIJEVIĆ

ROĐAK

7/5 6/1

RAŠIĆ

KLENKAR

 

CRNALIĆ

PEVEC

6/7 1/6

VUGDELIJA

MARIĆ

 

 

 

 

BANDOV

SENTA

6/3 3/6 0/10

BARTOLOVIĆ

KURAJA

6/0 6/3

BARE

BAČIĆ

 

 

POREDAK poslije 13.kola

Red 1

KELEUVA

PANIĆ

BLAŽEV

PAVIĆ

ŠENTIJA

KOTA

Red 2

GLASNOVIĆ

BALIJA

ŠABIĆ

TOMAŠKOVIĆ

KRALJ

KARDAŠIĆ

Red 3

GUNJAČA

KRAJNOVIĆ

MUSTAPIĆ

SPAHIĆ

ŠIPUŠIĆ

ĐANIĆ

Red 4

BERTOVIĆ

MIJIĆ

KOVAČEVIĆ

FOLNOVIĆ

KELKOVIĆ

RUSSO

Red 5

LOVRINIĆ

BULOVIĆ

JELAVIĆ

SMOLČIĆ

HOLJEVAC

DADIĆ

Red 6

PALIKUĆA

SKOKO

DAKIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

ĆIRITOVIĆ

PETROVIĆ

Red 7

PERICA

MARIĆ

ĆURKOVIĆ

KLENKAR

ANTONIJEVIĆ

PEVEC

Red 8

STRMEČKI

VLAIĆ

ROĐAK

RAŠIĆ

CRNALIĆ

VUGDELIJA

Red 9

BAČIĆ

SENTA

BARE

BARTOLOVIĆ

KURAJA

BANDOV

REZULTATI 12.KOLO

REZULTATI 12.KOLO

KOTA

GLASNOVIĆ

1/6 1/6

ŠENTIJA

PAVIĆ

 

BLAŽEV

TOMAŠKOVIĆ

 

 

 

 

GUNJAČA

KRALJ

4/6 4/6

KRAJNOVIĆ

PANIĆ

1/6 2/6

FOLNOVIĆ

BALIJA

 

SPAHIĆ

KELEUVA

1/6 3/6

ŠIPUŠIĆ

KARDAŠIĆ

 

KOVAČEVIĆ

ŠABIĆ

6/7 3/6

 

 

 

LOVRINIĆ

RUSSO

 

BULOVIĆ

KELKOVIĆ

 

MUSTAPIĆ

JELAVIĆ

7/6 6/4

SMOLČIĆ

BERTOVIĆ

0/1

DAKIĆ

MIJIĆ

 

LANDIKUŠIĆ J.

ĐANIĆ

 

 

 

 

PERICA

PALIKUĆA

 

MARIĆ

ĆIRITOVIĆ

 

ĆURKOVIĆ

HOLJEVAC

 

KLENKAR

SKOKO

 

ROĐAK

DADIĆ

 

PEVEC

PETROVIĆ

 

 

 

 

BAČIĆ

STRMEČKI

 

SENTA

CRNALIĆ

 

BARE

ANTONIJEVIĆ

 

KURAJA

VLAIĆ

 

METER

VUGDELIJA

 

PAPEC

RAŠIĆ

 

 

POREDAK poslije 12.kola

Red 1

TOMAŠKOVIĆ

GLASNOVIĆ

BLAŽEV

PAVIĆ

ŠENTIJA

KOTA

Red 2

PANIĆ

BALIJA

ŠABIĆ

KELEUVA

KRALJ

KARDAŠIĆ

Red 3

GUNJAČA

KRAJNOVIĆ

FOLNOVIĆ

SPAHIĆ

ŠIPUŠIĆ

RUSSO

Red 4

BERTOVIĆ

MIJIĆ

KOVAČEVIĆ

MUSTAPIĆ

KELKOVIĆ

ĐANIĆ

Red 5

LOVRINIĆ

BULOVIĆ

JELAVIĆ

SMOLČIĆ

DAKIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

Red 6

PALIKUĆA

SKOKO

HOLJEVAC

DADIĆ

ĆIRITOVIĆ

PETROVIĆ

Red 7

PERICA

MARIĆ

ĆURKOVIĆ

KLENKAR

ROĐAK

PEVEC

Red 8

STRMEČKI

VLAIĆ

ANTONIJEVIĆ

RAŠIĆ

CRNALIĆ

VUGDELIJA

Red 9

BAČIĆ

SENTA

BARE

KURAJA

METER

PAPEC

REZULTATI 11.KOLO

REZULTATI 11.KOLO

PANIĆ

PAVIĆ

1/6 2/6

BALIJA

GLASNOVIĆ

6/3 1/6 0/6

ŠABIĆ

KOTA

4/6 2/6

KELEUVA

TOMAŠKOVIĆ

 

KRALJ

ŠENTIJA

 

KARDAŠIĆ

BLAŽEV

 

 

 

 

BERTOVIĆ

KRAJNOVIĆ

2/6 2/6

MIJIĆ

GUNJAČA

 

KOVAČEVIĆ

RUSSO

 

JELAVIĆ

FOLNOVIĆ

4/6 4/6

KELKOVIĆ

ŠIPUŠIĆ

 

SPAHIĆ

ĐANIĆ

 

 

 

 

PALIKUĆA

LANDIKUŠIĆ J.

0/1

LOVRINIĆ

SKOKO

1/0

HOLJEVAC

BULOVIĆ

0/1

MUSTAPIĆ

DADIĆ

6/3 6/3

ĆIRITOVIĆ

SMOLČIĆ

1/6 5/7

PETROVIĆ

DAKIĆ

0/1

 

 

 

STRMEČKI

MARIĆ

0/1

VLAIĆ

ROĐAK

 

ANTONIJEVIĆ

PERICA

1/0

RAŠIĆ

ĆURKOVIĆ

0/1

CRNALIĆ

KLENKAR

 

VUGDELIJA

PEVEC

 

 

 

 

PAPEC

METER

 

SENTA

KURAJA

6/1 6/2

BARE

BAČIĆ

 

 

POREDAK poslije 11.kola

Red 1

TOMAŠKOVIĆ

GLASNOVIĆ

BLAŽEV

PAVIĆ

ŠENTIJA

KOTA

Red 2

PANIĆ

RUSSO

ŠABIĆ

KELEUVA

KRALJ

KARDAŠIĆ

Red 3

GUNJAČA

KRAJNOVIĆ

FOLNOVIĆ

ĐANIĆ

ŠIPUŠIĆ

BALIJA

Red 4

BERTOVIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

KOVAČEVIĆ

JELAVIĆ

KELKOVIĆ

SPAHIĆ

Red 5

LOVRINIĆ

BULOVIĆ

MUSTAPIĆ

SMOLČIĆ

DAKIĆ

MIJIĆ

Red 6

PALIKUĆA

SKOKO

HOLJEVAC

DADIĆ

ĆIRITOVIĆ

PETROVIĆ

Red 7

ANTONIJEVIĆ

MARIĆ

ĆURKOVIĆ

KLENKAR

ROĐAK

PEVEC

Red 8

STRMEČKI

VLAIĆ

PERICA

RAŠIĆ

CRNALIĆ

VUGDELIJA

Red 9

BAČIĆ

SENTA

BARE

KURAJA

METER

PAPEC

OP SAN-SPIN-a GRUPE Subota 07.07.2018. od 9.30h

 

 

POČETAK IGRANJA U 9.30h  

 

  OP SAN-SPIN-a 

GRUPA 1

1.

2.

3.

4.

mjesto

1. Blažev

----

 

 

 

 

2. Krajnović

 

----

 

 

 

3. Papić

 

 

----

 

 

4.

 

 

 

----

 

 

 

 

GRUPA 2

1.

2.

3.

4.

mjesto

1. Glasnović

----

 

 

 

 

2. Abramović

 

----

 

 

 

3. Folnović

 

 

----

 

 

4.

 

 

 

----

 

 

 

 

GRUPA 3

1.

2.

3.

4.

mjesto

1. Spahić

----

 

 

 

 

2. Mijić

 

----

 

 

 

3. Kirin

 

 

----

 

 

4.

 

 

 

----

 

 

 

 

GRUPA 4

1.

2.

3.

4.

mjesto

1. Keleuva

----

 

 

 

 

2. Fabris

 

----

 

 

 

3. Kelković

 

 

----

 

 

4.

 

 

 

----

 

SINGL + TURNIR PAROVA HUT TOUR SERIJA 500

 

 

 

TENISKI KLUB SAN-SPIN

Miroševečina 4 Zagreb

 

ORGANIZIRA

 

OP SAN-SPIN-a 2018.

 

HUT TOUR serija 500

(singl 18-45;45+ i turnir parova)

 

Vrijeme održavanja:  SUB/NED     07/08.07.2018.

 

Prijavnina: 100 kn po osobi

                

Ždrijeb: petak 18.00h za singl turnir

             subota 12.00 sati za turnir parova

 

Roštilj:  subota od 14-16h               

 

 

Prijave: na san-spin@zg.t-com.hr ili sms na 091/171-4239 do

              petka 06.07.2018. do 15h

REZULTATI 10.KOLO

REZULTATI 10.KOLO

KOTA

BLAŽEV

 

ŠENTIJA

TOMAŠKOVIĆ

 

PAVIĆ

GLASNOVIĆ

6/2 4/6 9/11

 

 

 

GUNJAČA

KELEUVA

0/6 3/6

KARDAŠIĆ

KRAJNOVIĆ

6/2 6/2

FOLNOVIĆ

KRALJ

3/6 2/6

ŠABIĆ

ĐANIĆ

6/4 6/2

PANIĆ

ŠIPUŠIĆ

1/0

BALIJA

RUSSO

1/0

 

 

 

SKOKO

BERTOVIĆ

0/1

BULOVIĆ

JELAVIĆ

0/1

DADIĆ

KOVAČEVIĆ

6/9

SMOLČIĆ

KELKOVIĆ

5/7 3/6

DAKIĆ

SPAHIĆ

0/1

MIJIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

1/0

 

 

 

PERICA

HOLJEVAC

0/1

MARIĆ

MUSTAPIĆ

0/1

ĆIRITOVIĆ

ĆURKOVIĆ

1/0

PALIKUĆA

KLENKAR

1/0

ROĐAK

LOVRINIĆ

3/6 3/6

PEVEC

PETROVIĆ

0/1

 

 

 

BAČIĆ

STRMEČKI

0/1

KURAJA

CRNALIĆ

3/6 1/6

BARE

VLAIĆ

0/1

ANTONIJEVIĆ

SENTA

6/1 6/3

RAŠIĆ

METER

1/0

VUGDELIJA

PAPEC

1/0

 

POREDAK poslije 10.kola

Red 1

TOMAŠKOVIĆ

GLASNOVIĆ

BLAŽEV

PAVIĆ

ŠENTIJA

KOTA

Red 2

PANIĆ

RUSSO

ŠABIĆ

KELEUVA

KRALJ

KARDAŠIĆ

Red 3

GUNJAČA

KRAJNOVIĆ

FOLNOVIĆ

ĐANIĆ

ŠIPUŠIĆ

BALIJA

Red 4

BERTOVIĆ

MIJIĆ

KOVAČEVIĆ

JELAVIĆ

KELKOVIĆ

SPAHIĆ

Red 5

SKOKO

BULOVIĆ

DADIĆ

SMOLČIĆ

DAKIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

Red 6

PALIKUĆA

LOVRINIĆ

HOLJEVAC

MUSTAPIĆ

ĆIRITOVIĆ

PETROVIĆ

Red 7

PERICA

MARIĆ

ĆURKOVIĆ

KLENKAR

ROĐAK

PEVEC

Red 8

STRMEČKI

VLAIĆ

ANTONIJEVIĆ

RAŠIĆ

CRNALIĆ

PAPEC

Red 9

BAČIĆ

KURAJA

BARE

SENTA

METER

VUGDELIJA

REZULTATI 9.KOLO

REZULTATI 9.KOLO

ŠIPUŠIĆ

TOMAŠKOVIĆ

1/6 6/3 5/10

RUSSO

BLAŽEV

1/6 5/7

ĐANIĆ

PAVIĆ

1/6 3/6

KELEUVA

KOTA

0/6 2/6

GLASNOVIĆ

KRALJ

1/0

KRAJNOVIĆ

ŠENTIJA

2/6 1/6

 

 

 

BERTOVIĆ

PANIĆ

3/6 2/6

LANDIKUŠIĆ J.

BALIJA

 

KOVAČEVIĆ

ŠABIĆ

7/5 5/7 4/10

JELAVIĆ

FOLNOVIĆ

0/1

KELKOVIĆ

KARDAŠIĆ

3/6 1/6

SPAHIĆ

GUNJAČA

4/6 6/7

 

 

 

DAKIĆ

KLENKAR

1/0

SKOKO

LOVRINIĆ

1/0

DADIĆ

HOLJEVAC

1/0

SMOLČIĆ

MUSTAPIĆ

6/2 6/3

BULOVIĆ

ĆURKOVIĆ

1/0

PETROVIĆ

MIJIĆ

0/1

 

 

 

STRMEČKI

PEVEC

 

VLAIĆ

PALIKUĆA

2/6 2/6

SENTA

PERICA

4/6 1/6

METER

ROĐAK

2/6 3/6

CRNALIĆ

ĆIRITOVIĆ

6/7

MARIĆ

PAPEC

1/0

 

 

 

KURAJA

VUGDELIJA

6/3 6/0

ANTONIJEVIĆ

RAŠIĆ

1/0

BARE

BAČIĆ

 

 

POREDAK poslije 9.kola

Red 1

TOMAŠKOVIĆ

GLASNOVIĆ

ŠENTIJA

PAVIĆ

BLAŽEV

KOTA

Red 2

ŠIPUŠIĆ

RUSSO

ĐANIĆ

KELEUVA

KRALJ

ŠABIĆ

Red 3

GUNJAČA

KARDAŠIĆ

FOLNOVIĆ

KRAJNOVIĆ

PANIĆ

BALIJA

Red 4

BERTOVIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

KOVAČEVIĆ

JELAVIĆ

KELKOVIĆ

SPAHIĆ

Red 5

SKOKO

BULOVIĆ

DADIĆ

SMOLČIĆ

DAKIĆ

MIJIĆ

Red 6

KLENKAR

LOVRINIĆ

HOLJEVAC

MUSTAPIĆ

ĆURKOVIĆ

PETROVIĆ

Red 7

PERICA

MARIĆ

ĆIRITOVIĆ

PALIKUĆA

ROĐAK

PEVEC

Red 8

STRMEČKI

VLAIĆ

SENTA

METER

CRNALIĆ

PAPEC

Red 9

BAČIĆ

KURAJA

BARE

ANTONIJEVIĆ

RAŠIĆ

VUGDELIJA

REZULTATI 8.KOLO

REZULTATI 8.KOLO

KOTA

PAVIĆ

0/6 0/6

ŠENTIJA

BLAŽEV

6/1 6/1

KRALJ

TOMAŠKOVIĆ

 

 

 

 

GUNJAČA

GLASNOVIĆ

0/1

ŠIPUŠIĆ

KARDAŠIĆ

3/6 7/5 10/2

RUSSO

FOLNOVIĆ

6/4 6/2

KRAJNOVIĆ

ŠABIĆ

4/6 6/4 6/3

PANIĆ

KELEUVA

6/7 6/3 6/7

ĐANIĆ

BALIJA

1/0

 

 

 

LOVRINIĆ

KOVAČEVIĆ

0/1

BERTOVIĆ

ĆURKOVIĆ

1/0

HOLJEVAC

KELKOVIĆ

0/1

MUSTAPIĆ

SPAHIĆ

6/4 1/6 0/6

KLENKAR

LANDIKUŠIĆ J.

0/1

MIJIĆ

JELAVIĆ

0/1

 

 

 

PERICA

SKOKO

 

PAPEC

PETROVIĆ

0/1

DAKIĆ

ĆIRITOVIĆ

9/6

PALIKUĆA

BULOVIĆ

0/1

ROĐAK

DADIĆ

1/6 0/6

STRMEČKI/PEVEC

SMOLČIĆ

0/1

 

 

 

VLAIĆ

ANTONIJEVIĆ

7/5 6/0

METER

RAŠIĆ

1/0

BARE

SENTA

 

KRIŽANIĆ

STRMEČKI/PEVEC

0/1

MARIĆ

VUGDELIJA

6/4 7/6

BAČIĆ

CRNALIĆ

0/1

 

POREDAK poslije 8.kola

Red 1

TOMAŠKOVIĆ

KRALJ

ŠENTIJA

PAVIĆ

BLAŽEV

KOTA

Red 2

ŠIPUŠIĆ

RUSSO

ĐANIĆ

KELEUVA

GLASNOVIĆ

ŠABIĆ

Red 3

GUNJAČA

KARDAŠIĆ

FOLNOVIĆ

KRAJNOVIĆ

PANIĆ

BALIJA

Red 4

BERTOVIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

KOVAČEVIĆ

JELAVIĆ

KELKOVIĆ

SPAHIĆ

Red 5

LOVRINIĆ

ĆURKOVIĆ

HOLJEVAC

MUSTAPIĆ

KLENKAR

MIJIĆ

Red 6

DAKIĆ

SKOKO

DADIĆ

SMOLČIĆ

BULOVIĆ

PETROVIĆ

Red 7

PERICA

PAPEC

ĆIRITOVIĆ

PALIKUĆA

ROĐAK

PEVEC

Red 8

STRMEČKI

VLAIĆ

SENTA

METER

CRNALIĆ

VUGDELIJA

Red 9

BAČIĆ

MARIĆ

KRIŽANIĆ

BARE

RAŠIĆ

ANTONIJEVIĆ

REZULTATI 7.KOLO

REZULTATI 7.KOLO

KARDAŠIĆ

BLAŽEV

3/6 2/6

FOLNOVIĆ

TOMAŠKOVIĆ

0/6 4/6

BALIJA

ŠENTIJA

3/6 0/6

KRALJ

KELEUVA

6/0 4/6 6/3

KOTA

GLASNOVIĆ

6/2 6/3

PAVIĆ

ŠABIĆ

4/6 6/2 7/5

 

 

 

GUNJAČA

ĆURKOVIĆ

1/0

LANDIKUŠIĆ J.

ŠIPUŠIĆ

1/6 4/6

KOVAČEVIĆ

PANIĆ

3/6 1/6

JELAVIĆ

ĐANIĆ

0/1

KRAJNOVIĆ

KELKOVIĆ

3/6 6/1 6/1

SPAHIĆ

RUSSO

0/1

 

 

 

ĆIRITOVIĆ

LOVRINIĆ

5/7 4/6

SKOKO

KLENKAR

0/1

DADIĆ

MUSTAPIĆ/JELAVIĆ

 

HOLJEVAC

SMOLČIĆ

6/3 6/2

BERTOVIĆ

BULOVIĆ

6/4 6/3

PETROVIĆ

MIJIĆ

0/1

 

 

 

STRMEČKI

PEVEC

 

DAKIĆ

ANTONIJEVIĆ

7/0

SENTA

PERICA

 

PAPEC

RAŠIĆ

1/0

ROĐAK

BAČIĆ

1/0

PALIKUĆA

VUGDELIJA

6/0 6/4

 

 

 

VLAIĆ

MARIĆ

6/4 6/4

BARE

CRNALIĆ

 

METER

KRIŽANIĆ

 

 

POREDAK poslije 7.kola

Red 1

TOMAŠKOVIĆ

KRALJ

BLAŽEV

PAVIĆ

ŠENTIJA

KOTA

Red 2

KARDAŠIĆ

FOLNOVIĆ

BALIJA

KELEUVA

GLASNOVIĆ

ŠABIĆ

Red 3

GUNJAČA

ŠIPUŠIĆ

RUSSO

KRAJNOVIĆ

PANIĆ

ĐANIĆ

Red 4

ĆURKOVIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

KOVAČEVIĆ

JELAVIĆ

KELKOVIĆ

SPAHIĆ

Red 5

LOVRINIĆ

BERTOVIĆ

HOLJEVAC

MUSTAPIĆ

KLENKAR

MIJIĆ

Red 6

ĆIRITOVIĆ

SKOKO

DADIĆ

SMOLČIĆ

BULOVIĆ

PETROVIĆ

Red 7

PERICA

PAPEC

DAKIĆ

PALIKUĆA

ROĐAK

PEVEC

Red 8

STRMEČKI

ANTONIJEVIĆ

SENTA

RAŠIĆ

CRNALIĆ

VUGDELIJA

Red 9

BAČIĆ

VLAIĆ

KRIŽANIĆ

BARE

METER

MARIĆ

REZULTATI 6.KOLO

REZULTATI 6.KOLO

GLASNOVIĆ

BLAŽEV

3/6 4/6

ŠENTIJA

KELEUVA

 

ŠABIĆ

TOMAŠKOVIĆ

 

 

 

 

ĆURKOVIĆ

FOLNOVIĆ

 

BALIJA

ŠIPUŠIĆ

4/6 7/5 10/2

PAVIĆ

RUSSO

6/3 6/1

KARDAŠIĆ

KELKOVIĆ

1/0

PANIĆ

KRALJ

6/2 2/6 6/10

ĐANIĆ

KOTA

4/6 3/6

 

 

 

KOVAČEVIĆ

LOVRINIĆ

1/0

BULOVIĆ

SPAHIĆ

1/6 4/6

GUNJAČA

SMOLČIĆ

7/5 5/0

MUSTAPIĆ

JELAVIĆ

 

KLENKAR

KRAJNOVIĆ

 

MIJIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

0/6 1/6

 

 

 

PERICA

BERTOVIĆ

 

SKOKO

RAŠIĆ

1/0

ANTONIJEVIĆ

DADIĆ

4/6 6/2 3/10

ĆIRITOVIĆ

VUGDELIJA

6/2 6/2

BAČIĆ

PETROVIĆ

0/1

HOLJEVAC

PEVEC

6/3 3/6 7/5

 

 

 

ROĐAK

CRNALIĆ

1/0

STRMEČKI

MARIĆ

6/2 6/4

KRIŽANIĆ

PAPEC

0/1

BARE

SENTA

 

METER

PALIKUĆA

0/1

DAKIĆ

VLAIĆ

6/2 6/3

 

POREDAK poslije 6.kola

Red 1

TOMAŠKOVIĆ

KELEUVA

BLAŽEV

ŠABIĆ

ŠENTIJA

GLASNOVIĆ

Red 2

KELKOVIĆ

FOLNOVIĆ

BALIJA

KRALJ

KOTA

PAVIĆ

Red 3

ĆURKOVIĆ

ŠIPUŠIĆ

RUSSO

KARDAŠIĆ

PANIĆ

ĐANIĆ

Red 4

GUNJAČA

LANDIKUŠIĆ J.

KOVAČEVIĆ

JELAVIĆ

KRAJNOVIĆ

SPAHIĆ

Red 5

LOVRINIĆ

BULOVIĆ

SMOLČIĆ

MUSTAPIĆ

KLENKAR

MIJIĆ

Red 6

ĆIRITOVIĆ

SKOKO

DADIĆ

HOLJEVAC

BERTOVIĆ

PETROVIĆ

Red 7

PERICA

RAŠIĆ

ANTONIJEVIĆ

VUGDELIJA

BAČIĆ

PEVEC

Red 8

STRMEČKI

DAKIĆ

SENTA

PAPEC

ROĐAK

PALIKUĆA

Red 9

 CRNALIĆ

MARIĆ

KRIŽANIĆ

BARE

METER

VLAIĆ

REZULTATI 5.KOLO

REZULTATI 5.KOLO

KELKOVIĆ

GLASNOVIĆ

3/6 1/6

FOLNOVIĆ

BLAŽEV

3/6 2/6

ŠIPUŠIĆ

ŠABIĆ

1/6 1/6

TOMAŠKOVIĆ

KRALJ

5/4 ret.

KOTA

ŠENTIJA

3/6 4/6

KELEUVA

RUSSO

6/1 6/4

 

 

 

ĐANIĆ

SMOLČIĆ

6/4 6/1

LANDIKUŠIĆ J.

PANIĆ

3/6 6/3 3/6

LOVRINIĆ

BALIJA

0/6 2/6

JELAVIĆ

ĆURKOVIĆ

 

PAVIĆ

KRAJNOVIĆ

6/3 6/3

KARDAŠIĆ

SPAHIĆ

1/0

 

 

 

KOVAČEVIĆ

VUGDELIJA

6/4 6/1

KLENKAR

RAŠIĆ

1/0

MIJIĆ

DADIĆ

7/5 6/2

PEVEC

MUSTAPIĆ

2/6 2/6

BERTOVIĆ

GUNJAČA

1/6 2/6

BULOVIĆ

PETROVIĆ

1/0

 

 

 

MARIĆ

ĆIRITOVIĆ

4/6 4/6

VLAIĆ

BAČIĆ

0/1

SENTA

HOLJEVAC

 

PAPEC

SKOKO

0/1

ANTONIJEVIĆ

CRNALIĆ

6/3 2/6 10/7

PERICA

PALIKUĆA

1/0

ROĐAK

STRMEČKI

 

 

 

 

 

POREDAK poslije 5.kola

Red 1

TOMAŠKOVIĆ

KELEUVA

BLAŽEV

ŠABIĆ

ŠENTIJA

GLASNOVIĆ

Red 2

KELKOVIĆ

FOLNOVIĆ

ŠIPUŠIĆ

KRALJ

KOTA

RUSSO

Red 3

ĆURKOVIĆ

BALIJA

PAVIĆ

KARDAŠIĆ

PANIĆ

ĐANIĆ

Red 4

SMOLČIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

LOVRINIĆ

JELAVIĆ

KRAJNOVIĆ

SPAHIĆ

Red 5

KOVAČEVIĆ

BULOVIĆ

GUNJAČA

MUSTAPIĆ

KLENKAR

MIJIĆ

Red 6

VUGDELIJA

RAŠIĆ

DADIĆ

PEVEC

BERTOVIĆ

PETROVIĆ

Red 7

PERICA

SKOKO

ANTONIJEVIĆ

ĆIRITOVIĆ

BAČIĆ

HOLJEVAC

Red 8

MARIĆ

VLAIĆ

SENTA

PAPEC

CRNALIĆ

PALIKUĆA

Red 9

 ROĐAK

STRMEČKI

KRIŽANIĆ

BARE

METER

DAKIĆ

REZULTATI 4.KOLO

REZULTATI 4.KOLO

ŠENTIJA

GLASNOVIĆ

6/1 6/2

ŠABIĆ

BLAŽEV

2/6 4/6

RUSSO

KRALJ

0/1

 

 

 

ĆURKOVIĆ

ŠIPUŠIĆ

7/6 0/6 6/10

BALIJA

TOMAŠKOVIĆ

1/6 2/6

FOLNOVIĆ

KRAJNOVIĆ

6/1 6/7 7/5

KELKOVIĆ

SPAHIĆ

1/0

PANIĆ

KELEUVA

1/6 7/6 9/11

KOTA

SMOLČIĆ

6/1 6/3

 

 

 

LOVRINIĆ

VUGDELIJA

6/1 6/0

PAVIĆ

PETROVIĆ

1/0

GUNJAČA

LANDIKUŠIĆ J.

5/7 6/7

KARDAŠIĆ

MUSTAPIĆ

7/6 4/4 ret.

RAŠIĆ

JELAVIĆ

0/1

DADIĆ

ĐANIĆ

4/6 2/6

 

 

 

PALIKUĆA

KLENKAR

0/1

SKOKO

PEVEC

0/1

CRNALIĆ

BERTOVIĆ

0/1

ĆIRITOVIĆ

MIJIĆ

6/7 4/6

KOVAČEVIĆ

BAČIĆ

6/2 6/2

BULOVIĆ

HOLJEVAC

 

 

 

 

ROĐAK

SENTA

6/4 5/7 8/10

PERICA

STRMEČKI

7/6 6/2

METER

PAPEC

 

BARE

ANTONIJEVIĆ

0/1

KRIŽANIĆ

MARIĆ

0/1

DAKIĆ

VLAIĆ

0/1

 

POREDAK poslije 4.kola

Red 1

KRALJ

RUSSO

BLAŽEV

ŠABIĆ

ŠENTIJA

GLASNOVIĆ

Red 2

KELKOVIĆ

FOLNOVIĆ

ŠIPUŠIĆ

TOMAŠKOVIĆ

SMOLČIĆ

KELEUVA

Red 3

ĆURKOVIĆ

BALIJA

KRAJNOVIĆ

SPAHIĆ

PANIĆ

KOTA

Red 4

ĐANIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

LOVRINIĆ

JELAVIĆ

PAVIĆ

KARDAŠIĆ

Red 5

VUGDELIJA

PETROVIĆ

GUNJAČA

MUSTAPIĆ

PEVEC

DADIĆ

Red 6

KOVAČEVIĆ

KLENKAR

MIJIĆ

RAŠIĆ

BERTOVIĆ

HOLJEVAC

Red 7

PALIKUĆA

SKOKO

CRNALIĆ

ĆIRITOVIĆ

BAČIĆ

BULOVIĆ

Red 8

MARIĆ

VLAIĆ

SENTA

PAPEC

ANTONIJEVIĆ

PERICA

Red 9

 ROĐAK

STRMEČKI

KRIŽANIĆ

BARE

METER

DAKIĆ

REZULTATI 3.KOLO

REZULTATI 3.KOLO

ŠENTIJA

SPAHIĆ

1/0

KRAJNOVIĆ

ŠABIĆ

2/6 4/6

ŠIPUŠIĆ

GLASNOVIĆ

 

TOMAŠKOVIĆ

RUSSO

6/7 6/7

SMOLČIĆ

BLAŽEV

0/6 6/7

KRALJ

KELEUVA

6/4 6/4

 

 

 

ĐANIĆ

KOTA

5/7 6/4 5/10

PANIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

4/6 6/3 6/1

VUGDELIJA

ĆURKOVIĆ

4/6 4/6

JELAVIĆ

KELKOVIĆ 

0/6 0/6

PETROVIĆ

BALIJA

0/1

FOLNOVIĆ

MUSTAPIĆ

1/0

 

 

 

LOVRINIĆ

BAČIĆ

6/4 6/3

KLENKAR

KARDAŠIĆ

0/1

GUNJAČA

MIJIĆ

6/1 6/3

RAŠIĆ

PEVEC

 

BERTOVIĆ

DADIĆ

4/6 2/6

PAVIĆ

HOLJEVAC

6/3 6/4

 

 

 

MARIĆ

PALIKUĆA

0/1

VLAIĆ

SKOKO

 

ĆIRITOVIĆ

SENTA

9/7

PAPEC

CRNALIĆ

0/1

ANTONIJEVIĆ

BULOVIĆ

6/4 4/6 2/6

STRMEČKI

KOVAČEVIĆ

1/6 7/5 6/10

 

 

 

DAKIĆ

ROĐAK

 

METER

PERICA

0/1

BARE

KRIŽANIĆ

 

 

POREDAK poslije 3.kola

Red 1

KRALJ

RUSSO

BLAŽEV

ŠABIĆ

GLASNOVIĆ

ŠENTIJA

Red 2

SPAHIĆ

KRAJNOVIĆ

ŠIPUŠIĆ

TOMAŠKOVIĆ

SMOLČIĆ

KELEUVA

Red 3

ĆURKOVIĆ

BALIJA

FOLNOVIĆ

KELKOVIĆ

PANIĆ

KOTA

Red 4

ĐANIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

VUGDELIJA

JELAVIĆ

PETROVIĆ

MUSTAPIĆ

Red 5

LOVRINIĆ

PAVIĆ

GUNJAČA

KARDAŠIĆ

PEVEC

DADIĆ

Red 6

BAČIĆ

KLENKAR

MIJIĆ

RAŠIĆ

BERTOVIĆ

HOLJEVAC

Red 7

PALIKUĆA

SKOKO

CRNALIĆ

ĆIRITOVIĆ

KOVAČEVIĆ

BULOVIĆ

Red 8

MARIĆ

VLAIĆ

SENTA

PAPEC

ANTONIJEVIĆ

STRMEČKI

Red 9

 ROĐAK

PERICA

KRIŽANIĆ

BARE

METER

DAKIĆ

REZULTATI 2.KOLO

REZULTATI 2.KOLO

SPAHIĆ

KELEUVA

 

ŠABIĆ

GLASNOVIĆ

3/6 6/4 7/6

BLAŽEV

RUSSO

6/6 1/1

 

 

 

SMOLČIĆ

ĆURKOVIĆ

1/0

KRAJNOVIĆ

BALIJA

6/3 6/4

MUSTAPIĆ

ŠENTIJA

 

KELKOVIĆ

ŠIPUŠIĆ

3/6 3/6

KRALJ

LANDIKUŠIĆ J.

6/2 6/1

TOMAŠKOVIĆ

KOTA

6/3 6/4

 

 

 

BAČIĆ

PETROVIĆ

 

JELAVIĆ

HOLJEVAC

6/4 6/3

MIJIĆ

ĐANIĆ

4/6 6/7

PANIĆ

KARDAŠIĆ

1/0

VUGDELIJA

PEVEC

1/0

DADIĆ

FOLNOVIĆ

6/4 1/6 10/12

 

 

 

PALIKUĆA

KLENKAR

 

SKOKO

RAŠIĆ

 

LOVRINIĆ

CRNALIĆ

 

GUNJAČA

SENTA

6/1 6/1

PAVIĆ

KOVAČEVIĆ

6/2 6/4

BERTOVIĆ

BULOVIĆ

2/6 6/1 6/2

 

 

 

ROĐAK

ĆIRITOVIĆ

0/6 3/6

PERICA

ANTONIJEVIĆ

2/6 2/6

KRIŽANIĆ

MARIĆ

0/1

BARE

PAPEC

0/1

METER

STRMEČKI

0/1

DAKIĆ

VLAIĆ

0/1

 

POREDAK poslije 2.kola

Red 1

KELEUVA

RUSSO

BLAŽEV

ŠABIĆ

GLASNOVIĆ

SPAHIĆ

Red 2

ŠENTIJA

KRAJNOVIĆ

ŠIPUŠIĆ

TOMAŠKOVIĆ

ĆURKOVIĆ

KRALJ

Red 3

SMOLČIĆ

BALIJA

MUSTAPIĆ

KELKOVIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

KOTA

Red 4

ĐANIĆ

PANIĆ

VUGDELIJA

JELAVIĆ

PETROVIĆ

FOLNOVIĆ

Red 5

BAČIĆ

HOLJEVAC

MIJIĆ

KARDAŠIĆ

PEVEC

DADIĆ

Red 6

CRNALIĆ

KLENKAR

GUNJAČA

RAŠIĆ

BERTOVIĆ

PAVIĆ

Red 7

PALIKUĆA

SKOKO

LOVRINIĆ

SENTA

KOVAČEVIĆ

BULOVIĆ

Red 8

MARIĆ

VLAIĆ

ĆIRITOVIĆ

PAPEC

ANTONIJEVIĆ

STRMEČKI

Red 9

 ROĐAK

PERICA

KRIŽANIĆ

BARE

METER

DAKIĆ

LJETNA PIRAMIDA 2018. REZULTATI 1.KOLO

REZULTATI 1.KOLO

ŠENTIJA

SPAHIĆ

 

BALIJA

ŠABIĆ

3/6 3/6

ŠIPUŠIĆ

KELEUVA

 

RUSSO

KOTA

1/6 7/6 12/10

ĆURKOVIĆ

BLAŽEV

 

LANDIKUŠIĆ J.

GLASNOVIĆ

1/6 2/6

 

 

 

MUSTAPIĆ

ĐANIĆ

6/3 6/4

KARDAŠIĆ

KRALJ

5/7 4/6

KRAJNOVIĆ

PEVEC

1/0

HOLJEVAC

KELKOVIĆ

0/1

PETROVIĆ

SMOLČIĆ

0/1

TOMAŠKOVIĆ

FOLNOVIĆ

7/6 6/2

 

 

 

VUGDELIJA

CRNALIĆ

1/0

KLENKAR

JELAVIĆ

0/1

DADIĆ

SENTA

6/1 6/0

RAŠIĆ

BAČIĆ

 

PANIĆ

BULOVIĆ

6/3 6/3

KOVAČEVIĆ

MIJIĆ

5/7 4/6

 

 

 

MARIĆ

PALIKUĆA

 

GUNJAČA

VLAIĆ

1/0

ĆIRITOVIĆ

BERTOVIĆ

3/6 0/6

PAPEC

SKOKO

0/1

ANTONIJEVIĆ

LOVRINIĆ

2/6 6/4 10/12

PAVIĆ

STRMEČKI

6/1 6/3

PERICA

ROĐAK

2/6 4/6

 

 

 

 

POREDAK poslije 1.kola

Red 1

KELEUVA

RUSSO

BLAŽEV

GLASNOVIĆ

ŠABIĆ

SPAHIĆ

Red 2

ŠENTIJA

BALIJA

ŠIPUŠIĆ

KOTA

ĆURKOVIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

Red 3

SMOLČIĆ

PEVEC

MUSTAPIĆ

KELKOVIĆ

KRALJ

TOMAŠKOVIĆ

Red 4

ĐANIĆ

KARDAŠIĆ

KRAJNOVIĆ

HOLJEVAC

PETROVIĆ

FOLNOVIĆ

Red 5

BAČIĆ

JELAVIĆ

MIJIĆ

PANIĆ

VUGDELIJA

DADIĆ

Red 6

CRNALIĆ

KLENKAR

SENTA

RAŠIĆ

BULOVIĆ

KOVAČEVIĆ

Red 7

PALIKUĆA

SKOKO

LOVRINIĆ

GUNJAČA

PAVIĆ

BERTOVIĆ

Red 8

MARIĆ

VLAIĆ

ĆIRITOVIĆ

PAPEC

ANTONIJEVIĆ

STRMEČKI

Red 9

 ROĐAK

PERICA

KRIŽANIĆ

BARE

METER

DAKIĆ

 

LANDIKUŠIĆ K.

JURKOVIĆ

VUJASINOVIĆ

ČAČIĆ Z.

PETKOVIĆ

IVANČIĆ

 

KOVAČ

BOGOVIĆ

ZDILAR

TOŠIĆ

 

 

ZIMSKA PIRAMIDA 2017/18. - REZULTATI - POBJEDNIK ŽELJKO KELEUVA - ČESTITAMO!

 

POBJEDNIK MASTERSA ZIMSKE PIRAMIDE 2017/18. ŽELJKO KELEUVA - ČESTITAMO!

 

  MASTERS PIRAMIDA ZIMA 2017/18. - REZULTATI

1/8  FINALA

 

Keleuva - Šipušić

9/3

Šabić - Đanić

9/2

Spahić - Kelković

9/6

Blažev - Pevec

9/0

Kota - Smolčić

9/3

Šentija – Landikušić J.

9/3

Balija - Ćurković

9/4

Russo - Glasnović

9/8

 

1/4  FINALA

 

Keleuva - Šabić

9/4

Blažev - Spahić

9/4

Kota - Šentija

9/4

Glasnović - Balija

9/4

 

1/2  FINALE

 

Keleuva - Blažev

9/6

Kota - Glasnović

9/2

 

FINALE

 

Keleuva - Kota

9/5

MASTERS - REZULTATI TURNIR - PAROVA - POBJEDNICI KRALJ/KOTA - ČESTITAMO!

   GOSPODA  PAROVI  GRUPE

 

GRUPA 1

1.

2.

3.

mjesto

1. Kralj/Kota

----

6/1

6/2

1.

2. Krajnović/Pavić

1/6

----

6/1

2.

3. Mijić/Jelavić

2/6

1/6

----

3.

 

GRUPA 2

1.

2.

3.

mjesto

1. Balija/Klenkar

----

3/6

2/6

3.

2. Šabić/Pevec

6/3

----

6/7

2.

3. Holjevac/Keleuva

6/2

7/6

----

1.

 

GRUPA 3

1.

2.

3.

mjesto

1. Spahić/Ćiritović

----

1/6

6/2

2.

2. Šipušić/Glasnović

6/1

----

 

1.

3. Vugdelija/Fišćur

2/6

 

----

3.

 

GRUPA 4

1.

2.

3.

mjesto

1. Bačić/Crnalić

----

0/6

1/6

3.

2. Ćurkov./Ćurković

6/0

----

1/6

2.

3. Tomašk./Mustapić

6/1

6/1

----

1.

 

 

 

GOSPODA PAROVI - ZAVRŠNICA

¼FINALE

Kralj/Kota - Ćurković/Ćurković

9/4

Holjevac/Keleuva - Spahić/Ćiritović

9/3

Šipušić/Glasnović - Šabić/Pevec

 

Tomašković/Mustapić-Krajnović/Pavić

9/7

 

½ FINALE

Kralj/Kota – Holjevac/Keleuva

9/5

Glasnović/šabić - Tomašković/Mustapić

9/4

 

FINALE

Kralj/Kota - Glasnović/Šabić

9/0

    

MASTERS PIRAMIDA ZIMA 2017/18. - GRUPE

        MASTERS PIRAMIDA ZIMA 2017/18.

GRUPA 1

1.

2.

3.

4.

mjesto

1. Keleuva

----

6/4

6/2

6/4

1.

2. Landikušić J.

4/6

----

6/4

6/2

2.

3. Bulović

2/6

4/6

----

6/3

3.

4. Vugdelija

4/6

2/6

3/6

----

4.

 

GRUPA 2

1.

2.

3.

4.

mjesto

1. Glasnović

----

6/3

6/4

6/4

1.

2. Folnović

3/6

----

5/7

6/4

3.

3. Kelković

4/6

7/5

----

6/2

2.

4. Klenkar

4/6

4/6

2/6

----

4.

 

GRUPA 3

1.

2.

3.

4.

mjesto

1. Kota

----

6/4

6/2

6/2

1.

2. Kardašić

4/6

----

3/6

 

 

3. Đanić

2/6

6/3

----

6/2

2.

4. Senta

 

2/6

2/6

----

 

 

GRUPA 4

1.

2.

3.

4.

mjesto

1. Blažev

----

6/3

6/3

6/3

1.

2. Balija

3/6

----

6/2

6/3

2.

3. Bačić

3/6

2/6

----

3/6

4.

4. Jelavić

3/6

3/6

6/3

----

3.

 

GRUPA 5

1.

2.

3.

4.

mjesto

1. Ćurković

----

3/6

6/3

6/2

1.(+4)

2. Petrović

6/3

----

2/6

6/2

3.(+3)

3. Pevec

3/6

6/2

----

6/4

2.(+3)

4. Crnalić

2/6

2/6

4/6

----

4.

 

GRUPA 6

1.

2.

3.

4.

mjesto

1. Mustapić

----

4/6

7/5

4/6

3.

2. Šabić

6/4

----

6/2

6/3

1.

3. Holjevac

5/7

2/6

----

5/7

4.

4. Smolčić

6/4

3/6

7/5

----

2.

 

GRUPA 7

1.

2.

3.

4.

mjesto

1. Russo

----

4/6

6/4

6/2

2.

2. Spahić

6/4

----

6/4

6/2

1.

3. Kralj

4/6

4/6

----

7/5

3.

4. Mijić

2/6

2/6

5/7

----

4.

 

GRUPA 8

1.

2.

3.

4.

mjesto

1. Tomašković

----

2/6

 

4/6

 

2. Šentija

6/2

----

6/2

7/5

1.

3. Krajnović

 

2/6

----

 

 

4. Šipušić

6/4

5/7

 

----

2.

 

 

 

 

 

 

 

PAROVI 25.KOLO

PAROVI 25.KOLO

ĆURKOVIĆ

BLAŽEV

 

MUSTAPIĆ

PAVIĆ

 

RUSSO

RAŠIĆ

 

TOMAŠKOVIĆ

KELEUVA

 

ŠENTIJA

KOTA

 

SPAHIĆ

GLASNOVIĆ

 

 

 

 

LANDIKUŠIĆ J.

SKOKO

 

KRAJNOVIĆ

ŠABIĆ

 

KRALJ

KARDAŠIĆ

 

HOLJEVAC

PETROVIĆ

 

PEVEC

BALIJA

 

DAKIĆ

FOLNOVIĆ

 

 

 

 

KOVAČEVIĆ

BAČIĆ

 

BULOVIĆ

ĐANIĆ

 

ŠIPUŠIĆ

DADIĆ

 

VLAIĆ

BERTOVIĆ

 

SMOLČIĆ

PANIĆ

 

MIJIĆ

KELKOVIĆ

 

 

 

 

METER

MARIĆ

 

SENTA

JELAVIĆ

 

KLENKAR

CRNALIĆ

 

PAPEC

PALIKUĆA

 

JURKOVIĆ

LOVRINIĆ

 

VUGDELIJA

STRMEČKI

 

 

 

 

 

 

 

 

POREDAK nakon 24.kola

Red 1

PAVIĆ

KELEUVA

BLAŽEV

RAŠIĆ

KOTA

GLASNOVIĆ

Red 2

ĆURKOVIĆ

MUSTAPIĆ

RUSSO

TOMAŠKOVIĆ

ŠENTIJA

SPAHIĆ

Red 3

ŠABIĆ

PETROVIĆ

BALIJA

SKOKO

KARDAŠIĆ

FOLNOVIĆ

Red 4

LANDIKUŠIĆ J.

KRAJNOVIĆ

KRALJ

HOLJEVAC

PEVEC

DAKIĆ

Red 5

DADIĆ

BAČIĆ

PANIĆ

ĐANIĆ

BERTOVIĆ

KELKOVIĆ

Red 6

KOVAČEVIĆ

BULOVIĆ

ŠIPUŠIĆ

VLAIĆ

SMOLČIĆ

MIJIĆ

Red 7

PALIKUĆA

MARIĆ

LOVRINIĆ

CRNALIĆ

STRMEČKI

JELAVIĆ

Red 8

METER

SENTA

KLENKAR

PAPEC

JURKOVIĆ

VUGDELIJA

Red 9

LANDIKUŠIĆ K.

PERICA

ROĐAK

TOŠIĆ

VUJASINOVIĆ

KRIŽANIĆ

 

KOVAČ

BOGOVIĆ

IVANČIĆ

ZDILAR

BARE

PETKOVIĆ

REZULTATI 24.KOLO

REZULTATI 24.KOLO

GLASNOVIĆ

BLAŽEV

6/4 6/4

RAŠIĆ

KOTA

9/5

PAVIĆ

KELEUVA

6/1 4/6 4/3

 

 

 

ŠABIĆ

ŠENTIJA

1/6 1/6

PETROVIĆ

ĆURKOVIĆ

 

BALIJA

TOMAŠKOVIĆ

1/6 6/2 1/6

SKOKO

SPAHIĆ

0/1

KARDAŠIĆ

MUSTAPIĆ

 

FOLNOVIĆ

RUSSO

6/7 2/6

 

 

 

DADIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

 

BAČIĆ

HOLJEVAC

6/9

PANIĆ

PEVEC

 

ĐANIĆ

KRALJ

5/9

KRAJNOVIĆ

BERTOVIĆ

7/5 6/3

KELKOVIĆ

DAKIĆ

 

 

 

 

PALIKUĆA

VLAIĆ

0/1

MARIĆ

KOVAČEVIĆ

 

LOVRINIĆ

SMOLČIĆ

9/6

CRNALIĆ

BULOVIĆ

5/7 7/6 5/7

STRMEČKI

MIJIĆ

4/9

ŠIPUŠIĆ

JELAVIĆ

9/6

 

 

 

PAPEC

VUGDELIJA

9/3

JURKOVIĆ

METER

 

KLENKAR

SENTA

 

PERICA

LANDIKUŠIĆ K.

 

 

POREDAK nakon 24.kola

Red 1

PAVIĆ

KELEUVA

GLASNOVIĆ

RAŠIĆ

KOTA

BLAŽEV

Red 2

ĆURKOVIĆ

MUSTAPIĆ

RUSSO

TOMAŠKOVIĆ

ŠENTIJA

SPAHIĆ

Red 3

ŠABIĆ

PETROVIĆ

BALIJA

SKOKO

KARDAŠIĆ

FOLNOVIĆ

Red 4

LANDIKUŠIĆ J.

KRAJNOVIĆ

KRALJ

HOLJEVAC

PEVEC

DAKIĆ

Red 5

DADIĆ

BAČIĆ

PANIĆ

ĐANIĆ

BERTOVIĆ

KELKOVIĆ

Red 6

KOVAČEVIĆ

BULOVIĆ

ŠIPUŠIĆ

VLAIĆ

LOVRINIĆ

MIJIĆ

Red 7

PALIKUĆA

MARIĆ

SMOLČIĆ

CRNALIĆ

STRMEČKI

JELAVIĆ

Red 8

METER

SENTA

KLENKAR

PAPEC

JURKOVIĆ

VUGDELIJA

Red 9

LANDIKUŠIĆ K.

PERICA

ROĐAK

TOŠIĆ

VUJASINOVIĆ

KRIŽANIĆ

 

KOVAČ

BOGOVIĆ

IVANČIĆ

ZDILAR

BARE

PETKOVIĆ

REZULTATI 23.KOLO

REZULTATI 23.KOLO

ĆURKOVIĆ

RAŠIĆ

4/9

MUSTAPIĆ

PAVIĆ

0/1

BLAŽEV

RUSSO

9/6

KOTA

TOMAŠKOVIĆ

9/4

ŠENTIJA

KELEUVA

8/9

GLASNOVIĆ

SPAHIĆ

6/1 7/5

 

 

 

LANDIKUŠIĆ J.

BALIJA

6/9

KARDAŠIĆ

BERTOVIĆ

9/3

KRALJ

SKOKO

1/9

FOLNOVIĆ

HOLJEVAC

9/6

PETROVIĆ

PEVEC

6/3 7/6

DAKIĆ

ŠABIĆ

5/4 ret.

 

 

 

PANIĆ

KOVAČEVIĆ

9/3

BULOVIĆ

BAČIĆ

7/9

JELAVIĆ

KRAJNOVIĆ

 

VLAIĆ

ĐANIĆ

2/9

DADIĆ

SMOLČIĆ

9/7

MIJIĆ

KELKOVIĆ

0/1

 

 

 

METER

JURKOVIĆ

0/1

SENTA

LOVRINIĆ

1/6 1/6

KLENKAR

PALIKUĆA

 

MARIĆ

VUGDELIJA

9/3

STRMEČKI

CRNALIĆ

9/7

PAPEC

ŠIPUŠIĆ

 

PERICA

LANDIKUŠIĆ K.

 

 

POREDAK nakon 23.kola

Red 1

KELEUVA

PAVIĆ

BLAŽEV

TOMAŠKOVIĆ

RAŠIĆ

GLASNOVIĆ

Red 2

ĆURKOVIĆ

MUSTAPIĆ

RUSSO

ŠABIĆ

ŠENTIJA

SPAHIĆ

Red 3

KOTA

PETROVIĆ

BALIJA

SKOKO

KARDAŠIĆ

FOLNOVIĆ

Red 4

LANDIKUŠIĆ J.

BERTOVIĆ

KRALJ

HOLJEVAC

PEVEC

DAKIĆ

Red 5

DADIĆ

BAČIĆ

PANIĆ

ĐANIĆ

KRAJNOVIĆ

KELKOVIĆ

Red 6

KOVAČEVIĆ

BULOVIĆ

JELAVIĆ

VLAIĆ

SMOLČIĆ

MIJIĆ

Red 7

PALIKUĆA

MARIĆ

LOVRINIĆ

STRMEČKI

CRNALIĆ

ŠIPUŠIĆ

Red 8

JURKOVIĆ

SENTA

KLENKAR

VUGDELIJA

METER

PAPEC

Red 9

LANDIKUŠIĆ K.

PERICA

ROĐAK

TOŠIĆ

VUJASINOVIĆ

KRIŽANIĆ

 

KOVAČ

BOGOVIĆ

IVANČIĆ

ZDILAR

BARE

PETKOVIĆ

REZULTATI 22.KOLO

REZULTATI 22.KOLO

SPAHIĆ

RAŠIĆ

1/6 2/6

TOMAŠKOVIĆ

RUSSO

 

PAVIĆ

ŠENTIJA

9/6

 

 

 

KOTA

ŠABIĆ

9/2

PEVEC

ĆURKOVIĆ

 

BALIJA

GLASNOVIĆ

7/9

SKOKO

ŠENTIJA/KELEUVA

 

BERTOVIĆ

MUSTAPIĆ

4/6 4/6

HOLJEVAC

BLAŽEV

6/9

 

 

 

SMOLČIĆ

PETROVIĆ

4/6 6/7

BAČIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

3/9

KARDAŠIĆ

KOVAČEVIĆ

9/2

ĐANIĆ

KRALJ

1/6 6/4 3/6

DAKIĆ

KRAJNOVIĆ

6/1 7/5

FOLNOVIĆ

KELKOVIĆ

7/6 6/1

 

 

 

PALIKUĆA

PANIĆ

0/1

VUGDELIJA

BULOVIĆ

3/9

LOVRINIĆ

MIJIĆ

7/9

VLAIĆ

CRNALIĆ

9/8

DADIĆ

JURKOVIĆ

1/0

ŠIPUŠIĆ

JELAVIĆ

7/9

 

 

 

PAPEC

METER

 

STRMEČKI

SENTA

1/0

MARIĆ

KLENKAR

 

 

 

 

 

POREDAK nakon 22.kola

Red 1

KELEUVA

PAVIĆ

RUSSO

TOMAŠKOVIĆ

RAŠIĆ

SPAHIĆ

Red 2

ĆURKOVIĆ

MUSTAPIĆ

BLAŽEV

KOTA

ŠENTIJA

GLASNOVIĆ

Red 3

ŠABIĆ

PEVEC

BALIJA

SKOKO

BERTOVIĆ

HOLJEVAC

Red 4

LANDIKUŠIĆ J.

KARDAŠIĆ

KRALJ

FOLNOVIĆ

PETROVIĆ

DAKIĆ

Red 5

SMOLČIĆ

BAČIĆ

KOVAČEVIĆ

ĐANIĆ

KRAJNOVIĆ

KELKOVIĆ

Red 6

PANIĆ

BULOVIĆ

JELAVIĆ

VLAIĆ

JURKOVIĆ

MIJIĆ

Red 7

PALIKUĆA

VUGDELIJA

LOVRINIĆ

CRNALIĆ

DADIĆ

ŠIPUŠIĆ

Red 8

METER

STRMEČKI

KLENKAR

MARIĆ

SENTA

PAPEC

Red 9

LANDIKUŠIĆ K.

PERICA

ROĐAK

TOŠIĆ

VUJASINOVIĆ

KRIŽANIĆ

 

KOVAČ

BOGOVIĆ

IVANČIĆ

ZDILAR

BARE

PETKOVIĆ

REZULTATI 21.KOLO

REZULTATI 21.KOLO

ĆURKOVIĆ

SPAHIĆ

1/6 6/7

TOMAŠKOVIĆ

MUSTAPIĆ

6/2 6/2

BLAŽEV

RUSSO

6/7

ŠABIĆ

PAVIĆ

2/6 1/6

ŠENTIJA

KELEUVA

 

GLASNOVIĆ

RAŠIĆ

4/9

 

 

 

HOLJEVAC

LANDIKUŠIĆ J.

9/7

KOVAČEVIĆ

PEVEC

5/9

KRALJ

KOTA

4/9

BERTOVIĆ

KELKOVIĆ

6/4 6/2

PETROVIĆ

BALIJA

2/9

KRAJNOVIĆ

SKOKO

 

 

 

 

SMOLČIĆ

PANIĆ

1/0

BULOVIĆ

BAČIĆ

7/9

JELAVIĆ

ĐANIĆ

3/9

CRNALIĆ

FOLNOVIĆ

2/6 1/6

DAKIĆ

JURKOVIĆ

9/2

MIJIĆ

KARDAŠIĆ

5/9

 

 

 

METER

ŠIPUŠIĆ

3/9

ROĐAK

LOVRINIĆ

0/1

KLENKAR

VUGDELIJA

0/1

SENTA

VLAIĆ

2/6 2/6

DADIĆ

STRMEČKI

9/5

PAPEC

PALIKUĆA

 

MARIĆ

LANDIKUŠIĆ K.

 

 

 

 

 

 

 

 

POREDAK nakon 21.kola

Red 1

KELEUVA

PAVIĆ

RUSSO

TOMAŠKOVIĆ

RAŠIĆ

SPAHIĆ

Red 2

SKOKO

MUSTAPIĆ

BLAŽEV

ŠABIĆ

ŠENTIJA

GLASNOVIĆ

Red 3

KOTA

PEVEC

BALIJA

ĆURKOVIĆ

BERTOVIĆ

HOLJEVAC

Red 4

LANDIKUŠIĆ J.

KOVAČEVIĆ

KRALJ

KELKOVIĆ

PETROVIĆ

KRAJNOVIĆ

Red 5

SMOLČIĆ

BAČIĆ

KARDAŠIĆ

ĐANIĆ

DAKIĆ

FOLNOVIĆ

Red 6

PANIĆ

BULOVIĆ

JELAVIĆ

CRNALIĆ

JURKOVIĆ

MIJIĆ

Red 7

PALIKUĆA

VUGDELIJA

LOVRINIĆ

VLAIĆ

DADIĆ

ŠIPUŠIĆ

Red 8

METER

SENTA

KLENKAR

MARIĆ

STRMEČKI

PAPEC

Red 9

LANDIKUŠIĆ K.

PERICA

ROĐAK

TOŠIĆ

VUJASINOVIĆ

KRIŽANIĆ

 

KOVAČ

BOGOVIĆ

IVANČIĆ

ZDILAR

BARE

PETKOVIĆ

REZULTATI 20.KOLO

REZULTATI 20.KOLO

SPAHIĆ

MUSTAPIĆ

2/6 5/7

RAŠIĆ

PAVIĆ

 

KELEUVA

RUSSO

6/4 7/5

 

 

 

KOTA

GLASNOVIĆ

2/6 2/6

PEVEC

ŠABIĆ

3/6 3/6

BALIJA

TOMAŠKOVIĆ

5/7 3/6

ĆURKOVIĆ

SKOKO

1/0

KELKOVIĆ

ŠENTIJA

 

LANDIKUŠIĆ J.

BLAŽEV

2/6 3/6

 

 

 

KOVAČEVIĆ

PANIĆ

1/0

BAČIĆ

BERTOVIĆ

5/9

KARDAŠIĆ

HOLJEVAC

7/9

PETROVIĆ

ĐANIĆ

1/0

JURKOVIĆ

KRAJNOVIĆ

6/9

KRALJ

FOLNOVIĆ

9/6

 

 

 

PALIKUĆA

BULOVIĆ

0/1

VUGDELIJA

MIJIĆ

2/9

DAKIĆ

LOVRINIĆ

8/2

SMOLČIĆ

VLAIĆ

9/6

STRMEČKI

JELAVIĆ

 

ŠIPUŠIĆ

CRNALIĆ

8/9

 

 

 

ROĐAK

DADIĆ

4/9

PERICA

LANDIKUŠIĆ K.

 

SENTA

MARIĆ

4/6 6/6

TOŠIĆ

KLENKAR

 

VUJASINOVIĆ

METER

 

KRIŽANIĆ

PAPEC

 

 

POREDAK nakon 20.kola

Red 1

KELEUVA

PAVIĆ

RUSSO

MUSTAPIĆ

RAŠIĆ

SPAHIĆ

Red 2

SKOKO

TOMAŠKOVIĆ

BLAŽEV

ŠABIĆ

ŠENTIJA

GLASNOVIĆ

Red 3

KOTA

PEVEC

BALIJA

ĆURKOVIĆ

KELKOVIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

Red 4

HOLJEVAC

KOVAČEVIĆ

KRALJ

BERTOVIĆ

PETROVIĆ

KRAJNOVIĆ

Red 5

PANIĆ

BAČIĆ

KARDAŠIĆ

ĐANIĆ

JURKOVIĆ

FOLNOVIĆ

Red 6

SMOLČIĆ

BULOVIĆ

JELAVIĆ

CRNALIĆ

DAKIĆ

MIJIĆ

Red 7

PALIKUĆA

VUGDELIJA

LOVRINIĆ

VLAIĆ

STRMEČKI

ŠIPUŠIĆ

Red 8

METER

LANDIKUŠIĆ K.

KLENKAR

MARIĆ

DADIĆ

PAPEC

Red 9

ROĐAK

PERICA

SENTA

TOŠIĆ

VUJASINOVIĆ

KRIŽANIĆ

 

KOVAČ

BOGOVIĆ

IVANČIĆ

ZDILAR

BARE

PETKOVIĆ

REZULTATI 19.KOLO

REZULTATI 19.KOLO

MUSTAPIĆ

SKOKO

9/2

TOMAŠKOVIĆ

KELEUVA

3/6 2/6

BLAŽEV

PAVIĆ

5/9

RAŠIĆ

ŠABIĆ

9/3

RUSSO

ŠENTIJA

9/8

SPAHIĆ

GLASNOVIĆ

2/6 6/2 10/5

 

 

 

BALIJA

HOLJEVAC

9/4

PANIĆ

KOTA

 

PEVEC

FOLNOVIĆ

9/8

LANDIKUŠIĆ J.

BERTOVIĆ

6/0 4/6 6/2

ĆURKOVIĆ

ĐANIĆ

1/0

KELKOVIĆ

KRAJNOVIĆ

9/4

 

 

 

KARDAŠIĆ

VLAIĆ

9/5

KRALJ

BULOVIĆ

6/2 6/4

JELAVIĆ

KOVAČEVIĆ

4/9

BAČIĆ

CRNALIĆ

9/3

PALIKUĆA

JURKOVIĆ

0/1

PETROVIĆ

MIJIĆ

6/1 6/3

 

 

 

METER

SMOLČIĆ

0/1

LANDIKUŠIĆ K.

KLENKAR

0/1

DAKIĆ

LOVRINIĆ

8/2

MARIĆ

STRMEČKI

0/1

ŠIPUŠIĆ

DADIĆ

9/7

VUGDELIJA

PAPEC

9/4

 

 

 

KRIŽANIĆ

TOŠIĆ

 

VUJASINOVIĆ

PERICA

 

SENTA

ROĐAK

9/4

 

POREDAK nakon 19.kola

Red 1

RUSSO

PAVIĆ

KELEUVA

MUSTAPIĆ

RAŠIĆ

SPAHIĆ

Red 2

SKOKO

TOMAŠKOVIĆ

BLAŽEV

ŠABIĆ

ŠENTIJA

GLASNOVIĆ

Red 3

KOTA

PEVEC

BALIJA

ĆURKOVIĆ

KELKOVIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

Red 4

HOLJEVAC

PANIĆ

FOLNOVIĆ

BERTOVIĆ

ĐANIĆ

KRAJNOVIĆ

Red 5

KOVAČEVIĆ

BAČIĆ

KARDAŠIĆ

PETROVIĆ

JURKOVIĆ

KRALJ

Red 6

VLAIĆ

BULOVIĆ

JELAVIĆ

CRNALIĆ

DAKIĆ

MIJIĆ

Red 7

KLENKAR

VUGDELIJA

PALIKUĆA

SMOLČIĆ

STRMEČKI

ŠIPUŠIĆ

Red 8

METER

LANDIKUŠIĆ K.

LOVRINIĆ

MARIĆ

DADIĆ

PAPEC

Red 9

SENTA

PERICA

ROĐAK

TOŠIĆ

VUJASINOVIĆ

KRIŽANIĆ

 

KOVAČ

BOGOVIĆ

IVANČIĆ

ZDILAR

BARE

PETKOVIĆ

REZULTATI 18.KOLO

REZULTATI 18.KOLO

KELEUVA

GLASNOVIĆ

7/6 6/2

SKOKO

ŠABIĆ

6/4 6/3

PAVIĆ

ŠENTIJA

7/9

 

 

 

KOTA

TOMAŠKOVIĆ

4/6 3/6

FOLNOVIĆ

BLAŽEV

2/9

HOLJEVAC

RAŠIĆ

1/9

MUSTAPIĆ

ĐANIĆ

6/2 6/1

KRAJNOVIĆ

SPAHIĆ

4/9

BERTOVIĆ

RUSSO

4/9

 

 

 

ĆURKOVIĆ

KOVAČEVIĆ

1/0

CRNALIĆ

KELKOVIĆ

4/9

VLAIĆ

BALIJA

2/9

MIJIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

4/6 4/6

JURKOVIĆ

PEVEC

0/1

BULOVIĆ

PANIĆ

8/9

 

 

 

JELAVIĆ

KLENKAR

1/0

PAPEC

KRALJ

7/9

PALIKUĆA

LOVRINIĆ

 

PETROVIĆ

SMOLČIĆ

1/0

STRMEČKI

BAČIĆ

4/9

KARDAŠIĆ

DADIĆ

9/7

 

 

 

LANDIKUŠIĆ K.

ROĐAK

2/6 6/4 6/4

PERICA

METER

0/1

ŠIPUŠIĆ

SENTA

9/7

MARIĆ

TOŠIĆ

1/0

VUJASINOVIĆ

VUGDELIJA

0/1

DAKIĆ

KRIŽANIĆ

1/0

 

POREDAK nakon 18.kola

Red 1

ŠENTIJA

PAVIĆ

KELEUVA

SKOKO

ŠABIĆ

GLASNOVIĆ

Red 2

MUSTAPIĆ

TOMAŠKOVIĆ

BLAŽEV

RAŠIĆ

RUSSO

SPAHIĆ

Red 3

KOTA

FOLNOVIĆ

PEVEC

ĐANIĆ

KRAJNOVIĆ

BERTOVIĆ

Red 4

BALIJA

PANIĆ

HOLJEVAC

LANDIKUŠIĆ J.

KOVAČEVIĆ

KELKOVIĆ

Red 5

ĆURKOVIĆ

CRNALIĆ

VLAIĆ

MIJIĆ

JURKOVIĆ

BULOVIĆ

Red 6

KARDAŠIĆ

KRALJ

JELAVIĆ

KLENKAR

LOVRINIĆ

PETROVIĆ

Red 7

BAČIĆ

PAPEC

PALIKUĆA

SMOLČIĆ

STRMEČKI

DADIĆ

Red 8

METER

LANDIKUŠIĆ K.

DAKIĆ

MARIĆ

ŠIPUŠIĆ

VUGDELIJA

Red 9

ROĐAK

PERICA

SENTA

TOŠIĆ

VUJASINOVIĆ

KRIŽANIĆ

 

KOVAČ

BOGOVIĆ

IVANČIĆ

ZDILAR

BARE

PETKOVIĆ

REZULTATI 17.KOLO

REZULTATI 17.KOLO

ĐANIĆ

ŠENTIJA

1/9

TOMAŠKOVIĆ

ŠABIĆ

3/6 4/6

BLAŽEV

SKOKO

0/1

RAŠIĆ

KELEUVA

3/6 3/6

RUSSO

GLASNOVIĆ

8/9

SPAHIĆ

PAVIĆ

6/7 5/7

 

 

 

BERTOVIĆ

BALIJA

9/5

PANIĆ

KOTA

0/1

HOLJEVAC

PEVEC

9/6

LANDIKUŠIĆ J.

FOLNOVIĆ

0/6 4/6

KOVAČEVIĆ

KRAJNOVIĆ

8/9

KELKOVIĆ

MUSTAPIĆ

4/6 3/6

 

 

 

ĆURKOVIĆ

DADIĆ

9/5

KRALJ

MIJIĆ

6/9

JELAVIĆ

VLAIĆ

 

KLENKAR

CRNALIĆ

 

LOVRINIĆ

JURKOVIĆ

0/1

SMOLČIĆ

BULOVIĆ

7/9

 

 

 

METER

STRMEČKI

2/9

ROĐAK

PAPEC

 

KRIŽANIĆ

PALIKUĆA

0/1

TOŠIĆ

BAČIĆ

0/1

KARDAŠIĆ

SENTA

1/0

VUGDELIJA

PETROVIĆ

0/1

 

 

 

VUJASINOVIĆ

LANDIKUŠIĆ K.

 

MARIĆ

PERICA

 

PAVELIĆ

BOGOVIĆ

 

 

POREDAK nakon 17.kola

Red 1

ŠENTIJA

PAVIĆ

GLASNOVIĆ

ŠABIĆ

SKOKO

KELEUVA

Red 2

ĐANIĆ

TOMAŠKOVIĆ

BLAŽEV

RAŠIĆ

RUSSO

SPAHIĆ

Red 3

KOTA

FOLNOVIĆ

PEVEC

MUSTAPIĆ

KRAJNOVIĆ

BERTOVIĆ

Red 4

BALIJA

PANIĆ

HOLJEVAC

LANDIKUŠIĆ J.

KOVAČEVIĆ

KELKOVIĆ

Red 5

ĆURKOVIĆ

CRNALIĆ

VLAIĆ

MIJIĆ

JURKOVIĆ

BULOVIĆ

Red 6

DADIĆ

KRALJ

JELAVIĆ

KLENKAR

LOVRINIĆ

SMOLČIĆ

Red 7

BAČIĆ

PAPEC

PALIKUĆA

PETROVIĆ

STRMEČKI

KARDAŠIĆ

Red 8

METER

ROĐAK

KRIŽANIĆ

TOŠIĆ

SENTA

VUGDELIJA

Red 9

LANDIKUŠIĆ K.

PERICA

BOGOVIĆ

MARIĆ

PAVELIĆ

VUJASINOVIĆ

 

KOVAČ

ŠIPUŠIĆ

IVANČIĆ

ZDILAR

BARE

PETKOVIĆ

REZULTATI 16.KOLO

REZULTATI 16.KOLO

KELEUVA

GLASNOVIĆ

 

SKOKO

PAVIĆ

8/9

ŠABIĆ

ŠENTIJA

 

 

 

 

TOMAŠKOVIĆ

KOTA

3/6 6/3 3/2

FOLNOVIĆ

RUSSO

4/6 6/3 12/14

PEVEC

RAŠIĆ

 

MUSTAPIĆ

SPAHIĆ

6/9

KRAJNOVIĆ

ĐANIĆ

6/3 2/6 0/6

BLAŽEV

BALIJA

9/6

 

 

 

HOLJEVAC

DADIĆ

9/8

PANIĆ

CRNALIĆ

 

KOVAČEVIĆ

VLAIĆ

1/0

MIJIĆ

KELKOVIĆ

4/6 2/6

JURKOVIĆ

BERTOVIĆ

0/6 3/6

LANDIKUŠIĆ J.

BULOVIĆ

6/1 7/5

 

 

 

BAČIĆ

JELAVIĆ

6/9

PAPEC

KRIŽANIĆ

 

ĆURKOVIĆ

PALIKUĆA

9/7

KRALJ

PETROVIĆ

1/0

LOVRINIĆ

STRMEČKI

9/3

SENTA

SMOLČIĆ

 

 

 

 

METER

LANDIKUŠIĆ K.

1/0

PERICA

PAPEC

 

BOGOVIĆ

VUGDELIJA

 

MARIĆ

ROĐAK

 

PAVELIĆ

KARDAŠIĆ

 

VUJASINOVIĆ

TOŠIĆ

 

 

POREDAK nakon 16.kola

Red 1

ŠENTIJA

PAVIĆ

GLASNOVIĆ

ŠABIĆ

SKOKO

KELEUVA

Red 2

ĐANIĆ

TOMAŠKOVIĆ

BLAŽEV

RAŠIĆ

RUSSO

SPAHIĆ

Red 3

KOTA

FOLNOVIĆ

PEVEC

MUSTAPIĆ

KRAJNOVIĆ

BALIJA

Red 4

BERTOVIĆ

CRNALIĆ

HOLJEVAC

LANDIKUŠIĆ J.

KOVAČEVIĆ

KELKOVIĆ

Red 5

DADIĆ

PANIĆ

VLAIĆ

MIJIĆ

JURKOVIĆ

BULOVIĆ

Red 6

ĆURKOVIĆ

KRALJ

JELAVIĆ

KLENKAR

LOVRINIĆ

SMOLČIĆ

Red 7

BAČIĆ

PAPEC

PALIKUĆA

PETROVIĆ

STRMEČKI

SENTA

Red 8

METER

ROĐAK

KRIŽANIĆ

TOŠIĆ

KARDAŠIĆ

VUGDELIJA

Red 9

LANDIKUŠIĆ K.

PERICA

BOGOVIĆ

MARIĆ

PAVELIĆ

VUJASINOVIĆ

 

KOVAČ

ŠIPUŠIĆ

IVANČIĆ

ZDILAR

BARE

PETKOVIĆ

REZULTATI 15.KOLO

REZULTATI 15.KOLO

ĐANIĆ

SKOKO

3/6 5/7

KOTA

PAVIĆ

5/9

BALIJA

KELEUVA

2/6 1/6

RAŠIĆ

GLASNOVIĆ

5/9

RUSSO

ŠABIĆ

6/3 4/6 7/10

SPAHIĆ

ŠENTIJA

1/9

 

 

 

BERTOVIĆ

MUSTAPIĆ

7/9

CRNALIĆ

FOLNOVIĆ

1/6 1/6

PEVEC

DADIĆ

1/0

BULOVIĆ

TOMAŠKOVIĆ

2/6 1/6

VLAIĆ

BLAŽEV

0/1

KELKOVIĆ

KRAJNOVIĆ

0/1

 

 

 

LANDIKUŠIĆ J.

PALIKUĆA

1/0

KOVAČEVIĆ

PETROVIĆ

1/0

HOLJEVAC

JELAVIĆ

9/1

MIJIĆ

KRIŽANIĆ

1/0

JURKOVIĆ

STRMEČKI

9/7

PANIĆ

SMOLČIĆ

9/7

 

 

 

LANDIKUŠIĆ K.

BAČIĆ

 

ĆURKOVIĆ

ROĐAK

6/1 6/2

PAPEC

KLENKAR

 

TOŠIĆ

SENTA

0/1

LOVRINIĆ

KARDAŠIĆ

1/0

VUGDELIJA

KRALJ

1/6 1/6

 

 

 

PERICA

METER

 

VUJASINOVIĆ

MARIĆ

 

PAVELIĆ

BOGOVIĆ

 

 

POREDAK nakon 15.kola

Red 1

ŠENTIJA

PAVIĆ

GLASNOVIĆ

ŠABIĆ

SKOKO

KELEUVA

Red 2

ĐANIĆ

KOTA

BALIJA

RAŠIĆ

RUSSO

SPAHIĆ

Red 3

TOMAŠKOVIĆ

FOLNOVIĆ

DADIĆ

MUSTAPIĆ

KRAJNOVIĆ

BLAŽEV

Red 4

BERTOVIĆ

CRNALIĆ

PEVEC

BULOVIĆ

VLAIĆ

KELKOVIĆ

Red 5

JELAVIĆ

PANIĆ

KOVAČEVIĆ

MIJIĆ

JURKOVIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

Red 6

PALIKUĆA

PETROVIĆ

HOLJEVAC

KRIŽANIĆ

STRMEČKI

SMOLČIĆ

Red 7

BAČIĆ

KLENKAR

ĆURKOVIĆ

KRALJ

LOVRINIĆ

SENTA

Red 8

LANDIKUŠIĆ K.

ROĐAK

PAPEC

TOŠIĆ

KARDAŠIĆ

VUGDELIJA

Red 9

METER

PERICA

BOGOVIĆ

MARIĆ

PAVELIĆ

VUJASINOVIĆ

 

KOVAČ

ŠIPUŠIĆ

IVANČIĆ

ZDILAR

BARE

PETKOVIĆ

REZULTATI 14.KOLO

REZULTATI 14.KOLO

ŠENTIJA

KELEUVA

9/5

ŠABIĆ

SKOKO

7/5 6/3

GLASNOVIĆ

PAVIĆ

6/9

 

 

 

SPAHIĆ

TOMAŠKOVIĆ

7/6 6/1

FOLNOVIĆ

KOTA

4/9

DADIĆ

ĐANIĆ

8/9

MUSTAPIĆ

RAŠIĆ

6/9

BALIJA

KRAJNOVIĆ

5/3 ret.

BLAŽEV

RUSSO

5/9

 

 

 

JELAVIĆ

BERTOVIĆ

6/9

SMOLČIĆ

PEVEC

6/9

CRNALIĆ

PETROVIĆ

1/0

KRIŽANIĆ

KELKOVIĆ

0/1

STRMEČKI

VLAIĆ

3/9

PALIKUĆA

BULOVIĆ

0/1

 

 

 

BAČIĆ

KOVAČEVIĆ

0/1

MIJIĆ

KLENKAR

1/0

JURKOVIĆ

ROĐAK

9/3

LANDIKUŠIĆ J.

KRALJ

9/8

PANIĆ

KARDAŠIĆ

1/0

SENTA

HOLJEVAC

1/6 2/6

 

 

 

METER

LOVRINIĆ

 

PERICA

TOŠIĆ

 

BOGOVIĆ

ĆURKOVIĆ

 

MARIĆ

VUGDELIJA

 

PAVELIĆ

PAPEC

0/1

VUJASINOVIĆ

LANDIKUŠIĆ K.

 

 

POREDAK nakon 14.kola

Red 1

ŠENTIJA

PAVIĆ

GLASNOVIĆ

ŠABIĆ

SKOKO

KELEUVA

Red 2

ĐANIĆ

KOTA

BALIJA

RAŠIĆ

RUSSO

SPAHIĆ

Red 3

TOMAŠKOVIĆ

FOLNOVIĆ

DADIĆ

MUSTAPIĆ

KRAJNOVIĆ

BLAŽEV

Red 4

BERTOVIĆ

CRNALIĆ

PEVEC

BULOVIĆ

VLAIĆ

KELKOVIĆ

Red 5

JELAVIĆ

SMOLČIĆ

PETROVIĆ

KRIŽANIĆ

STRMEČKI

PALIKUĆA

Red 6

LANDIKUŠIĆ J.

KOVAČEVIĆ

HOLJEVAC

MIJIĆ

JURKOVIĆ

KARDAŠIĆ

Red 7

BAČIĆ

KLENKAR

ROĐAK

KRALJ

PANIĆ

SENTA

Red 8

LANDIKUŠIĆ K.

ĆURKOVIĆ

PAPEC

TOŠIĆ

LOVRINIĆ

VUGDELIJA

Red 9

METER

PERICA

BOGOVIĆ

MARIĆ

PAVELIĆ

VUJASINOVIĆ

 

KOVAČ

ŠIPUŠIĆ

IVANČIĆ

ZDILAR

BARE

PETKOVIĆ

REZULTATI 13KOLO

REZULTATI 13.KOLO

ĐANIĆ

ŠABIĆ

4/6 2/6

KOTA

KELEUVA

3/6 6/7

KRAJNOVIĆ

PAVIĆ

7/9

RAŠIĆ

SKOKO

2/6 7/5 5/10

RUSSO

ŠENTIJA

3/9

GLASNOVIĆ

TOMAŠKOVIĆ

9/4

 

 

 

PALIKUĆA

FOLNOVIĆ

 

PETROVIĆ

SPAHIĆ

 

DADIĆ

PEVEC

1/0

BULOVIĆ

BALIJA

7/9

KRALJ/VLAIĆ

BLAŽEV

 

MUSTAPIĆ

KELKOVIĆ

1/0

 

 

 

CRNALIĆ

KRALJ/VLAIĆ

 

KOVAČEVIĆ

JELAVIĆ

 

HOLJEVAC

SMOLČIĆ

6/1 4/6 6/10

STRMEČKI

KLENKAR

1/0

ROĐAK

BERTOVIĆ

6/9

KRIŽANIĆ

KARDAŠIĆ

1/0

 

 

 

LANDIKUŠIĆ K.

LANDIKUŠIĆ J.

2/6 1/6

PANIĆ

ĆURKOVIĆ

1/0

PAPEC

BAČIĆ

2/9

MARIĆ

SENTA

1/6 4/6

MIJIĆ

LOVRINIĆ

9/5

VUGDELIJA

JURKOVIĆ

4/9

 

 

 

VUJASINOVIĆ

BOGOVIĆ

 

PAVELIĆ

MARIĆ/TOŠIĆ

 

PERICA/MIJIĆ

METER

 

 

POREDAK nakon 13.kola

Red 1

KELEUVA

PAVIĆ

GLASNOVIĆ

SKOKO

ŠABIĆ

ŠENTIJA

Red 2

ĐANIĆ

KOTA

PEVEC

RAŠIĆ

RUSSO

TOMAŠKOVIĆ

Red 3

SPAHIĆ

FOLNOVIĆ

KRAJNOVIĆ

MUSTAPIĆ

BALIJA

BLAŽEV

Red 4

BERTOVIĆ

PETROVIĆ

DADIĆ

BULOVIĆ

VLAIĆ

KELKOVIĆ

Red 5

JELAVIĆ

SMOLČIĆ

KRALJ

KRIŽANIĆ

STRMEČKI

PALIKUĆA

Red 6

CRNALIĆ

KOVAČEVIĆ

HOLJEVAC

KLENKAR

ROĐAK

KARDAŠIĆ

Red 7

BAČIĆ

MIJIĆ

JURKOVIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

PANIĆ

SENTA

Red 8

LANDIKUŠIĆ K.

ĆURKOVIĆ

PAPEC

TOŠIĆ

LOVRINIĆ

VUGDELIJA

Red 9

METER

PERICA

BOGOVIĆ

MARIĆ

PAVELIĆ

VUJASINOVIĆ

 

KOVAČ

ŠIPUŠIĆ

IVANČIĆ

ZDILAR

BARE

PETKOVIĆ

REZULTATI 12.KOLO

REZULTATI 12.KOLO

SKOKO

ŠENTIJA

9/6

ŠABIĆ

KELEUVA

4/6 5/7

TOMAŠKOVIĆ

PAVIĆ

2/6 3/6

 

 

 

SPAHIĆ

KOTA

 

FOLNOVIĆ

GLASNOVIĆ

3/6 4/6

KRAJNOVIĆ

PEVEC

 

KELKOVIĆ

ĐANIĆ

 

BALIJA

RUSSO

 

RAŠIĆ

BLAŽEV

9/3

 

 

 

JELAVIĆ

BULOVIĆ

6/9

SMOLČIĆ

MUSTAPIĆ

6/9

KRALJ

VLAIĆ

 

KARDAŠIĆ

PETROVIĆ

 

DADIĆ

KLENKAR

1/0

PALIKUĆA

BERTOVIĆ

 

 

 

 

HOLJEVAC

BAČIĆ

6/3 6/4

LOVRINIĆ

ROĐAK

 

JURKOVIĆ

KOVAČEVIĆ

 

STRMEČKI

LANDIKUŠIĆ J.

1/0

KRIŽANIĆ

ĆURKOVIĆ

1/0

CRNALIĆ

SENTA

1/0

 

 

 

METER

LANDIKUŠIĆ K.

 

PERICA

MIJIĆ

 

PAPEC

VUGDELIJA

9/1

MARIĆ

TOŠIĆ

 

PAVELIĆ

BOGOVIĆ

 

VUJASINOVIĆ

PANIĆ

 

 

POREDAK nakon 12.kola

Red 1

KELEUVA

PAVIĆ

TOMAŠKOVIĆ

SKOKO

ŠABIĆ

ŠENTIJA

Red 2

ĐANIĆ

KOTA

PEVEC

RAŠIĆ

RUSSO

GLASNOVIĆ

Red 3

SPAHIĆ

FOLNOVIĆ

KRAJNOVIĆ

KELKOVIĆ

BALIJA

BLAŽEV

Red 4

BERTOVIĆ

PETROVIĆ

DADIĆ

BULOVIĆ

VLAIĆ

MUSTAPIĆ

Red 5

JELAVIĆ

SMOLČIĆ

KRALJ

KARDAŠIĆ

KLENKAR

PALIKUĆA

Red 6

CRNALIĆ

KOVAČEVIĆ

HOLJEVAC

STRMEČKI

ROĐAK

KRIŽANIĆ

Red 7

BAČIĆ

LOVRINIĆ

JURKOVIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

ĆURKOVIĆ

SENTA

Red 8

LANDIKUŠIĆ K.

PANIĆ

PAPEC

TOŠIĆ

MIJIĆ

BOGOVIĆ

Red 9

METER

PERICA

VUGDELIJA

MARIĆ

PAVELIĆ

VUJASINOVIĆ

 

KOVAČ

ŠIPUŠIĆ

IVANČIĆ

ZDILAR

BARE

PETKOVIĆ

SRETAN BOŽIĆ I NOVA 2018.

 

 

 

SVIM ČLANOVIMA KLUBA I NJIHOVIM OBITELJIMA

 

SRETAN I BLAGOSLOVLJEN BOŽIĆ I SRETNU NOVU 2018.

 

ŽELI

 

TK SAN-SPIN

REZULTATI 11.KOLO

REZULTATI 11.KOLO

ĐANIĆ

ŠABIĆ

5/7 2/6

KOTA

TOMAŠKOVIĆ

3/6 6/7

PEVEC

SKOKO

0/1

BLAŽEV

PAVIĆ

7/9

RUSSO

KELEUVA

1/6 3/6

ŠENTIJA

GLASNOVIĆ

9/4

 

 

 

BERTOVIĆ

SPAHIĆ

2/6 1/6

PETROVIĆ

RAŠIĆ

2/6 2/6

KELKOVIĆ

KLENKAR

1/0

FOLNOVIĆ

BULOVIĆ

1/0

VLAIĆ

BALIJA

6/9

MUSTAPIĆ

KRAJNOVIĆ

3/6 2/6

 

 

 

SENTA

KARDAŠIĆ

0/1

JELAVIĆ

KOVAČEVIĆ

1/0

BAČIĆ

KRALJ

0/9

LANDIKUŠIĆ J.

PALIKUĆA

6/3  predu

ROĐAK

SMOLČIĆ

0/6 1/6

DADIĆ

ĆURKOVIĆ

1/0

 

 

 

LANDIKUŠIĆ K.

HOLJEVAC

0/1

PANIĆ

JURKOVIĆ

 

VUGDELIJA

LOVRINIĆ

2/9

STRMEČKI

TOŠIĆ

1/0

CRNALIĆ

MIJIĆ

9/8

BOGOVIĆ

KRIŽANIĆ

0/1

 

 

 

VUJASINOVIĆ

PERICA

 

PAVELIĆ

PAPEC

 

MARIĆ

METER

1/0

 

POREDAK nakon 11.kola

Red 1

KELEUVA

PAVIĆ

TOMAŠKOVIĆ

ŠENTIJA

ŠABIĆ

SKOKO

Red 2

ĐANIĆ

KOTA

PEVEC

BLAŽEV

RUSSO

GLASNOVIĆ

Red 3

SPAHIĆ

FOLNOVIĆ

KRAJNOVIĆ

KELKOVIĆ

BALIJA

RAŠIĆ

Red 4

BERTOVIĆ

PETROVIĆ

KLENKAR

BULOVIĆ

VLAIĆ

MUSTAPIĆ

Red 5

JELAVIĆ

SMOLČIĆ

KRALJ

KARDAŠIĆ

DADIĆ

PALIKUĆA

Red 6

SENTA

KOVAČEVIĆ

BAČIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

ROĐAK

ĆURKOVIĆ

Red 7

HOLJEVAC

LOVRINIĆ

JURKOVIĆ

STRMEČKI

KRIŽANIĆ

CRNALIĆ

Red 8

LANDIKUŠIĆ K.

PANIĆ

VUGDELIJA

TOŠIĆ

MIJIĆ

BOGOVIĆ

Red 9

METER

PERICA

PAPEC

MARIĆ

PAVELIĆ

VUJASINOVIĆ

 

KOVAČ

ŠIPUŠIĆ

IVANČIĆ

ZDILAR

BARE

PETKOVIĆ

REZULTATI 10.KOLO

REZULTATI 10.KOLO

TOMAŠKOVIĆ

SKOKO

1/0

ŠABIĆ

PAVIĆ

4/6 2/6

GLASNOVIĆ

KELEUVA

2/9

 

 

 

RUSSO

SPAHIĆ

7/6 2/6 10/3

BULOVIĆ

PEVEC

5/9

KRAJNOVIĆ

KOTA

2/9

ĐANIĆ

KLENKAR

9/6

BALIJA

BLAŽEV

4/9

ŠENTIJA

RAŠIĆ

9/4

 

 

 

KOVAČEVIĆ

KELKOVIĆ

3/6 4/6

SMOLČIĆ

BERTOVIĆ

7/9

KRALJ

MUSTAPIĆ

 

VLAIĆ

KARDAŠIĆ

1/0

ĆURKOVIĆ

PETROVIĆ

0/1

FOLNOVIĆ

PALIKUĆA

9/5

 

 

 

SENTA

HOLJEVAC

1/0

JELAVIĆ

LOVRINIĆ

9/6

BAČIĆ

JURKOVIĆ

7/5 6/4

TOŠIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

3/6 3/6

KRIŽANIĆ

ROĐAK

0/1

DADIĆ

MIJIĆ

9/8

 

 

 

METER

PANIĆ

0/1

PERICA

CRNALIĆ

0/1

VUGDELIJA

PAPEC

1/0

MARIĆ

LANDIKUŠIĆK.

0/1

PAVELIĆ

BOGOVIĆ

0/1

VUJASINOVIĆ

STRMEČKI

0/1

 

POREDAK nakon 10.kola

Red 1

KELEUVA

PAVIĆ

TOMAŠKOVIĆ

GLASNOVIĆ

ŠABIĆ

SKOKO

Red 2

ĐANIĆ

KOTA

PEVEC

BLAŽEV

RUSSO

ŠENTIJA

Red 3

SPAHIĆ

BULOVIĆ

KRAJNOVIĆ

KLENKAR

BALIJA

RAŠIĆ

Red 4

BERTOVIĆ

PETROVIĆ

KELKOVIĆ

FOLNOVIĆ

VLAIĆ

MUSTAPIĆ

Red 5

KOVAČEVIĆ

SMOLČIĆ

KRALJ

KARDAŠIĆ

ĆURKOVIĆ

PALIKUĆA

Red 6

SENTA

JELAVIĆ

JURKOVIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

ROĐAK

DADIĆ

Red 7

HOLJEVAC

LOVRINIĆ

BAČIĆ

TOŠIĆ

KRIŽANIĆ

MIJIĆ

Red 8

LANDIKUŠIĆ K.

PANIĆ

VUGDELIJA

STRMEČKI

CRNALIĆ

BOGOVIĆ

Red 9

METER

PERICA

PAPEC

MARIĆ

PAVELIĆ

VUJASINOVIĆ

 

KOVAČ

ŠIPUŠIĆ

IVANČIĆ

ZDILAR

BARE

PETKOVIĆ

REZULTATI 9.KOLO

REZULTATI  9.KOLO

KLENKAR

KELEUVA

 

KOTA

SKOKO

2/6 5/7

PEVEC

TOMAŠKOVIĆ

0/6 3/6

BLAŽEV

GLASNOVIĆ

7/9

SPAHIĆ

ŠABIĆ

5/7 6/2 3/6

PAVIĆ

RAŠIĆ

6/2 6/1

 

 

 

BERTOVIĆ

ĐANIĆ

7/9

PETROVIĆ

RUSSO

4/6 4/6

KELKOVIĆ

BALIJA

5/9

PALIKUĆA

BULOVIĆ

0/1

KRAJNOVIĆ

KARDAŠIĆ

1/0

ŠENTIJA

MUSTAPIĆ

6/3 6/1

 

 

 

HOLJEVAC

KRALJ

 

LOVRINIĆ

VLAIĆ

0/1

JURKOVIĆ

SMOLČIĆ

3/9

LANDIKUŠIĆ J.

FOLNOVIĆ

3/6 4/6

ROĐAK

ĆURKOVIĆ

5/9

KOVAČEVIĆ

MIJIĆ

9/4

 

 

 

LANDIKUŠIĆ K.

KRIŽANIĆ

 

SENTA

PANIĆ

1/0

PAPEC

DADIĆ

1/9

TOŠIĆ

STRMEČKI

9/3

JELAVIĆ

CRNALIĆ

9/3

BOGOVIĆ

BAČIĆ

0/1

 

 

 

VUJASINOVIĆ

MARIĆ

 

PAVELIĆ

VUGDELIJA

 

PERICA

METER

 

 

POREDAK nakon 9.kola

Red 1

KELEUVA

PAVIĆ

SKOKO

GLASNOVIĆ

ŠABIĆ

TOMAŠKOVIĆ

Red 2

KLENKAR

KOTA

PEVEC

BLAŽEV

SPAHIĆ

RAŠIĆ

Red 3

RUSSO

BULOVIĆ

KARDAŠIĆ

ĐANIĆ

BALIJA

ŠENTIJA

Red 4

BERTOVIĆ

PETROVIĆ

KELKOVIĆ

PALIKUĆA

KRAJNOVIĆ

MUSTAPIĆ

Red 5

KOVAČEVIĆ

SMOLČIĆ

KRALJ

VLAIĆ

ĆURKOVIĆ

FOLNOVIĆ

Red 6

HOLJEVAC

LOVRINIĆ

JURKOVIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

ROĐAK

MIJIĆ

Red 7

SENTA

JELAVIĆ

BAČIĆ

TOŠIĆ

KRIŽANIĆ

DADIĆ

Red 8

LANDIKUŠIĆ K.

PANIĆ

PAPEC

STRMEČKI

CRNALIĆ

BOGOVIĆ

Red 9

METER

PERICA

VUGDELIJA

MARIĆ

PAVELIĆ

VUJASINOVIĆ

REZULTATI 8.KOLO

REZULTATI  8.KOLO

TOMAŠKOVIĆ

RAŠIĆ

5/7 6/3 6/7

GLASNOVIĆ

ŠABIĆ

7/6 6/3

SKOKO

KELEUVA

3/6 6/4 6/7

 

 

 

KOTA

RUSSO

9/6

BULOVIĆ

KLENKAR

1/9

SPAHIĆ

KARDAŠIĆ

1/0

ĐANIĆ

BLAŽEV

5/9

PEVEC

BALIJA

9/5

MUSTAPIĆ

PAVIĆ

3/6 3/6

 

 

 

MIJIĆ

KELKOVIĆ

1/6 2/6

SMOLČIĆ

BERTOVIĆ

3/9

KRALJ

PALIKUĆA

0/1

PETROVIĆ

VLAIĆ

1/0

KRAJNOVIĆ

ĆURKOVIĆ

3/6 6/3 7/6

ŠENTIJA

FOLNOVIĆ

6/1 6/1

 

 

 

HOLJEVAC

PANIĆ

1/0

KOVAČEVIĆ

CRNALIĆ

9/6

BAČIĆ

LOVRINIĆ

4/6 5/7

JURKOVIĆ

STRMEČKI

9/6

KRIŽANIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

0/1

ROĐAK

DADIĆ

6/4 6/4

 

 

 

METER

SENTA

0/1

PERICA

TOŠIĆ

2/6 3/6

JELAVIĆ

VUGDELIJA

9/0

LANDIKUŠIĆ K.

MARIĆ

1/0

PAVELIĆ

PAPEC

0/1

VUJASINOVIĆ

BOGOVIĆ

0/1

 

POREDAK nakon 8.kola

Red 1

KELEUVA

RAŠIĆ

SKOKO

GLASNOVIĆ

ŠABIĆ

TOMAŠKOVIĆ

Red 2

KLENKAR

KOTA

PEVEC

BLAŽEV

SPAHIĆ

PAVIĆ

Red 3

RUSSO

BULOVIĆ

KARDAŠIĆ

ĐANIĆ

BALIJA

MUSTAPIĆ

Red 4

BERTOVIĆ

PETROVIĆ

KELKOVIĆ

PALIKUĆA

KRAJNOVIĆ

ŠENTIJA

Red 5

MIJIĆ

SMOLČIĆ

KRALJ

VLAIĆ

ĆURKOVIĆ

FOLNOVIĆ

Red 6

HOLJEVAC

LOVRINIĆ

JURKOVIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

ROĐAK

KOVAČEVIĆ

Red 7

PANIĆ

CRNALIĆ

BAČIĆ

STRMEČKI

KRIŽANIĆ

DADIĆ

Red 8

LANDIKUŠIĆ K.

SENTA

PAPEC

TOŠIĆ

JELAVIĆ

BOGOVIĆ

Red 9

METER

PERICA

VUGDELIJA

MARIĆ

PAVELIĆ

VUJASINOVIĆ

 

KOVAČ

ŠIPUŠIĆ

IVANČIĆ

ZDILAR

BARE

PETKOVIĆ

REZULTATI 7.KOLO

REZULTATI  7.KOLO

KLENKAR

ŠABIĆ

1/6 2/6

RAŠIĆ

RUSSO

9/3

TOMAŠKOVIĆ

BALIJA

6/3 6/0

BLAŽEV

SKOKO

1/9

KARDAŠIĆ

GLASNOVIĆ

3/9

PAVIĆ

KELEUVA

4/6 3/6

 

 

 

PEVEC

BERTOVIĆ

9/4

VLAIĆ

BULOVIĆ

8/9

KELKOVIĆ

KOTA

4/9

MUSTAPIĆ

PALIKUĆA

9/6

ĆURKOVIĆ

SPAHIĆ

4/64/6

ĐANIĆ

FOLNOVIĆ

9/6

 

 

 

ŠENTIJA

PANIĆ

1/0

LOVRINIĆ

MIJIĆ

7/8

STRMEČKI

PETROVIĆ

2/9

KRALJ

LANDIKUŠIĆ J.

6/4 1/6 10/8

DADIĆ

KRAJNOVIĆ

7/9

SMOLČIĆ

CRNALIĆ

7/6 7/5

 

 

 

JURKOVIĆ

MARIĆ

1/0

ROĐAK

SENTA

1/0

PAPEC

KOVAČEVIĆ

2/9

TOŠIĆ

HOLJEVAC

0/1

VUGDELIJA

BAČIĆ

1/6 2/6

BOGOVIĆ

KRIŽANIĆ

3/9

 

 

 

VUJASINOVIĆ

PAVELIĆ

0/1

LANDIKUŠIĆ K.

METER

0/1

JELAVIĆ

PERICA

0/1

 

POREDAK nakon 7.kola

Red 1

KELEUVA

RAŠIĆ

SKOKO

ŠABIĆ

GLASNOVIĆ

TOMAŠKOVIĆ

Red 2

KLENKAR

RUSSO

BALIJA

BLAŽEV

KARDAŠIĆ

PAVIĆ

Red 3

KOTA

BULOVIĆ

SPAHIĆ

ĐANIĆ

PEVEC

MUSTAPIĆ

Red 4

BERTOVIĆ

VLAIĆ

KELKOVIĆ

PALIKUĆA

ĆURKOVIĆ

FOLNOVIĆ

Red 5

MIJIĆ

SMOLČIĆ

KRALJ

PETROVIĆ

KRAJNOVIĆ

ŠENTIJA

Red 6

PANIĆ

LOVRINIĆ

STRMEČKI

LANDIKUŠIĆ J.

DADIĆ

CRNALIĆ

Red 7

HOLJEVAC

KOVAČEVIĆ

BAČIĆ

JURKOVIĆ

KRIŽANIĆ

ROĐAK

Red 8

MARIĆ

SENTA

PAPEC

TOŠIĆ

VUGDELIJA

BOGOVIĆ

Red 9

METER

PERICA

JELAVIĆ

LANDIKUŠIĆ K.

PAVELIĆ

VUJASINOVIĆ

 

KOVAČ

ŠIPUŠIĆ

IVANČIĆ

ZDILAR

BARE

PETKOVIĆ

REZULTATI 6.KOLO

REZULTATI  6.KOLO

SKOKO

BALIJA

9/5

RUSSO

GLASNOVIĆ

6/2 3/6 10/6

ŠABIĆ

KELEUVA

2/6 2/6

 

 

 

RAŠIĆ

KOTA

9/4

BULOVIĆ

BLAŽEV

5/9

TOMAŠKOVIĆ

SPAHIĆ

9/8

FOLNOVIĆ

KLENKAR

8/9

BERTOVIĆ

KARDAŠIĆ

3/9

PAVIĆ

PALIKUĆA

6/2 6/2

 

 

 

MIJIĆ

PEVEC

5/9

CRNALIĆ

VLAIĆ

6/9

LANDIKUŠIĆ J.

MUSTAPIĆ

5/9

PETROVIĆ

KELKOVIĆ

0/6 6/7

ĐANIĆ

KRAJNOVIĆ

9/5

ĆURKOVIĆ

PANIĆ

1/0

 

 

 

STRMEČKI

HOLJEVAC

1/0

ŠENTIJA

KOVAČEVIĆ

9/3

BAČIĆ

DADIĆ

6/9

MARIĆ

KRALJ

0/1

LOVRINIĆ

KRIŽANIĆ

9/4

SENTA

SMOLČIĆ

3/9

 

 

 

METER

JURKOVIĆ

0/1

ROĐAK

PERICA

9/4

JELAVIĆ

TOŠIĆ

0/1

VUGDELIJA

LANDIKUŠIĆ K.

1/0

BOGOVIĆ

PAVELIĆ

1/0

PAPEC

VUJASINOVIĆ

1/0

 

POREDAK nakon 6.kola

Red 1

KELEUVA

RUSSO

SKOKO

ŠABIĆ

GLASNOVIĆ

BALIJA

Red 2

KLENKAR

RAŠIĆ

TOMAŠKOVIĆ

BLAŽEV

KARDAŠIĆ

PAVIĆ

Red 3

KOTA

BULOVIĆ

SPAHIĆ

FOLNOVIĆ

BERTOVIĆ

PALIKUĆA

Red 4

PEVEC

VLAIĆ

KELKOVIĆ

MUSTAPIĆ

ĆURKOVIĆ

ĐANIĆ

Red 5

MIJIĆ

CRNALIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

SMOLČIĆ

KRAJNOVIĆ

PANIĆ

Red 6

ŠENTIJA

LOVRINIĆ

STRMEČKI

KRALJ

DADIĆ

PETROVIĆ

Red 7

HOLJEVAC

KOVAČEVIĆ

BAČIĆ

MARIĆ

KRIŽANIĆ

SENTA

Red 8

JURKOVIĆ

ROĐAK

PAPEC

TOŠIĆ

VUGDELIJA

BOGOVIĆ

Red 9

METER

PERICA

JELAVIĆ

LANDIKUŠIĆ K.

PAVELIĆ

VUJASINOVIĆ

 

KOVAČ

ŠIPUŠIĆ

IVANČIĆ

ZDILAR

BARE

PETKOVIĆ

REZULTATI 5.KOLO

REZULTATI  5.KOLO

KLENKAR

KELEUVA

1/6 6/7

SKOKO

KOTA

9/5

SPAHIĆ

GLASNOVIĆ

8/9

RUSSO

BLAŽEV

9/7

ŠABIĆ

KARDAŠIĆ

7/3

PALIKUĆA

BALIJA

3/9

 

 

 

FOLNOVIĆ

PEVEC

1/0

BERTOVIĆ

VLAIĆ

9/6

KELKOVIĆ

BULOVIĆ

6/1 5/7 1/10

RAŠIĆ

MUSTAPIĆ

9/6

PANIĆ

TOMAŠKOVIĆ

8/9

PAVIĆ

KRAJNOVIĆ

9/7

 

 

 

LANDIKUŠIĆ J.

KOVAČEVIĆ

9/8

KRIŽANIĆ

ĆURKOVIĆ

3/9

CRNALIĆ

HOLJEVAC

1/0

KRALJ

ĐANIĆ

0/9

MIJIĆ

DADIĆ

9/7

PETROVIĆ

SMOLČIĆ

6/2 6/3

 

 

 

MARIĆ

ŠENTIJA

0/1

VUGDELIJA

JURKOVIĆ

 

SENTA

VUJASINOVIĆ

1/0

METER

TOŠIĆ

1/9

LANDIKUŠIĆ K.

LOVRINIĆ

0/1

PAVELIĆ

BAČIĆ

4/6 6/3 1/6

PERICA

VUGDELIJA

9/1

 

 

 

 

POREDAK nakon 5.kola

Red 1

KELEUVA

GLASNOVIĆ

BALIJA

ŠABIĆ

RUSSO

SKOKO

Red 2

KLENKAR

KOTA

SPAHIĆ

BLAŽEV

KARDAŠIĆ

PALIKUĆA

Red 3

RAŠIĆ

BULOVIĆ

TOMAŠKOVIĆ

FOLNOVIĆ

BERTOVIĆ

PAVIĆ

Red 4

PEVEC

VLAIĆ

KELKOVIĆ

MUSTAPIĆ

PANIĆ

KRAJNOVIĆ

Red 5

MIJIĆ

CRNALIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

PETROVIĆ

ĐANIĆ

ĆURKOVIĆ

Red 6

KOVAČEVIĆ

STRMEČKI

HOLJEVAC

KRALJ

DADIĆ

SMOLČIĆ

Red 7

KRIŽANIĆ

ŠENTIJA

BAČIĆ

JURKOVIĆ

LOVRINIĆ

VUJASINOVIĆ

Red 8

MARIĆ

PERICA

SENTA

TOŠIĆ

LANDIKUŠIĆ K.

PAVELIĆ

Red 9

METER

ROĐAK

JELAVIĆ

VUGDELIJA

 

 

 

KOVAČ

ŠIPUŠIĆ

IVANČIĆ

ZDILAR

BARE

PETKOVIĆ

REZULTATI 4.KOLO

REZULTATI  4.KOLO

KOTA

KELEUVA

0/6 7/5 2/6

GLASNOVIĆ

BLAŽEV

9/3

KARDAŠIĆ

BALIJA

8/9

 

 

 

MUSTAPIĆ

RUSSO

1/9

BULOVIĆ

ŠABIĆ

3/9

SKOKO

TOMAŠKOVIĆ

6/4 6/3

PALIKUĆA

PEVEC

1/0

VLAIĆ

KLENKAR

6/9

KRAJNOVIĆ

SPAHIĆ

1/5 ret.

 

 

 

RAŠIĆ

DADIĆ

9/4

BERTOVIĆ

HOLJEVAC

1/0

PANIĆ

KOVAČEVIĆ

9/4

FOLNOVIĆ

SMOLČIĆ

7/5 6/1

KELKOVIĆ

ĐANIĆ

6/4 3/6 6/3

PAVIĆ

ĆURKOVIĆ

6/4 6/4

 

 

 

KRIŽANIĆ

STRMEČKI

9/7

PETROVIĆ

BARE

1/0

LANDIKUŠIĆ J.

BAČIĆ

6/3 6/2

JURKOVIĆ

CRNALIĆ

5/9

KRALJ

LOVRINIĆ

5/7 6/0 10/3

VUJASINOVIĆ

MIJIĆ

6/4 4/6 6/10

 

 

 

METER

MARIĆ

1/6 1/6

SENTA

ROĐAK

9/5

VUGDELIJA

JELAVIĆ

1/0

ŠENTIJA

TOŠIĆ

1/0

LANDIKUŠIĆ K.

PAVELIĆ

9/1

PETKOVIĆ

PERICA

0/1

 

POREDAK nakon 4.kola

Red 1

KELEUVA

GLASNOVIĆ

BALIJA

KARDAŠIĆ

BLAŽEV

KOTA

Red 2

KLENKAR

SKOKO

SPAHIĆ

RUSSO

ŠABIĆ

PEVEC

Red 3

MUSTAPIĆ

BULOVIĆ

TOMAŠKOVIĆ

PALIKUĆA

VLAIĆ

KRAJNOVIĆ

Red 4

FOLNOVIĆ

BERTOVIĆ

KELKOVIĆ

RAŠIĆ

PANIĆ

PAVIĆ

Red 5

DADIĆ

HOLJEVAC

KOVAČEVIĆ

SMOLČIĆ

ĐANIĆ

ĆURKOVIĆ

Red 6

LANDIKUŠIĆ J.

KRIŽANIĆ

CRNALIĆ

KRALJ

MIJIĆ

PETROVIĆ

Red 7

STRMEČKI

ŠENTIJA

BAČIĆ

JURKOVIĆ

LOVRINIĆ

VUJASINOVIĆ

Red 8

MARIĆ

VUGDELIJA

SENTA

TOŠIĆ

LANDIKUŠIĆ K.

PAVELIĆ

Red 9

METER

ROĐAK

JELAVIĆ

PERICA

 

 

 

KOVAČ

ŠIPUŠIĆ

IVANČIĆ

ZDILAR

BARE

PETKOVIĆ

REZULTATI 3.KOLO

REZULTATI  3.KOLO

KLENKAR

BALIJA

5/9

TOMAŠKOVIĆ

BLAŽEV

3/62/6

KARDAŠIĆ

SPAHIĆ

7/6 7/6

RUSSO

KELEUVA

1/6 3/6

ŠABIĆ

KOTA

3/6 4/6

PEVEC

GLASNOVIĆ

3/6 0/6

 

 

 

SMOLČIĆ

BULOVIĆ

4/6 6/3 1/6

KRAJNOVIĆ

HOLJEVAC

1/0

PALIKUĆA

ĐANIĆ

9/6

SKOKO

DADIĆ

9/3

VLAIĆ

KOVAČEVIĆ

9/7

ĆURKOVIĆ

MUSTAPIĆ

6/4 4/6 3/10

 

 

 

KELKOVIĆ

BAČIĆ

6/3 6/1

STRMEČKI

BERTOVIĆ

5/9

CRNALIĆ

FOLNOVIĆ

2/6 1/6

PAVIĆ

LOVRINIĆ

6/2 6/0

RAŠIĆ

MIJIĆ

9/0

PANIĆ

BARE

9/2

 

 

 

PETROVIĆ

MARIĆ

9/2

JELAVIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

6/9

ROĐAK

KRIŽANIĆ

5/9

VUJASINOVIĆ

TOŠIĆ

1/0

PAVELIĆ

JURKOVIĆ

1/6 2/6

LANDIKUŠIĆ K.

KRALJ

0/1

 

 

 

PERICA

SENTA

0/1

METER

VUGDELIJA

6/7 6/4 10/6

 

 

 

 

POREDAK nakon 3.kola

Red 1

KELEUVA

BLAŽEV

BALIJA

KARDAŠIĆ

GLASNOVIĆ

KOTA

Red 2

KLENKAR

TOMAŠKOVIĆ

SPAHIĆ

MUSTAPIĆ

ŠABIĆ

PEVEC

Red 3

RUSSO

BULOVIĆ

SKOKO

PALIKUĆA

VLAIĆ

KRAJNOVIĆ

Red 4

SMOLČIĆ

HOLJEVAC

ĐANIĆ

DADIĆ

KOVAČEVIĆ

ĆURKOVIĆ

Red 5

RAŠIĆ

BERTOVIĆ

PANIĆ

FOLNOVIĆ

KELKOVIĆ

PAVIĆ

Red 6

BAČIĆ

STRMEČKI

CRNALIĆ

LOVRINIĆ

MIJIĆ

BARE

Red 7

KRIŽANIĆ

PETROVIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

JURKOVIĆ

KRALJ

TOŠIĆ

Red 8

MARIĆ

JELAVIĆ

ROĐAK

VUJASINOVIĆ

PAVELIĆ

LANDIKUŠIĆ K.

Red 9

METER

SENTA

PERICA

VUGDELIJA

 

 

 

PETKOVIĆ

KOVAČ

ŠIPUŠIĆ

IVANČIĆ

ZDILAR

 

REZULTATI 2.KOLO

REZULTATI  2.KOLO

KOTA

GLASNOVIĆ

5/7 4/6

SPAHIĆ

KELEUVA

2/6 2/6

BALIJA

BLAŽEV

7/9

 

 

 

RUSSO

MUSTAPIĆ

1/0

BULOVIĆ

TOMAŠKOVIĆ

2/6 0/6

DADIĆ

KARDAŠIĆ

3/9

ĐANIĆ

ŠABIĆ

0/6 5/7

KOVAČEVIĆ

PEVEC

5/9

HOLJEVAC

KLENKAR

0/1

 

 

 

PALIKUĆA

MIJIĆ

6/4 6/4

BERTOVIĆ

SMOLČIĆ

1/6 6/4 6/10

KRAJNOVIĆ

BARE

9/3

SKOKO

FOLNOVIĆ

6/3 6/3

BAČIĆ

VLAIĆ

0/1

LOVRINIĆ

ĆURKOVIĆ

0/1

 

 

 

CRNALIĆ

KRIŽANIĆ

1/0

STRMEČKI

MARIĆ

9/3

PANIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

6/4 7/5

PAVIĆ

JURKOVIĆ

9/4

KELKOVIĆ

KRALJ

1/0

TOŠIĆ

RAŠIĆ

0/1

 

 

 

VUGDELIJA

VUJASINOVIĆ

7/5 1/6 4/10

JELAVIĆ

SENTA

6/1 6/2

PERICA

PETROVIĆ

0/1

IVANČIĆ

ROĐAK

0/1

METER

PAVELIĆ

1/6 1/6

ZDILAR

LANDIKUŠIĆ K.

0/1

 

POREDAK nakon 2.kola

Red 1

KELEUVA

BLAŽEV

BALIJA

SPAHIĆ

GLASNOVIĆ

KOTA

Red 2

KLENKAR

TOMAŠKOVIĆ

KARDAŠIĆ

MUSTAPIĆ

ŠABIĆ

PEVEC

Red 3

RUSSO

BULOVIĆ

DADIĆ

ĐANIĆ

KOVAČEVIĆ

HOLJEVAC

Red 4

SMOLČIĆ

KRAJNOVIĆ

PALIKUĆA

SKOKO

VLAIĆ

ĆURKOVIĆ

Red 5

MIJIĆ

BERTOVIĆ

BARE

FOLNOVIĆ

BAČIĆ

LOVRINIĆ

Red 6

KELKOVIĆ

STRMEČKI

KRIŽANIĆ

PAVIĆ

RAŠIĆ

PANIĆ

Red 7

CRNALIĆ

MARIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

JURKOVIĆ

KRALJ

TOŠIĆ

Red 8

PETROVIĆ

JELAVIĆ

ROĐAK

VUJASINOVIĆ

PAVELIĆ

LANDIKUŠIĆ K.

Red 9

VUGDELIJA

SENTA

PERICA

IVANČIĆ

METER

ZDILAR

 

PETKOVIĆ

KOVAČ

ŠIPUŠIĆ

 

 

 

ZIMSKA PIRAMIDA 2017/18. REZULTATI 1.KOLO

REZULTATI  1.KOLO

KLENKAR

SPAHIĆ

 

TOMAŠKOVIĆ

GLASNOVIĆ

2/6 7/6 6/10

KARDAŠIĆ

BLAŽEV

1/6 2/6

MUSTAPIĆ

BALIJA

2/6 3/6

ŠABIĆ

KELEUVA

2/6 2/6

KOTA

ADANIĆ

6/2 7/6

 

 

 

KOVAČEVIĆ

HOLJEVAC

6/2 6/7 10/8

SMOLČIĆ

RUSSO

4/6 5/7

DADIĆ

BARE

6/4 6/2

MIJIĆ

BULOVIĆ

1/6 2/6

FOLNOVIĆ

PEVEC

3/6 1/6

ĐANIĆ

VUJASINOVIĆ

6/1 6/0

 

 

 

BAČIĆ

VLAIĆ

 

BERTOVIĆ

KRIŽANIĆ

6/3 6/2

SKOKO

KRALJ

1/0

KRAJNOVIĆ

MARIĆ

9/1

LOVRINIĆ

ĆURKOVIĆ

1/6 2/6

JURKOVIĆ

PALIKUĆA

 

 

 

 

TOŠIĆ

RAŠIĆ

 

PETROVIĆ

PANIĆ

5/7 1/6

KELKOVIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

6/7 6/4 6/10

CRNALIĆ

SENTA

9/6

STRMEČKI

ROĐAK

6/1 0/6 6/1

PAVIĆ

LANDIKUŠIĆ K.

 

PAVELIĆ

VUGDELIJA

9/8

 

POREDAK nakon 1.kola

Red 1

KELEUVA

BLAŽEV

BALIJA

SPAHIĆ

GLASNOVIĆ

KOTA

Red 2

KLENKAR

TOMAŠKOVIĆ

KARDAŠIĆ

MUSTAPIĆ

ŠABIĆ

PEVEC

Red 3

RUSSO

BULOVIĆ

DADIĆ

ĐANIĆ

KOVAČEVIĆ

HOLJEVAC

Red 4

SMOLČIĆ

BARE

MIJIĆ

FOLNOVIĆ

VLAIĆ

ĆURKOVIĆ

Red 5

PALIKUĆA

BERTOVIĆ

KRAJNOVIĆ

SKOKO

BAČIĆ

LOVRINIĆ

Red 6

KRALJ

MARIĆ

KRIŽANIĆ

JURKOVIĆ

RAŠIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

Red 7

CRNALIĆ

STRMEČKI

PANIĆ

LANDIKUŠIĆ K.

KELKOVIĆ

TOŠIĆ

Red 8

PETROVIĆ

SENTA

ROĐAK

VUJASINOVIĆ

PAVELIĆ

PAVIĆ

Red 9

VUGDELIJA

JELAVIĆ

PERICA

IVANČIĆ

METER

ZDILAR

 

PETKOVIĆ

KOVAČ

ŠIPUŠIĆ

 

 

 

MASTERS PIRAMIDE LJETO 2017. ZAVRŠNI TURNIR - pobjednik ŽELJKO KELEUVA - čestitamo!

Masters ljetne piramide TK San-spin 2017.              
                                   
1     1 KELEUVA                        
                KELEUVA            
2       KARDAŠIĆ     9/4.                  
                        KELEUVA      
3       ADANIĆ             9/2.          
                ADANIĆ            
4       MUSTAPIĆ     9/4.                  
                              KELEUVA  
5       SPAHIĆ                   9/1.    
                SPAHIĆ            
6       PEVEC     9/5.                  
                        SPAHIĆ      
7       TOMAŠKOVIĆ             9/8.          
                TOMAŠKOVIĆ            
8       KOTA     9/2.                  
                                  KELEUVA
9       BLAŽEV                       9/1.
                BLAŽEV            
10       RUSSO     9/7.                  
                        BLAŽEV      
11       KLENKAR             9/8.          
                KLENKAR            
12       ŠABIĆ     9/4.                  
                              BLAŽEV  
13       GLASNOVIĆ                   9/4.    
                GLASNOVIĆ            
14       BARE     9/3.                  
                        BALIJA      
15       BULOVIĆ             9/7.          
                BALIJA            
16     2 BALIJA     9/0                  
                                   
                                   

MASTERS LJETNE PIRAMIDE 2017. REZULTATI

      MASTERS PIRAMIDA LJETO 2017.

GRUPA 1

1.

2.

3.

mjesto

1. Keleuva

----

6/4

6/4

1.

2. Folnović

4/6

----

2/6

3.

3. Klenkar

4/6

6/2

----

2.

 

GRUPA 2

1.

2.

3.

mjesto

1. Balija

----

6/0

6/1

1.

2. Dadić

0/6

----

2/6

3.

3. Pevec

1/6

6/2

----

2.

 

GRUPA 3

1.

2.

3.

mjesto

1. Kota

----

6/2

6/1

1.

2. Kovačević

2/6

----

3/6

3.

3. Bare

1/6

6/3

----

2.

 

GRUPA 4

1.

2.

3.

mjesto

1. Blažev

----

6/1

6/1

1.

2. Adanić

1/6

----

6/2

2.

3. Smolčić

1/6

2/6

----

3.

 

GRUPA 5

1.

2.

3.

mjesto

1. Mustapić

----

6/3

7/5

1.

2. Russo

3/6

----

6/1

2.

3. Kršić

5/7

1/6

----

3.

 

GRUPA 6

1.

2.

3.

mjesto

1. Tomašković

----

5/6

6/0

2.

2. Glasnović

6/5

----

6/0

1.

3. Mijić

0/6

0/6

----

3.

 

GRUPA 7

1.

2.

3.

mjesto

1. Spahić

----

6/1

6/4

1.

2. Đanić

1/6

----

2/6

3.

3. Bulović

4/6

6/2

----

2.

 

GRUPA 8

1.

2.

3.

mjesto

1. Šabić

----

6/2

6/2

1.

2. Kardašić

2/6

----

6/2

2.

3. Holjevac

2/6

2/6

----

3.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MASTERS LJETNE PIRAMIDE 2017.  TURNIR PAROVA

 

 

TENISKI KLUB SAN-SPIN

Miroševečina 2 Zagreb

 

ORGANIZIRA

 

MASTERS LJETNE PIRAMIDE

TK SAN-SPIN

2017.

I TURNIR PAROVA ZA ČLANOVE PIRAMIDE

(jedan član para može biti gost)

 

Vrijeme održavanja:  SUB/NED     30.09.-01.10.2017.

Prijavnina: 100 kn po osobi           

Ždrijeb: petak 18.00h za Masters Piramide

             subota 13.00 sati za Turnir Parova

Roštilj:  subota od 13-15h               

Prijave: sms na 091/171-4239 do

             petka 29.09.2017. do 15h 

 

PAROVI 16.KOLO

PAROVI  16.KOLO 

NAPOMENA: NEODIGRANI PAROVI 15.KOLA TREBAJU SE ODIGRATI TIJEKOM VIKENDA (23.-24.09.2017.), KAKO BI SE MOGLI FORMIRATI PAROVI IZMEĐU 3. I 2. REDA.

IGRAČI UNUTAR 3. REDA IGRAJU ZAMJENSKI MEČ DOK NE DOBIJU PROTIVNIKE 

KARDAŠIĆ/ĆURKOVIĆ

TOMAŠKOVIĆ/BLAŽEV

 

SPAHIĆ/KOTA

ŠABIĆ/KELEUVA

 

KRALJ/BALIJA

MUSTAPIĆ/PAVIĆ

 

 

 

 

ŠIPUŠIĆ

ĐANIĆ

 

RUSSO

GLASNOVIĆ

 

ADANIĆ

GUNJAČA

 

 

 

 

BULOVIĆ

HOLJEVAC

 

LOVRINIĆ

VLAIĆ

 

PALIKUĆA

KOVAČEVIĆ

 

KRŠIĆ/MIJIĆ

DADIĆ

 

KRIŽANIĆ/KLENKAR

FOLNOVIĆ

 

SKOKO

KRAJNOVIĆ

 

 

 

 

LANDIKUŠIĆ J.

MARIĆ

 

BAČIĆ

SMOLČIĆ

 

SENTA

BERTOVIĆ

 

ROĐAK

BARE

 

PEVEC

KRŠIĆ/MIJIĆ

 

LANDIKUŠIĆ K.

KRIŽANIĆ/KLENKAR

 

JURKOVIĆ

PETKOVIĆ

 

PANIĆ

RAŠIĆ

 

 

 

 

 

POREDAK nakon 15.kola

Red 1

PAVIĆ

KELEUVA

BALIJA

KOTA

BLAŽEV

ĆURKOVIĆ

Red 2

MUSTAPIĆ

TOMAŠKOVIĆ

SPAHIĆ

KRALJ

ŠABIĆ

KARDAŠIĆ

Red 3

ĐANIĆ

ŠIPUŠIĆ

GLASNOVIĆ

RUSSO

GUNJAČA

ADANIĆ

Red 4

KOVAČEVIĆ

VLAIĆ

DADIĆ

KRAJNOVIĆ

FOLNOVIĆ

HOLJEVAC

Red 5

BULOVIĆ

LOVRINIĆ

PALIKUĆA

MIJIĆ

KLENKAR

SKOKO

Red 6

MARIĆ

BERTOVIĆ

KRŠIĆ

KRIŽANIĆ

SMOLČIĆ

BARE

Red 7

LANDIKUŠIĆ J.

BAČIĆ

SENTA

ROĐAK

PEVEC

LANDIKUŠIĆ K.

Red 8

PETKOVIĆ

JURKOVIĆ 

ŽAGAR

PERICA

RAŠIĆ

PANIĆ

Red 9

TOŠIĆ

KOVAČ

ZDILAR

PLANINIĆ

VRANJEŠ

 

REZULTATI 15.KOLO

REZULTATI  15.KOLO

MUSTAPIĆ

PAVIĆ

 

TOMAŠKOVIĆ

BLAŽEV

 

SPAHIĆ

KOTA

 

KRALJ

BALIJA

 

ŠABIĆ

KELEUVA

 

KARDAŠIĆ

ĆURKOVIĆ

 

 

 

 

RUSSO

KOVAČEVIĆ

4/6 6/2 10/6

VLAIĆ

GUNJAČA

1/6 2/6

DADIĆ

ŠIPUŠIĆ

1/6 3/6

KRAJNOVIĆ

ĐANIĆ

6/4 6/7 1/6

ADANIĆ

FOLNOVIĆ

6/4 7/5

HOLJEVAC

GLASNOVIĆ

1/6 1/6

 

 

 

SKOKO

MARIĆ

6/2 6/2

PALIKUĆA

BERTOVIĆ

6/3 6/4

KRŠIĆ

MIJIĆ

 

KRIŽANIĆ

KLENKAR

 

SMOLČIĆ

LOVRINIĆ

 

BARE

BULOVIĆ

3/6 6/7

 

 

 

PETKOVIĆ

BAČIĆ

 

LANDIKUŠIĆ J.

JURKOVIĆ

1/0

ROĐAK

SENTA

4/6 1/6

PERICA

ŽAGAR

 

PANIĆ

PEVEC

 

RAŠIĆ

LANDIKUŠIĆ K.

 

 

POREDAK nakon 15.kola

Red 1

PAVIĆ

KELEUVA

BALIJA

KOTA

BLAŽEV

ĆURKOVIĆ

Red 2

MUSTAPIĆ

TOMAŠKOVIĆ

SPAHIĆ

KRALJ

ŠABIĆ

KARDAŠIĆ

Red 3

ĐANIĆ

ŠIPUŠIĆ

GLASNOVIĆ

RUSSO

GUNJAČA

ADANIĆ

Red 4

KOVAČEVIĆ

VLAIĆ

DADIĆ

KRAJNOVIĆ

FOLNOVIĆ

HOLJEVAC

Red 5

BULOVIĆ

LOVRINIĆ

PALIKUĆA

MIJIĆ

KLENKAR

SKOKO

Red 6

MARIĆ

BERTOVIĆ

KRŠIĆ

KRIŽANIĆ

SMOLČIĆ

BARE

Red 7

LANDIKUŠIĆ J.

BAČIĆ

SENTA

ROĐAK

PEVEC

LANDIKUŠIĆ K.

Red 8

PETKOVIĆ

JURKOVIĆ

ŽAGAR

PERICA

RAŠIĆ

PANIĆ

Red 9

TOŠIĆ

KOVAČ

ZDILAR

PLANINIĆ

VRANJEŠ

 

REZULTATI 14.KOLO

REZULTATI  14.KOLO

ĆURKOVIĆ

PAVIĆ

 

BLAŽEV

BALIJA

 

KELEUVA

KOTA

7/5 6/2

 

 

 

MUSTAPIĆ

ĐANIĆ

7/5 3/6 10/7

ŠIPUŠIĆ

TOMAŠKOVIĆ

 

GLASNOVIĆ

KRALJ

3/6 4/6

KOVAČEVIĆ

SPAHIĆ

 

GUNJAČA

KARDAŠIĆ

 

FOLNOVIĆ

ŠABIĆ

5/7 5/5

 

 

 

BULOVIĆ

RUSSO

2/6 6/3 4/6

VLAIĆ

LOVRINIĆ

 

BERTOVIĆ

KRAJNOVIĆ

3/6 6/4 0/6

DADIĆ

MIJIĆ

 

HOLJEVAC

KLENKAR

6/4 6/4

ADANIĆ

MARIĆ

6/3 6/2

 

 

 

JURKOVIĆ

KRŠIĆ

5/7 6/4 5/10

BAČIĆ

KRIŽANIĆ

 

BARE

SENTA

6/4 4/3

ROĐAK

SMOLČIĆ

 

SKOKO

PEVEC

 

LANDIKUŠIĆ K.

PALIKUĆA

 

 

 

 

PANIĆ

PERICA

 

RAŠIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

 

ŽAGAR

PETKOVIĆ

 

 

POREDAK nakon 14.kola

Red 1

PAVIĆ

KELEUVA

BALIJA

KOTA

BLAŽEV

ĆURKOVIĆ

Red 2

MUSTAPIĆ

TOMAŠKOVIĆ

SPAHIĆ

KRALJ

ŠABIĆ

KARDAŠIĆ

Red 3

ĐANIĆ

ŠIPUŠIĆ

GLASNOVIĆ

KOVAČEVIĆ

GUNJAČA

FOLNOVIĆ

Red 4

RUSSO

LOVRINIĆ

MIJIĆ

KRAJNOVIĆ

ADANIĆ

HOLJEVAC

Red 5

BULOVIĆ

VLAIĆ

BERTOVIĆ

DADIĆ

KLENKAR

MARIĆ

Red 6

PEVEC

PALIKUĆA

KRŠIĆ

KRIŽANIĆ

SMOLČIĆ

SENTA

Red 7

JURKOVIĆ

BAČIĆ

BARE

ROĐAK

SKOKO

LANDIKUŠIĆ K.

Red 8

PETKOVIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

ŽAGAR

PERICA

RAŠIĆ

PANIĆ

Red 9

TOŠIĆ

KOVAČ

ZDILAR

PLANINIĆ

VRANJEŠ

 

REZULTATI 13.KOLO

REZULTATI  13.KOLO

BALIJA

ĐANIĆ

7/5 6/1

TOMAŠKOVIĆ

PAVIĆ

0/1

BLAŽEV

SPAHIĆ

6/3 6/1

KRALJ

KOTA

0/1

ŠABIĆ

KELEUVA

3/6 2/6

KARDAŠIĆ

ĆURKOVIĆ

3/6 3/6

 

 

 

RUSSO

ŠIPUŠIĆ

0/6 2/6

LOVRINIĆ

GUNJAČA

0/1

MIJIĆ

GLASNOVIĆ

5/7 6/7

FOLNOVIĆ

KRAJNOVIĆ

6/2 6/7 3/0

MARIĆ

MUSTAPIĆ

0/1

KOVAČEVIĆ

KLENKAR

6/1 6/3

 

 

 

PEVEC

HOLJEVAC

0/1

BERTOVIĆ

PALIKUĆA

 

KRŠIĆ

VLAIĆ

4/6 4/6

KRIŽANIĆ

DADIĆ

2/6 ret.

SMOLČIĆ

BULOVIĆ

1/6 1/6

SENTA

ADANIĆ

0/6 3/6

 

 

 

PETKOVIĆ

JURKOVIĆ

 

LANDIKUŠIĆ J.

BAČIĆ

 

ŽAGAR

ROĐAK

 

PERICA

LANDIKUŠIĆ K.

 

RAŠIĆ

SKOKO

 

DRISS

BARE

 

 

POREDAK nakon 13.kola

Red 1

PAVIĆ

KOTA

BALIJA

KELEUVA

BLAŽEV

ĆURKOVIĆ

Red 2

ĐANIĆ

TOMAŠKOVIĆ

SPAHIĆ

KRALJ

ŠABIĆ

KARDAŠIĆ

Red 3

MUSTAPIĆ

ŠIPUŠIĆ

GLASNOVIĆ

KOVAČEVIĆ

GUNJAČA

FOLNOVIĆ

Red 4

RUSSO

LOVRINIĆ

MIJIĆ

KRAJNOVIĆ

MARIĆ

KLENKAR

Red 5

BULOVIĆ

VLAIĆ

PALIKUĆA

DADIĆ

HOLJEVAC

ADANIĆ

Red 6

PEVEC

BERTOVIĆ

KRŠIĆ

KRIŽANIĆ

SMOLČIĆ

SENTA

Red 7

JURKOVIĆ

BAČIĆ

BARE

ROĐAK

SKOKO

LANDIKUŠIĆ K.

Red 8

PETKOVIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

ŽAGAR

PERICA

RAŠIĆ

DRISS

Red 9

TOŠIĆ

PANIĆ

KOVAČ

ZDILAR

PLANINIĆ

VRANJEŠ

REZULTATI 12.KOLO

REZULTATI  12.KOLO

ĆURKOVIĆ

PAVIĆ

6/7

SPAHIĆ

KOTA

 

KELEUVA

ĐANIĆ

3/6 1/6

 

 

 

MUSTAPIĆ

BLAŽEV

6/3 5/7 2/10

KRALJ

ŠIPUŠIĆ

1/0

GLASNOVIĆ

ŠABIĆ

2/6 7/5 1/6

KLENKAR

TOMAŠKOVIĆ

0/1

GUNJAČA

KARDAŠIĆ

 

BALIJA

KRAJNOVIĆ

6/4 64

 

 

 

MARIĆ

BULOVIĆ

1/0

VLAIĆ

KOVAČEVIĆ

6/3 3/6 8/10

MIJIĆ

PALIKUĆA

1/0

LOVRINIĆ

DADIĆ

4/6 6/1 10/6

FOLNOVIĆ

HOLJEVAC

1/0

ADANIĆ

RUSSO

 

 

 

 

JURKOVIĆ

KRIŽANIĆ

0/1

BAČIĆ

SMOLČIĆ

4/6 2/6

KRŠIĆ

BARE

4/6 6/1 6/4

ROĐAK

BERTOVIĆ

5/7 2/6

SKOKO

MARIĆ

0/1

SENTA

LANDIKUŠIĆ K.

9/7

PERICA

DRISS

1/0

ŽAGAR

PETKOVIĆ

 

 

 

 

 

POREDAK nakon 12.kola

Red 1

PAVIĆ

KOTA

ĐANIĆ

KELEUVA

SPAHIĆ

ĆURKOVIĆ

Red 2

BALIJA

TOMAŠKOVIĆ

BLAŽEV

KRALJ

ŠABIĆ

KARDAŠIĆ

Red 3

MUSTAPIĆ

ŠIPUŠIĆ

GLASNOVIĆ

KLENKAR

GUNJAČA

KRAJNOVIĆ

Red 4

RUSSO

LOVRINIĆ

MIJIĆ

FOLNOVIĆ

MARIĆ

KOVAČEVIĆ

Red 5

BULOVIĆ

VLAIĆ

PALIKUĆA

DADIĆ

HOLJEVAC

ADANIĆ

Red 6

PEVEC

BERTOVIĆ

KRŠIĆ

KRIŽANIĆ

SMOLČIĆ

SENTA

Red 7

JURKOVIĆ

BAČIĆ

BARE

ROĐAK

SKOKO

LANDIKUŠIĆ K.

Red 8

PETKOVIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

ŽAGAR

PERICA

RAŠIĆ

DRISS

Red 9

TOŠIĆ

PANIĆ

KOVAČ

ZDILAR

PLANINIĆ

VRANJEŠ

 

TURNIR 500 HUT + TURNIR PAROVA 08.-09.07.2017.

 

 

TENISKI KLUB SAN-SPIN

Miroševečina 4 Zagreb

ORGANIZIRA

OP SAN-SPIN-a 2017.

HUT TOUR serija 500

(singl 18-45;45+ i turnir parova)

 

Vrijeme održavanja:  SUB/NED     08/09.07.2017.

Prijavnina: 100 kn po osobi

Ždrijeb: petak 18.00h za singl turnir

              subota 12.00 sati za turnir parova

Roštilj:  subota od 14-16h               

Prijave: na san-spin@zg.t-com.hr ili sms na 091/171-4239 do

              petka 07.07.2017. do 12h 

REZULTATI 11.KOLO

REZULTATI  11.KOLO

ĐANIĆ

KRAJNOVIĆ

7/6 7/5

KELEUVA

TOMAŠKOVIĆ

1/0

GUNJAČA/BLAŽEV

PAVIĆ

 

ŠIPUŠIĆ

SPAHIĆ

 

ŠABIĆ

KOTA

 

ĆURKOVIĆ

KARDAŠIĆ

 

 

 

 

RUSSO

GUNJAČA/BLAŽEV

 

DADIĆ

GLASNOVIĆ

1/6   3/6

PALIKUĆA

KLENKAR

 

HOLJEVAC

BALIJA

3/6 0/6

KRALJ

BULOVIĆ

1/0

KOVAČEVIĆ

MUSTAPIĆ

6/7 6/2 9/11

 

 

 

MARIĆ

PEVEC

 

BERTOVIĆ

FOLNOVIĆ

 

BARE

VLAIĆ

6/2 6/7 3/6

KRIŽANIĆ

KRALJ

 

LOVRINIĆ

SMOLČIĆ

3/6 6/0 6/4

LANDIKUŠIĆ K.

MIJIĆ

0/1

 

 

 

PETKOVIĆ

BAČIĆ

 

SKOKO

SENTA

6/0 6/0

ŽAGAR

LANDIKUŠIĆ J.

 

DRISS

JURKOVIĆ

 

PERICA

RAŠIĆ

1/0

KRŠIĆ

ROĐAK

7/5 6/2

 

 

 

 

POREDAK nakon 11.kola

Red 1

PAVIĆ

KOTA

ĐANIĆ

ŠIPUŠIĆ

SPAHIĆ

KARDAŠIĆ

Red 2

KRAJNOVIĆ

TOMAŠKOVIĆ

BLAŽEV

KELEUVA

ŠABIĆ

ĆURKOVIĆ

Red 3

MUSTAPIĆ

KRALJ

GLASNOVIĆ

KLENKAR

GUNJAČA

BALIJA

Red 4

RUSSO

DADIĆ

PALIKUĆA

HOLJEVAC

BULOVIĆ

KOVAČEVIĆ

Red 5

PEVEC

VLAIĆ

MIJIĆ

LOVRINIĆ

FOLNOVIĆ

ADANIĆ

Red 6

MARIĆ

BERTOVIĆ

BARE

KRIŽANIĆ

SMOLČIĆ

LANDIKUŠIĆ K.

Red 7

JURKOVIĆ

BAČIĆ

RAŠIĆ

ROĐAK

SKOKO

LANDIKUŠIĆ J.

Red 8

PETKOVIĆ

SENTA

ŽAGAR

DRISS

PERICA

KRŠIĆ

Red 9

TOŠIĆ

PANIĆ

KOVAČ

ZDILAR

PLANINIĆ

VRANJEŠ

REZULTATI 10.KOLO

REZULTATI  10.KOLO

KARDAŠIĆ

KOTA

 

PAVIĆ

TOMAŠKOVIĆ

6/3 5/7 10/4

SPAHIĆ

KRAJNOVIĆ

6/3 7/5

 

 

 

MUSTAPIĆ

ŠABIĆ

3/6 1/6

BULOVIĆ

KELEUVA

0/6 0/2

GLASNOVIĆ

ŠIPUŠIĆ

6/1 2/6 4/6

ĐANIĆ

KLENKAR

1/0

GUNJAČA

BLAŽEV

 

ĆURKOVIĆ

BALIJA

6/3 0/6 12/10

 

 

 

DADIĆ

MIJIĆ

6/2 6/4

VLAIĆ

HOLJEVAC

2/6 3/6

PEVEC

PALIKUĆA

0/1

SMOLČIĆ

KOVAČEVIĆ

1/6 3/6

FOLNOVIĆ

RUSSO

2/6 4/6

KRALJ

ADANIĆ

6/2 6/3

 

 

 

JURKOVIĆ

LOVRINIĆ

0/1

BAČIĆ

MARIĆ

0/1

RAŠIĆ

KRIŽANIĆ

0/1

ROĐAK

BERTOVIĆ

4/6 1/6

SENTA

BARE

4/6 2/6

LANDIKUŠIĆ K.

LANDIKUŠIĆ J.

1/0

 

 

 

KRŠIĆ

DRISS

6/3 6/1

PERICA

SKOKO

1/6 1/6

ŽAGAR

PETKOVIĆ

 

 

POREDAK nakon 10.kola

Red 1

PAVIĆ

KOTA

KRAJNOVIĆ

SPAHIĆ

TOMAŠKOVIĆ

KARDAŠIĆ

Red 2

ĐANIĆ

KELEUVA

BLAŽEV

ŠIPUŠIĆ

ŠABIĆ

BALIJA

Red 3

MUSTAPIĆ

BULOVIĆ

GLASNOVIĆ

KLENKAR

GUNJAČA

ĆURKOVIĆ

Red 4

RUSSO

DADIĆ

PALIKUĆA

HOLJEVAC

KRALJ

KOVAČEVIĆ

Red 5

PEVEC

VLAIĆ

MIJIĆ

SMOLČIĆ

FOLNOVIĆ

ADANIĆ

Red 6

MARIĆ

BERTOVIĆ

BARE

KRIŽANIĆ

LOVRINIĆ

LANDIKUŠIĆ K.

Red 7

JURKOVIĆ

BAČIĆ

RAŠIĆ

ROĐAK

SENTA

LANDIKUŠIĆ J.

Red 8

PETKOVIĆ

SKOKO

ŽAGAR

KRŠIĆ

PERICA

DRISS

Red 9

TOŠIĆ

PANIĆ

KOVAČ

ZDILAR

PLANINIĆ

VRANJEŠ

REZULTATI 9.KOLO

PAROVI  9.KOLO

KARDAŠIĆ

KLENKAR

1/0

SPAHIĆ

KELEUVA

1/6 6/2 7/5

KRAJNOVIĆ

BLAŽEV

1/0

ŠIPUŠIĆ

TOMAŠKOVIĆ

0/1

ŠABIĆ

KOTA

 

BALIJA

PAVIĆ

3/6 3/6

 

 

 

PEVEC

ĆURKOVIĆ

0/1

ĐANIĆ

RUSSO

1/0

PALIKUĆA

GUNJAČA

0/1

HOLJEVAC

BULOVIĆ

6/4 3/6 2/7

MUSTAPIĆ

ADANIĆ

7/5 6/3

KOVAČEVIĆ

GLASNOVIĆ

2/6 4/6

 

 

 

MARIĆ

MIJIĆ

1/6 2/6

BERTOVIĆ

DADIĆ

0/1

SMOLČIĆ

BARE

6/4 6/2

KRIŽANIĆ

FOLNOVIĆ

4/6 1/6

LOVRINIĆ

KRALJ

0/1

VLAIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

1/0

 

 

 

PETKOVIĆ

JURKOVIĆ

0/1

KOSTELNIK

RAŠIĆ

0/1

ŽAGAR

LANDIKUŠIĆ K.

0/1

ROĐAK

DRISS

7/6 6/1

ŠKRGATIĆ

BAČIĆ

0/1

PERICA

SENTA

6/7 1/1

 

POREDAK nakon 9.kola

Red 1

TOMAŠKOVIĆ

KOTA

KRAJNOVIĆ

SPAHIĆ

PAVIĆ

KARDAŠIĆ

Red 2

KLENKAR

KELEUVA

BLAŽEV

ŠIPUŠIĆ

ŠABIĆ

BALIJA

Red 3

MUSTAPIĆ

BULOVIĆ

GLASNOVIĆ

ĐANIĆ

GUNJAČA

ĆURKOVIĆ

Red 4

RUSSO

PEVEC

PALIKUĆA

HOLJEVAC

ADANIĆ

KOVAČEVIĆ

Red 5

DADIĆ

VLAIĆ

MIJIĆ

SMOLČIĆ

FOLNOVIĆ

KRALJ

Red 6

MARIĆ

BERTOVIĆ

BARE

KRIŽANIĆ

LOVRINIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

Red 7

JURKOVIĆ

BAČIĆ

RAŠIĆ

ROĐAK

SENTA

LANDIKUŠIĆ K.

Red 8

PETKOVIĆ

KOSTELNIK

ŽAGAR

DRISS

ŠKRGATIĆ

PERICA

Red 9

TOŠIĆ

PANIĆ

KOVAČ

ZDILAR

PLANINIĆ

VRANJEŠ

REZULTATI 8.KOLO

REZULTATI  8.KOLO

KLENKAR

PAVIĆ

0/6 1/2 ret.

TOMAŠKOVIĆ

KELEUVA

7/6 6/7 7/5

BLAŽEV

KOTA

 

 

 

 

ADANIĆ

SPAHIĆ

 

BULOVIĆ

ŠIPUŠIĆ

 

BALIJA

GLASNOVIĆ

6/1 6/1

PEVEC/RUSSO

KRAJNOVIĆ

 

GUNJAČA

KARDAŠIĆ

 

ĆURKOVIĆ

ŠABIĆ

 

 

 

 

DADIĆ

PEVEC/RUSSO

 

KOVAČEVIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

1/0

MIJIĆ

PALIKUĆA

 

BARE

HOLJEVAC

2/6 5/7

FOLNOVIĆ

MUSTAPIĆ

3/6 7/5 6/10

ĐANIĆ

KRALJ

1/0

 

 

 

JURKOVIĆ

BERTOVIĆ

1/6 2/6

BAČIĆ

MARIĆ

 

RAŠIĆ

KRIŽANIĆ

0/1

ŠKRGATIĆ

LOVRINIĆ

0/1

SENTA

VLAIĆ

 

LANDIKUŠIĆ K.

SMOLČIĆ

3/6 4/6

ROĐAK

DRISS

6/4 7/6

ŽAGAR

PETKOVIĆ

 

 

 

 

 

 

 

 

POREDAK nakon 8.kola

Red 1

TOMAŠKOVIĆ

KOTA

BLAŽEV

KELEUVA

PAVIĆ

KLENKAR

Red 2

KARDAŠIĆ

SPAHIĆ

KRAJNOVIĆ

ŠIPUŠIĆ

ŠABIĆ

BALIJA

Red 3

ADANIĆ

BULOVIĆ

GLASNOVIĆ

RUSSO

GUNJAČA

ĆURKOVIĆ

Red 4

PEVEC

KRALJ

PALIKUĆA

HOLJEVAC

MUSTAPIĆ

KOVAČEVIĆ

Red 5

DADIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

MIJIĆ

BARE

FOLNOVIĆ

ĐANIĆ

Red 6

MARIĆ

BERTOVIĆ

SMOLČIĆ

KRIŽANIĆ

LOVRINIĆ

VLAIĆ

Red 7

JURKOVIĆ

BAČIĆ

RAŠIĆ

ŠKRGATIĆ

SENTA

LANDIKUŠIĆ K.

Red 8

PETKOVIĆ

KOSTELNIK

ŽAGAR

ROĐAK

DRISS

ZDILAR

Red 9

TOŠIĆ

PANIĆ

KOVAČ

PERICA

PLANINIĆ

VRANJEŠ

REZULTATI 7.KOLO

REZULTATI  7.KOLO

KARDAŠIĆ

BLAŽEV

1/6 2/6

KLENKAR

SPAHIĆ

7/5 0/6 6/1

KRAJNOVIĆ

KOTA

2/6 4/6

ŠIPUŠIĆ

KELEUVA

 

ŠABIĆ

TOMAŠKOVIĆ

3/6 4/6

PAVIĆ

GLASNOVIĆ

6/3 6/0

 

 

 

PEVEC

RUSSO

 

KRALJ

GUNJAČA

0/1

PALIKUĆA

BULOVIĆ

0/1

ADANIĆ

HOLJEVAC

6/4 7/6

MUSTAPIĆ

ĆURKOVIĆ

 

LANDIKUŠIĆ J.

BALIJA

4/6 6/7

 

 

 

MARIĆ

FOLNOVIĆ

3/6 3/6

BERTOVIĆ

BARE

4/6 2/6

MIJIĆ

SMOLČIĆ

6/1 7/5

ĐANIĆ

KRIŽANIĆ

6/1 1/0 ret.

LOVRINIĆ

KOVAČEVIĆ

0/3

VLAIĆ

DADIĆ

0/6 1/6

 

 

 

PETKOVIĆ

JURKOVIĆ

 

ŠKRGATIĆ

BAČIĆ

 

ŽAGAR

RAŠIĆ

 

DRISS

KOSTELNIK

 

ROĐAK

SENTA

2/6 1/6

ZDILAR

LANDIKUŠIĆ K.

 

 

 

 

 

POREDAK nakon 7.kola

Red 1

KELEUVA

KOTA

BLAŽEV

TOMAŠKOVIĆ

PAVIĆ

KLENKAR

Red 2

KARDAŠIĆ

SPAHIĆ

KRAJNOVIĆ

ŠIPUŠIĆ

ŠABIĆ

GLASNOVIĆ

Red 3

ADANIĆ

BULOVIĆ

BALIJA

RUSSO

GUNJAČA

ĆURKOVIĆ

Red 4

PEVEC

KRALJ

PALIKUĆA

HOLJEVAC

MUSTAPIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

Red 5

DADIĆ

KOVAČEVIĆ

MIJIĆ

BARE

FOLNOVIĆ

ĐANIĆ

Red 6

MARIĆ

BERTOVIĆ

SMOLČIĆ

KRIŽANIĆ

LOVRINIĆ

JURKOVIĆ

Red 7

VLAIĆ

BAČIĆ

RAŠIĆ

KOSTELNIK

SENTA

LANDIKUŠIĆ K.

Red 8

PETKOVIĆ

ŠKRGATIĆ

ŽAGAR

DRISS

ROĐAK

ZDILAR

Red 9

TOŠIĆ

PANIĆ

KOVAČ

PERICA

PLANINIĆ

VRANJEŠ

REZULTATI 6.KOLO

REZULTATI  6.KOLO

SPAHIĆ

BLAŽEV

7/5 2/1

GLASNOVIĆ

KELEUVA

1/6 2/6

TOMAŠKOVIĆ

KOTA

6/7 2/6

 

 

 

HOLJEVAC

ŠABIĆ

4/6 4/6

BULOVIĆ

KLENKAR

2/6 3/6

KARDAŠIĆ

BALIJA

6/2 6/0

KRAJNOVIĆ

RUSSO

1/0

GUNJAČA

ŠIPUŠIĆ

5/7 3/6

PAVIĆ

ĆURKOVIĆ

6/1 6/2

 

 

 

KRALJ

DADIĆ

6/0 6/0

LANDIKUŠIĆ J.

KOVAČEVIĆ

6/2 6/3

SMOLČIĆ

ADANIĆ

5/7 2/6

BARE

MUSTAPIĆ

2/6 3/6

FOLNOVIĆ

PALIKUĆA

0/1

KRIŽANIĆ

PEVEC

1/6 2/6

 

 

 

VLAIĆ

JURKOVIĆ

6/1 6/1

ŠKRGATIĆ/BAČIĆ

LOVRINIĆ

0/1

RAŠIĆ

MIJIĆ

0/1

KOSTELNIK

BERTOVIĆ

0/1

SENTA

ĐANIĆ

1/6 1/6

ŽAGAR/LANDIKUŠIĆ K.

MARIĆ/KRIŽANIĆ

 

 

 

 

ZDILAR

ROĐAK

 

DRISS

ŠKRGATIĆ/BAČIĆ

 

ŽAGAR/LANDIKUŠIĆ K.

PETKOVIĆ

 

 

POREDAK nakon 6.kola

Red 1

KELEUVA

KOTA

BLAŽEV

TOMAŠKOVIĆ

GLASNOVIĆ

SPAHIĆ

Red 2

KARDAŠIĆ

KLENKAR

KRAJNOVIĆ

ŠIPUŠIĆ

ŠABIĆ

ĆURKOVIĆ

Red 3

HOLJEVAC

BULOVIĆ

BALIJA

RUSSO

GUNJAČA

PEVEC

Red 4

PAVIĆ

KRALJ

PALIKUĆA

ADANIĆ

MUSTAPIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

Red 5

DADIĆ

KOVAČEVIĆ

SMOLČIĆ

BARE

FOLNOVIĆ

KRIŽANIĆ

Red 6

MARIĆ

BERTOVIĆ

MIJIĆ

ĐANIĆ

LOVRINIĆ

VLAIĆ

Red 7

JURKOVIĆ

BAČIĆ

RAŠIĆ

KOSTELNIK

SENTA

LANDIKUŠIĆ K.

Red 8

PETKOVIĆ

ŠKRGATIĆ

ŽAGAR

DRISS

ROĐAK

ZDILAR

Red 9

TOŠIĆ

PANIĆ

KOVAČ

PERICA

PLANINIĆ

VRANJEŠ

 

REZULTATI 5.KOLO

REZULTATI  5.KOLO

BALIJA

GLASNOVIĆ

2/6 1/6

KLENKAR

KELEUVA

0/1

RUSSO

KOTA

 

ŠIPUŠIĆ

TOMAŠKOVIĆ

7/6 4/6 5/10

ŠABIĆ

SPAHIĆ

 

ĆURKOVIĆ

BLAŽEV

1/6 1/6

 

 

 

PAVIĆ

PEVEC

6/1 6/1

BULOVIĆ

DADIĆ

6/4 6/3

PALIKUĆA

GUNJAČA

0/1

KARDAŠIĆ

ADANIĆ

6/2 6/0

KRAJNOVIĆ

MUSTAPIĆ

6/1 6/2

HOLJEVAC

KOVAČEVIĆ

6/2 6/4

 

 

 

MARIĆ

KRIŽANIĆ

 

FOLNOVIĆ

BERTOVIĆ

6/3 6/4

LANDIKUŠIĆ J.

MIJIĆ

6/2 6/2

KRALJ

ĐANIĆ

7/5 6/4

BARE

LOVRINIĆ

6/0 6/4

SMOLČIĆ

JURKOVIĆ

 

 

 

 

BRIŠAR

KOSTELNIK

 

SENTA

PETKOVIĆ

2/6 7/6 10/1

ŠKRGATIĆ

BAČIĆ

 

ŽAGAR

LANDIKUŠIĆ K.

 

DRISS

RAŠIĆ

 

ROĐAK

VLAIĆ

0/6 3/6

 

 

 

 

POREDAK nakon 5.kola

Red 1

KELEUVA

KOTA

BLAŽEV

TOMAŠKOVIĆ

GLASNOVIĆ

SPAHIĆ

Red 2

BALIJA

KLENKAR

RUSSO

ŠIPUŠIĆ

ŠABIĆ

ĆURKOVIĆ

Red 3

HOLJEVAC

BULOVIĆ

KARDAŠIĆ

MUSTAPIĆ

GUNJAČA

PAVIĆ

Red 4

PEVEC

DADIĆ

PALIKUĆA

ADANIĆ

KRAJNOVIĆ

KOVAČEVIĆ

Red 5

KRALJ

LANDIKUŠIĆ J.

JURKOVIĆ

BARE

FOLNOVIĆ

KRIŽANIĆ

Red 6

MARIĆ

BERTOVIĆ

MIJIĆ

ĐANIĆ

LOVRINIĆ

BAČIĆ

Red 7

VLAIĆ

SMOLČIĆ

RAŠIĆ

KOSTELNIK

SENTA

LANDIKUŠIĆ K.

Red 8

BRIŠAR

PETKOVIĆ

ŠKRGATIĆ

ŽAGAR

DRISS

ROĐAK

Red 9

TOŠIĆ

PANIĆ

KOVAČ

PERICA

PLANINIĆ

VRANJEŠ

REZULTATI 4.KOLO

REZULTATI  4.KOLO

SPAHIĆ

KOTA

 

TOMAŠKOVIĆ

GLASNOVIĆ

6/2 6/2

BLAŽEV

KELEUVA

 

 

 

 

KOVAČEVIĆ

KLENKAR

6/4 2/6 8/10

DADIĆ

ŠIPUŠIĆ

1/6 1/6

ADANIĆ

ĆURKOVIĆ

2/6 3/6

MUSTAPIĆ

RUSSO

5/7 2/6

GUNJAČA

BALIJA

6/3 2/6 4/10

PEVEC

ŠABIĆ

 

 

 

 

PALIKUĆA

ĐANIĆ

6/1 6/2

PAVIĆ

MIJIĆ

6/1 6/1

JURKOVIĆ

KRAJNOVIĆ

2/6 3/6

LOVRINIĆ

KARDAŠIĆ

0/1

BERTOVIĆ

BULOVIĆ

4/6 6/2 3/6

HOLJEVAC

KRIŽANIĆ

2/6 6/1 6/1

 

 

 

VLAIĆ

BARE

6/9

SMOLČIĆ

BAČIĆ

 

KRALJ

RAŠIĆ

 

FOLNOVIĆ

TOŠIĆ

1/0

PETKOVIĆ

MARIĆ

0/1

LANDIKUŠIĆ K.

LANDIKUŠIĆ J.

6/2 6/2

 

 

 

DRISS

SENTA

 

ROĐAK

ŠKRGATIĆ

1/6 6/7

ŽAGAR/SMOLČIĆ

SENTA

0/1

 

POREDAK nakon 4.kola

Red 1

KELEUVA

KOTA

BLAŽEV

TOMAŠKOVIĆ

GLASNOVIĆ

SPAHIĆ

Red 2

BALIJA

KLENKAR

RUSSO

ŠIPUŠIĆ

ŠABIĆ

ĆURKOVIĆ

Red 3

KOVAČEVIĆ

DADIĆ

ADANIĆ

MUSTAPIĆ

GUNJAČA

PEVEC

Red 4

PAVIĆ

BULOVIĆ

PALIKUĆA

KARDAŠIĆ

KRAJNOVIĆ

HOLJEVAC

Red 5

ĐANIĆ

MIJIĆ

JURKOVIĆ

LOVRINIĆ

BERTOVIĆ

KRIŽANIĆ

Red 6

MARIĆ

FOLNOVIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

RAŠIĆ

BARE

BAČIĆ

Red 7

VLAIĆ

SMOLČIĆ

KRALJ

TOŠIĆ

PETKOVIĆ

LANDIKUŠIĆ K.

Red 8

BRIŠAR

SENTA

ŠKRGATIĆ

ŽAGAR

DRISS

ROĐAK

Red 9

KOSTELNIK

PANIĆ

KOVAČ

PERICA

PLANINIĆ

VRANJEŠ

REZULTATI 3.KOLO

REZULTATI  3.KOLO

BALIJA

SPAHIĆ

7/6 4/6 8/10

KLENKAR

BLAŽEV

2/6 3/6

TOMAŠKOVIĆ

RUSSO

6/0 6/4

ŠIPUŠIĆ

KOTA

6/4 0/6 4/6

ŠABIĆ

KELEUVA

0/1

ĆURKOVIĆ

GLASNOVIĆ

6/7 3/6

 

 

 

GUNJAČA

MIJIĆ

6/1 6/0

PEVEC

BULOVIĆ

6/2 6/2

ĐANIĆ

DADIĆ

2/6 1/6

KARDAŠIĆ

MUSTAPIĆ

1/6 5/7

ADANIĆ

KRAJNOVIĆ

6/1 2/6 3/0

KOVAČEVIĆ

KRIŽANIĆ

6/3 6/0

 

 

 

JURKOVIĆ

MARIĆ

6/3 6/4

BERTOVIĆ

TOŠIĆ

1/0

HOLJEVAC

LANDIKUŠIĆ J.

4/6 7/5 4/1 ret.

PAVIĆ

RAŠIĆ

6/1 6/7 6/3 6/7 ret. Rašić

PALIKUĆA

BARE

6/3 7/5

LOVRINIĆ

BAČIĆ

3/6 7/6 10/3

 

 

 

BRIŠAR

FOLNOVIĆ

0/1

LANDIKUŠIĆ K.

SENTA

4/6 6/2 10/6

KOSTELNIK

VLAIĆ

0/1

ŽAGAR

SMOLČIĆ

0/1

DRISS

KRALJ

0/1

PANIĆ

PETKOVIĆ

0/1

 

 

 

 

POREDAK nakon 3.kola

Red 1

KELEUVA

KOTA

BLAŽEV

GLASNOVIĆ

TOMAŠKOVIĆ

SPAHIĆ

Red 2

BALIJA

KLENKAR

RUSSO

ŠIPUŠIĆ

ŠABIĆ

ĆURKOVIĆ

Red 3

KOVAČEVIĆ

DADIĆ

ADANIĆ

MUSTAPIĆ

GUNJAČA

PEVEC

Red 4

MIJIĆ

BULOVIĆ

ĐANIĆ

KARDAŠIĆ

KRAJNOVIĆ

KRIŽANIĆ

Red 5

PALIKUĆA

PAVIĆ

MARIĆ

BAČIĆ

BERTOVIĆ

HOLJEVAC

Red 6

JURKOVIĆ

TOŠIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

RAŠIĆ

BARE

LOVRINIĆ

Red 7

VLAIĆ

SMOLČIĆ

KRALJ

FOLNOVIĆ

PETKOVIĆ

LANDIKUŠIĆ K.

Red 8

BRIŠAR

SENTA

KOSTELNIK

ŽAGAR

DRISS

PANIĆ

Red 9

KELKOVIĆ

ROĐAK

KOVAČ

PERICA

PLANINIĆ

VRANJEŠ

LIGA PAROVA - POZIV NA PRIJAVU - PROPOZICIJE

 

TK San-spin poziva sve igrače Piramide i članove Kluba da se uključe u Ligu parova Ljeto 2017.

Prijave za Ligu primaju se do 30.04.2017. a Liga starta početkom svibnja.

 

LIGA PAROVA – izvod iz PROPOZICIJA

·         Svi susreti se igraju na 2 dobivena seta ( 3. set  TB do 10 )

·         Lopte se osiguravaju u Klubu i trošak lopti solidarno snose oba para

·         Liga se igra utorkom i subotom (iznimno može i drugim danima uz dogovor oba para)

·         Liga će biti podijeljena u grupe od po min. 5 parova

·         Mečevi se igraju po sistemu svatko sa svakim

·         Po odigranoj grupnoj fazi formirat će se jakosne skupine prema poretku iz grupne faze (detalji će biti razrađeni u dogovoru sa svim učesnicima Lige)

 

CIJENA:

400 kn po osobi za aktivne igrače Piramide

500 kn po osobi za ostale 

REZULTATI 2.KOLO

REZULTATI  2.KOLO

SPAHIĆ

BLAŽEV

 

RUSSO

KOTA

 

GLASNOVIĆ

KELEUVA

1/6 6/7

 

 

 

ŠIPUŠIĆ

KRIŽANIĆ

0/6 6/2 6/1

DADIĆ

ŠABIĆ

3/6 2/6

KRAJNOVIĆ

KLENKAR

6/1 2/6 4/10

MUSTAPIĆ

TOMAŠKOVIĆ

 

MIJIĆ

BALIJA

2/6 2/6

BULOVIĆ

ĆURKOVIĆ

1/6 3/6

 

 

 

ADANIĆ

BARE

6/2 6/4

PEVEC

RAŠIĆ

 

GUNJAČA

MARIĆ

6/1 6/2

ĐANIĆ

BAČIĆ

2/6 6/1 6/4

KOVAČEVIĆ

TOŠIĆ

1/0

KARDAŠIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

6/0 6/2

 

 

 

LOVRINIĆ

VLAIĆ

6/2 6/0

SMOLČIĆ

HOLJEVAC

1/6 6/7

PAVIĆ

KRALJ

6/4 7/5

FOLNOVIĆ

PALIKUĆA

0/1

PETKOVIĆ

JURKOVIĆ

0/1

SENTA

BERTOVIĆ

2/6 0/6

 

 

 

PANIĆ

BRIŠAR

 

KOVAČ

ŽAGAR

0/1

LANDIKUŠIĆ K.

KOSTELNIK

1/0

 

POREDAK nakon 2.kola

Red 1

KELEUVA

KOTA

BLAŽEV

GLASNOVIĆ

RUSSO

SPAHIĆ

Red 2

BALIJA

KLENKAR

TOMAŠKOVIĆ

ŠIPUŠIĆ

ŠABIĆ

ĆURKOVIĆ

Red 3

KRIŽANIĆ

DADIĆ

KRAJNOVIĆ

MUSTAPIĆ

MIJIĆ

BULOVIĆ

Red 4

GUNJAČA

PEVEC

ĐANIĆ

KARDAŠIĆ

ADANIĆ

KOVAČEVIĆ

Red 5

BARE

RAŠIĆ

MARIĆ

BAČIĆ

TOŠIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

Red 6

JURKOVIĆ

BERTOVIĆ

HOLJEVAC

PAVIĆ

PALIKUĆA

LOVRINIĆ

Red 7

VLAIĆ

SMOLČIĆ

KRALJ

FOLNOVIĆ

PETKOVIĆ

SENTA

Red 8

BRIŠAR

LANDIKUŠIĆ K.

KOSTELNIK

ŽAGAR

DRISS

PANIĆ

Red 9

KELKOVIĆ

ROĐAK

KOVAČ

PERICA

PLANINIĆ

VRANJEŠ

 

 

REZULTATI 1.KOLO LJETO 2017.

REZULTATI  1.KOLO

BALIJA

BLAŽEV

4/6 2/6

KLENKAR

GLASNOVIĆ

4/6 6/4 1/6

TOMAŠKOVIĆ

SPAHIĆ

5/7 6/1 5/7

KRIŽANIĆ

KELEUVA

1/9

KOTA

ŠABIĆ

6/3 7/5

ĆURKOVIĆ

RUSSO

 

 

 

 

KRAJNOVIĆ

MARIĆ

6/1 6/0

ŠIPUŠIĆ

RAŠIĆ

1/0

BAČIĆ

BULOVIĆ

0/1

MUSTAPIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

5/7 6/1 6/1

BARE

DADIĆ

4/6 2/6

TOŠIĆ

MIJIĆ

0/1

 

 

 

JURKOVIĆ

ĐANIĆ

2/6 3/6

BERTOVIĆ

KARDAŠIĆ

2/6 1/6

HOLJEVAC

KOVAČEVIĆ

8/9

ADANIĆ

KRALJ

6/2 4/6 10/6

PEVEC

PALIKUĆA

0/1

GUNJAČA

VLAIĆ

6/1 6/2

 

 

 

BRIŠAR

FOLNOVIĆ

0/1

KOSTELNIK

LOVRINIĆ

0/1

LANDIKUŠIĆ K.

PETKOVIĆ

0/1

SENTA

ŽAGAR

2/6 6/4 10/5

SMOLČIĆ

KOVAČ

6/2 6/0

PAVIĆ

PANIĆ

1/0

 

POREDAK nakon 1.kola

Red 1

KELEUVA

KOTA

BLAŽEV

GLASNOVIĆ

RUSSO

SPAHIĆ

Red 2

BALIJA

KLENKAR

TOMAŠKOVIĆ

KRIŽANIĆ

ŠABIĆ

ĆURKOVIĆ

Red 3

ŠIPUŠIĆ

DADIĆ

KRAJNOVIĆ

MUSTAPIĆ

MIJIĆ

BULOVIĆ

Red 4

MARIĆ

RAŠIĆ

BAČIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

BARE

TOŠIĆ

Red 5

ADANIĆ

PEVEC

GUNJAČA

ĐANIĆ

KOVAČEVIĆ

KARDAŠIĆ

Red 6

JURKOVIĆ

BERTOVIĆ

HOLJEVAC

KRALJ

PALIKUĆA

VLAIĆ

Red 7

LOVRINIĆ

SMOLČIĆ

PAVIĆ

FOLNOVIĆ

PETKOVIĆ

SENTA

Red 8

BRIŠAR

KOSTELNIK

LANDIKUŠIĆ K.

ŽAGAR

KOVAČ

PANIĆ

Red 9

KELKOVIĆ

ROĐAK

SKOKO

PERICA

PLANINIĆ

VRANJEŠ

MASTERS ZIMSKE PIRAMIDE - POBJEDNIK KELEUVA ŽELJKO

 

 

POBJEDNIK ZIMSKOG MASTERSA  -  

ŽELJKO KELEUVA    -   ČESTITAMO!

REZULTATI:

FINALE:

KELEUVA -ŠABIĆ  9/4

 

POLUFINALE:

KELEUVA -BLAŽEV  9/6

ŠABIĆ - GLASNOVIĆ  9/2

 

ČETVRTFINALE:

KELEUVA - RUSSO  9/4

BLAŽEV - SPAHIĆ 9/1

ŠABIĆ - BALIJA  9/7

GLASNOVIĆ - KLENKAR  9/2

 

OSMINAFINALA:

KELEUVA - TOMAŠKOVIĆ  9/7

RUSSO - KRIŽANIĆ  9/3

BLAŽEV - RAŠIĆ  9/8

SPAHIĆ - KOTA  9/8

BALIJA - PANIĆ  4/6 predaja Panića

ŠABIĆ - DADIĆ  9/2

KLENKAR - MARIĆ  9/3

GLASNOVIĆ - ĆURKOVIĆ  9/4 

TURNIR PAROVA - POBJEDNICI GLASNOVIĆ/RUSSO

      TURNIR PAROVA

 

GRUPA A

1.

2.

3.

4.

mjesto

1. Klenkar/Kordić

----

6/3

3/6

6/5

2.

2. Šipušić/Đanić

3/6

----

2/6

5/6

4.

3. Tomaš. /Mustapić

6/3

6/2

----

6/1

1.

4. Šabić/Krajnović

5/6

6/5

1/6

----

3.

 

GRUPA B

1.

2.

3.

4.

mjesto

1. Keleuva/Spahić

----

8/9

2/6

6/1

3.

2. Glasn./Russo

9/8

----

6/2

4/6

1.

3. Balija/Križanić

6/2

2/6

----

6/2

2.

4. Landi./Mijić

1/6

6/4

2/6

----

4.

 

FINALE: GLASNOVIĆ/RUSSO - TOMAŠKOVIĆ/MUSTAPIĆ  9/8

 

POLUFINALE: 

A1-B2  TOMAŠKOVIĆ/MUSTAPIĆ - BALIJA/KRIŽANIĆ      9/3

B1-A2  GLASNOVIĆ/RUSSO - KLENKAR/KORDIĆ             9/8

MASTERS ZIMA 2016/17.  -  GRUPE

 

MASTERS PIRAMIDE ZIMA 2016/17.

 

GRUPA 1

1.

2.

3.

4.

mjesto

1. Keleuva

----

6/1

6/0

 

1.

2. Tošić

1/6

----

ret.

 

3.

3. Marić

0/6

w.o.

----

 

2.

4. 

 

 

 

----

 

 

GRUPA 2

1.

2.

3.

4.

mjesto

1. Glasnović

----

6/3

6/1

6/2

1.

2. Landikušić J.

3/6

----

4/6

6/3

3.

3. Križanić

1/6

6/4

----

6/0

2.

4. Bačić

2/6

3/6

0/6

----

4.

 

GRUPA 3

1.

2.

3.

4.

mjesto

1. Rašić

----

3/6

6/4

 

2.

2. Balija

6/3

----

5/6

 

1.

3. Mustapić

4/6

6/5

----

 

3.

4.

 

 

 

----

 

 

GRUPA 4

1.

2.

3.

4.

mjesto

1. Spahić

----

6/2

6/1

 

1.

2. Krajnović

2/6

----

5/6

 

3.

3. Dadić

1/6

6/5

----

 

2.

4. 

 

 

 

----

 

 

GRUPA 5

1.

2.

3.

4.

mjesto

1. Kota

----

2/6

6/2

 

2.

2. Šabić

6/2

----

6/2

 

1.

3. Mijić

2/6

2/6

----

 

3.

4.

 

 

 

----

 

 

GRUPA 6

1.

2.

3.

4.

mjesto

1. Blažev

----

6/0

6/1

 

1.

2. Panić

0/6

----

6/1

 

2.

3. Bare

1/6

1/6

----

 

3.

4. 

 

 

 

----

 

 

GRUPA 7

1.

2.

3.

4.

mjesto

1. Ćurković

----

0/6

6/1

 

2.

2. Russo

6/0

----

6/3

 

1.

3. Bulović

1/6

3/6

----

 

3.

4. 

 

 

 

----

 

 

GRUPA 8

1.

2.

3.

4.

mjesto

1. Šipušić

----

3/6

1/6

 

3.

2. Tomašković

6/3

----

4/6

 

2.

3. Klenkar

6/1

6/4

----

 

1.

4. 

 

 

 

----

 

MASTERS ZIMSKE PIRAMIDE TURNIR PAROVA

 

 

TENISKI KLUB SAN-SPIN

Miroševečina 4 Zagreb

ORGANIZIRA

 

 

 

MASTERS ZIMSKE PIRAMIDE

 

TK SAN-SPIN

 

2016/17.

 

I TURNIR PAROVA ZA ČLANOVE PIRAMIDE

(jedan član para može biti gost)

 

Vrijeme održavanja:  SUB/NED     01/02.04.2017.

Prijavnina: 100 kn po osobi

Ždrijeb: petak 19.00h za Masters Piramide

              subota 12.00 sati za Turnir Parova

Roštilj:  subota od 14-15h               

Prijave: sms na 091/171-4239 do

              četvrtka 30.03.2017. do 15h 

PAROVI 23.KOLO

PAROVI  23.KOLO

KRAJNOVIĆ/BLAŽEV

PAVIĆ

 

ĆURKOVIĆ

SPAHIĆ

 

ŠIPUŠIĆ

KELEUVA

 

TOMAŠKOVIĆ

KOTA

 

RUSSO

GLASNOVIĆ

 

PANIĆ

RAŠIĆ

 

 

 

 

BALIJA

ŠABIĆ

 

LANDIKUŠIĆ J.

KRAJNOVIĆ/BLAŽEV

 

PALIKUĆA/KOSTELNIK

ADANIĆ

 

PEVEC

KRALJ

 

ĐANIĆ

KARDAŠIĆ

 

KLENKAR

PLANINIĆ

 

 

 

 

JURKOVIĆ

PALIKUĆA/KOSTELNIK

 

DADIĆ

BARE

 

HOLJEVAC

BULOVIĆ

 

KRIŽANIĆ

BERTOVIĆ

 

TOŠIĆ

KOVAČEVIĆ

 

FOLNOVIĆ

PETKOVIĆ

 

 

 

 

MARIĆ

BAČIĆ

 

LANDIKUŠIĆ K.

MIJIĆ

 

KOVAČ

VLAIĆ

 

BRIŠAR

PERICA

 

ŽAGAR

LOVRINIĆ

 

POREDAK nakon 22.kola

Red 1

PAVIĆ

KELEUVA

GLASNOVIĆ

RAŠIĆ

SPAHIĆ

KOTA

Red 2

BLAŽEV

ĆURKOVIĆ

ŠIPUŠIĆ

TOMAŠKOVIĆ

RUSSO

PANIĆ

Red 3

ADANIĆ

ŠABIĆ

KRALJ

PLANINIĆ

KRAJNOVIĆ

KARDAŠIĆ

Red 4

BALIJA

LANDIKUŠIĆ J.

KOSTELNIK

PEVEC

ĐANIĆ

KLENKAR

Red 5

PALIKUĆA

BULOVIĆ

BERTOVIĆ

BARE

PETKOVIĆ

KOVAČEVIĆ

Red 6

JURKOVIĆ

DADIĆ

HOLJEVAC

KRIŽANIĆ

TOŠIĆ

FOLNOVIĆ

Red 7

MIJIĆ

BAČIĆ

VLAIĆ

LOVRINIĆ

SKOKO

ŽAGAR

Red 8

PERICA

BRIŠAR

VRANJEŠ

KOVAČ

LANDIKUŠIĆ K.

MARIĆ

Red 9

BUJAN

ROĐAK

ŠPIRELJA

KELKOVIĆ

KREVELJ

MUSTAPIĆ

REZULTATI 22.KOLO

REZULTATI  22.KOLO

KOTA

GLASNOVIĆ

0/1

SPAHIĆ

PAVIĆ

3/6 6/4 6/10

RAŠIĆ

KELEUVA

2/6 7/5 8/10

 

 

 

ADANIĆ

RUSSO

6/4 2/6 8/10

ĆURKOVIĆ

KARDAŠIĆ

1/0

KRALJ

TOMAŠKOVIĆ

2/6 5/7

PANIĆ

PLANINIĆ

9/6

KRAJNOVIĆ

BLAŽEV

 

ŠIPUŠIĆ

ŠABIĆ

1/6 6/4 7/5

 

 

 

PALIKUĆA

KOSTELNIK

1/0

LANDIKUŠIČ J.

BULOVIĆ

6/1 6/1

PEVEC

BERTOVIĆ

9/8

KRIŽANIĆ

BALIJA

7/6 0/6 4/6

PETKOVIĆ

ĐANIĆ

 

KOVAČEVIĆ

KLENKAR

6/9

 

 

 

MIJIĆ

DADIĆ

2/9

BAČIĆ

BARE

7/9

VLAIĆ

TOŠIĆ

4/6 3/6

LOVRINIĆ

HOLJEVAC

 

SKOKO

FOLNOVIĆ

 

ŽAGAR

JURKOVIĆ

4/9

MARIĆ

KOVAČ

7/9

LANDIKUŠIĆ K.

VRANJEŠ

 

BRIŠAR

PERICA

 

 

 

 

 

POREDAK nakon 22.kola

Red 1

PAVIĆ

KELEUVA

GLASNOVIĆ

RAŠIĆ

SPAHIĆ

KOTA

Red 2

BLAŽEV

ĆURKOVIĆ

ŠIPUŠIĆ

TOMAŠKOVIĆ

RUSSO

PANIĆ

Red 3

ADANIĆ

ŠABIĆ

KRALJ

PLANINIĆ

KRAJNOVIĆ

KARDAŠIĆ

Red 4

BALIJA

LANDIKUŠIĆ J.

PALIKUĆA

PEVEC

ĐANIĆ

KLENKAR

Red 5

KOSTELNIK

BULOVIĆ

BERTOVIĆ

BARE

PETKOVIĆ

KOVAČEVIĆ

Red 6

JURKOVIĆ

DADIĆ

HOLJEVAC

KRIŽANIĆ

TOŠIĆ

FOLNOVIĆ

Red 7

MIJIĆ

BAČIĆ

VLAIĆ

LOVRINIĆ

SKOKO

ŽAGAR

Red 8

PERICA

BRIŠAR

VRANJEŠ

KOVAČ

LANDIKUŠIĆ K.

MARIĆ

Red 9

BUJAN

ROĐAK

ŠPIRELJA

KELKOVIĆ

KREVELJ

MUSTAPIĆ

REZULTATI 21.KOLO

REZULTATI  21.KOLO

BLAŽEV

PAVIĆ

 

KOTA

KARDAŠIĆ

9/3

ŠABIĆ

SPAHIĆ

4/6 4/6

TOMAŠKOVIĆ

KELEUVA

6/7 6/1 4/6

RUSSO

RAŠIĆ

7/9

PLANINIĆ

GLASNOVIĆ

1/6 4/6

 

 

 

ŠIPUŠIĆ

BALIJA

9/6

BULOVIĆ

ĆURKOVIĆ

3/9

KOSTELNIK

KRAJNOVIĆ

7/9

BERTOVIĆ

ADANIĆ

3/6 4/6

ĐANIĆ

PANIĆ

6/9

KLENKAR

KRALJ

 

 

 

 

JURKOVIĆ

PEVEC

 

LANDIKUŠIĆ J.

DADIĆ

6/4 6/1

PALIKUĆA

HOLJEVAC

9/7

KRIŽANIĆ

BARE

 

TOŠIĆ

KOVAČEVIĆ

7/9

PETKOVIĆ

FOLNOVIĆ

1/0

 

 

 

PERICA

BRIŠAR

 

SKOKO

LOVRINIĆ

 

VRANJEŠ

VLAIĆ

 

BAČIĆ

KOVAČ

9/2

ŽAGAR

LANDIKUŠIĆ K.

 

MARIĆ

MIJIĆ

1/6 1/6

 

 

 

 

POREDAK nakon 21.kola

Red 1

PAVIĆ

KELEUVA

GLASNOVIĆ

RAŠIĆ

SPAHIĆ

KOTA

Red 2

BLAŽEV

KARDAŠIĆ

ŠABIĆ

TOMAŠKOVIĆ

RUSSO

PLANINIĆ

Red 3

ADANIĆ

ŠIPUŠIĆ

KRALJ

PANIĆ

KRAJNOVIĆ

ĆURKOVIĆ

Red 4

BALIJA

BULOVIĆ

KOSTELNIK

BERTOVIĆ

ĐANIĆ

KLENKAR

Red 5

PALIKUĆA

LANDIKUŠIĆ J.

PEVEC

BARE

PETKOVIĆ

KOVAČEVIĆ

Red 6

JURKOVIĆ

DADIĆ

HOLJEVAC

KRIŽANIĆ

TOŠIĆ

FOLNOVIĆ

Red 7

MIJIĆ

BAČIĆ

VLAIĆ

LOVRINIĆ

BRIŠAR

LANDIKUŠIĆ K.

Red 8

PERICA

SKOKO

VRANJEŠ

KOVAČ

ŽAGAR

MARIĆ

Red 9

BUJAN

ROĐAK

ŠPIRELJA

KELKOVIĆ

KREVELJ

MUSTAPIĆ

REZULTATI 20.KOLO

REZULTATI  20.KOLO

KARDAŠIĆ

GLASNOVIĆ

3/9

KELEUVA

SPAHIĆ

6/1 7/6

RAŠIĆ

PAVIĆ

6/7 2/6

 

 

 

PLANINIĆ

ADANIĆ

9/5

BALIJA

TOMAŠKOVIĆ

3/6 0/6

KRALJ

BLAŽEV

 

PANIĆ

KOTA

5/9

KRAJNOVIĆ

RUSSO

 

ĆURKOVIĆ

ŠABIĆ

4/9

 

 

 

HOLJEVAC

ŠIPUŠIĆ

7/9

ĐANIĆ

DADIĆ

9/8

BULOVIĆ

PEVEC

1/0

BARE

KLENKAR

 

FOLNOVIĆ

BERTOVIĆ

0/1

KOSTELNIK

KOVAČEVIĆ

9/7

 

 

 

MIJIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

3/6 4/6

KOVAČ

JURKOVIĆ

3/9

MARIĆ/VLAIĆ

TOŠIĆ

0/1

PALIKUĆA

LOVRINIĆ

9/7

BRIŠAR

KRIŽANIĆ

0/1

LANDIKUŠIĆ K.

PETKOVIĆ

0/1

BAČIĆ

ŽAGAR

9/2

MARIĆ/VLAIĆ

PERICA

 

 

 

 

 

POREDAK nakon 20.kola

Red 1

PAVIĆ

KELEUVA

GLASNOVIĆ

RAŠIĆ

SPAHIĆ

KARDAŠIĆ

Red 2

BLAŽEV

KOTA

ŠABIĆ

TOMAŠKOVIĆ

RUSSO

PLANINIĆ

Red 3

ADANIĆ

BALIJA

KRALJ

PANIĆ

KRAJNOVIĆ

ĆURKOVIĆ

Red 4

ĐANIĆ

BULOVIĆ

KOSTELNIK

BERTOVIĆ

ŠIPUŠIĆ

KLENKAR

Red 5

HOLJEVAC

DADIĆ

PEVEC

BARE

FOLNOVIĆ

KOVAČEVIĆ

Red 6

JURKOVIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

PALIKUĆA

KRIŽANIĆ

TOŠIĆ

PETKOVIĆ

Red 7

MIJIĆ

KOVAČ

VLAIĆ

LOVRINIĆ

BRIŠAR

LANDIKUŠIĆ K.

Red 8

PERICA

SKOKO

KELKOVIĆ

BAČIĆ

ŽAGAR

MARIĆ

Red 9

BUJAN

ROĐAK

ŠPIRELJA

VRANJEŠ

KREVELJ

MUSTAPIĆ

REZULTATI 19.KOLO

REZULTATI  19.KOLO

BLAŽEV

RAŠIĆ

 

KOTA

PAVIĆ

3/6 2/6

KARDAŠIĆ

ŠABIĆ

9/8

TOMAŠKOVIĆ

GLASNOVIĆ

 

RUSSO

SPAHIĆ

6/3 6/7 6/10

ADANIĆ

KELEUVA

1/6 0/6

 

 

 

DADIĆ

PLANINIĆ

2/9

PEVEC

BALIJA

8/9

KOVAČEVIĆ

ĆURKOVIĆ

4/9

ŠIPUŠIĆ

PANIĆ

 

BERTOVIĆ

KRAJNOVIĆ

 

KLENKAR

KRALJ

 

 

 

 

KOVAČ/JURKOVIĆ

HOLJEVAC

 

BULOVIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

0/6 6/4 6/4

LOVRINIĆ

BARE

8/9

KRIŽANIĆ

FOLNOVIĆ

 

TOŠIĆ

ĐANIĆ

0/6 3/6

PETKOVIĆ

KOSTELNIK

 

 

 

 

PERICA

LANDIKUŠIĆ K.

 

ŽAGAR

MIJIĆ

8/9

BAČIĆ

KOVAČ/JURKOVIĆ

 

MARIĆ

VLAIĆ

 

BRIŠAR

PALIKUĆA

 

 

 

 

 

POREDAK nakon 19.kola

Red 1

PAVIĆ

SPAHIĆ

GLASNOVIĆ

RAŠIĆ

KELEUVA

KARDAŠIĆ

Red 2

BLAŽEV

KOTA

ŠABIĆ

TOMAŠKOVIĆ

RUSSO

ADANIĆ

Red 3

PLANINIĆ

BALIJA

KRALJ

PANIĆ

KRAJNOVIĆ

ĆURKOVIĆ

Red 4

DADIĆ

PEVEC

KOVAČEVIĆ

BERTOVIĆ

ŠIPUŠIĆ

KLENKAR

Red 5

HOLJEVAC

ĐANIĆ

BULOVIĆ

BARE

FOLNOVIĆ

KOSTELNIK

Red 6

JURKOVIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

LOVRINIĆ

KRIŽANIĆ

TOŠIĆ

PETKOVIĆ

Red 7

MIJIĆ

KOVAČ

VLAIĆ

PALIKUĆA

BRIŠAR

LANDIKUŠIĆ K.

Red 8

PERICA

SKOKO

KELKOVIĆ

ŽAGAR

BAČIĆ

MARIĆ

Red 9

BUJAN

ROĐAK

ŠPIRELJA

VRANJEŠ

KREVELJ

MUSTAPIĆ

REZULTATI 18.KOLO

REZULTATI  18.KOLO

ŠABIĆ

RAŠIĆ

5/7 7/6

KELEUVA

SPAHIĆ

 

GLASNOVIĆ

PAVIĆ

7/6 2/6 0/6

 

 

 

PLANINIĆ

KOTA

3/6 4/6

BALIJA

KARDAŠIĆ

5/9

KRALJ

TOMAŠKOVIĆ

6/7 4/6

RUSSO

PANIĆ

19/6

KRAJNOVIĆ

BLAŽEV

 

ĆURKOVIĆ

ADANIĆ

4/6 6/3 4/10

 

 

 

HOLJEVAC

KOVAČEVIĆ

 

PEVEC

ĐANIĆ

9/6

KLENKAR

LANDIKUŠIĆ J.

1/0

DADIĆ

BARE

9/7

FOLNOVIĆ

BERTOVIĆ

 

KOSTELNIK

ŠIPUŠIĆ

3/9

 

 

 

TOŠIĆ

MIJIĆ

9/6

KOVAČ

JURKOVIĆ

 

VLAIĆ

BULOVIĆ

 

PALIKUĆA

LOVRINIĆ

6/9

BRIŠAR

PETKOVIĆ

 

LANDIKUŠIĆ K.

KRIŽANIĆ

 

MARIĆ

BAČIĆ

 

ŽAGAR

PERICA

 

 

 

 

 

POREDAK nakon 18.kola

Red 1

PAVIĆ

SPAHIĆ

GLASNOVIĆ

RAŠIĆ

KELEUVA

ŠABIĆ

Red 2

BLAŽEV

KOTA

KARDAŠIĆ

TOMAŠKOVIĆ

RUSSO

ADANIĆ

Red 3

PLANINIĆ

BALIJA

KRALJ

PANIĆ

KRAJNOVIĆ

ĆURKOVIĆ

Red 4

DADIĆ

PEVEC

KOVAČEVIĆ

BERTOVIĆ

ŠIPUŠIĆ

KLENKAR

Red 5

HOLJEVAC

ĐANIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

BARE

FOLNOVIĆ

KOSTELNIK

Red 6

JURKOVIĆ

BULOVIĆ

LOVRINIĆ

KRIŽANIĆ

TOŠIĆ

PETKOVIĆ

Red 7

MIJIĆ

KOVAČ

VLAIĆ

PALIKUĆA

BRIŠAR

LANDIKUŠIĆ K.

Red 8

PERICA

SKOKO

KELKOVIĆ

ŽAGAR

BAČIĆ

MARIĆ

Red 9

BUJAN

ROĐAK

ŠPIRELJA

VRANJEŠ

KREVELJ

MUSTAPIĆ

 

REZULTATI 17.KOLO

REZULTATI  17.KOLO

BLAŽEV

KELEUVA

 

KOTA

GLASNOVIĆ

 

KARDAŠIĆ

PAVIĆ

6/7 1/6

RAŠIĆ

TOMAŠKOVIĆ

6/1 6/2

ŠABIĆ

PANIĆ

9/5

ADANIĆ

SPAHIĆ

1/6 5/7

 

 

 

BARE

KRAJNOVIĆ

 

ĐANIĆ

BALIJA

5/9

KOVAČEVIĆ

PLANINIĆ

 

ĆURKOVIĆ

BERTOVIĆ

1/0

KRALJ

ŠIPUŠIĆ

 

LANDIKUŠIĆ J.

RUSSO

4/6 3/6

 

 

 

JURKOVIĆ

DADIĆ

6/6

KOSTELNIK

BULOVIĆ

9/6

LOVRINIĆ

HOLJEVAC

6/9

KRIŽANIĆ

KLENKAR

0/1

PEVEC

MIJIĆ

6/3 6/0

PETKOVIĆ

FOLNOVIĆ

 

 

 

 

PERICA

LANDIKUŠIĆ K.

0/1

TOŠIĆ

BRIŠAR

 

SKOKO

KELKOVIĆ

 

ŽAGAR

VLAIĆ

1/6 2/6

PALIKUĆA

BAČIĆ

1/0

MARIĆ

KOVAČ

4/9

 

 

 

 

POREDAK nakon 17.kola

Red 1

PAVIĆ

SPAHIĆ

GLASNOVIĆ

RAŠIĆ

KELEUVA

ŠABIĆ

Red 2

PLANINIĆ

KOTA

KARDAŠIĆ

TOMAŠKOVIĆ

PANIĆ

ADANIĆ

Red 3

BLAŽEV

BALIJA

ŠIPUŠIĆ

RUSSO

KRAJNOVIĆ

ĆURKOVIĆ

Red 4

BARE

ĐANIĆ

KOVAČEVIĆ

BERTOVIĆ

FOLNOVIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

Red 5

HOLJEVAC

PEVEC

KLENKAR

DADIĆ

KRALJ

KOSTELNIK

Red 6

JURKOVIĆ

BULOVIĆ

LOVRINIĆ

KRIŽANIĆ

MIJIĆ

PETKOVIĆ

Red 7

KELKOVIĆ

KOVAČ

VLAIĆ

PALIKUĆA

BRIŠAR

LANDIKUŠIĆ K.

Red 8

PERICA

TOŠIĆ

SKOKO

ŽAGAR

BAČIĆ

MARIĆ

Red 9

BUJAN

ROĐAK

ŠPIRELJA

VRANJEŠ

KREVELJ

MUSTAPIĆ

REZULTATI 16.KOLO

REZULTATI  16.KOLO

PANIĆ

GLASNOVIĆ

4/6 2/6

PAVIĆ

KELEUVA

6/1 6/2

TOMAŠKOVIĆ

SPAHIĆ

 

 

 

 

BLAŽEV

PLANINIĆ

9/7

BALIJA

KOTA

8/9

ŠIPUŠIĆ

RAŠIĆ

5/7 6/7

RUSSO

KARDAŠIĆ

4/9

KRAJNOVIĆ

ADANIĆ

5/9

BERTOVIĆ

ŠABIĆ

2/9

 

 

 

LANDIKUŠIĆ J.

HOLJEVAC

6/4 4/6 10/7

BARE

MIJIĆ

6/3 6/2

KLENKAR

KOVAČEVIĆ

8/9

DADIĆ

ĐANIĆ

7/9

KRALJ

FOLNOVIĆ

9/7

ĆURKOVIĆ

BULOVIĆ

6/3 6/1

 

 

 

KOSTELNIK

KELKOVIĆ

1/0

KOVAČ

JURKOVIĆ

7/9

LOVRINIĆ

VLAIĆ

6/3 6/2

BAČIĆ

KRIŽANIĆ

0/1

BRIŠAR

PEVEC

0/1

LANDIKUŠIĆ K.

PETKOVIĆ

0/1

 

 

 

MARIĆ

ŽAGAR

1/9

TOŠIĆ

PALIKUĆA

9/6

SKOKO

PERICA

 

 

POREDAK nakon 16.kola

Red 1

PAVIĆ

SPAHIĆ

GLASNOVIĆ

TOMAŠKOVIĆ

KELEUVA

PANIĆ

Red 2

BLAŽEV

KOTA

KARDAŠIĆ

RAŠIĆ

ŠABIĆ

ADANIĆ

Red 3

PLANINIĆ

BALIJA

ŠIPUŠIĆ

RUSSO

KRAJNOVIĆ

BERTOVIĆ

Red 4

BARE

ĐANIĆ

KOVAČEVIĆ

ĆURKOVIĆ

KRALJ

LANDIKUŠIĆ J.

Red 5

HOLJEVAC

MIJIĆ

KLENKAR

DADIĆ

FOLNOVIĆ

BULOVIĆ

Red 6

JURKOVIĆ

KOSTELNIK

LOVRINIĆ

KRIŽANIĆ

PEVEC

PETKOVIĆ

Red 7

KELKOVIĆ

KOVAČ

VLAIĆ

BAČIĆ

BRIŠAR

LANDIKUŠIĆ K.

Red 8

PERICA

TOŠIĆ

SKOKO

ŽAGAR

PALIKUĆA

MARIĆ

Red 9

BUJAN

ROĐAK

ŠPIRELJA

VRANJEŠ

KREVELJ

MUSTAPIĆ

REZULTATI 15.KOLO

REZULTATI  15.KOLO

 

PLANINIĆ

SPAHIĆ

6/3 1/6 3/6

KOTA

KELEUVA

1/9

KARDAŠIĆ

TOMAŠKOVIĆ

7/5 5/7 3/6

GLASNOVIĆ

RAŠIĆ

7/5

PAVIĆ

ŠABIĆ

6/2 6/2

ADANIĆ

PANIĆ

1/9

 

 

 

MIJIĆ

BLAŽEV

2/9

ĐANIĆ

BERTOVIĆ

8/9

BALIJA

KOVAČEVIĆ

9/7

BULOVIĆ

RUSSO

4/9

FOLNOVIĆ

ŠIPUŠIĆ

5/9

HOLJEVAC

KRAJNOVIĆ

3/9

 

 

 

JURKOVIĆ

DADIĆ

0/1

KELKOVIĆ

BARE

0/1

VLAIĆ

KLENKAR

4/9

KRIŽANIĆ

KRALJ

0/1

PEVEC

LANDIKUŠIĆ J.

6/7 6/2 3/6

PETKOVIĆ

ĆURKOVIĆ

4/9

 

 

 

PERICA

BAČIĆ

0/1

PALIKUĆA

KOVAČ

0/1

LANDIKUŠIĆ K.

KOSTELNIK

0/1

ŽAGAR

BRIŠAR

4/9

TOŠIĆ

LOVRINIĆ

5/9

 

POREDAK nakon 15.kola

Red 1

KELEUVA

SPAHIĆ

GLASNOVIĆ

TOMAŠKOVIĆ

PAVIĆ

PANIĆ

Red 2

PLANINIĆ

KOTA

KARDAŠIĆ

RAŠIĆ

ŠABIĆ

ADANIĆ

Red 3

BLAŽEV

BALIJA

ŠIPUŠIĆ

RUSSO

KRAJNOVIĆ

BERTOVIĆ

Red 4

MIJIĆ

ĐANIĆ

KOVAČEVIĆ

BULOVIĆ

FOLNOVIĆ

HOLJEVAC

Red 5

LANDIKUŠIĆ J.

BARE

KLENKAR

DADIĆ

KRALJ

ĆURKOVIĆ

Red 6

JURKOVIĆ

KELKOVIĆ

VLAIĆ

KRIŽANIĆ

PEVEC

PETKOVIĆ

Red 7

KOSTELNIK

KOVAČ

LOVRINIĆ

BAČIĆ

BRIŠAR

LANDIKUŠIĆ K.

Red 8

PERICA

PALIKUĆA

SKOKO

VRANJEŠ

ŽAGAR

TOŠIĆ

Red 9

BUJAN

ROĐAK

ŠPIRELJA

PETROVIĆ

KREVELJ

MUSTAPIĆ

 

REZULTATI 14.KOLO

REZULTATI  14.KOLO

 

PANIĆ

TOMAŠKOVIĆ

 

ŠABIĆ

SPAHIĆ

4/6 1/6

KELEUVA

RAŠIĆ

9/4

 

 

 

BLAŽEV

KOTA

6/8

KOVAČEVIĆ

KARDAŠIĆ

3/9

PLANINIĆ

ŠIPUŠIĆ

9/8

GLASNOVIĆ

RUSSO

9/2

KRAJNOVIĆ

PAVIĆ

3/9

BERTOVIĆ

ADANIĆ

6/9

 

 

 

BALIJA

LANDIKUŠIĆ J.

9/6

BARE

ĐANIĆ

4/6 6/7

KLENKAR

BULOVIĆ

0/1

DADIĆ

FOLNOVIĆ

6/9

MIJIĆ

KRALJ

1/0

HOLJEVAC

ĆURKOVIĆ

1/0

 

 

 

KOSTELNIK

KELKOVIĆ

 

KOVAČ

JURKOVIĆ

5/9

BAČIĆ

VLAIĆ

 

LOVRINIĆ

PEVEC

 

BRIŠAR

PETKOVIĆ

 

LANDIKUŠIĆ K.

KRIŽANIĆ

 

ŽAGAR

PALIKUĆA

 

 

POREDAK nakon 14.kola

Red 1

RAŠIĆ

SPAHIĆ

KELEUVA

TOMAŠKOVIĆ

ŠABIĆ

PANIĆ

Red 2

PLANINIĆ

KOTA

KARDAŠIĆ

GLASNOVIĆ

PAVIĆ

ADANIĆ

Red 3

BLAŽEV

KOVAČEVIĆ

ŠIPUŠIĆ

RUSSO

KRAJNOVIĆ

BERTOVIĆ

Red 4

MIJIĆ

ĐANIĆ

BALIJA

BULOVIĆ

FOLNOVIĆ

HOLJEVAC

Red 5

LANDIKUŠIĆ J.

BARE

KLENKAR

DADIĆ

KRALJ

ĆURKOVIĆ

Red 6

JURKOVIĆ

KELKOVIĆ

VLAIĆ

KRIŽANIĆ

PEVEC

PETKOVIĆ

Red 7

KOSTELNIK

KOVAČ

LOVRINIĆ

BAČIĆ

BRIŠAR

LANDIKUŠIĆ K.

Red 8

PERICA

ROĐAK

PALIKUĆA

SKOKO

VRANJEŠ

ŽAGAR

Red 9

BUJAN

DUMALOVSKI

ŠPIRELJA

PETROVIĆ

KREVELJ

MUSTAPIĆ

REZULTATI 13.KOLO

REZULTATI  13.KOLO

 

ŠIPUŠIĆ/BLAŽEV

SPAHIĆ

 

KOTA

RAŠIĆ

 

KARDAŠIĆ

KELEUVA

 

PANIĆ

RUSSO

9/5

TOMAŠKOVIĆ

PAVIĆ

 

ADANIĆ

ŠABIĆ

5/7 2/6

 

 

 

BERTOVIĆ

KRALJ

1/0

KRAJNOVIĆ

ĐANIĆ

 

LANDIKUŠIĆ J.

ŠIPUŠIĆ/BLAŽEV

 

BULOVIĆ

PLANINIĆ

 

FOLNOVIĆ

KOVAČEVIĆ

7/9

ĆURKOVIĆ

GLASNOVIĆ

5/9

 

 

 

JURKOVIĆ

BALIJA

2/9

KELKOVIĆ

HOLJEVAC

0/1

VLAIĆ

KLENKAR

 

MIJIĆ

KRIŽANIĆ

 

PEVEC

DADIĆ

0/1

PETKOVIĆ

BARE

3/9

 

 

 

ŽAGAR

KOVAČ

 

LANDIKUŠIĆ K.

KOSTELNIK

 

LOVRINIĆ

BAČIĆ

 

 

POREDAK nakon 13.kola

Red 1

RAŠIĆ

SPAHIĆ

KELEUVA

PAVIĆ

ŠABIĆ

PANIĆ

Red 2

BLAŽEV

KOTA

KARDAŠIĆ

RUSSO

TOMAŠKOVIĆ

ADANIĆ

Red 3

ŠIPUŠIĆ

KOVAČEVIĆ

PLANINIĆ

GLASNOVIĆ

ĐANIĆ

BERTOVIĆ

Red 4

KRALJ

KRAJNOVIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

BULOVIĆ

FOLNOVIĆ

ĆURKOVIĆ

Red 5

BALIJA

BARE

KLENKAR

DADIĆ

MIJIĆ

HOLJEVAC

Red 6

JURKOVIĆ

KELKOVIĆ

VLAIĆ

KRIŽANIĆ

PEVEC

PETKOVIĆ

Red 7

KOSTELNIK

KOVAČ

BAČIĆ

LOVRINIĆ

BRIŠAR

LANDIKUŠIĆ K.

Red 8

PERICA

ROĐAK

PALIKUĆA

SKOKO

VRANJEŠ

ŽAGAR

Red 9

BUJAN

DUMALOVSKI

ŠPIRELJA

PETROVIĆ

KREVELJ

MUSTAPIĆ

REZULTATI 12.KOLO

REZULTATI  12.KOLO

 

PAVIĆ

RUSSO

6/1 6/3

ŠABIĆ

KELEUVA

6/4 3/6 4/10

RAŠIĆ

SPAHIĆ

7/6 7/5

 

 

 

ŠIPUŠIĆ

BLAŽEV

 

KOVAČEVIĆ

PANIĆ

6/9

PLANINIĆ

TOMAŠKOVIĆ

 

KOTA

GLASNOVIĆ

9/7

ĐANIĆ

KARDAŠIĆ

 

ADANIĆ

KRALJ

1/0

 

 

 

BALIJA

ĆURKOVIĆ

6/9

BARE

BULOVIĆ

4/6 4/6

KRAJNOVIĆ

KLENKAR

9/7

DADIĆ

FOLNOVIĆ

6/9

KRIŽANIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

 

BERTOVIĆ

HOLJEVAC

4/6 6/3 10/5

 

 

 

MIJIĆ

KOSTELNIK

9/7

KOVAČ

KELKOVIĆ

 

BAČIĆ

PEVEC

2/6 4/6

LOVRINIĆ

VLAIĆ

 

BRIŠAR

PETKOVIĆ

 

JURKOVIĆ

LANDIKUŠIĆ K.

9/7

ŽAGAR

SKOKO/BAČIĆ

 

 

POREDAK nakon 12.kola

Red 1

RAŠIĆ

SPAHIĆ

KELEUVA

PAVIĆ

ŠABIĆ

RUSSO

Red 2

BLAŽEV

KOTA

KARDAŠIĆ

PANIĆ

TOMAŠKOVIĆ

ADANIĆ

Red 3

ŠIPUŠIĆ

KOVAČEVIĆ

PLANINIĆ

GLASNOVIĆ

ĐANIĆ

KRALJ

Red 4

BERTOVIĆ

KRAJNOVIĆ

LANDIKUŠIĆ J.

BULOVIĆ

FOLNOVIĆ

ĆURKOVIĆ

Red 5

BALIJA

BARE

KLENKAR

DADIĆ

KRIŽANIĆ

HOLJEVAC

Red 6

JURKOVIĆ

KELKOVIĆ

VLAIĆ

MIJIĆ

PEVEC

PETKOVIĆ

Red 7

KOSTELNIK

KOVAČ

BAČIĆ

LOVRINIĆ

BRIŠAR

LANDIKUŠIĆ K.

Red 8

PERICA

ROĐAK

PALIKUĆA

SKOKO

VRANJEŠ

ŽAGAR

Red 9

BUJAN

DUMALOVSKI

ŠPIRELJA

PETROVIĆ

KREVELJ

MUSTAPIĆ

REZULTATI 11.KOLO

REZULTATI  11.KOLO

 

BLAŽEV

SPAHIĆ

 

KELEUVA

GLASNOVIĆ

3/6 6/4 6/2

KARDAŠIĆ

RUSSO

7/9

PANIĆ

RAŠIĆ

6/9

TOMAŠKOVIĆ

ŠABIĆ

6/4 4/6 3/6

KRALJ

PAVIĆ

1/6 2/6

 

 

 

HOLJEVAC

ŠIPUŠIĆ

6/9

KLENKAR

KOTA

7/9

LANDIKUŠIĆ J.

PLANINIĆ

6/9

KOVAČEVIĆ

BULOVIĆ

9/8

ĐANIĆ

FOLNOVIĆ

9/3

ADANIĆ

ĆURKOVIĆ

1/0

 

 

 

KOVAČ/LANDIKUŠIĆ K.

DADIĆ

0/1

KELKOVIĆ

BALIJA

0/9

BERTOVIĆ

VLAIĆ

6/2 6/4

KOSTELNIK

KRIŽANIĆ

 

PEVEC

BARE

 

PETKOVIĆ

KRAJNOVIĆ

 

 

 

 

ŽAGAR

KOVAČ/LANDIKUŠIĆ K.

 

SKOKO

BAČIĆ

 

JURKOVIĆ

MIJIĆ

 

BRIŠAR

LOVRINIĆ

 

 

POREDAK nakon 11.kola

Red 1

SPAHIĆ

RAŠIĆ

KELEUVA

RUSSO

ŠABIĆ

PAVIĆ

Red 2

BLAŽEV

GLASNOVIĆ

KARDAŠIĆ

PANIĆ

TOMAŠKOVIĆ

KRALJ

Red 3

ŠIPUŠIĆ

KOVAČEVIĆ

PLANINIĆ

KOTA

ĐANIĆ

ĆURKOVIĆ

Red 4

HOLJEVAC

KLENKAR

LANDIKUŠIĆ J.

BULOVIĆ

FOLNOVIĆ

KRIŽANIĆ

Red 5

BALIJA

BARE

KRAJNOVIĆ

DADIĆ

ADANIĆ

BERTOVIĆ

Red 6

LANDIKUŠIĆ K.

KELKOVIĆ

VLAIĆ

KOSTELNIK

PEVEC

PETKOVIĆ

Red 7

MIJIĆ

KOVAČ

BAČIĆ

LOVRINIĆ

BRIŠAR

JURKOVIĆ

Red 8

PERICA

ROĐAK

PALIKUĆA

SKOKO

VRANJEŠ

ŽAGAR

Red 9

BUJAN

DUMALOVSKI

ŠPIRELJA

PETROVIĆ

KREVELJ

MUSTAPIĆ

REZULTATI 10.KOLO

REZULTATI  10.KOLO

 

PAVIĆ

SPAHIĆ

1/6 4/6

GLASNOVIĆ

ŠABIĆ

9/6

RUSSO

RAŠIĆ

3/6 3/6

 

 

 

ŠIPUŠIĆ

KELEUVA

1/6 5/7

BULOVIĆ

KARDAŠIĆ

8/9

KRALJ

PLANINIĆ

6/4 6/4

TOMAŠKOVIĆ

KOTA

2/6 6/3 6/2

FOLNOVIĆ

PANIĆ

5/9

ĆURKOVIĆ